Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 99 άτομα (8 μέλη και 91 επισκέπτες)

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
με τόσες ακυρώσεις τουριστών τον τελευταίο καιρό...νομίζω δεν έχουν πολυτέλεια να αρνούνται.
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Το ανακαινισμένο ξενοδοχείο δεν πάει
καλά στις τουρίστριες πάντως.Σήμερα άλλες
2 εξαφανίστηκαν από το επίσημο site εκτός
κι αν άλλαξε προτιμήσείς το πρακτορείο.
Ότι είναι ακρίβο βλέπω το τσιμπάνε τα στρουμφάκια!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
100euro1.jpg


Αλλιως ουστττ !!!!!!!!!!!

[size=20pt]Και συγκεκριμένα το 100ρικο θα δίνεται σε δυο δόσεις...!!![/size]

Ένα για αρχή ως γνωριμία και [size=20pt]ένδειξη καλής θελήσεως δικιάς μας[/size]...!!!  ;)

50eurof.jpg


Και ένα δίπλα στο κομοδίνο και κάτω από το τασάκι όπως λέει ο δάσκαλος, ώστε να το βλέπουν και να ξέρουν για τι ακριβώς αγωνίζονται και για ποιο λόγο οφείλουν να προσπαθούν!  :cheesy:
Και αυτό ως [size=20pt]ένδειξη επιβράβευσης από εμάς[/size]...!!!  ;)
Κάτι σαν τα σκυλάκια και τα μπισκοτάκια!  :2funny: :2funny: :2funny:

50eurof.jpg
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Σε όποιον αρέσουμε,
για τους άλλους ας πάνε
εκεί που τους τα σκάνε.
 

niodarto9

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παντελώς άγνωστη φίλε ax9, αλλά με δύο ενδιαφέροντα σημεία :
(1) Είναι Λετονή αλλά δεν μοιάζει για τέτοια, παραείναι μελαχροινή...
(2) Ταξιδεύει και δουλεύει solo, δηλαδή δεν έχει καμμιά σχέση με τις άλλες δύο του πρακτορείου.
Και δεν είναι και πιπίνι...
Προσωπικά (υποκειμενικά πάντα) την κόβω σε tour της ανάγκης και της αρπαχτής, άρα καλύτερα από μακρυά  ;)
ΥΓ > έχει και εξωτικές υπηρεσίες : BLS,DIGITS, CIMSW... βρε δεν πάει να .... από μόνης της

Εγώ πάντως παιδιά, πήρα το ρίσκο και τη δοκίμασα και σας την προτείνω ανεπιφύλακτα. Παρέχει όλες τις υπηρεσίες που αναγράφονται στο site, σίγουρα δεν είναι πιπίνι (γύρω στα 30 την κάνω), είναι πολύ πρόσχαρη και δύσκολα πιστεύω ότι θα σας απογοητεύσει. Το βγάζει το μεροκάματο και με το παραπάνω.
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
φιλε niodarto.... Γραφτηκες στο σαιτ πριν μιση ωρα και το πρωτο που εκανες ηταν να γραψεις κριτικη για μια κοπελα ,και να ποσταρεις στο θρεαντ για αυτην. Επισης στην κριτικη σου αναφερεις οτι την διαλεξες  επειδη ειχες διαβασει κριτικες για το συγκεκριμενο πρακτορειο.
  Διαβασες κριτικες, εκλεισες ραντεβου, γαμησες,γυρισες πισω, και εγραψες και κριτικη. Και ολα αυτα σε μιση ωρα!!!!!!!!!!!!
Μπραβο σου...
Υποθετω κανεις δεν θα σε πιστεψει....

Υ.Γ. μια προταση προς τον αντμιν, Πρεπει επιτελους σε καθε κριτικη να μπορουμε να ΄΄κλικαρουμε'' πανω στο μελος και να διαβαζουμε τι εχει γραψει και ποτε. ¨η εστω να μπορουμε να το αναζητησουμε. ετσι θα ξεχωριζουν κατα πολυ οι ψευτικες κριτικες
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Εγώ πάντως παιδιά, πήρα το ρίσκο και τη δοκίμασα και σας την προτείνω ανεπιφύλακτα. Παρέχει όλες τις υπηρεσίες που αναγράφονται στο site, σίγουρα δεν είναι πιπίνι (γύρω στα 30 την κάνω), είναι πολύ πρόσχαρη και δύσκολα πιστεύω ότι θα σας απογοητεύσει. Το βγάζει το μεροκάματο και με το παραπάνω.
Μετρας! :P
 

niodarto9

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε niodarto.... Γραφτηκες στο σαιτ πριν μιση ωρα και το πρωτο που εκανες ηταν να γραψεις κριτικη για μια κοπελα ,και να ποσταρεις στο θρεαντ για αυτην. Επισης στην κριτικη σου αναφερεις οτι την διαλεξες  επειδη ειχες διαβασει κριτικες για το συγκεκριμενο πρακτορειο.
   Διαβασες κριτικες, εκλεισες ραντεβου, γαμησες,γυρισες πισω, και εγραψες και κριτικη. Και ολα αυτα σε μιση ωρα!!!!!!!!!!!!
Μπραβο σου...
Υποθετω κανεις δεν θα σε πιστεψει....

Υ.Γ. μια προταση προς τον αντμιν, Πρεπει επιτελους σε καθε κριτικη να μπορουμε να ΄΄κλικαρουμε'' πανω στο μελος και να διαβαζουμε τι εχει γραψει και ποτε. ¨η εστω να μπορουμε να το αναζητησουμε. ετσι θα ξεχωριζουν κατα πολυ οι ψευτικες κριτικες

φίλε moraki,
για να αποκαταστήσω την τάξη και το όνομά μου. Είμαι από τα πρώτα μέλη του bourdela.COM και σίγουρα παλαιότερος από σένα. Επειδή όμως, έχω σαν username το όνομά μου, αποφάσισα να φτιάξω ένα νέο username, ώστε να μπορώ να postάρω, δίχως να εκτεθώ. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Όσο για το κορίτσι, αυτή είναι η γνώμη μου και αν σου αρέσει. Τώρα αν εσύ έχεις κάποιο λόγο να πρέπει να κατηγορήσεις, με γειά σου με χαρά σου. Δε θα ασχοληθώ. Απλά, όποιος αποφασίσει να δοκιμάσει την κοπέλα, ας πει και αυτός τη γνώμη του και βλέπουμε.
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ενταξει μεγαλε.. Και μονο το γεγονος οτι απαντησες δειχνει οτι πολυ πιθανον να λες και την αληθεια. Απλα συνηθιζεται ενιοτε καποιοι να εγγραφονται και μετα να ανεβαζουν μια διθυραμβικη κριτικη για μια κοπελα και μετα να εξαφανιζονται. 9 στις 10 κριτικες απο αυτες ειναι ψευτικες. μπορει εσυ να εισαι η εξαιρεση. το μελλον θα δειξει.
  Τωρα για αυτα που γραφεις περι παλαιοτητας και για το οτι ειχες σαν username το ονοματεπωνυμο σου , τα ακουω βερεσε και παιδικες δικαιολογιες. 
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Ενταξει μεγαλε.. Και μονο το γεγονος οτι απαντησες δειχνει οτι πολυ πιθανον να λες και την αληθεια. Απλα συνηθιζεται ενιοτε καποιοι να εγγραφονται και μετα να ανεβαζουν μια διθυραμβικη κριτικη για μια κοπελα και μετα να εξαφανιζονται. 9 στις 10 κριτικες απο αυτες ειναι ψευτικες. μπορει εσυ να εισαι η εξαιρεση. το μελλον θα δειξει.
   Τωρα για αυτα που γραφεις περι παλαιοτητας και για το οτι ειχες σαν username το ονοματεπωνυμο σου , τα ακουω βερεσε και παιδικες δικαιολογιες. 

φιλαρακι ξεχνας κατι σημαντικο ομως.οτι μπορεις να διαβασεις τις κριτικες για τα τουρ χωρις να εισαι μελος στο σαιτ.αρα μπορει να τις διαβασε και χτες και προχτες κτλ.
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Πάλι βραχιολάκια.... Τι γίνεται... θα τρελαθούμε, άλλη δουλειά δεν κάνουν τα στρουμφάκια;;
Είχε το super star το μεσημέρι... μοντέλο 21 χρονών...Ξέρουμε ποια είναι;;; :jerking: :jerking: :jerking:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ο Ζου εβγαλε ολες τισ κοπελες που εχει στην Αθηνα!! Λες να εχει επιδρομες το ΕΛΑΣ???? :think: :think:
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Βγήκε σε όλα τα δελτία η 20χρονη που μάζεψαν
σήμερα και που έχει σχέση με τον περιβόητο Μόνικα!
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Υ.Γ. μια προταση προς τον αντμιν, Πρεπει επιτελους σε καθε κριτικη να μπορουμε να ΄΄κλικαρουμε'' πανω στο μελος και να διαβαζουμε τι εχει γραψει και ποτε. ¨η εστω να μπορουμε να το αναζητησουμε. ετσι θα ξεχωριζουν κατα πολυ οι ψευτικες κριτικες

Αυτό που ζητάς υπάρχει ήδη. Αν υπάρχουν κριτικές,
σου δίνει την επιλογή να δεις τις κριτικές κάθε μέλους
από μία κριτική, δίπλα από εκεί που γραφεί στους πόσους top είναι.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
φίλε moraki,
για να αποκαταστήσω την τάξη και το όνομά μου. Είμαι από τα πρώτα μέλη του bourdela.COM και σίγουρα παλαιότερος από σένα. Επειδή όμως, έχω σαν username το όνομά μου, αποφάσισα να φτιάξω ένα νέο username, ώστε να μπορώ να postάρω, δίχως να εκτεθώ. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Όσο για το κορίτσι, αυτή είναι η γνώμη μου και αν σου αρέσει. Τώρα αν εσύ έχεις κάποιο λόγο να πρέπει να κατηγορήσεις, με γειά σου με χαρά σου. Δε θα ασχοληθώ. Απλά, όποιος αποφασίσει να δοκιμάσει την κοπέλα, ας πει και αυτός τη γνώμη του και βλέπουμε.
Φίλε niodarto9 καλωσήλθες στην παρέα μας...
Τα σχόλια του φίλου moraki είναι απολύτως δικαιολογημένα, γιατί οι "εκ του πονηρού" κριτικές είναι συχνές τελευταία και η δική σου ως εξαιρετικά φρέσκια και ταυτόχρονα διθυραμβική (με άριστα το 10, βάζεις κατά δήλωσή σου 100!!!) είναι λογικά καρά-ύποπτη.
Προσωπικά αυτό που με παραξενεύει είναι που δηλώνεις "όχι ιδιαίτερα έμπειρος από τέτοιου είδους συναντήσεις" αλλά ταυτόχρονα "από τα πρώτα μέλη του bourdela.COM" , κάτι δεν ταιριάζει, δεν νομίζεις;  :think:
Όσο για την κοπέλα μας, θεωρώ αρκετά πιθανό και λογικό να είναι έτσι όπως τα γράφεις στο κείμενο (οι έξυπνες 30άρες συνήθως είναι εργατικές), απλά προσωπικά προτιμώ σε αυτά τα χρήματα να πάρω ένα πιπίνι που κάνει τα ίδια παρά μια 30άρα... αλλά γούστα είναι αυτά.
Αναμένουμε τη συνεισφορά σου και με άλλες κριτικές  :)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom