Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
το γαμωτο ειναι οτι πριν μια βδομαδα απο την τελεια μητρομανα crystal μια βδομαδα μετα στο εντελως αντιθετο ξενερωμα >:( δεν γαμιεται ομως αν δεν βρεξεις κωλο ψαρακι δεν τρωως :grin:


Απο τα αρωματα στα σκατα ενα πραμα ε? :2funny: :2funny: :2funny:


Τι να κανεις συμβαινουν αυτα!Εγω εχω αρχιζει να καταληγω σε μια πενταδουλα και θα ψωνιζω στα σιγουρα πλεον...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Απο τα αρωματα στα σκατα ενα πραμα ε? :2funny: :2funny: :2funny:


Τι να κανεις συμβαινουν αυτα!Εγω εχω αρχιζει να καταληγω σε μια πενταδουλα και θα ψωνιζω στα σιγουρα πλεον...
εμ δεν εχεις και αδικο, στα σιγουρα πλεον δεν λεει ρε πουστη μου, αισθανθηκα ασχημα  σημερα δεν ηξερα τι να κανω, και δεν φταιει το κοριτσακι,αυτη η βρωμα η tina η μανατζερ φταιει, που μαζευει τα κοριτσακια και τα στελνει σε tour, εγω με αυτη τα εχω,ειχα ξανα προβλημα με αυτη, και χτες μου πιπιλισε τα μυαλα,ειναι ετσι ειναι αλλιως, κανει το ενα κανει το αλλο, δεν θα απογοητευτεις οπως την προηγουμενη φορα και τετοιες μαλακιες :jerking:
 

Επισκέπτης
Ε ναι ρε φιλε η μανατζερ (γι αυτο λεγεται και μανατζερ)θα κανει τα παντα να σε πεισει και να κονομισει!Επρεπε να φυγεις χωρις δευτερη σκεψη,γιατι να ανεχομαστε να μας κοροιδευουν?
Τελος παντων παμε για αλλα...

Καληνυχτα φιλος
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ε ναι ρε φιλε η μανατζερ (γι αυτο λεγεται και μανατζερ)θα κανει τα παντα να σε πεισει και να κονομισει!Επρεπε να φυγεις χωρις δευτερη σκεψη,γιατι να ανεχομαστε να μας κοροιδευουν?
Τελος παντων παμε για αλλα...

Καληνυχτα φιλος
την ειχα κανει ρε με μια μπαζοχωντρη που ειχε στειλει krystal οχι βεβαια η γνωστη ,και ειπα σημερα να κατσω(μαλακια μου)  αντε καλο βραδυ :rockon:
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Έσκασα πρωινός πρωινός σήμερα. Με κάλυψε νομίζω η κριτική του scockfield για Sheila. Είδατε τι εννοώ? Όχι άλλα ψώνια ct! Ψώνια έχει μπόλικα η παραλιακή. Το ct είναι άλλη εμπειρία. Χαίρομαι που δε θα θεωρηθώ προκατειλημμένος γιατί η κυρία το παίζει καλά το παιχνίδι της. Γιατί zuzana τα ανέχεσαι αυτά εσύ που μας σέβεσαι? Έρχεται η Vicky όμως την άλλη βδομάδα και θα μας θυμίσει τι σημαίνει Γυναίκα χωρίς λαμογιές...Άντε καλημέρα!
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
το mac μου εχει καποιο προβληματακι οποιος καλος χριστιανος θελει και μπορει ας προσμετρηση αλλη μια αποψη .....αφορα Εlectra


Κάντε την κριτική σας:
electristikame 

Βαθμολογίες
Εμφάνιση (πρόσωπο) 8

Εμφάνιση (σώμα) 8

Γενική συμπεριφορά 8

Επικοινωνία 7

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 9

Σχέση απόδοσης/τιμής 8

Πληροφορίες Συνάντησης Citytour
Ημερ/νία συνάντησης:
17.04.2008

Διάρκεια συνάντησης: 2ωρες

Κόστος συνάντησης: 350

Incall-Outcall:
Στο χώρο της κοπέλας 
Πόλη σηνάντησης: Αθηνα *

Συμπεριφορά πρακτορείου: Μετρια

Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;: Σιγουρα

Υπηρεσίες Κοπέλας Citytour
Τήρηση αναφερόμενων υπηρεσιών:
    
A-level (πρωκτικό): οχι

Πεολειχία: χωρις προφυλακτικο

Εκσπερμάτωση: Στο στομα (τα φτυνει)


Σχόλια: Στην αρχη ηταν χαλασμενη μαυτο το γνωστο θεμα με το μπεμπυ της.  Εγω ειπα στο κοριτσι αν δεν εισαι στα κεφια σου να φευγω γιατι σε βλεπω λιγο στης μαυρες σου μου λεει κατσε κανενα προβλημα , αυτο ηταν συγκεντρωθηκε στη δουλεια της και ομολογο περασα υπεροχα.
            Χωρις να εχει αυτη την εντονη εσκορτιλα που με χαλα .  Μπορουσε καλιστα να ειναι η κοπελα που γνωρισες σε καφε στη παρο και δουλεβει εκει για να βγαλει τα εξοδα για τις διακοπες τις .  Καλιγραμμο σωματακι μικρο μεν βυζι αλλα ομορφο ρωγακι,  σφιχτο νουνακι  (having consider τη εχει περασμενα) ωραιο δερμα,  καθαρουλα .  Mαμηθηκαμε κυριως στα 4ρα εκανα παιχνιδι με καθρεπτες και εβλεπα τις ματαρες τις στην αντανακλαση    Καταπληκτικη πιπα με βαθος και ζουμακι ,  ακουραστη (25 λεπτα μεσα στο 'νερο') με πολυ ορεξη και κεφι χωρις να σου δινει αυτη την αντε να τελειωνουμε ματια.  Ειχα 3χ3 το οποιο ειναι μεγαλη επιδοση για μενα στις 2 ωρες  .  Το οτι δεν μιλουσε λογο γλωσσας πολυ στα συν, γιατι ειμασταν ποιο στα χαδια και τα γλωσσφιλα  παρα να φαμε το χρονο μας σε ανουσιο μπλα μπλα ...  πολυ του γουστου μου ...... ευτυχως  δεν μου εβγαλε την κακη της πλευρα γιατι ηταν απαραδεκτα αυτα  που εκανε σε αλλους ( δεν λυνουμε τα οικογενειακα μας στο κινητο εν' ωρα υπηρεσιας).  Αλλα κακος δεν της φεραν το κινητο στο κεφαλι να πανε να φυγουν τεσπα.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Έσκασα πρωινός πρωινός σήμερα. Με κάλυψε νομίζω η κριτική του scockfield για Sheila. Είδατε τι εννοώ? Όχι άλλα ψώνια ct! Ψώνια έχει μπόλικα η παραλιακή. Το ct είναι άλλη εμπειρία. Χαίρομαι που δε θα θεωρηθώ προκατειλημμένος γιατί η κυρία το παίζει καλά το παιχνίδι της. Γιατί zuzana τα ανέχεσαι αυτά εσύ που μας σέβεσαι? Έρχεται η Vicky όμως την άλλη βδομάδα και θα μας θυμίσει τι σημαίνει Γυναίκα χωρίς λαμογιές...Άντε καλημέρα!
Το εχουμε πει πολλες φορες,ας το πουμε αλλη μια.Η γνωμη ειναι σα τη κωλοτρυπιδα.Ολοι εχουμε απο μια.Τοσο καιρο γραφονται παπαδες για το συγκεκριμενο ct και ξαφνικα το βγαζεις μπαζο.Τοσο πολυ που θες να παραπονεθεις στο γραφειο.Δηλαδη καποιοι αλλοι ειναι μαλλον κασταναδες παρολο που εχουν παρει οτι κινειται στα ct και μπορουν να συγκρινουν καλλυτερα.Γνωμες man γνωμες.... ;)
 

Επισκέπτης


Ρε συναγωνιστές γνωρίζετε αν θα έρθει για citytour στην Αθήνα η πορνοστάρ Angelina Love?
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Το εχουμε πει πολλες φορες,ας το πουμε αλλη μια.Η γνωμη ειναι σα τη κωλοτρυπιδα.Ολοι εχουμε απο μια.Τοσο καιρο γραφονται παπαδες για το συγκεκριμενο ct και ξαφνικα το βγαζεις μπαζο.Τοσο πολυ που θες να παραπονεθεις στο γραφειο.Δηλαδη καποιοι αλλοι ειναι μαλλον κασταναδες παρολο που εχουν παρει οτι κινειται στα ct και μπορουν να συγκρινουν καλλυτερα.Γνωμες man γνωμες.... ;)
Αχαχούχα...Ανάμεσα στους τυφλούς ξεχωρίζει ο μονόφθαλμος φίλε...Έτσι τους βλέπω τους παπάδες που γράφονται. Και το γραφείο τα έχει ακούσει εδώ και μήνες τώρα θα περίμενα. Και φυσικά δε θα ασχοληθώ παραπέρα. Συγγνώμη αν σας έθιξα τη βιολετέρα στα πλαίσια της συζήτησης το έκανα χέστηκα για την πάρτη της. Το συγκεκριμένο γραφείο άλλωστε ξέρει ότι το θεωρώ το καλύτερο στην Ευρώπη και υπεραγαπώ κάποια άλλα διαμάντιά του. Μη φοβάσαι πασάμ δε θα παρεξηγηθεί ο ζουζούνας θα την ξαναστείλει την αχλάδω εύκολα κι αναίμακτα λεφτάκια είναι από κάποια λιγούρια.
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
απο το στανταρ 250 εχει παει 300 και δειλα δειλα εχουν εμφανιστει κ 350 ανα ωρα...μηπως μας πιανουν λιγο κοτσους? φιλοσοφικο το ερωτημα...στο τελος 8α πρεπει να τις κλεινουμε για 24ωρο για να αισθανομαστε οτι αξιζε τον κοπο...!!! λετε να βγει απο καμια τραπεζα CITYCARD - VISA tour bonus ( μην την μπερδευουμε και με την γνωστη της αμερικανικης τραπεζας) ?????
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
αστειευομαι! καποιος καποιες κατευθηνσεις για zuzana απ τα εμπειρα παιδια εδω αν ειναι ευκολο γιατι ειναι δυσκολος στην επικοινωνια...
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
το mac μου εχει καποιο προβληματακι οποιος καλος χριστιανος θελει και μπορει ας προσμετρηση αλλη μια αποψη .....αφορα Εlectra


Κάντε την κριτική σας:
electristikame 

φοβερος τιτλος για review!!!!!!  :rockon:  :rockon:  :rockon:
εγω εχω elekristei πολλες φορες και θα συνεχισω να elektrizome!!!!
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Μη φοβάσαι πασάμ δε θα παρεξηγηθεί ο ζουζούνας θα την ξαναστείλει την αχλάδω εύκολα κι αναίμακτα λεφτάκια είναι από κάποια λιγούρια.
δε καταλαβαινω ομως αγαπητε,γιατι ενω εσυ δεν εχεις να κανεις με αυτα τα...λιγουρια οπως λες βρισκεσαι στο σαιτ και μαλιστα στο συγκεκριμενο θρεντ.Σημειωσε οτι μιλας με εναν απειρο citytourista απλα δε μπορω να ακουω κριτικες τυπου <<δικαιωθηκα>>.Ειναι η γνωμη σου που ετυχε να ταυτιζεται με καποιου αλλου.Να σου φερω ενα παραδειγμα??Την εποχη της Ιζαμπελας στα στουντιο γραφανε ολοι τα απιστευτα.Πηγα,δοκιμασα και ξενερωσα.Δε μου εκανε καθολου λεμε.Τι επρεπε να κανω??Να γραφω,τι μαλακιες ειναι αυτες που λετε κτλ??Στο ξαναλεω φιλε μου.Γνωμες.... :dunno:
 

Επισκέπτης
Αχαχούχα...Ανάμεσα στους τυφλούς ξεχωρίζει ο μονόφθαλμος φίλε...Έτσι τους βλέπω τους παπάδες που γράφονται. Και το γραφείο τα έχει ακούσει εδώ και μήνες τώρα θα περίμενα. Και φυσικά δε θα ασχοληθώ παραπέρα. Συγγνώμη αν σας έθιξα τη βιολετέρα στα πλαίσια της συζήτησης το έκανα χέστηκα για την πάρτη της. Το συγκεκριμένο γραφείο άλλωστε ξέρει ότι το θεωρώ το καλύτερο στην Ευρώπη και υπεραγαπώ κάποια άλλα διαμάντιά του. Μη φοβάσαι πασάμ δε θα παρεξηγηθεί ο ζουζούνας θα την ξαναστείλει την αχλάδω εύκολα κι αναίμακτα λεφτάκια είναι από κάποια λιγούρια.


Α καλο εεεε? :dancing: :dancing:

Εσυ αγορινα εισαι ο τυφλος ή ο μονόφθαλμος?Για να ξέρουμε με  ποιόν μιλάμε εδώ μέσα!

Το οτι δεν ασχολεισαι το βλεπουμε δυο μερες τωρα οπως επισης και το οτι χεστηκες γιατι βρωμισε το σαιτ!

Και ασε να παιρνουμε εμεις την αχλαδω και παρε εσυ τις μουναρες!

Και στην τελικη ειμαστε λιγουρια  ολοι εδω μεσα και συ ο γαμηκος.Υπαρχει κανενα προβλημα μ αυτό?

 

Επισκέπτης
Και στην τελικη ειμαστε λιγουρια  ολοι εδω μεσα


Για ολα τα λιγουρια εδω μεσα μαγκες.(συμπεριλαμβανομένου και εμένα)! :2funny: :2funny: :2funny:



[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
 

Επισκέπτης
Αχαχούχα...Ανάμεσα στους τυφλούς ξεχωρίζει ο μονόφθαλμος φίλε...Έτσι τους βλέπω τους παπάδες που γράφονται. Και το γραφείο τα έχει ακούσει εδώ και μήνες τώρα θα περίμενα. Και φυσικά δε θα ασχοληθώ παραπέρα. Συγγνώμη αν σας έθιξα τη βιολετέρα στα πλαίσια της συζήτησης το έκανα χέστηκα για την πάρτη της. Το συγκεκριμένο γραφείο άλλωστε ξέρει ότι το θεωρώ το καλύτερο στην Ευρώπη και υπεραγαπώ κάποια άλλα διαμάντιά του. Μη φοβάσαι πασάμ δε θα παρεξηγηθεί ο ζουζούνας θα την ξαναστείλει την αχλάδω εύκολα κι αναίμακτα λεφτάκια είναι από κάποια λιγούρια.
Εγω οσαν το μεγαλυτερο λιγουρι εδω μεσα μολις γυρισα απο 2ωρακι με την αχλαδο και μπορω να πω πως ο φιλος μας δεν εχει και πολυ δικιο .
Βεβαια μπορει να μην του αρεσουν τα αχλαδια και να του αρεσουν οι μπανανες τοτε μαλλων προς το πρακτορειο Rouge velour ας απευθηνθει.
Σαν να εχω μια αχλαδα στην ουρα νοιοθω μπρε.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Εγω οσαν το μεγαλυτερο λιγουρι εδω μεσα μολις γυρισα απο 2ωρακι με την αχλαδο και μπορω να πω πως ο φιλος μας δεν εχει και πολυ δικιο .
Βεβαια μπορει να μην του αρεσουν τα αχλαδια και να του αρεσουν οι μπανανες τοτε μαλλων προς το πρακτορειο Rouge velour ας απευθηνθει.
Σαν να εχω μια αχλαδα στην ουρα νοιοθω μπρε.

Mε λίγα λόγια προτείνεις το κελεπούρι ονόματι www.rouge-velours.tv/Marik1.htm]Marik[/url]

www.imageshack.gr/view.php?file=3t0sao9nk9wuk67sz6w7.jpg] [/URL] www.imageshack.gr/view.php?file=aakg0jk9q18f7y2vz67u.jpg] [/URL] www.imageshack.gr/view.php?file=boedtdshe7ni7dk0kk0x.jpg] [/URL]


:P :P :P
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom