Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Εμφανισθηκε η ΜΟΛΛΥ σαν ΓΚΟΛΝΤΕΝ για λιγες ωρες στο ΕΝ αλλα χαθηκε..
Δεν προλαβα βεβαια να δω αν το τηλ ηταν το ιδιο με του γραφειου..
Η Μολλυ στο instagram της ειναι Ρωσια...σιγουρα λαθος ...το ειδα και εγω το πρωι....
 

Gizmo_

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
Μου αρέσει που τις τσεκάρετε σε ίνσταγκραμ Facebook κλπ!!!

Ανάσα δεν μπορούν να πάρουν

Όσο για το Golden λίγο υπομονή για να λυθεί το πρόβλημα με τις βίζες παιδιά

 

Gizmo_

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
Πόσο μαλάκας μπορεί να είναι κάποιος που στη Μύκονο για παράδειγμα πληρώνει 300 ευρώ για μία ώρα με την γκιουζελ ενώ Αθήνα και Θεσσαλονίκη τη γαμάει με 150???
Άσχετο με το θέμα μας αλλά μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση αυτό.

Επίσης να ρωτήσω κάτι, πόσο καιρό κάνει για να δημοσιευτεί μία κριτική γιατί έκανα πριν δύο μέρες μία για την Εύα και Επίσης έχω ζητήσει για τη μουναρα που έφυγε την ολέσια να ανοίξει προφίλ στο site αλλά ακόμα τίποτα 
Κι όμως υπάρχουν μαλάκες...
Φίλος μου είναι με την γκόμενά του Μύκονο και είδε αυτήν την Εύα και του έχει καρφωθεί να πάει να την γαμήσει..
Δίπλα μαλάκας ο φίλος μου
Θα σκάσει 300 ευρώ για να γαμήσει κοπέλα που έπαιρνε πόσα 140 150?
Και θα το κάνει κάτω από τη μύτη της γκόμενας του.
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
668
Πόντοι
881
Εσύ μή δεις Μπιφτεκάκι,αμέσως  :happy:

απορια το εχω ειναι μπιφτεκακι δεν ειναι...στις φωτο δεν δειχνει
στα κιλα ομως και αναλογικα με το υψος η λογικη μπιφτεκακι λεει
αμα παει καποιος ας πει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Spiler

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
668
Πόντοι
881
Τελικά πήγα στην κοπέλα. Εντάξει εμφάνιση μέτρια. Δεν θεωρείται γεματουλα σε καμία περίπτωση νομίζω είναι σαν την Αλεξάνδρα απλά στο λίγο πιο γεμάτο. Ένας απλός νορμάλ σωματοτυπος και μάλιστα είναι αρκετά σφιχτή. Γενικά πέρα από τις ρωγες σώμα αδιάφορο. Προσοπω καλό όχι κάτι ιδιαίτερο της διπλανής πόρτας αλλά καλό. Υπηρεσίες άριστες με όρεξη. Στα αρνητικά ότι παίζει αρκετό θέατρο ότι της αρέσει κλπ σε βαθμό που σε φέρνει σε αμήχανη θέση. Οποίος θέλει κάτι μέτριο σε εμφάνιση με δυνατές υπηρεσίες νομίζω ότι άφοβα κάνει μια επίσκεψη.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μου αρέσει που τις τσεκάρετε σε ίνσταγκραμ Facebook κλπ!!!

Ανάσα δεν μπορούν να πάρουν

Όσο για το Golden λίγο υπομονή για να λυθεί το πρόβλημα με τις βίζες παιδιά
visa μόνο για θέσ/νίκη χρειάζεται για Αθήνα όχι;  :grin: Γιατί εκεί δουλεύουν κανονικά κι εδώ όχι;
 

Gizmo_

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
visa μόνο για θέσ/νίκη χρειάζεται για Αθήνα όχι;  :grin: Γιατί εκεί δουλεύουν κανονικά κι εδώ όχι;
Αυτό Τουλάχιστον είχαν πει εδώ...
Όχι ότι το πιστέψαμε απλά αυτή ήταν η επίσημη αιτιολογία
 

kostas-young-pap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
δοκιμασε καποιος αγωνιστης μονικα ? σκεφτομαι για σημερα το βραδυ να παω
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
εκτός της δικης σου κριτικής οι άλλοι δυο την κάνουνε θεα... πράγμα που δεν πολυπιστεύω. πάντως για τα λεφτά που ζητάει ακόμη και αστέρι να είναι δεν ασχολείσαι και πας παρακάτω.

ειναι η γνωστη κιαρα που δουλευε τριγγετοαλυσιδα

εχει και εδω κριτικες


τωρα πως γινεται να μην του αρεσει εμφανισιακα του azazel , μαλλον πρεπει να ειναι ο brad pitt και να χαλαστηκε μωρε το παιδι

υπηρεσιες για τον πεο αλλα εμφανιση τουμπανακι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.409
Κριτικές
217
Like
17.403
Πόντοι
36.927
ειναι η γνωστη κιαρα που δουλευε τριγγετοαλυσιδα

εχει και εδω κριτικες


τωρα πως γινεται να μην του αρεσει εμφανισιακα του azazel , μαλλον πρεπει να ειναι ο brad pitt και να χαλαστηκε μωρε το παιδι

υπηρεσιες για τον πεο αλλα εμφανιση τουμπανακι

Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες,Άμα έχεις το προφίλ της στο Facebook θα σου πρότεινα να τη δείχνεις στα παιδάκια για να φάνε το φαγητό τους.Σιγα το μπάζο με τα πρησμένα χείλη που σου άρεσε ρε ασχημοκωστακη...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Τελικά πήγα στην κοπέλα. Εντάξει εμφάνιση μέτρια. Δεν θεωρείται γεματουλα σε καμία περίπτωση νομίζω είναι σαν την Αλεξάνδρα απλά στο λίγο πιο γεμάτο. Ένας απλός νορμάλ σωματοτυπος και μάλιστα είναι αρκετά σφιχτή. Γενικά πέρα από τις ρωγες σώμα αδιάφορο. Προσοπω καλό όχι κάτι ιδιαίτερο της διπλανής πόρτας αλλά καλό. Υπηρεσίες άριστες με όρεξη. Στα αρνητικά ότι παίζει αρκετό θέατρο ότι της αρέσει κλπ σε βαθμό που σε φέρνει σε αμήχανη θέση. Οποίος θέλει κάτι μέτριο σε εμφάνιση με δυνατές υπηρεσίες νομίζω ότι άφοβα κάνει μια επίσκεψη.
Παίχτη νομίζω ότι δεν στέκουν μερικά από αυτά που γράφεις... :think:
Πήγε ο άλλος κι έκανε και λάικ  :cheesy:
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Δεν θα αναφέρω κάποια εμπειρία αλλά αυτή  η Bella τι εκνευριστικη είναι στην συνενόηση,τιμές αλλάζει ανάλογα τα κέφια.... έχει δοκιμάσει κανείς?λέει τουλάχιστον στον αγώνα?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Οι κοπελες που ηταν εδω με το afrodita ειναι τωρα Αθηνα με το GDE...μηπως μιλαμε για το ιδιο και το αυτο??? εχουμε δλδ κρυφη επιστροφη?? ή ειναι μεταγραφες??
τωρα ως dasha και Yasmine
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Οι κοπελες που ηταν εδω με το afrodita ειναι τωρα Αθηνα με το GDE...μηπως μιλαμε για το ιδιο και το αυτο??? εχουμε δλδ κρυφη επιστροφη?? ή ειναι μεταγραφες??
τωρα ως dasha και Yasmine
Θα το παρακολουθήσουμε το φαινόμενο και είδωμεν...δεν αποκλείεται  :think: Καλά κομοδίνα του λόγου τους... >:(
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Θα το παρακολουθήσουμε το φαινόμενο και είδωμεν...δεν αποκλείεται  :think: Καλά κομοδίνα του λόγου τους... >:(
Ο Αλεξης ειπε κληρωση ...αρα γιατι να προσπαθησουν ...ξερουν που ηρθαν ...διαβαζουν ...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Πίσω από τις λέξεις,έρχεται ο Αλέξης,και σε πιάνει μια μελαγχολία...κλπ  :happy:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πίσω από τις λέξεις,έρχεται ο Αλέξης,και σε πιάνει μια μελαγχολία...κλπ  :happy:
Βουλιαξαν οποια χωρα κυβερνησαν οι Σταλινο-Μαδουροι κλπ και τους φεραμε εδω για να μας σωσουν ....το 2015!!! αλλου θα ηταν ανεκδοτο...να μη μας κανουν χαβαλε τα κοριτσια .... τες πα ...Off topic...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom