Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Του φασουλα καθοτι 1,85 το γκομενακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αψογος ο οπτικος της παρεας! ;)

Αλόγα δηλαδής   :grin: :grin:

Αλλά αν λες για αύτην μόνο με το τακούνι πάει 1,85  :(

Μάλλον μπερδέψαμε τα μπούτια μας  :grin:
 

kostikos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
290
Κριτικές
2
Like
350
Πόντοι
281
με το συμπαθειο και χωρις παραξηγηση αλλα επειδη στο θρεντ μπαινω κυριως για το χιουμορ ορισμενων εδω μεσα και την πλακα που κανουμε διαβαστε την παρακατω κριτικη!!!!
μονο κρατηθειτε μην πεσετε......

 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
με το συμπαθειο και χωρις παραξηγηση αλλα επειδη στο θρεντ μπαινω κυριως για το χιουμορ ορισμενων εδω μεσα και την πλακα που κανουμε διαβαστε την παρακατω κριτικη!!!!
μονο κρατηθειτε μην πεσετε......



:new_shocked: :new_shocked:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
κοστικο φιλολογος καθηγητης ειναι ο συγγραφεας :think: :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μελετητης του Μπαμπινιωτη να υποθεσω :think: :think:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127

επειδη εχω παθει πλακα με την κοπελα στις φωτο εχουμε καμμια ενημέρωση??

Και γω πλάκα είχα πάθει αλλά επειδή την πάτησα προσφατά με τον Γκμοχ απο αυτό το πρακτορείο ειπα Δεν παει στο διάολο και μουνάρα να είναι  :huh:

Τώρα μου κάνω και χαλάστρα!!Δεν έχεις να χάσεις και τίποτα!!Αν είναι καλή ενημέρωσε για να  :'(
 

kostikos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
290
Κριτικές
2
Like
350
Πόντοι
281
με το συμπαθειο και χωρις παραξηγηση αλλα επειδη στο θρεντ μπαινω κυριως για το χιουμορ ορισμενων εδω μεσα και την πλακα που κανουμε διαβαστε την παρακατω κριτικη!!!!
μονο κρατηθειτε μην πεσετε......


φιλοι και συντροφοι!!!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΣΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ !!!! " ......Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΗΣΑΜΕ ......"
(προσοχη στις φωτο της κοπελας πανω δεξιά μη μου παθει κανεις τιποτα)

viper πουσαι να παθεις εγκεφαλικό????
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
"το χειρωτερο ομωσ ειναι αλλο και εδω ερχομαι στο ζοθμι της υποθσεσης!
κατω απ το κεφαλι του πεουσ ειχε γυρω στα 5-6 σαν ασπρα σπιρακια!!
οταν τα ειδα τρομαξα και περισσοτερο τρομαξα επειδγ δεν τα ειχα δει απ την αρχη μεσα στο σκοταδι και ειχα αρχησει ηδη να τη γλυφω χωρισ καποτα (καβλες εινια αυτες οι σιναδελφοι με καταλαβαινυν)"

δεν διάβασα παρακάτω....τα είδα όλα!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
φιλοι και συντροφοι!!!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΣΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ !!!! " ......Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΗΣΑΜΕ ......"
(προσοχη στις φωτο της κοπελας πανω δεξιά μη μου παθει κανεις τιποτα)

viper πουσαι να παθεις εγκεφαλικό????

Διάβασε και εδώ 
 

kostikos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
290
Κριτικές
2
Like
350
Πόντοι
281
kostikos70 ζεις ?  :think:

Ή έχεις πέσει κάτω και δεν μπορείς ούτε να ανέβεις?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δεν πιστεύω να σε κυνηγάει αυτή 
μαλακες ....θα πεθανω...δεν αντεχω αλλο!!!!!
...."....εχει παρα πολυ ωραιο προσωπο πραγματικα θυλικο και καυλιαρικο και εκφιλο!
η ολη της συμπεριφορα ειναι ετσι ακριβως!! καυλιαρα και εκφιλη! φιλια και γλωσοφιλα κια γλυψιματα παντου ολη την ωρα!
το σωμα της ειναι φοβερο. και το καβλι της ονειρο! καλο μεγεθος προς το μεγαλο αλλα το κυριωτερο σκληρο σαν πετρα!
φανταστικη στιση ειχε!!

και αυτη γαμαει δεν κοροιδευει! δεν κανει προσπαθειες να μη χισει οπως αλλες. γα-μα-ει! ειναι φοβερη στον ενεργιτικο της ρολο. εινια σκληρη μαζι αλλα και καυλιαρα. με τρελανε με την καυλα της!
σφιροκοπημα γρηγορο και βαθυ. οταν τελειωσα μετα απο λιγο εχισε και αυτη επανω μου με καλη ποσοτιτα σπερματος!!......."
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
μαλακες ....θα πεθανω...δεν αντεχω αλλο!!!!!
...."....εχει παρα πολυ ωραιο προσωπο πραγματικα θυλικο και καυλιαρικο και εκφιλο!
η ολη της συμπεριφορα ειναι ετσι ακριβως!! καυλιαρα και εκφιλη! φιλια και γλωσοφιλα κια γλυψιματα παντου ολη την ωρα!
το σωμα της ειναι φοβερο. και το καβλι της ονειρο! καλο μεγεθος προς το μεγαλο αλλα το κυριωτερο σκληρο σαν πετρα!
φανταστικη στιση ειχε!!

και αυτη γαμαει δεν κοροιδευει! δεν κανει προσπαθειες να μη χισει οπως αλλες. γα-μα-ει! ειναι φοβερη στον ενεργιτικο της ρολο. εινια σκληρη μαζι αλλα και καυλιαρα. με τρελανε με την καυλα της!
σφιροκοπημα γρηγορο και βαθυ. οταν τελειωσα μετα απο λιγο εχισε και αυτη επανω μου με καλη ποσοτιτα σπερματος!!......."

Που να διαβάσεις και τα άλλα  :cheesy:
 

yarisgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παντώς άκρη δεν βγαζω ρε παιδια ,τα 200 250 λετε μας πιαννουν τον κολο, για local δεν εχω ιδεα αρα καποιος που ξεκιναει τωρα το αθλημα και δεν θελει να ειναι κοροιδο μενει με το πουλι στο χερι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παντώς άκρη δεν βγαζω ρε παιδια ,τα 200 250 λετε μας πιαννουν τον κολο, για local δεν εχω ιδεα αρα καποιος που ξεκιναει τωρα το αθλημα και δεν θελει να ειναι κοροιδο μενει με το πουλι στο χερι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
1000 φορες Παιχτη στο Μπουρδελακι.
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
για local δεν εχω ιδεα αρα καποιος που ξεκιναει τωρα το αθλημα και δεν θελει να ειναι κοροιδο μενει με το πουλι στο χερι
καποιος που ξεκιναει τωρα και θελει να φαει και ψαρι , πρεπει να βρεξει κωλο . ο αμεσως προηγουμενος που εχει προσθεσει <<Αν δεν βρεξεις κωλο ,ψαρι δεν τρως !!!>> στην υπογραφη του , τυχαιο ειναι? δεν νομιζω
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom