Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

tomas1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια που μπορουμε να βλεπουμε κριτικη για κοπελες στη θεσ/νικη?
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560

Babaroufis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
49
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
Συναντηση χθες με LUCY-LIU

Τραγικό το hoteli που βρίσκεται.
Η κοπέλα ειναι λιγο πολύ οτι βλέπετε στις φωτο απλα το στηθοσ ειναι ελαφρος πεσμενο. Η κοπελα ειναι καπως κρυα θα το ελεγα , με υποδεχτηκε με ενα νυχτηκακι οχι κατι ιδαιτερο , με το καλημέρα σας ζηταει δωρακι κατι που μου την εσπασε ασχημα αλλα το προσπερναμε, μπαινω για ντουζακι , βγαινω ... ξεκιναει να με χαιδευει αποφευγοντας τα φιλια , πιπα αδιαφορη εντελως , μηδεν παθος για αυτο που κανει και δειχνει να μην την ενδιαφερει πως θα περασεις αλλα να πληρωσεις να τελειωσεισ και να φυγεις.
τα γραφω εδω γιατι δεν εχει αναιβει καποιο προφιλ της η δεν βρηκα προφιλ οπως και να εχει μακρια...
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Συναντηση χθες με LUCY-LIU

Τραγικό το hoteli που βρίσκεται.
Η κοπέλα ειναι λιγο πολύ οτι βλέπετε στις φωτο απλα το στηθοσ ειναι ελαφρος πεσμενο. Η κοπελα ειναι καπως κρυα θα το ελεγα , με υποδεχτηκε με ενα νυχτηκακι οχι κατι ιδαιτερο , με το καλημέρα σας ζηταει δωρακι κατι που μου την εσπασε ασχημα αλλα το προσπερναμε, μπαινω για ντουζακι , βγαινω ... ξεκιναει να με χαιδευει αποφευγοντας τα φιλια , πιπα αδιαφορη εντελως , μηδεν παθος για αυτο που κανει και δειχνει να μην την ενδιαφερει πως θα περασεις αλλα να πληρωσεις να τελειωσεισ και να φυγεις.
τα γραφω εδω γιατι δεν εχει αναιβει καποιο προφιλ της η δεν βρηκα προφιλ οπως και να εχει μακρια...
Κρίμα γιατί σπάνια έρχονται σχιστομάτες στο χωριό μας....Θα μπορούσε να μαζέψει αρκετό χαρτί....
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Συναντηση χθες με LUCY-LIU

Τραγικό το hoteli που βρίσκεται.
Η κοπέλα ειναι λιγο πολύ οτι βλέπετε στις φωτο απλα το στηθοσ ειναι ελαφρος πεσμενο. Η κοπελα ειναι καπως κρυα θα το ελεγα , με υποδεχτηκε με ενα νυχτηκακι οχι κατι ιδαιτερο , με το καλημέρα σας ζηταει δωρακι κατι που μου την εσπασε ασχημα αλλα το προσπερναμε, μπαινω για ντουζακι , βγαινω ... ξεκιναει να με χαιδευει αποφευγοντας τα φιλια , πιπα αδιαφορη εντελως , μηδεν παθος για αυτο που κανει και δειχνει να μην την ενδιαφερει πως θα περασεις αλλα να πληρωσεις να τελειωσεισ και να φυγεις.
τα γραφω εδω γιατι δεν εχει αναιβει καποιο προφιλ της η δεν βρηκα προφιλ οπως και να εχει μακρια...
Φίλε αν θες αντίγραψέ την και εδώ την κριτική σου για να μείνει:

 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Συναντηση χθες με LUCY-LIU

Τραγικό το hoteli που βρίσκεται.
Η κοπέλα ειναι λιγο πολύ οτι βλέπετε στις φωτο απλα το στηθοσ ειναι ελαφρος πεσμενο. Η κοπελα ειναι καπως κρυα θα το ελεγα , με υποδεχτηκε με ενα νυχτηκακι οχι κατι ιδαιτερο , με το καλημέρα σας ζηταει δωρακι κατι που μου την εσπασε ασχημα αλλα το προσπερναμε, μπαινω για ντουζακι , βγαινω ... ξεκιναει να με χαιδευει αποφευγοντας τα φιλια , πιπα αδιαφορη εντελως , μηδεν παθος για αυτο που κανει και δειχνει να μην την ενδιαφερει πως θα περασεις αλλα να πληρωσεις να τελειωσεισ και να φυγεις.
τα γραφω εδω γιατι δεν εχει αναιβει καποιο προφιλ της η δεν βρηκα προφιλ οπως και να εχει μακρια...

Not my cup of tea ...
Αλλά περί ορέξεως ...
Νομίζω ότι ο κ. κωλόγερος είναι πλέον αρμόδιος.
Το ζήτημα για εμένα σχετικά με αυτές τις φυλές είναι εάν έχουν ξαναδουλέψει με Ευρωπαίους και μάλιστα όχι μόνο για ένα φεγγάρι. Αν όχι, είναι πολύ φοβισμένες. Ακόμη και τα μέλη του νήματός μας, φαίνονται ότι έχουν μεγάλο πέος σ΄ αυτές. Και αυτό τις φοβίζει ...
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
μετα απο κανενα διμηνο αποχη...δοκιμασα τριο με αννα και lora η αννα αδυνατουλα ωραιο προσωπο κοντα στο 1.7 ενω η λορα χοντρουλα...με οτι αξιζει το βυζι(φθανει να μην βγαλει το σουτιεν και κρεμανε),,πιο κοντη...απο την αννα...αν βαθμολογουσα στην εμφανιση αννα κοντα στο 7 και λορα κοντα στο 5...λοιπον λορα ωραια πιπα...και για γαμιση επιλεχθηκε η αννα..τιμη στα 200...δεν μπορω να πω οτι τα κλαψα... :sunglasses:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991

Προ 4μηνου ειχα επισκεφθει την Mila για 2η φορά.Η πρωτη ηταν 1 χρονο νωριτερα. Ενω στην πρωτη συναντηση ειχα ενθουσιαστει, η κοπελα ηταν πραγματικα αψογη σε συμπεριφορα και υπηρεσιες την 2η ηταν εντελως διαφορετικα, υπηρεσιες δεν θα ελεγα χαλια, αλλα μετριες και σαν να καβαλισε το καλαμι η να βαρεθηκε. Αυτη ξερει. Παντως η ηλικίας της σε καμια περιπτωση δεν ειναι 26. γυρω στα 33-35 κατα την γνωμη μου παντα.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Προ 4μηνου ειχα επισκεφθει την Mila για 2η φορά.Η πρωτη ηταν 1 χρονο νωριτερα. Ενω στην πρωτη συναντηση ειχα ενθουσιαστει, η κοπελα ηταν πραγματικα αψογη σε συμπεριφορα και υπηρεσιες την 2η ηταν εντελως διαφορετικα, υπηρεσιες δεν θα ελεγα χαλια, αλλα μετριες και σαν να καβαλισε το καλαμι η να βαρεθηκε. Αυτη ξερει. Παντως η ηλικίας της σε καμια περιπτωση δεν ειναι 26. γυρω στα 33-35 κατα την γνωμη μου παντα.
Και γιατί δεν γράφεις και κριτική να μείνει;
Άντε,μην βαριέστε ρε παίκτες,γράφετε να σώζεται κόσμος  :tickedoff:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom