Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Δεν λεμε κρατικά μυστικα ...θα περιμενεις να βγουν WikiLeaks ..

Συμπερασμα μετα την επικοινωνία με τον συναγωνιστη είναι ότι μετα την Elli δημιουργηθηκε ένα κενο στα κατω των 200

περαστικά μας χαχχαχα
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Σαν να έχουν πέσει οι τιμές, σήμερα παραμονή 25ης μαρτίου έχουμε 15 επιλογές με μέσο όρο τα 162 Ευρώ ανα ώρα... (χωρις να λαμβάνονται υπόψη τα έξτρα που κάποιες χρεώνουν) Η ποιότητα βέβαια έχει πιάσει πάτο οι περισσότερες ούτε στις φωτογραφίες δεν βλέπονται. Καιρός είναι οι "ανεξάρτητες" να ρίξουν τα μούτρα τους και να πάνε στα 100-120 που θα έχουν δουλειά (άμα την ιδρώνουν την φανέλα)
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Σαν να έχουν πέσει οι τιμές, σήμερα παραμονή 25ης μαρτίου έχουμε 15 επιλογές με μέσο όρο τα 162 Ευρώ ανα ώρα... (χωρις να λαμβάνονται υπόψη τα έξτρα που κάποιες χρεώνουν) Η ποιότητα βέβαια έχει πιάσει πάτο οι περισσότερες ούτε στις φωτογραφίες δεν βλέπονται. Καιρός είναι οι "ανεξάρτητες" να ρίξουν τα μούτρα τους και να πάνε στα 100-120 που θα έχουν δουλειά (άμα την ιδρώνουν την φανέλα)
15 ειναι μεγαλο νουμερο παντως. Η εμφανιση ειναι υποκειμενικη καλο θα ηταν να ειχαμε καμια πληροφορια για το σερβις. Για τις 4 νιου εντρις οσο εψαξα εγω δεν βρηκα τιποτα.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Πως χρεωνει την ωρα το rich elite με το υψος ή με τα κιλα? Οι δυο Saty, Angelina που φαινονται αδυνατες και υψος 1,70 ειναι στα 140 οι αλλες δυο πιο μπαμπατσικες και υψος 1,74 στα 160. Χασαπης πρεπει να εκανε την κοστολογηση. 
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.730
Like
2.018
Πόντοι
456
Πως χρεωνει την ωρα το rich elite με το υψος ή με τα κιλα? Οι δυο Saty, Angelina που φαινονται αδυνατες και υψος 1,70 ειναι στα 140 οι αλλες δυο πιο μπαμπατσικες και υψος 1,74 στα 160. Χασαπης πρεπει να εκανε την κοστολογηση. 

:2funny:
 

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
Πως χρεωνει την ωρα το rich elite με το υψος ή με τα κιλα? Οι δυο Saty, Angelina που φαινονται αδυνατες και υψος 1,70 ειναι στα 140 οι αλλες δυο πιο μπαμπατσικες και υψος 1,74 στα 160. Χασαπης πρεπει να εκανε την κοστολογηση. 
Αυτες εχουν και ιδιες φωτο και μοιαζουν
 

lalatos1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2011
Μηνύματα
61
Κριτικές
5
Like
33
Πόντοι
0
δυο λογια και απο εμενα----ελαχιστες φορες εχω απρει σιτυτουρονι για ενα και μονο λογο--δεν μπορω να φαντστω οτι η ρωσσιδα ''η ουκρανιδα που εκει παιρνουν μισθο 200 ευρω ,ερχεται στην ελλαδα της κρισης και ζηταν τετοια ρελλα λεφτα -
ολοι γνωριζουμε πως μεγαλωσαν οι πιο πολλες και σε τι χαμοσπιτα πολυκατοικιες εζησαν------------- μου ειναι αδιανοητο να ζηταν αυτα τα λεφτα αλλα φυσικα φταιμε εμεις που τα διναμε παχυλα στα καλα χρονια της ελλαδος και νω τωρα ολες να πεσουν στην τιμη αυτες δεν ριχνουν τις τιμες καθολου!!!
δεν μπορω να διανοηθω οτι η κοπελα που εχω υπαλληλο στην βουλγαρια στην δουλεια μου με 180 ευρω -ερχται εδω και για μια ωρα ζηταει αυτα τα λεφτα που δουλευει ενα μηνα στην ρωσσια και βουλγαρια για να τα παρει


:2funny: :2funny: :2funny: :kneel: :kneel:
για την πολυκατοικία!!!!!!!!!!!!!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Να επισημάνω κάτι για όλους εμάς τους γκρινιάριδες,(βάζω και τον εαυτό μου μέσα  :grin: ).Πρώτον ότι τα 140 incall είναι μια σχετικά καλή τιμή αν είχε και τα έξτρα μέσα  ;) Δεύτερον ότι για κάποιον που δεν έχει δικό του χώρο ένα λόκαλ θα του έβγαινε τα ίδια λεφτά και Τρίτον ότι εδώ έχεις και την πολυτέλεια της μεταβολής χωρίς να έχεις πληρώσει δωμάτιο τζάμπα ή να έχεις τα γνωστά προβλήματα του τύπου πληρωσέ μου το ταξί  :s&m_2: Αυτά τα ολίγα χαζά σκέφτομαι,τι λέτε?
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.850
Κριτικές
40
Like
22.818
Πόντοι
26.096
Να επισημάνω κάτι για όλους εμάς τους γκρινιάριδες,(βάζω και τον εαυτό μου μέσα  :grin: ).Πρώτον ότι τα 140 incall είναι μια σχετικά καλή τιμή αν είχε και τα έξτρα μέσα  ;) Δεύτερον ότι για κάποιον που δεν έχει δικό του χώρο ένα λόκαλ θα του έβγαινε τα ίδια λεφτά και Τρίτον ότι εδώ έχεις και την πολυτέλεια της μεταβολής χωρίς να έχεις πληρώσει δωμάτιο τζάμπα ή να έχεις τα γνωστά προβλήματα του τύπου πληρωσέ μου το ταξί  :s&m_2: Αυτά τα ολίγα χαζά σκέφτομαι,τι λέτε?

Μια χαρά σκέψεις είναι!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Να επισημάνω κάτι για όλους εμάς τους γκρινιάριδες,(βάζω και τον εαυτό μου μέσα  :grin: ).Πρώτον ότι τα 140 incall είναι μια σχετικά καλή τιμή αν είχε και τα έξτρα μέσα  ;) Δεύτερον ότι για κάποιον που δεν έχει δικό του χώρο ένα λόκαλ θα του έβγαινε τα ίδια λεφτά και Τρίτον ότι εδώ έχεις και την πολυτέλεια της μεταβολής χωρίς να έχεις πληρώσει δωμάτιο τζάμπα ή να έχεις τα γνωστά προβλήματα του τύπου πληρωσέ μου το ταξί  :s&m_2: Αυτά τα ολίγα χαζά σκέφτομαι,τι λέτε?

Ετσι νομιζεις και ετσι θα επρεπε να ειναι το σωστο,αλλα ριξε μια ματια στα σχολια στην κριτικη του palermo και θα δεις οτι ολα αυτα που γραφεις ειναι σ'ενα υπεροχο κοσμο οπου το γκολντεν νταιαμοντ,δε ζει σ'αυτον τον κοσμο  :jerking:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Ετσι νομιζεις και ετσι θα επρεπε να ειναι το σωστο,αλλα ριξε μια ματια στα σχολια στην κριτικη του palermo και θα δεις οτι ολα αυτα που γραφεις ειναι σ'ενα υπεροχο κοσμο οπου το γκολντεν νταιαμοντ,δε ζει σ'αυτον τον κοσμο  :jerking:
μολις τα διαβασα...και μολις τα εψαλα...ρε τιιιν τουτα τα γραφεια που ερχονται;δεν τους εχει πει κανεις οτι εδω ειναι σαλονικη και δεν ειμαστε τοσο προβατα;
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μιλάω γενικά (αλλά όχι αόριστα),αν το πρακτορείο που ανέφερες ζει αλλού προβλημά τους,αυτοί θα χάσουν στο διηνεκές  ;)
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
μολις τα διαβασα...και μολις τα εψαλα...ρε τιιιν τουτα τα γραφεια που ερχονται;δεν τους εχει πει κανεις οτι εδω ειναι σαλονικη και δεν ειμαστε τοσο προβατα;
Για στείλε λινκ να τα δω και γω....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom