Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Περιεργο... αυτο το πρακτορειο συνηθως ειχε ασυλο....
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Να δω πρωτοσελιδο " Λευτερια στην Paulina . To κατεστημενο της Αθηνας ξαναχτυπησε " και τιποτα ταλλο  :rockon:
μπα και τους δυο τους κοβω του δογματος πατρις, θρησκεια οικογενεια.
μονο στους ντοπιους χουλιγκανους ειμαστε ανεκτικοι
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Οι καφροι δεν πειραζουν το δογμα ...

Παντως αποτι ακουω υπερωριες χτυπησαν τα στρουμφ .
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Άρα δεν υπάρχει ελπίδα να γίνει city tour ανενόχλητο στην Θεσσαλονίκη, ούτε κι αν γίνει ο ΣΥΡΙΖΑ κυβέρνηση...

Όποιος θέλει γκόμενα από εξωτερικό ας την παραγγείλει πακέτο για ιδιωτική χρήση

Προσωπικά δεν μου περισσεύουν λεφτά για κάτι τέτοιο οπότε απλά απελπίζομαι και κόβω το σεξ μέχρι ν αλλάξει κάτι στο τοπίο...
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
Άρα δεν υπάρχει ελπίδα να γίνει city tour ανενόχλητο στην Θεσσαλονίκη, ούτε κι αν γίνει ο ΣΥΡΙΖΑ κυβέρνηση...

Όποιος θέλει γκόμενα από εξωτερικό ας την παραγγείλει πακέτο για ιδιωτική χρήση

Προσωπικά δεν μου περισσεύουν λεφτά για κάτι τέτοιο οπότε απλά απελπίζομαι και κόβω το σεξ μέχρι ν αλλάξει κάτι στο τοπίο...

Ναι ...

Ναι ...

Τα σεβη μου μοναχε Ιωαννη Γου ...
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Άρα δεν υπάρχει ελπίδα να γίνει city tour ανενόχλητο στην Θεσσαλονίκη, ούτε κι αν γίνει ο ΣΥΡΙΖΑ κυβέρνηση...

Όποιος θέλει γκόμενα από εξωτερικό ας την παραγγείλει πακέτο για ιδιωτική χρήση

Προσωπικά δεν μου περισσεύουν λεφτά για κάτι τέτοιο οπότε απλά απελπίζομαι και κόβω το σεξ μέχρι ν αλλάξει κάτι στο τοπίο...
μετα το τελευταιο τριημερο στο στοιχημα, θα συμετασχω και εγω μαζι σου στη νηστεια.
καλη σαρακοστη να εχουμε
 

KaiserSoze

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Αμάν ρε Πρόεδρε, και ήθελα να σε κολάσω.

Το αίσθημα θα λείπει για 1 μήνα και είμαι home alone. Έτσι στην νηστεία θα την περάσουμε?
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Όποιος θέλει γκόμενα από εξωτερικό ας την παραγγείλει πακέτο για ιδιωτική χρήση
Ακριβώς! Κι επειδή όποιος ψάξει βρίσκει, και όποιος ψάξει καλά βρίσκει ΤΑ μουνιά, με τιμές που παίζουν από 1.5 - 2.5 χιλιαρικάκια το 3ήμερο/4ήμερο, καρφώνεις στο πούτσο σου μαναράκια που μπροστά τους η Σάσα Μπάστα δείχνει συνεσταλμένη θεούσα του κατηχητικού...



Προσωπικά δεν μου περισσεύουν λεφτά και κόβω το σεξ...
Έλα τώωωωωωρα! Κόβεται το σεξ?
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
Δωσε τα φωτα σου PATHFINDER κ σε εμαs,πεs κανα πρακτορειο που να αξιζει να πληρωσειs κ δεν θα φαs πατατα.
 

nasos25

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα...
ρε παιδεσ δεν μπορουμε να βρεθούμε 3-4 ατομα να φερνουμε κοπελες prive και να μηραζομαστε τα εξοδα...?
Τι λετε.
αλλα αυτο πρεπει να ειναι πολυ prive????
 

haroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Νάσο εγώ μέσα...
Αν θέλεις, το κάνουμε...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Αμάν ρε Πρόεδρε, και ήθελα να σε κολάσω.

Το αίσθημα θα λείπει για 1 μήνα και είμαι home alone. Έτσι στην νηστεία θα την περάσουμε?

Φίλε Κάιζερ, και γενικά αγαπητοί συνάδελφοι, γενικά η ιδέα του ενός "πριβέ" σίτυ τουρ όπου τα λεφτά (και φυσικά ο χρόνος με την κοπέλα) μοιράζεται μεταξύ των εμπλεκομένων είναι ίσως η μόνη εφικτή λύση που μπορώ να σκεφτώ.
Αλλά τι θα σήμαινε αυτό; Για τι ποσά μιλάμε;
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Τη βρισκω πολυ καλη ιδεα προεδρε!!

Υ.Γ. Γυρνα στον παοκ προεδρε!!!! :2funny:
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Τότε ας μην μείνουμε μόνο στην ιδέα, τουλάχιστον ας την εξετάσουμε λίγο πιο προσεκτικά. Βλέπω ήδη κάποιους να ενδιαφέρονται, οπότε με λίγη καθοδήγηση από τον pathfinder που μπορεί να μας δώσει τα φώτα του, να δούμε τουλάχιστον τι σημαίνει πρακτικά και οικονομικά η ιδέα μας. Σας ακούω!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Δεν μπορω να καταλαβω πως θα γινει συναιτερικο πριβε τουρ...το μονο που θα γλυτωσετε ειναι τα αεροπορικα τα οποια θα μοιραστειτε..κατα τ αλλα τι να κανετε??να την παρετε 24 ωρες ας πουμε και να την εχετε 4 ατομα απο ενα 6 ωρο??Δεν νομιζω οτι θα δεχθει καποιο σοβαρο πρακτορειο κατι τετοιο.
Εγω απο τοτε που εκοψα τα σιτι τουρ και το γυρισα στο πριβε εχω ηρεμησει..επεσα σε αστερι και ετσι περνω μονο αυτη...και περναω τελεια.Εχω κοψει και τα πολλα λοκαλ ..ολο τον μηνα μαζευω λεφτα και τα δινω μαζεμενα σε καποια για 2/3 μερουλες και ολα καλα.Ασε που μετα απο 1-2 πριβε τουρ εχεις και πολυ καλες εκπτωσεις ;)
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Δεν μπορω να καταλαβω πως θα γινει συναιτερικο πριβε τουρ...το μονο που θα γλυτωσετε ειναι τα αεροπορικα τα οποια θα μοιραστειτε..κατα τ αλλα τι να κανετε??να την παρετε 24 ωρες ας πουμε και να την εχετε 4 ατομα απο ενα 6 ωρο??Δεν νομιζω οτι θα δεχθει καποιο σοβαρο πρακτορειο κατι τετοιο.

Εγω απο τοτε που εκοψα τα σιτι τουρ και το γυρισα στο πριβε εχω ηρεμησει..επεσα σε αστερι και ετσι περνω μονο αυτη...και περναω τελεια.Εχω κοψει και τα πολλα λοκαλ ..ολο τον μηνα μαζευω λεφτα και τα δινω μαζεμενα σε καποια για 2/3 μερουλες και ολα καλα.Ασε που μετα απο 1-2 πριβε τουρ εχεις και πολυ καλες εκπτωσεις ;)
Αμαν! Ο KOMPAIASI είναι και πάλι εδώ! Αντε και περιμένω να μου πεις... ξέρεις τι!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Αμαν! Ο KOMPAIASI είναι και πάλι εδώ! Αντε και περιμένω να μου πεις... ξέρεις τι!

Δεν ξερω..εχουμε πολλα θεματα ανοιχτα :)
Aκομη ερχεσε στο ραντεβου...
Φευγω Κυριακη του Θωμα με εχουνε κλεισει 3 ημερο πριβε τουρ στην Μπρατσισλαβα :)
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Aκομη ερχεσε στο ραντεβου...
Είμαι Α-Δ-Ι-Κ-Α-Ι-Ο-Λ-Ο-Γ-Η-Τ-Ο-Σ! Να σου πω οτι αποκοιμήθηκα...?



Φευγω Κυριακη του Θωμα με εχουνε κλεισει 3 ημερο πριβε τουρ στην Μπρατσισλαβα :)
Μπα? Κάνεις και City Tours τώρα? Να χαρώ εγώ το φιλαράκι μου που έπιασε τα καλά τα κονέ! Μην αμελήσεις να πας στο Pezinok και στο Devin (πες τα εσύ... και ξέρει αυτή που θα σε πάει). Αν μάλιστα θελήσεις να "σπάσεις" για λίγο τη γεύση του υγρού νεανικού φρεσκοξυρισμένου μουνιού, πες της να σου παραγγείλει (ή να σου φτιάξει η ίδια) haruski - θα σου αρέσει!



ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ αδερφέ μου!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Εντομεταξυ σου στειλα μην.στο κινητο αλλα απαντηση δεν πηρα.....στα δυσκολα φαινονται οι φιλοι :2funny: :2funny:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Είμαι Α-Δ-Ι-Κ-Α-Ι-Ο-Λ-Ο-Γ-Η-Τ-Ο-Σ! Να σου πω οτι αποκοιμήθηκα...?


Μπα? Κάνεις και City Tours τώρα? Να χαρώ εγώ το φιλαράκι μου που έπιασε τα καλά τα κονέ! Μην αμελήσεις να πας στο Pezinok και στο Devin (πες τα εσύ... και ξέρει αυτή που θα σε πάει). Αν μάλιστα θελήσεις να "σπάσεις" για λίγο τη γεύση του υγρού νεανικού φρεσκοξυρισμένου μουνιού, πες της να σου παραγγείλει (ή να σου φτιάξει η ίδια) haruski - θα σου αρέσει!



ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ αδερφέ μου!


Λιγο ασχετο εδω ισως αλλα δεν γινεται να χασω την ευκαιρια και απευθυνομαι και στους δυο σας PATH & KOMPAIASI:
Θα ειμαι Μπρτισλαβα απο 6 μεχρι 8 Απριλιου.  Τι να κανω?
Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων ιδιαιτερα για οποιο ΠΜ.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom