Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 142 άτομα (3 μέλη και 139 επισκέπτες)

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Ποια δεν φιλαει ???
Ας γελασω !!!   :grin: :grin: :grin:

              http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/64368413563596373989.jpg[/img[/URL]]
[/quote] Πρόεδρε μου εσείς την έχεις "χτίσει"!!! Η κοπέλα έχει 20 κριτικές και οι 18 λένε ότι δεν φιλάει...τώρα αν άλλαξε στάση όπως λες προφανώς εσύ και ο Γεό...πάσο!!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Θα σε στεναχωρησω με την Ολλανδια ημουν, δεν την παω τη Βραζιλια, και με Γερμανια για το κυπελο

Οσο για 2 σχολια πριν ο λογος που ειπα να πειτε και οτι σας στελνει ο ....... Αλαν Νταλον(εγω ειμαι αυτος, ο ατιμος! :dancing:)
ειναι μπας και γλυτωσετε και κανενα φραγκο, αλλα και να περασετε και καλα
Ουτε commission περνω απο την κοπελα, ουτε προμοταρω καμια ή κανενα πρακτορειο, την κριτικη μου την εγραψα και χαιρομαι που σε καθε μια που ανεβαζω τη μαυριζετε οι γνωστοι-αγνωστοι
Μια οι ρυθμοι της ζωης, μια η δουλεια, μια το κασκαντεριλικι, ε δεν εχω προλαβει να παω σε καμια παραλια να δροσιστω, να παρω λιγο χρωματακι βρε αδερφε(η πισινα δεν εχει νερο ακομα, τι να κανουμε)!
Αλλα δεν νομιζω να χρειαστει ..... αραπη με εχετε κανει απο το πολυ μαυρισμα! :2funny: :2funny: :2funny: Χιλια ευχαριστω παιδες!

και μην ξεχνατε, ειπαμε .... Αλαν Νταλον, ο Προεδρος θα ενημερωθει οσονουπω και ο Yorgos επισης

.... και αν σας περισεψει και τιποτα, που θα σας περισεψει, περαστε απο κανενα ωραιο στουντιακι και παρτε ενα ομορφο κοριτσακι(με "παιδικα" μουνοχειλα ή μη, επιλογη σας) ......... κερασμενο απο εμενα φιλαρακια  ;)

:2funny: :2funny: :2funny:
Σπιρέτο relax...!!!
Γάμα εσύ και μην σε νοιάζει!
Όπως σου είπε και ο Τρες μην τα παίρνεις της μετρητοίς όλα!
Να σου πω άμα πάω και της πω ότι με στέλνεις εσύ, θα την πάρω τσάμπα?  ;) :rockon:
Πλάκα σου κάνω!  :rockon:
Άντε για την επόμενη!  :zfuck:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16

Γιατί βρε?
Για ρώτα τον Ωραίο για την πίπα από τη φαφούτα!  :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν σε βρίσκω σωστό και επίσης είσαι ρατσιστής στη μεγάλη ηλικία!  :tickedoff:



Ψιψίνα χθες έπεσα και εγώ σε φαφούτα αλλά στρίπερ!
Πολύ γέλιο!
Πιτσιρίκα, όμορφο και ξαφνικά μου χαμογελάει και σε θυμήθηκα!  :rockon: :2funny:
Γέλαγα μόνος μου σαν χαζός!  :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μηπως αλαζε δοντια ρε Λατινε !! :2funny: :2funny: :2funny:
Στα μικρα ρε κωλοπαιδαρα !!! :tickedoff:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
furby με αντρίχιασες και μου γ...σες την ψυχολογια πως θα αποδωσω τωρα με το μωρό :grin: :grin: :grin:

έχεις γίνει και εσυ πολυ καλόπαιδο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Μηπως αλαζε δοντια ρε Λατινε !! :2funny: :2funny: :2funny:
Στα μικρα ρε κωλοπαιδαρα !!! :tickedoff:

Ξέχασα να την ρωτήσω δάσκαλε!  :cheesy:
Αύριο που θα ξαναπάω, θα της πάρω κρεμούλα να βάζει και να μην πονάει!  :grin: :rolleyes:
Αφού μικρός είμαι και εγώ, σε τι ηλικίες να πηγαίνω?  :think:
Στις γιαγιάδες όπως ο Άλεξ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
furby με αντρίχιασες και μου γ...σες την ψυχολογια πως θα αποδωσω τωρα με το μωρό :grin: :grin: :grin:

έχεις γίνει και εσυ πολυ καλόπαιδο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μαθαίνω από το μέντορα...!!!  :2funny: :2funny:
Μια χαρά θα αποδόσεις!  :rockon: :fuck1:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μακρια απο΄τις γιαγιάκες μακρια  :woldman: :2funny: :2funny: :2funny:
ρωτα τον μέντορα σου! :grin: εγώ...κόπηκα :headbang: :headbang: :headbang:  στα mind games τζάμπα τα φροντιστηρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ξανα από την αρχή γ..το! :fuck1: :fuck1: θα τηςκάνω πολλες επαναληψεις μέχρι να μάθω που θα μου πάει :grin: :grin:
Μαθαίνω από το μέντορα... !!!  :2funny: :2funny:
Μια χαρά θα αποδόσεις!  :rockon: :fuck1:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Λοιπον ας γυρισουμε στο αρχικο μας θεμα !!!
Τι δεν κανει η Stella !!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κάτσε να σου πω!!!!!! :think:
ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:


Ρωσσίδιαααααααααααααααα........ΚΟΛΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τσιμπουκωνει η οχι !!!
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Τελικα κωλο δινει ή οχι?
Σε κανενα review δεν βρηκα κατι
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ναι εντάξει......Deep κάνει?
Ή είναι ντιπ κατά ντιπ!!!!!!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Χαιρομαι που και εσυ και ο busterd καταλαβατε το σχολιο μου
γραφω και μια σελιδα κριτικη και αυτο πιασατε σαινια!
γιατι αμα ηταν να αραδιαζα σε 3 σειρες την καθε εμπειρια κανεις δεν θα καταλαβαινε και πολλα
πχ. καλο γαμησι καλη πιπα καλο στα 4 κλπ
το "παιδικο" ειναι το αντιθετο με αυτο που εχει μια Βουλγαρα(δεν θυμαμαι το ονομα της)που ειχε κατι μουνοχειλα που κρεμοντουσαν μεχρι τα γονατα, αυτο εννοω
τωρα αμα σας αρεσουν τα "βουλγαρικα" πολλες τετοιες υπαρχουν, αλλα το "παιδικο" που ανεφερα για την Alin-X προσον ειναι καθως δεν το βρισκουμε σε πολλες CTs, CGs, στουντιο, μπουρδελα ή κανονικες γκομενες
Αμα ειναι για να τη γλυψω(αν φυσικα μου το βγαζει) και ειναι να πιπιλαω 2 κομματια κρεας απο το νιμου της, ε τι να το κανω?
αλλα περι ορεξεως ειπαμε....., ενημερωση φυσικα να υπαρχει και ο καθενας κανει τις επιλογες του, μεγαλα αγορακια ειμαστε

Νομίζω φίλε Σπύρο ότι ισχύει στη περίπτωσή σου το "όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται", τουλάχιστον με το σχόλιο που έκανα εγώ για το "παιδικό" της μορφής του αιδοίου της Ornela.
Επίσης νομίζω ότι επειδή διαφώνησα μαζί σου, πρόσεξε όμως, όχι ως προς το αν σου άρεσε η Vanessa LL ή όχι, αυτό είναι δικαίωμά σου, αλλά ως προς την αδιακρισία σου (έτσι τη θεωρώ, είτε το δέχεσαι είτε όχι) να την αποκαλέσεις milf, με την κυριολεκτική έννοια του όρου, αναφερόμενος δηλ. σε κάποιο στοιχείο που αφορά τη προσωπική της ζωή, παρεξηγήσε με το παραμικρό!
Για να στο κάνω λοιπόν πιο λιανά, μπας και καταλάβεις το σχόλιό μου στη σωστή του διάσταση, θα σου πω ότι εγώ συμφώνησα με τον busterd, γιατί πολύ απλά θεωρώ ότι είναι ανωμαλία να γουστάρουμε παιδικά μουνάκια, για να το πω έτσι χοντρά, δηλαδή μουνάκια μικρών κοριτσιών. Όχι μουνάκια που επειδή μοιάζουν με παιδικά είναι αισθητικά όμορφα, όπως ενδεχομένως της Ornela, αλλά όμως ανήκουν σε μια γυναίκα. Τίποτα παραπάνω και τίποτα λιγότερο. Και νομίζω ότι το ίδιο εννοούσε και ο busterd στο ποστ του, αν και δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο και δεν μπορώ να είμαι μέσα στο μυαλό του.
Από κει και πέρα, συμφωνώ και μαζί σου, γιατί όντως είναι αν μη τι άλλο αντιαισθητικό το θέαμα, όταν βλέπεις ένα μουνί με κρεμασμένα μουνόχειλα.
Από κει κι ύστερα, όλα τα άλλα που έγραψες αναφερόμενος και σε μένα, δηλ. για "σαίνια", για μη κατατοπιστικό τρόπο γραφής κριτικών (αυτό κι αν δεν ισχύει στη περίπτωσή μου, αν μη τι άλλο!) και τα υπόλοιπα, τα θεωρώ σαν να μην τα διάβασα, γιατί "αρπάχτηκες" χωρίς λόγο, και άρα δεν μ' αφορούν.
Δέξου λοιπόν, ως φιλική συμβουλή μου το "Χαλάρωσε" και προσπάθησε να μην παίρνεις στραβά ο,τι γράφεται που σ' αφορά. Και στο λέω εγώ που έχω παρεξηγηθεί, αλλά χωρίς να έχουμε σήμερα τίποτα να χωρίσουμε, τουναντίον, και με τον Geopa και με τον Pleasuregiver και νομίζω και με τον Τρες στο παρελθόν, οπότε έχω ιδία πείρα.
Να είσαι σίγουρος ότι όλα τα μέλη έχουν κρίση και ξέρουν να εκτιμούν αυτούς που θέλουν να "προσφέρουν", όπως φαίνεται ότι έχεις διάθεση κι εσύ, χωρίς όμως να χρειάζεται να το διατυμπανίζουν σε κάθε ευκαιρία.
Φιλικά, πάντα.

Υ.Γ. Sorry Τρες και Geopa που σας διέκοψα τον ειρμό των σκέψεών σας  :2funny:, συνεχίστε ακάθεκτοι σαν να μην υπάρχω!  :grin: Κι όσο πιο πολλές φωτό του μωρού βγάζετε, τόσο το καλύτερο για τα ματάκια όλων μας!  :rockon:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Οκ...πάμε στα δύσκολα!!!!!
Multiple positions? :think:
...με αίσθημα όμως.....ξέρεις!!!!! ;) :grin: :grin:

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom