Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
cim δεν εκανα γενικα ειχα ξενερωσει με την εμφανιση της και αρκεστηκα στα τυπικα. στα συν οτι σπαει τον παγο στο sosial timing με ενδιαφερουσα συζητηση
ευλογα θα μου απαντησεις αφου εμφανισιακα δεν σου αρεσε γιατι πηγες μαζι της. απλα με προετρεψε ενας φιλος για το καλο παιχνιδι που κανει(εκει δεν μπορω να πω ηταν καλη) και ειχα την οικονομικη δυνατοτητα να δωσω 150 ευρω αντι να παω μια μουρδελοτσαρκα με 30 ευρω
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΗΡΘΕ ΑΠΟΨΕ ΑΠ' ΤΑ ΠΑΛΙΑ
Μέσος όρος: 

5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο):

3.0
Εμφάνιση (σώμα):

7.0
Γενική συμπεριφορά:

7.0
Επικοινωνία:

7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή:

5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

6.0
από ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΗΧΤΗΣ
16-12-2015

Link κριτικής

Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή


Η ημερομηνία είναι σχετική μιας και η συνάντηση έγινε πριν από περίπου 2-2,5 μήνες . Κατά τα λοιπά ο τίτλος τα λέει όλα. Η κοπέλα ct δεν είναι. Στο στούντιο της χοντρούλας δούλευε (οι εκ Θεσσαλονίκης καταλαβαίνουν για ποια μιλάω) και ακόμη και για τα στάνταρ των μασατζίδικων δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Προφανώς αποφάσισε να δολεύει για πάρτη της με καλύτερα λεφτά , γι αυτό αποφάσισε να το γυρίσει στις περιοδίες. Γιαπωνέζα ή κάτι τέτοιο δεν είναι . Ρωσίδα είναι , από τα βάθη της Σιβηρίας. Αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό, αρκεί να μην εξάπτει τη φαντασία ως κάτι το εξωτικό. Στα του αγώνα τώρα... Πίπα καλή, διάθεση στο σεξ έτσι κι έτσι, για cim και cif ούτε λόγος... Εν κατακλείδι, καλή αν την πάρεις σε στούντιο και πληρώσεις 50-80 Euro. Για ct όμως ούτε λόγος. Το αγώνισμα απαιτεί πολύ μεγαλύτερες επιδόσεις και οι καιροί δεν είναι για να σκορπάμε λεφτά.
 

kostas-young-pap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΗΡΘΕ ΑΠΟΨΕ ΑΠ' ΤΑ ΠΑΛΙΑ
Μέσος όρος: 

5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο):

3.0
Εμφάνιση (σώμα):

7.0
Γενική συμπεριφορά:

7.0
Επικοινωνία:

7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή:

5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

6.0
από ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΗΧΤΗΣ
16-12-2015

Link κριτικής

Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή


Η ημερομηνία είναι σχετική μιας και η συνάντηση έγινε πριν από περίπου 2-2,5 μήνες . Κατά τα λοιπά ο τίτλος τα λέει όλα. Η κοπέλα ct δεν είναι. Στο στούντιο της χοντρούλας δούλευε (οι εκ Θεσσαλονίκης καταλαβαίνουν για ποια μιλάω) και ακόμη και για τα στάνταρ των μασατζίδικων δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Προφανώς αποφάσισε να δολεύει για πάρτη της με καλύτερα λεφτά , γι αυτό αποφάσισε να το γυρίσει στις περιοδίες. Γιαπωνέζα ή κάτι τέτοιο δεν είναι . Ρωσίδα είναι , από τα βάθη της Σιβηρίας. Αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό, αρκεί να μην εξάπτει τη φαντασία ως κάτι το εξωτικό. Στα του αγώνα τώρα... Πίπα καλή, διάθεση στο σεξ έτσι κι έτσι, για cim και cif ούτε λόγος... Εν κατακλείδι, καλή αν την πάρεις σε στούντιο και πληρώσεις 50-80 Euro. Για ct όμως ούτε λόγος. Το αγώνισμα απαιτεί πολύ μεγαλύτερες επιδόσεις και οι καιροί δεν είναι για να σκορπάμε λεφτά.
εχεις να προτεινεις κατι αλλο απο θεσσαλονικη?
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Καμία κριτική για αυτήν δεν έχουμε βρε παίδες, σκέφτομαι τόσο καιρό να την φάω και τελευτέα που προσπάθηδα στην Αθήνα δεν είχε να με χωρέσει στο πρόγραμμα της!?
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.852
Κριτικές
40
Like
22.822
Πόντοι
26.096

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μαλλιάς πρέπει όπωσδήποτε να πάρουμε άλλο τηλέφωνο γιατί ο ριτς πάει να μας τρελάνει  :helpplea: Υ 1.57 πιπινάκι με άναλ και 160/ω με όλα μέσα,μόνο το άναλ έξτρα  :o
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Μαλλιάς πρέπει όπωσδήποτε να πάρουμε άλλο τηλέφωνο γιατί ο ριτς πάει να μας τρελάνει  :helpplea: Υ 1.57 πιπινάκι με άναλ και 160/ω με όλα μέσα,μόνο το άναλ έξτρα  :o

Δε γαμιέται και ο Rich και ο κάθε Rich... Άν δεν θέλει στ'αρχίδια μας....Του έθιξα τις γκομενάρες του...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Δε γαμιέται και ο Rich και ο κάθε Rich... Άν δεν θέλει στ'αρχίδια μας....Του έθιξα τις γκομενάρες του...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Αμά τι γκομενάρες!Δίμετρες 1,57 και βάλε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Άσε που δε ξέρω και γω σε ποιό μπουρδέλο-στούντιο δούλευε όταν την φωτογράφησαν  :uglystupid: Είναι καλό γκαυλάκι το μικρό πάντως,αν μπορέσω θα το τιμήσω...  :zfuck:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
επισκεψη πριν καμια ωρα στην εμιλυ φρεσκο μωρακι στην πιατσα με εκανε ανω κατω. αυριο θα ανεφασω κριτικη γιατι με εκανε να μην μπορω να παρω τα ποδια μου.
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Μάγκες μακριά από Καρίνα.. Ούτε για μισή ώρα δεν αξίζει! Πεταμένα λεφτά, θα ανεβάσω κριτική αύριο!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Κάτι τέτοια λες και μετά φταίει ο Αζαζελ που σε τρολάρει  :grin:

Εγω δεν τρολλαρω,πάντα την αλήθεια λεω!!!
Ο τύπος Φακιρης ειναι τσουβαλιαρης και γενικά του αρεσουν οι γυναικες με πιασηματα αλλα οχι τα πιασηματα που εννοεί ένας νορμαλ άνθρωπος,αυτός θελει διπλες και ζαρες...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Εγω δεν τρολλαρω,πάντα την αλήθεια λεω!!!
Ο τύπος Φακιρης ειναι τσουβαλιαρης και γενικά του αρεσουν οι γυναικες με πιασηματα αλλα οχι τα πιασηματα που εννοεί ένας νορμαλ άνθρωπος,αυτός θελει διπλες και ζαρες...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Γούστο...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
επισκεψη πριν καμια ωρα στην εμιλυ φρεσκο μωρακι στην πιατσα με εκανε ανω κατω. αυριο θα ανεφασω κριτικη γιατι με εκανε να μην μπορω να παρω τα ποδια μου.
:rockon: :rockon: :rockon: Τα'λεγα εγώ πως είναι γκαυλιάρα,φαίνεται στην αύρα της... :)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom