Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Sith τώρα που διάβασες ξεστραβώθηκες και εσύ όπως και εγώ; :uglystupid:
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.731
Like
2.018
Πόντοι
456
Πήγα ένα μισαωράκι σήμερα και δεν το μετάνοιωσα καθόλου  :P Μια πανύψηλη γκόμενα γύρω στο 177 χώρις τα τακούνια με κωλάρα και πολύ όμορφα φυσικά βυζιά 2,5-3 και όλο χαμόγελο...καλό σεξάκι και τελείωμα στο πρόσωπο χωρίς να προσπαθεί να τ'αποφύγει  :grin: Μια χαρά περάσαμεν  :erection:

Είναι russian model ή polish? και τα δύο γράφει
 

vokolosm

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
98
Πόντοι
0
Επειδη σκοπευω να επισκεφτω την Ευγενια θα ηθελα να ρωτησω ατον συναγωνιστη που την δοκιμασε αν το σωμα ειναι αδυνατο,γιατι οι φωτο δεν ειναι απολυτα διευκρινιστικές.
 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
420
Κριτικές
79
Like
5.172
Πόντοι
18.330
Συναγωνιστές καλημέρα.

Πριν γράψω το παρόν ήθελα να σιγουρευτώ.  Τώρα που σιγουρεύτηκα, σας ενημερώνω πως η JULIET () με κόλλησε γονόρροια, και μάλιστα πολύ ανθεκτική.

Είμαι σίγουρος καθώς από 7/2 μέχρι και σήμερα έχω πάει μόνο μαζί της.  Το ραντεβού έγινε στον χώρο της το προηγούμενο Σ/Κ, για μια ώρα.  Η πίπα μόνο ήταν ακάποτη.  Η αλήθεια είναι πως την γάμησα για πολύ λίγο, εννοείται με καπότα, και περισσότερο άραξα και με πίπωνε για πολύ ώρα.

Την Δευτέρα 15/2 είχα τις πρώτες ενοχλήσεις.  Την Τρίτη πήγα σε ουρολόγο ο οποίος χωρίς εξετάσεις μου είπε πως έχω ουρηθρίτιδα, και μου έδωσε μια αντιβίωση.  Από το βράδυ της Τρίτης άρχισα να έχω και έκκριμα από την ουρήθρα.    Πέμπτη βράδυ ξαναπήγα, γιατί δεν περνούσε, ούτε ο πόνος ούτε τα εκκρίματα.  Κάναμε καλλιέργεια ουρηθρικού εκκρίματος, και χθες βράδυ που πήρα τα αποτελέσματα έχω «Neisseria gonorrhoeae σε μεγάλη ανάπτυξη» και μάλιστα ιδιαιτέρως ανθεκτική.  Μου είπε πως αυτό κολλάει και με το στοματικό.  Μου έδωσε άλλη αντιβίωση και μου είπε πως θα περάσει σε 1-2 μέρες έτσι.

Ευτυχώς είμαι ελεύθερο πουλί (εάν και πληγωμένο) και δεν έχω προβλήματα με το τι και πως.

Εάν κάποιος την ξέρει, ας την ενημερώσει.  Όσοι πήγατε μαζί της, ελπίζω να είστε καλά.

Αυτά.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Επειδη σκοπευω να επισκεφτω την Ευγενια θα ηθελα να ρωτησω ατον συναγωνιστη που την δοκιμασε αν το σωμα ειναι αδυνατο,γιατι οι φωτο δεν ειναι απολυτα διευκρινιστικές.
Παίχτη αδύνατη είναι.Έχει λίγο κώλο και μπούτια σε αποδεκτά πλαίσια όμως,όχι στο αντιαισθητικό αλλά στο σέξυ  :) Πολύ ωραία αίσθηση πάντως έχει το βυζί...τρυφερότατο και στη θέση του... ;)
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Συναγωνιστές καλημέρα.

Πριν γράψω το παρόν ήθελα να σιγουρευτώ.  Τώρα που σιγουρεύτηκα, σας ενημερώνω πως η JULIET () με κόλλησε γονόρροια, και μάλιστα πολύ ανθεκτική.

Είμαι σίγουρος καθώς από 7/2 μέχρι και σήμερα έχω πάει μόνο μαζί της.  Το ραντεβού έγινε στον χώρο της το προηγούμενο Σ/Κ, για μια ώρα.  Η πίπα μόνο ήταν ακάποτη.  Η αλήθεια είναι πως την γάμησα για πολύ λίγο, εννοείται με καπότα, και περισσότερο άραξα και με πίπωνε για πολύ ώρα.

Την Δευτέρα 15/2 είχα τις πρώτες ενοχλήσεις.  Την Τρίτη πήγα σε ουρολόγο ο οποίος χωρίς εξετάσεις μου είπε πως έχω ουρηθρίτιδα, και μου έδωσε μια αντιβίωση.  Από το βράδυ της Τρίτης άρχισα να έχω και έκκριμα από την ουρήθρα.    Πέμπτη βράδυ ξαναπήγα, γιατί δεν περνούσε, ούτε ο πόνος ούτε τα εκκρίματα.  Κάναμε καλλιέργεια ουρηθρικού εκκρίματος, και χθες βράδυ που πήρα τα αποτελέσματα έχω «Neisseria gonorrhoeae σε μεγάλη ανάπτυξη» και μάλιστα ιδιαιτέρως ανθεκτική.  Μου είπε πως αυτό κολλάει και με το στοματικό.  Μου έδωσε άλλη αντιβίωση και μου είπε πως θα περάσει σε 1-2 μέρες έτσι.

Ευτυχώς είμαι ελεύθερο πουλί (εάν και πληγωμένο) και δεν έχω προβλήματα με το τι και πως.

Εάν κάποιος την ξέρει, ας την ενημερώσει.  Όσοι πήγατε μαζί της, ελπίζω να είστε καλά.

Αυτά.
Ευχαριστούμε για την σημαντική ενημέρωση παίχτη  :thumbsup: Περαστικά  :)
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
για την ευγενια ενα εχω να πω!!!μπωρει να ειναι γκομενα με μπουταρες και κωλαρα αλλα προσωπικα εμενα δεν με ικανοποιησε η ολοι φαση!!!και εξηγω.απο προσωπο σε σχεση με της φωτο μετριοτατο.ενα 6 και πολυ της ειναι.απο θεμα σεξ κτλπ 7 με το ζορι περνει.παντως το φωτοσοπ κανει θαυματα :2funny:!!οποιος φυσικα γουσταρει να δοκιμασει δεν εχει παρα να παει μια βολτιτσα μεχρι το χοτελι του βαρδαριου απο κ αρχιζει και να παρει μια γευση απο το μωρακι!!!εχουμε παρει στην βαρια ιστορια μας στον κλαδο τον εσκορτ πολυ ανωτερα γκανιαν!!!αυτα τα λιγα απο μενα!!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ε ναι,δεν το λες και γκανιάν, :2funny: :2funny: :2funny: ένα καλούτσικο σεξάκι κάνει να φύγουν τα χοντρά χωρλις να ξεπαραδιαστεί κανείς  :)
 

slatsss

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
kyrioi dokimasa exthes evgenia , se kamia periptwsh gia 200 ,den kserw ti skefteste osoi tin protinete .Para poly metria emfanisi... pladari me perita kila
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Από Ευγενία και Λίζα ( παρεακι είναι )προτίμησα τη δεύτερη λόγω βυζιου , Μια χαρά γυναίκα με πλούσιες βυζαρες, καθαρή , περιποιημένη και με εξαιρετική διάθεση αν και την συνάντησα χτες βράδυ αργά
Λίγα κιλά όμορφα κατανεμημένα δε με χάλασαν καθόλου, δεν είναι ρωσιδακι αλλά ρωσιδαρα( ψηλή,κωλαρα,βυζαρα)
Φεύγει αύριο
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Από Ευγενία και Λίζα ( παρεακι είναι )προτίμησα τη δεύτερη λόγω βυζιου , Μια χαρά γυναίκα με πλούσιες βυζαρες, καθαρή , περιποιημένη και με εξαιρετική διάθεση αν και την συνάντησα χτες βράδυ αργά
Λίγα κιλά όμορφα κατανεμημένα δε με χάλασαν καθόλου, δεν είναι ρωσιδακι αλλά ρωσιδαρα( ψηλή,κωλαρα,βυζαρα)
Φεύγει αύριο
Που χαθηκες ρε αρχηγε?
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
kyrioi dokimasa exthes evgenia , se kamia periptwsh gia 200 ,den kserw ti skefteste osoi tin protinete .Para poly metria emfanisi... pladari me perita kila
Αγαπητέ κύριε,πρώτα απο όλα κανένας δεν την πρότεινε,απλώς ο κάθε ένας καταθέτει την εμπειρία του και αυτό είναι όλο  :) Επειδή όμως τα γούστα και οι απαιτήσεις του καθένα ποικίλουν,φυσικό είναι να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις,οπότε...περί ορέξεως κολοκυθόπιτα  :cheesy:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Πανέμορφο πιπίνι η Sabina....αν το βούλωνε και λίγο....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δε της το βουλωσες παίχτη ? Κακώς
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom