Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (5 μέλη και 49 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Για αύριο τι προτείνετε συναγωνιστές;;; Θα λείπει και η γυναίκα και λέω να το εκμεταλλευθώ δεόντως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μακάρι να ήμουν στη θέση σου, αδελφέ!  :rockon: Και να 'χα και 2-3 χιλιάρικα για σκότωμα φυσικά!  :'( :'( :'( Εντάξει υπερβάλλω! Και ένα φτάνει!  :grin:
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Μακάρι να ήμουν στη θέση σου, αδελφέ!  :rockon: Και να 'χα και 2-3 χιλιάρικα για σκότωμα φυσικά!  :'( :'( :'(
Καλά δεν έχω τόσα να σκοτώσω αλλά δύο διωράκια θα τα χτυπήσω...προτάσεις ευπρόσδεκτες
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Καλά δεν έχω τόσα να σκοτώσω αλλά δύο διωράκια θα τα χτυπήσω...προτάσεις ευπρόσδεκτες

Τι θες τώρα, να επαναλάβω σε σένα αυτά που ήδη ξέρεις και που έχει γράψει ο Τρες: Stella/Alena ή Lauryn, όποια από τις 2! Εκτός κι αν τις έχεις πάρει ήδη και τις βαρέθηκες. Sorry, ξέχασα, η Lauryn από Δευτέρα με το καλό.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
lauryn και εδω? παιζει ναναι απτα καλυτερα cg που υπαρχουν  :knockinb: εκπτωση δεν βλεπω να παιζει ομως σε δυσκολους καιρους..  :think:
 

Συνημμένα

  • zzz.jpg
    zzz.jpg
    76,9 KB · Εμφανίσεις: 20

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
καλα ρε Προ, αφηνεις αξυριστο το πιο ωραιο κομματι που γλυφουν οι γκομενες? τη βαση των αρχιδιων?  :S

Υπάρχουμε κι εμείς της παλιάς σχολής, που ξυραφάκι χρησιμοποιούμε μόνο για να ξυρίζουμε τα γένια μας, τίποτα άλλο. :grin:
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Τι θες τώρα, να επαναλάβω σε σένα αυτά που ήδη ξέρεις και που έχει γράψει ο Τρες: Stella/Alena ή Lauryn, όποια από τις 2! Εκτός κι αν τις έχεις πάρει ήδη και τις βαρέθηκες. Sorry, ξέχασα, η Lauryn από Δευτέρα με το καλό.
Η Stella ενώ είναι ΘΕΑ δεν φιλάει και δεν...άμα δεν φιλάει η άλλη δεν λειτουργώ
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
χτυπα μια donna με κουλουρακι για να έρθεις στα γράδα σου :2funny:

 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχουμε κι εμείς της παλιάς σχολής, που ξυραφάκι χρησιμοποιούμε μόνο για να ξυρίζουμε τα γένια μας, τίποτα άλλο. :grin:

Υπάρχουν και κρεμούλες.

ΥΓ Μην βάλεις ποτέ ξυράφι στα αρχίδια σου. Μπορεί να κοπείς.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Έχει βελτιωθεί πολύ σε αυτό.....δεν την παίρνει να κάνει αλλιώς!!!!! ;)
Και φιλάει και γαμάει καλά, άλλωστε πλέον έχει regular πελάτες που δεν σηκώνουν πολλά πολλά!!!!! :grin: :grin:
Είναι από τα καλύτερα GFE που κυκλοφορούν και ξέρει πλέον και αυτή τις συνήθειες μας.....
....και σαν γνήσιο Ρωσσίδι, κάνει το καλύτερο για να τις ικανοποιήσει!!!!! :sunglasses:
Για την Στέλλα μιλάω!!!!! :)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Για αύριο τι προτείνετε συναγωνιστές;;; Θα λείπει και η γυναίκα και λέω να το εκμεταλλευθώ δεόντως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μπόνο κάτσε μόνος σου...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Περνάς καλά και μόνος σου και κρατάς και τα λεφτά!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Μακάρι να ήμουν στη θέση σου, αδελφέ!  :rockon: Και να 'χα και 2-3 χιλιάρικα για σκότωμα φυσικά!  :'( :'( :'( Εντάξει υπερβάλλω! Και ένα φτάνει!  :grin:

Εσύ μην χάσεις πάλι!  :2funny: :2funny: :2funny:
Α, ξέχασα στείλε ίνφο για το λόκαλ!
Αν και φατσούλα δεν λέει αλλά με έπεισες με την κριτική σου!  ;)
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
λατίνε θα απατησεις την Πενυ  :tits2:

ντροπή σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Υπάρχουμε κι εμείς της παλιάς σχολής, που ξυραφάκι χρησιμοποιούμε μόνο για να ξυρίζουμε τα γένια μας, τίποτα άλλο. :grin:

Δεν αρέσει στις κοπέλες και ιδίως στις μικρές!  ;)
Όπως και εσένα σου αρέσουν τα περιποιημένα αιδοία, μυρωδάτα και χωρίς τριχούλες για να μπορείς να τα γλύφεις χωρίς να φτύνεις τρίχες, το ίδιο επιθυμούν και αυτές!  :s&m_1:
Κανόνες υγιεινής...!!!
Και να δεν είναι και κακό να βάζετε και καμιά κρεμούλα κάτω πριν την συνάντηση, να μυρίζετε και εσείς όμορφα!
Οι ωραίες οσμές δημιουργούν και κατάλληλη διάθεση...!!!  :o :grin:
Καιρός να το βάλεις στην ατζέντα σου αλλά δεν ξέρω πως θα το δικαιολογήσεις μετά στην αφεντικίνα!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Η Stella ενώ είναι ΘΕΑ δεν φιλάει και δεν...άμα δεν φιλάει η άλλη δεν λειτουργώ

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Συμφωνώ μαζί σου!
Αν δεν φιλάει, δεν αξίζει!
Δεν λειτουργώ με τίποτα και εγώ!
Άσε που κατά περίεργο τρόπο τα φιλιά με κάνουν να αποχτώ περισσότερο αντοχή!  :rockon: :2funny: ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Έχει βελτιωθεί πολύ σε αυτό.....δεν την παίρνει να κάνει αλλιώς!!!!! ;)
Και φιλάει και γαμάει καλά, άλλωστε πλέον έχει regular πελάτες που δεν σηκώνουν πολλά πολλά!!!!! :grin: :grin:
Είναι από τα καλύτερα GFE που κυκλοφορούν και ξέρει πλέον και αυτή τις συμήθειες μας.....
....και σαν γνήσιο Ρωσσίδι, κάνει το καλύτερο για να τις ικανοποιήσει!!!!! :sunglasses:
Για την Στέλλα μιλάω!!!!! :)

Ήρθες τελικά χθες Βέγκα?  :think:
Περίμενα κανένα ΠΜ αλλά τίποτα...!  :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα μου φύγει η χορεύτρια και δεν θα προλάβω...!!!  :s&m_1: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom