Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (8 μέλη και 67 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
Μολις με πηρε τηλ ο Lala,ακομα ψαχνει το αμαξι του να φυγει απο το ξενοδοχειο! :2funny: :2funny:
Τα χει δει ολα μου ειπε...!! :rockon:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
πηγα εφαγα την φολα μου και γυρισα με την emma τοσο απλα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: fuck you tina :birdman: με τα αβγαλτα κοριτσακια που στελνεις, και μια παρθενα πιο καλη θα ηταν στο κρεβατι :headbang: το βραδυ θα βγαλω και review,τωρα παμε ξανα για δουλεια :tickedoff: :tickedoff:
 

staefano

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Γειά σας παίδες !!!!!  Υπάρχει κάτι για KARMEN_S ??  Είμαι λάτρης των μεγάλων "κανονιών" και από ότι είδα διαθέτει πλούσια τα ελέοι η κυρία !!!!! Επειδή είμαι από επαρχία και φοβάμαι μην φάω φόλα θα ήθελα τα φώτα σας.Και από τιμή καλά πάμε από ότι είδα !!!
Κάθε βοήθεια δεκτή.

Υπάρχει αναφορά δική μου στη σελίδα 646.
 

timoleon

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ελπιζω να περασω καλα με τη denisa
ειναι και θεμα χημειας αλλα οταν ακους αρνητικα σχολια
τοτε εισαι λιγο επιφυλακτικος
 

Επισκέπτης
Τι εντυπωσεις ρε αφου ακομα ψαχνει. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Που πηγε και παρκαρε το παλληκαρι. :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Επιστροφη απο Sheila.
Απλα υπεροχη....!
Θα πιω 2 ποτακια να συνελθω και μετα review


[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]


Baby σου στελνω κατι.... ;)

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια η sheila ειναι όμορφο πλασμα,εχει αυτο το κατιτις που σε φτιαχνει,αλλα δεν νομιζω οτι είναι για δευτερη φορα....ειναι για μια φορα και φευγεις ευχαριστημενος!
 

Επισκέπτης
παιδια η sheila ειναι όμορφο πλασμα,εχει αυτο το κατιτις που σε φτιαχνει,αλλα δεν νομιζω οτι είναι για δευτερη φορα....ειναι για μια φορα και φευγεις ευχαριστημενος!


Και για 2 και για 3 ,4 ,5 ,6 ,7 ,8...............
 

Επισκέπτης
πηγα εφαγα την φολα μου και γυρισα με την emma τοσο απλα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: fuck you tina :birdman: με τα αβγαλτα κοριτσακια που στελνεις, και μια παρθενα πιο καλη θα ηταν στο κρεβατι :headbang: το βραδυ θα βγαλω και review,τωρα παμε ξανα για δουλεια :tickedoff: :tickedoff:

Ρε τι επαθε ο συναθλητης. :headbang: :headbang:

striantaf  κατι σου ειπα ''Εχω παρει απο αυτο το ιδρυμα, καλα κορμια αλλα λιγο κρυες,...'' μεσες ακρες, δεν γινεται να αλαξουν απο τη μια μερα στην αλλη.
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
παιδια η sheila ειναι όμορφο πλασμα,εχει αυτο το κατιτις που σε φτιαχνει,αλλα δεν νομιζω οτι είναι για δευτερη φορα....ειναι για μια φορα και φευγεις ευχαριστημενος!
Παιδιά πρέπει να ανεβάσουμε τα στάνταρ τους δίνουμε πολύ ωραία. Η συγκεκριμένη δεν είναι για καμία φορά.
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Καλά πολύ αέρα ήθελα να γράψω.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom