Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

axer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
μουρθε mail: 12-18 Απριλιου
Citytour στη Θεσσαλονικη
Vanessa απο Αnna models ()
πολυ μαυροτσουκαλο την βλεπω...
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: 300 ευρώ το μπάζο!Και χωρίς σερβισις!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Όπως το λέει ο Kompaiasi. Δεν είναι φρόνιμο να ριψοκινδυνέψεις €250 για μια ώρα για μια γκόμενα που μοιάζει μεν πολύ καλή αλλά δεν έχει reviews και το πρακτορείο της έχει γενικά αρνητική φήμη. Αλλά απ την άλλη αυτό έχει να κάνει και με τον προϋπολογισμό του καθενός. Εμένα €250 είναι το 1/3 του μηνιάτικού μου, οπότε πολύ δύσκολα θα τα έδινα ακόμη και για μία κοπέλα με πολύ καλές κριτικές.

Αλλά απ την άλλη, με την ξεραϊλα που παίζει εδώ γύρω δεν μπορούμε να είμαστε και πολύ επιλεκτικοί. Εγώ όμως δεν καταλαβαίνω γιατί ξανάρχισαν τα city tours... Τι έχει διαφοροποιηθεί; Μήπως οι κοπέλες φέρνουν και φυσικό παρθένο λαδάκι από την ανατολική ευρώπη μαζί τους;

Γιατι τα κονομανε! Απλό...
Το ερωτημα ομως γιατι τα κονομανε εδω και οχι αλλου σηκωνει πολυ συζητηση...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Γιατι τα κονομανε! Απλό...
Το ερωτημα ομως γιατι τα κονομανε εδω και οχι αλλου σηκωνει πολυ συζητηση...

Εγώ το εννοούσα από αστυνομικής απόψεως, συνάδελφε. Πώς και ξαναγίνονται tours δειλά-δειλά; Σταμάτησαν να τα μαζεύουν οι τσοιμπα;

Όσο για το άλλο που λες, πιστεύω ότι τα κονομάνε εδώ περισσότερο από αλλού επειδή έχουμε ελάχιστες επιλογές οπότε μπαίνει κανείς σε πειρασμό να στάξει μια περιουσία σε ένα city tour...
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Ενημέρωση για Dolly:

Είναι η πρώην www.bourdela.com/content/view/1140/1/]Kyra[/url] (διαβάστε και το σχόλια για να πάρετε μια ιδέα) από το ίδιο πρακτορείο ... αλλά με πλαστικά βυζάκια!!

Την έχω πάρει 2 φορές: τη πρώτη περάσαμε καλά, τη δεύτερη όχι. Γενικά δεν μπορώ να τη συστήσω ανεπιφύλακτα, φαίνεται οτι είναι πιο πολύ με τις ώρες της.

 

Επισκέπτης
Ρε παλικαρια συναγωνιστες,τι γινεται εκει πανω και δε σκανε συχνα σιτιτουριστριες?Ζητηση ειμαι σιγουρος οτι υπαρχει απο μερους σας, καταναλωση ομως δε βλεπω!Εχω συγγενεις  πανω και ανεβαινω συχνα,τι θα κανουμε δηλ αν θελησουμε και Ct?
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
" Ρε παλικαρια συναγωνιστες,τι γινεται εκει πανω και δε σκανε συχνα σιτιτουριστριες? "
Στρουμφακια .

" Εχω συγγενεις  πανω και ανεβαινω συχνα,τι θα κανουμε δηλ αν θελησουμε και Ct? "
Υπομονη και εγκρατεια .
 

katepsigmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
παλικαρι μου και εγω εχω φρικαρι δεκ βγαζω ακρη
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ρε παιδιά! Πως την κλείνουμε την Carmen?

????
Έστειλα email αλλά τίποτα!
Τσέκαρε τα pm σου .Μπορείς να ζητήσεις και outcall.
Η Carmen δεν λέει μπροστά σε αυτό που σου έστειλα εκτός αν σου αρέσουν οι παχουλές ;)
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Φίλε μου η Θεσσαλονικάρα είναι τίγκα στο περιφερόμενο μουνί και θα πας να κλείσεις την Carmen? Ήμαρτον... :P :P :P
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Carmen πέρασα υπέροχα! 2 χυσίματα, όλα μέσα στο στόμα, πάνω στις ζυζάρες, τρελό μαμήσι! :rockon: :rockon: :rockon: :boobies: :boobies: :boobies:
Πολύ καλή συνεννόηση!Πέρασα τέλεια! Α! Για το παραπάνω σχόλιο περιττό να πω ότι είναι εκτός θέματος του συγκεκριμένου τόπικ!!! Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά πάλι εκτός θέματος τόπικ είσαι.
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Carmen πέρασα υπέροχα! 2 χυσίματα, όλα μέσα στο στόμα, πάνω στις ζυζάρες, τρελό μαμήσι! :rockon: :rockon: :rockon: :boobies: :boobies: :boobies:
Πολύ καλή συνεννόηση!Πέρασα τέλεια! Α! Για το παραπάνω σχόλιο περιττό να πω ότι είναι εκτός θέματος του συγκεκριμένου τόπικ!!! Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά πάλι εκτός θέματος τόπικ είσαι.
Καλά ρε καρντάσι μια κουβέντα είπαμε πώς κάνεις έτσι? Παρακαλώ τους admins να μεταφέρουν το ποστ μου στο σωστό thread για να αποκατασταθεί η τάξη στο φόρουμ. Άντε γιατί πολλή ελευθερία μας δώσατε.
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: ΧΑΛΑΡΑ ΜΑΝ! ;) ;) ;)

Επίσης ένα τρελό ευχαριστώ στον τύπο που ενδιαφέρθηκε να μου στείλει πριβέ για μία στη Αθήνα, αλλά δεν προλάβαινα. Δεν πειράζει, πολύ καλά με Κάρμεν
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εκτός από Carmen δεν παίζει τίποτα? Θέλω να κλείσω για σήμερα!!!Μετά τις 9!
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
ΣΚΑΤΟΥΠΟΛΗ!!!!!!!!!!!!ουτε 1 ct τηs προκοπηs,κ μην μου πειτε για τα μπαζα που ερχονται εδω πανω.Τωρα ερχεται κ η ELENA απο prettygirls4u,σιγα το μουνι.Φεξε μου κ γλιστρησα μη χεσω την καταδικη μου μεσα!!!
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
thess37 διαβασεs κατι αστειο????
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom