Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (1 μέλη και 66 επισκέπτες)

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
[quote author=Lavio link=topic=27.msg4546529#msg4546529 date =1368397503]
Για τα καλλυντικά της Άλισον πήγε το 50άρι που θυμάσαι. :pipa1:
[/quote]το θυμάμαι γιατι δεν πρόλαβα να τη γαμησω γιατι ήμουν εκτος και στην είχα προτείνει οταν ήμουν διπλα!εξαλλου για τα πορνοσταριδια παντα εχω μνήμη! :pipa2:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Ναι ναι....βαλε και τριτη και τεταρτη....η διαφημιση δεν βλαπτει ποτε....2-3 κοροιδα να τσιμπησουν,βγηκε το μεροκαματο...
Πηγαινε και αν εχεις διαφορετικη γνώμη πες το  ;)
 

Play-Boy!

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Μέρα!  :grin:
 

Συνημμένα

  • 7.jpg
    7.jpg
    78 KB · Εμφανίσεις: 59
  • 6.jpg
    6.jpg
    78,8 KB · Εμφανίσεις: 41

Play-Boy!

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
:)
 

Συνημμένα

  • 4.jpg
    4.jpg
    72,7 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 3.jpg
    3.jpg
    71,4 KB · Εμφανίσεις: 39

Play-Boy!

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
:)
 

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    73,1 KB · Εμφανίσεις: 31
  • 1.jpg
    1.jpg
    81,4 KB · Εμφανίσεις: 26

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Play-boy για να παρακολουθήσεις τη γκόμενά μου πόσα θες; :grin: :grin: :grin:
 

Play-Boy!

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Play-boy για να παρακολουθήσεις τη γκόμενά μου πόσα θες; :grin: :grin: :grin:

Για σου και εδώ matrix! Γκόμενά με δύο τόνους? Εχεις ζαλάδες! :grin: :grin: :grin: 13 κλώνους με καλό αξίωμα μόνο στο ματριξ είχε ο  Κιανου Ριβζ  τόσους κλώνους!  Ορεεεε μπρρρρ... και νέα προφίλ πόστα... ζαλιστηκα!  :o άντε δώσε το τηλ σού να σε πάρω, να δω ποιός είσαι!
 

Play-Boy!

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Α το βρήκα δύο τόνους βγάζει το droid!  :grin:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Για σου και εδώ matrix! Γκόμενά με δύο τόνους? Εχεις ζαλάδες! :grin: :grin: :grin: 13 κλώνους με καλό αξίωμα μόνο στο ματριξ είχε ο  Κιανου Ριβζ  τόσους κλώνους!  Ορεεεε μπρρρρ... και νέα προφίλ πόστα... ζαλιστηκα!  :o άντε δώσε το τηλ σού να σε πάρω, να δω ποιός είσαι!
Δε σε πιάνω ρε φίλε με τα μάτριξ που γράφεις, όσο για τους τόνους έτσι είναι τα γαμημένα τα ελληνικά, όταν λέξη που τονίζεται στην προπαραλήγουσα ακολουθείται από εγκλιτικό του τρώει τον τόνο και τονίζεται και η λήγουσα της λέξης. Ιδιαίτερα δεν κάνω μη μου ζητήσεις. :sunglasses:
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
λοιπόν επειδη δεν ξέρω ποιος σου ειπε η απο μονος τα βγάζεις περι κλωνων και επειδη εισαι άσχετος αντι να σπαμαρεις το θρεντ κουταβακι σάλτα και γαμησου!Εγω θα έλεγα οτι εισαι ενας λαγός απο διπλα!αν θες να μάθεις ποιοι ειμαστε lavios and me ρωτα κατι παλιούς like turbothor,thita που έχουμε πιει και ενα ποτο σε στριπ club!αν μου διαφεύγει άλλος σορρυ!
 

Play-Boy!

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Ελα μου ειχα κοσμο! Άς με διαγράψει ο admin εάν spamaro,  δεν μπορώ να μπαίνω να δω νέα και βλέπω κλώνους επί χρόνια να γράφουν κριτικές και πουτσες.  Δεν γραφω σε παράθεση γιατί ίδιο πρόσωπο είσαι. Το είπα παρά κατο θα το επαναλαβω.θα σας... καλέσω στο στριπτίζ πού είπες είχατε πάει με τον turbothor και σας κερνάω οτι θελετε! να δούμε αν spamarο η όχι. Στο φόρουμ θέλω να μπω να πω δύο κουβεντουλες να ακούσω τί καλό  έχει εκεί έξω και να πάω να το φάω. Έλα μού πού δεν μπορώ να ξεχωρίσω απλά και πρέπει να φοράω γυαλάκια να βγάζω τα μάτια μού γιατί μάζεψε σκόνη η οθόνη μου!  :(
 

dimos axithis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
αυτή η Ξοsephine λέει τίποτα ρε παιδιά??? Αντιφατικές οι κριτικές ! κάποιοι πλέκουν διθυράμβους και κάποιοι μιλάνε για παντζούρι !!! Κάποια πρόσφατη εμπειρία μαζί της ??? στείλτε και PM !
Ευχαριστώ !
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Ελα μου ειχα κοσμο! Άς με διαγράψει ο admin εάν spamaro,  δεν μπορώ να μπαίνω να δω νέα και βλέπω κλώνους επί χρόνια να γράφουν κριτικές και πουτσες.  Δεν γραφω σε παράθεση γιατί ίδιο πρόσωπο είσαι. Το είπα παρά κατο θα το επαναλαβω.θα σας... καλέσω στο στριπτίζ πού είπες είχατε πάει με τον turbothor και σας κερνάω οτι θελετε! να δούμε αν spamarο η όχι. Στο φόρουμ θέλω να μπω να πω δύο κουβεντουλες να ακούσω τί καλό  έχει εκεί έξω και να πάω να το φάω. Έλα μού πού δεν μπορώ να ξεχωρίσω απλά και πρέπει να φοράω γυαλάκια να βγάζω τα μάτια μού γιατί μάζεψε σκόνη η οθόνη μου!  :(
Θα σου κοστίσει το κέρασμα γιατί πίνω πολύ.  :2funny: :2funny: :2funny:

Μην το συνεχίσουμε εδώ, κουράζουμε τους υπόλοιπους, αν έχεις κάτι να πεις στείλε πμ.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Θα σου κοστίσει το κέρασμα γιατί πίνω πολύ.  :2funny: :2funny: :2funny:

Μην το συνεχίσουμε εδώ, κουράζουμε τους υπόλοιπους, αν έχεις κάτι να πεις στείλε πμ.
τι να πει η πουσταρα ο τσατσος απο διπλα λες και δεν κατάλαβα η δε θυμάμαι τα avatar που εχει και τα χρησιμοποιούσε διπλα!θα μας πει και fake το αρχιδι μη του σπασω τα μούτρα !play asshole αν δε ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ τισ κριτικές μου η σ ενοχλούν για οποιοδήποτε λόγο διάβασε απο τους διπλα που γαμανε με 50% αρχιδι!
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Play-boy για να παρακολουθήσεις τη γκόμενά μου πόσα θες; :grin: :grin: :grin:

Για σου και εδώ matrix! Γκόμενά με δύο τόνους? Εχεις ζαλάδες! :grin: :grin: :grin: 13 κλώνους με καλό αξίωμα μόνο στο ματριξ είχε ο  Κιανου Ριβζ  τόσους κλώνους!  Ορεεεε μπρρρρ... και νέα προφίλ πόστα... ζαλιστηκα!  :o άντε δώσε το τηλ σού να σε πάρω, να δω ποιός είσαι!

Δε σε πιάνω ρε φίλε με τα μάτριξ που γράφεις, όσο για τους τόνους έτσι είναι τα γαμημένα τα ελληνικά, όταν λέξη που τονίζεται στην προπαραλήγουσα ακολουθείται από εγκλιτικό του τρώει τον τόνο και τονίζεται και η λήγουσα της λέξης. Ιδιαίτερα δεν κάνω μη μου ζητήσεις. :sunglasses:

Τραγικό, γράφει σωστά ο lavio και του τη λέει κιόλας.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom