Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 109 άτομα (0 μέλη και 109 επισκέπτες)

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Μήπως λεώ μηπώς έχετε παράλογες απαιτησείς;
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Συμφωνώ μαζί σου. Δεν τη ρωτάς όμως γιατί προχθές στη Λάρισα το είχε 180 και σε εμάς 200;
Αυτο φιλέ δεν μπορώ να το ξερω προφανώς σαλονικά ειναι πιο μεγαλο το ευρώς το τσεπεων ίσος μαζι σε συνδιασμο με κατι αλλο που δεν ειναι σωστο να το πω αλλα αμα την έχεις συναντήσει λογικα θα ξέρεις
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Αυτο φιλέ δεν μπορώ να το ξερω προφανώς σαλονικά ειναι πιο μεγαλο το ευρώς το τσεπεων ίσος μαζι σε συνδιασμο με κατι αλλο που δεν ειναι σωστο να το πω αλλα αμα την έχεις συναντήσει λογικα θα ξέρεις
Τί ρε φίλε είναι πιό ακριβή η σκόνη εδώ; Κερνάμε εμείς αν είναι. Μαλακίες, το 200άρι το έχουν ταρίφα εδώ οι μπουχέσες....
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Μεσα azazel να σου στειλω πμ τον λογαριασμό στην Πειραιώς;Δεν χανω τετοιες ευκαιρίες... :happy:

Εγώ λέω ότι δεν πήγες ποτέ μαζί της και απλά κάνεις διαφήμιση!!!
Αλλά τώρα που ξαναδιαβάζω την κριτική σου,βλέπω ότι όντος πέρασες καλά μαζί της,με συγχωρείς...
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Το ράμφος και το ντρέμελο μπήκαν να διαφημίσουν την sexy eva magia dora litsa και δε συμμαζεύεται...
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Εγώ λέω ότι δεν πήγες ποτέ μαζί της και απλά κάνεις διαφήμιση!!!
Αλλά τώρα που ξαναδιαβάζω την κριτική σου,βλέπω ότι όντος πέρασες καλά μαζί της,με συγχωρείς...
Φιλε μου εγω δεν κανω διαφήμιση ουτε με νοιζει αν θα μεινει και Ρέστη απο εσας απλα εθεσα μια ερώτηση που ουτε καν μου απαντησατε ουτε εσυ ουτε ο μαλλιας...οσον αφορα τις κριτικες παρολο που διαβαζω το σαιτ πανω απο 3χρονια τωρα μπηκα στο τριπακι να κανω μια 2...την Ρια ή οπως θες πες την την γνωριζα απο τα στούντιο αρχικα εδω Αθήνα μετα την εχασα και το καλοκαιρι εμαθα οτι δουλευει απο en κτλπ...και εκτοτε την συναντησα μια φορα λαρισα...Ατοπα αυτα που λες δεν εγραψα κριτικη γιατι δεν προλαβαινα ουτε και το ειχα σκεφτεί καν αυτο το καιρο...Και στην τελικη θα στο πω ουτε νταβας ειμαι ουτε προμοτορας ουτε διαφημιστής ουτε μαρκετινγκ σπουδασα στις Ενοπλες Δυναμεις ειμαι...αμα θες απαντησε μου στην ερωτηση μου να καταλαβουμε ολοι μας  ;)
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Εσύ απάντησες μόνος σου, μια και αναφέρεις και εμένα....Εγώ τη Ρια δε την έχω δει, στο πρόγραμμα την έχω. Αλλά προχθές τη βλέπαμε στα 180 και σήμερα που ανέβηκε το ποτάμι το πήγε 200. Δεν είναι κοροϊδία; Πρέπει να το επιβραβεύσουμε δηλαδή; Και στην τελική όπως λες και εσύ στουντιοκόριτσο είναι, θέλει και 200; Ξεκόλα από τη Ρια, έχει και άλλες πουτάνες....
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Εσύ απάντησες μόνος σου, μια και αναφέρεις και εμένα....Εγώ τη Ρια δε την έχω δει, στο πρόγραμμα την έχω. Αλλά προχθές τη βλέπαμε στα 180 και σήμερα που ανέβηκε το ποτάμι το πήγε 200. Δεν είναι κοροϊδία; Πρέπει να το επιβραβεύσουμε δηλαδή; Και στην τελική όπως λες και εσύ στουντιοκόριτσο είναι, θέλει και 200; Ξεκόλα από τη Ρια, έχει και άλλες πουτάνες....
εχεις δικιο σ'αυτό αλλα το αξιζει για εμενα και το παραπανω εικοσαρικο και πιστεψε με αμα την συναντησεις θα καταλαβεις γιατι το λεω...δεν εχω καποιο κολλημα απλα την γουσταρω σαν πουτανα και τα βρισκουμε με λιγες συμβαινει αυτο πλεον...και για το οτι ειναι στουντιοκοριτσο κλαιν μαιν γιατι οι βλαχορωσιδες που ξεχνανε να κανουν μπάνιο ειναι καλύτερες σοβαρευτείτε ρε παιδια...
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
εχεις δικιο σ'αυτό αλλα το αξιζει για εμενα και το παραπανω εικοσαρικο και πιστεψε με αμα την συναντησεις θα καταλαβεις γιατι το λεω...δεν εχω καποιο κολλημα απλα την γουσταρω σαν πουτανα και τα βρισκουμε με λιγες συμβαινει αυτο πλεον...και για το οτι ειναι στουντιοκοριτσο κλαιν μαιν γιατι οι βλαχορωσιδες που ξεχνανε να κανουν μπάνιο ειναι καλύτερες σοβαρευτείτε ρε παιδια...
Ναι ρε τύπε....αλλά μπορεί να πάω αύριο και να με ερωτευτεί και να τη χάσεις την πουτανίτσα... :uglystupid: Ξεκόλα λέμε, δεν θες να σε πούμε και προμότορα μετά...
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Ναι ρε τύπε....αλλά μπορεί να πάω αύριο και να με ερωτευτεί και να τη χάσεις την πουτανίτσα... :uglystupid: Ξεκόλα λέμε, δεν θες να σε πούμε και προμότορα μετά...
Χαχαχαχ οκευ ρε φιλε οτι νομίζεις εγω σταματαω εδω παντος να ξέρετε λειτουργείτε σαν το δον Κιχώτη παντου βλέπετε τερατα πιστεψτε και κάτι αμα υπηρχαν τοσοι προμοτορες δεν θα δούλευε κανεις τιμια δουλεια....
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Χαχαχαχ οκευ ρε φιλε οτι νομίζεις εγω σταματαω εδω παντος να ξέρετε λειτουργείτε σαν το δον Κιχώτη παντου βλέπετε τερατα πιστεψτε και κάτι αμα υπηρχαν τοσοι προμοτορες δεν θα δούλευε κανεις τιμια δουλεια....
Εδώ έχεις δίκιο....
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Χαχαχαχ οκευ ρε φιλε οτι νομίζεις εγω σταματαω εδω παντος να ξέρετε λειτουργείτε σαν το δον Κιχώτη παντου βλέπετε τερατα πιστεψτε και κάτι αμα υπηρχαν τοσοι προμοτορες δεν θα δούλευε κανεις τιμια δουλεια....
υπαρχουν αγαπουληδες τυπε σαν εσενα που το βλαχακι πηδιωταν με 30 στα στουντιο.κ τωρα που βρηκε τους τσομπανηδες θελη 200.βρε ουστ μωρη βλαχαρα.
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
υπαρχουν αγαπουληδες τυπε σαν εσενα που το βλαχακι πηδιωταν με 30 στα στουντιο.κ τωρα που βρηκε τους τσομπανηδες θελη 200.βρε ουστ μωρη βλαχαρα.
θα πρεπε να ντρέπεσαι φιλε που μιλας ετσι για μια κοπέλα οτι και αν έχει να κάνει στην ζωη της σημασια εχει το ποιόν του χαρακτηρά και στην τελικα αμα δεν γουσταρεις μην πας δεν σε υποχρεώνει κανεις ρεε ουστ εσυ είσαι ο μικρομυαλος βλάχος
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
εχεις δικιο σ'αυτό αλλα το αξιζει για εμενα και το παραπανω εικοσαρικο και πιστεψε με αμα την συναντησεις θα καταλαβεις γιατι το λεω...δεν εχω καποιο κολλημα απλα την γουσταρω σαν πουτανα και τα βρισκουμε με λιγες συμβαινει αυτο πλεον...και για το οτι ειναι στουντιοκοριτσο κλαιν μαιν γιατι οι βλαχορωσιδες που ξεχνανε να κανουν μπάνιο ειναι καλύτερες σοβαρευτείτε ρε παιδια...

Χρονο δεν εχεις για κριτικη αλλα εδω μεσα εχεις γεμισει 2 σελιδες για να μας λες για την κοπρια με τα ηλιθια τατουαζ που σου κανει χαρη οταν την πηδας,ασε μας ρε τυπε,πανε πες τα εκει που περνανε,εγω σου ξαναλεω οτι κανεις διαφημιση και δεν εχεις περασει μαζι της ουτε μια φορα σαν υποτιθεμενο εσκορτ(αναθεμα αν ξερει η ιδια τι σημαινει αυτη η λεξη).
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
θα πρεπε να ντρέπεσαι φιλε που μιλας ετσι για μια κοπέλα οτι και αν έχει να κάνει στην ζωη της σημασια εχει το ποιόν του χαρακτηρά και στην τελικα αμα δεν γουσταρεις μην πας δεν σε υποχρεώνει κανεις ρεε ουστ εσυ είσαι ο μικρομυαλος βλάχος
:happy: :happy: :tn04: :tn04: :coolcondom: :coolcondom:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom