Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (8 μέλη και 51 επισκέπτες)

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Ψήνεσαι? Αλήθεια λέω. :2funny: :2funny:
Έλα φίλε εγώ ψήνομαι λέω να δοκιμάσω το αριστερό μου σουτ. Πάντως καλά κάνεις. Θα σε στείλω εγώ σε ένα καλό μασατζίδικο να στον τρίβουν δύο ώρες.
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Στη Σύλβια πήγε κανείς?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.969
Κριτικές
1
Like
2.677
Πόντοι
606
αγωνιστικους χαιρετισμους στον lalakukaki που σε πολυ λιγη ωρα θα  :knockinb: sheila.O lala,συνεπης παντα σε αυτα τα ραντεβου,ειναι στο ποστο του μια ωρα νωριτερα :dunno:καλα μαμησια lala!!!!! :rockon:
 

Επισκέπτης

Εχω παρει απο αυτο το ιδρυμα, καλα κορμια αλλα λιγο κρυες, μπορει να παιζει ρολο και η ωρα.

Εξαλου δεν γινεται γιατι αυριο εχω ανοδο προς Πρωτευουσα και συναντηση με Scarlet, μετα ειναι 1μαγια και Παρασκευη θα αποφασισω μετα τις εντυπωσεις των αλλων σιτιτουριστων για Sheila. Μην το κανουμε καθημερινο  :think: :think:
 

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Στη Σύλβια πήγε κανείς?
Και εγώ την ίδια απορία εχω! Ψιλό-ψήνομαι μιας και βλέπω το προγραμμά της χαλαρό αλλά κάτι δεν μου πάει καλά με την φάτσα της στην φώτο και στο ότι είναι φρέσκο αίμα. Ας δώσει τα φώτα του κάποιος συναγωνιστής!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Εχω παρει απο αυτο το ιδρυμα, καλα κορμια αλλα λιγο κρυες, μπορει να παιζει ρολο και η ωρα.

Εξαλου δεν γινεται γιατι αυριο εχω ανοδο προς Πρωτευουσα και συναντηση με Scarlet, μετα ειναι 1μαγια και Παρασκευη θα αποφασισω μετα τις εντυπωσεις των αλλων σιτιτουριστων για Sheila. Μην το κανουμε καθημερινο  :think: :think:
εχεις δικιο για τα κοριτσοπουλα του συγκεκριμενου γραφειου, απλα την ειχα παρει στην αγγλια, και ειχα περασει καλα, θα δουμε σε λιγη ωριτσα τι θα γινει, οσο για τον lalak κατα δικη του δηλωση πρεπει σιγα σιγα να μπαινει στο ψητο :2funny: :2funny: :2funny:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Και εγώ την ίδια απορία εχω! Ψιλό-ψήνομαι μιας και βλέπω το προγραμμά της χαλαρό αλλά κάτι δεν μου πάει καλά με την φάτσα της στην φώτο και στο ότι είναι φρέσκο αίμα. Ας δώσει τα φώτα του κάποιος συναγωνιστής!
μα δεν την δειχνει την φατσα της και πολλη :grin: κατι δεν σου λεει αυτο? :2funny: :2funny: :2funny:
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Για Denisa ξέρουμε κάτι; Δεν βρίσκω τίποτα...αν και έχει κάποια ραντεβουδάκια...
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Για Denisa ξέρουμε κάτι; Δεν βρίσκω τίποτα...αν και έχει κάποια ραντεβουδάκια...
Εμενα παντως δεν μου αρεσε.Πολυ κρυα,χωρις πρωτοβουλιες,αλλα δεν την λες απροθυμη.Γενικα νομιζω οτι δεν τα αξιζει τα ευρωπουλακια που ζηταν.
 

timoleon

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
τοσο χαλια η desisa  και εχω ραντεβου
μου χαλασε ολη η διαθεση τωρα
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
τοσο χαλια η desisa  και εχω ραντεβου
μου χαλασε ολη η διαθεση τωρα
Εμενα φιλε με χαλασε.Δεν ξερω τωρα αν σε εσενα φερθει διαφορεττκα.Εξαλλου δεν ειναι και απολυτη η αποψη μου.Αυτα ειναι σχετικα,και τυχερα.Μπορει με σενα να ειναι αλλη χημεια.
Παντως πες μου την αποψη σου οταν γυρισεις.
 

asteri_12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
155
Κριτικές
10
Like
81
Πόντοι
11
Γειά σας παίδες !!!!!  Υπάρχει κάτι για KARMEN_S ??  Είμαι λάτρης των μεγάλων "κανονιών" και από ότι είδα διαθέτει πλούσια τα ελέοι η κυρία !!!!! Επειδή είμαι από επαρχία και φοβάμαι μην φάω φόλα θα ήθελα τα φώτα σας.Και από τιμή καλά πάμε από ότι είδα !!!
Κάθε βοήθεια δεκτή.
 

giatros73

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
1
η sylvia ψιλο-milf μου κανει..... :P
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Κάποιο νέο από Violet?
Μιάς και δεν πήρα απάντηση πήγα να δώ. Λοιπόν:
Από οργάνωση κοντά στο 0 γιατί δεν αφήνει κενά μεταξύ των ραντεβού.
Από εμπειρία φαίνεται΄ότι είναι πρώην stripper που κάνει ευκαιριακά ct. Υπάρχουν πολλοί λόγοι γι' αυτό το statement αλλά μία ένδειξη είναι ότι όταν ο επόμενος χτύπησε την πόρτα και το φίδι τρομαγμένο υποχώρησε αντέδρασε ως ερασιτέχνης, γιατί όταν της είπα να τελειώσω στο στόμα της (να μην περιμένει και ο συναγωνιστής) δίσταζε και δε μου έλεγε "οχι" ή "κάνει τόσο" οπότε σπάστηκα ντύθηκα κι έφυγα (είπαμε.. να μην περιμένει και ο συναγωνιστής).
Από εμφάνιση καλή. Κορμί solarium, λεπτή αλλά όχι κοκκαλιάρα(στύλ Ροζίτα από Princess), μετρίου ύψους, προσεγμένα άκρα αλλά μέτρια δάχτυλα ποδιών, σιλικόνη (καλή δουλειά αλλά μη το σχολιάσετε γιατί θα σας φάει μισή ώρα να σας αφηγείται τα προβλήματα με τη σιλικόνη), ωραίο πρόσωπο αν σας αρέσουν τα στρογγυλά πρόσωπα με μαγουλάκια, 21 Μαίων. Πολύ KY. Ψιλοάτεχνη στη δράση (στυλ Ευα ρουμάνα κούκλα που είχε έρθει 1-2 φορές πριν από 2 χρόνια περίπου). Πολύ καλό vinyl outfit και 1-2 καλά ζευγάρια ψηλοτάκουνα (και πέδιλα και γόβες).
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom