Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (8 μέλη και 82 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
E oxi και ετσι ρε 12sageb !!
Εγω της λεω καπου σε εχω ξαναπαρει και μου λεει ναι στην Αυστρια !!
κλπ κλπ κλπ !!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Στα παπαρια μου ο Μυθος Φτερουγα !!!
Σιγουρα υπαρχουν πολλοι μεγαλυτεροι Παιχτες που για ευνοητους λογους δεν μιλανε !!!
Οπως και ενας απο αυτους εισαι και εσυ Μπαγασα !! ;)

Ας πιστευουν οτι γουσταρουν και ας κλαινε και μοναχοι οταν δεν ακουνε !!! :sunglasses:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Σημερα πηρα και CT με 50 γιουρια , ε ρε δεν γινονται αυτα !!!
Συγγρου 144 Julia Πολωνεζα πρωην Ανιτα ,πρεπει να ειναι εκει μεχρι τις 7.00μμ αν δεν λαθευω !!

Άμα δάσκαλε είναι σαν τις υπόλοιπες της Γερμανικής αλυσίδας, ούτε τα 50Ε  δεν αξίζει!  ;)
Διότι και η Βικτώρια τούμπανο είναι, και η πορνοστάρ Κάρολαιν επίσης τούμπανο αλλά στο δωμάτιο και οι δυο τους είναι σακιά!  :headbang:
Για να μην πω για το Σλοβενάκι τη Σάρα που είναι για σφαλιάρες!  :s&m_1:
Για εμένα από τη συγκεκριμένη αλυσίδα μόνο η Ραίσα μέτραγε! Προσωπική γνώμη...!!!  ;)

Και σίγουρα οι φωτογραφίες που της έχουν, δεν αντιστοιχούν στην πραγματικότητα διότι είναι από άλλη κοπέλα!  ;)
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
:bigdick: αν εννοείς τέτοιος παίκτης, δεκτόν!  :2funny:
Οπως και ενας απο αυτους εισαι και εσυ Μπαγασα !! ;)

Ας πιστευουν οτι γουσταρουν και ας κλαινε και μοναχοι οταν δεν ακουνε !!! :sunglasses:
 

karlito10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
102
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
παρολο που κανω αραιες επισκεψεις σε κοριτσια δεν εχω καταθεσει τις αποψεις μου νοιωθοντας μειονεκτικα εφοσον συμμετεχω τοσο αραια στο αθλημα σε σχεση με τουσ υπολοιπους που τους σεβομαι και ακουω τισ γνωμες τουσ εδω.θελω να καταθεσω την δημοσια ευχαριστηση σε ολους εκεινους που δια;τηρουν ζωντανο αυτο το thread αλλα ας μου επιτρεψουν οι υπολοιποι ν ακανω ξεχωριστη μνεια στον προεδρο και ας εχει αλλαξει ονομα.για μενα θα ειναι προεδρος.τον ευχαριστω δημοσια για ολες τις κριτικες και την συνεισφορα του.στο θεμα μας.πηρα την amanda  απο βεστ γιουροπ μοδελς(ενοιωσα την ελξη να κανω τον κασκαντερ) και την επαθα.δεν ειναι ασχημη αλλα ουτε και θεα.καλο σιλικονουχο στηθος και ωραια ματια.αν και σχετικα εμφανισιμος και νεος ομολογω οτι ηταν η πιο απαθεστατη κοπελα που εχω παρει ποτε.δεν συγκινιοταν με τιποτα.στοματικο ισως χειροτερο και απο καλογρια με πολυ χερι και συντομο σχετικα(μην ρωτησει κανεις για deep throat γιατι ανηκει σε σεναρια επιστημονικης φαντασιας για τν κοπελα αυτη) το αθλημα δεν το εχει καθολου και ισως καποιοι γλιτωσετε με την κριτικη αυτη και γι αυτο την παραθετω εδω.ξενοδοχειο πρωην τραγουδι των scorpions για διακοπες το οποιο για να ανεβεις στο δωματιο επρεπε να βαλεις καρτα δωματιου και ειλικρινα χρειαστηκε να περιμενω αλλον για να ανεβω πανω.για τους εξυπνουσ που θα πουν ασ πηγαινες απο την σκαλα και εκει υπηρχε κλειδωμενη πορτα και ηθελε καρτα δωματιου για να ανεβεις πανω.ειχα φτιαχθει απο φωτος και ειπα ας κανω τον καταδρομεα και ας ανεβω.ανεβηκα με κατι αγγλους πανω χρησιμοποιωντας την δικη τουσ καρτα ανεβαινοντας στον δευτερο και μετα κατεβηκα τις σκαλες που ευτυχως δεν ειχε και σε αυτον τον οροφο πορτα.στο κατεβασμα απο το ασανσερ δεν ειχε καρτα στο ασανσερ.εκει συναντησα κοπελα που μοιαζει αρκετα στις φωτο αλλα οχι τοσο εντυπωσιακη.τατου στην πλατη αλλα απαραδεκτο σερβις.ισως το χειροτερο ολων των σιτι και κολ γκερλσ που εχω παρει σε ολη μου την ζωη.γρηγορη κριτικη μηπως σωθει καποιος.εν κατακλειδι να συμπεριλαβω τον παραγοντα πως μπορει ν αηταν κουρασμενη αλλα για μενα αυτο δεν ειναι δικαιολογια.επισης θα την χαρακτηριζα απροθυμη και στην διαρκεια του δευτερου γυρου ενω με δυσκολια τον ειχαμε ξεκινησει λογω απροθυμιας δεκα λεπτα πριν τελειωσει ο χρονος μας μου λεει το εξαιρετικο ο χρονος σας τελειωσε κυριε και εκει επαθα την πλακα της ζωης μου.μαζεψα τα μπογαλακια μου και εφυγα ξενερρωμενος και πρωτη φορα τοσο πολυ προδωμενος απο το ενστικτο μου.και εις αλλα με υγειαν.θα παραθεσω και κριτικη αν υπαρχει καταχωρημενη μα το εκανα εδω περιληπτικα για πιο γρηγορα.περαστικα μου και προσοχη σε σας
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

karlito10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
102
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
παιδες καλημερα!

για την amanda πως κ δεν υπαρχει καμια γνωμη??
στα χαρτια φαινεται μουναρος....στα χαρτια.... :headbang:

κατι μου βρωμαει.....μουφα η δουλεια?? η λετε να περασω να δω τι παιζει?? :think:

με αγωνιστικους χαιρετισμους...
ασε προλαβα εγω να φαω την ηττα.ελπιζω να σε προλαβα
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
...
ξενοδοχειο πρωην τραγουδι των scorpions για διακοπες το οποιο για να ανεβεις στο δωματιο επρεπε να βαλεις καρτα δωματιου και ειλικρινα χρειαστηκε να περιμενω αλλον για να ανεβω πανω.
...
και εις αλλα με υγειαν.θα παραθεσω και κριτικη αν υπαρχει καταχωρημενη μα το εκανα εδω περιληπτικα για πιο γρηγορα.περαστικα μου και προσοχη σε σας
Φίλε karlito10 εσύ την έκανες την καταδρομική επίθεση αλλά δεν σου βγήκε, κρίμα.
Πάντως η συγκεκριμένη κοπέλα είναι περίεργη περίπτωση:
Έχει πάρει άριστα (9) από τον Πρόεδρο, και την έχει "θάψει" (4) ο γιατρός !!!
Αν είναι δυνατό δηλαδή...  :2funny:

Αυτό που ανέφερες με τον έλεγχο στα ασανσέρ είναι πολύ σπαστικό, και για μένα είναι λόγος αποκλεισμού κοπέλας. Αν είναι να αγχωνόμαστε και για το πώς θα ανέβουμε στο δωμάτιο άστο καλύτερα, έχει και αλλού πορτοκαλιές με καλύτερα πορτοκάλια…
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις πήρα στο mail μου αυτό:


Αν ενδιαφέρει κανένα ας κοιτάξει, αλλιώς συγγνώμη, μπορεί να είναι spam για το thread.


 

karlito10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
102
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Φίλε karlito10 εσύ την έκανες την καταδρομική επίθεση αλλά δεν σου βγήκε, κρίμα.
Πάντως η συγκεκριμένη κοπέλα είναι περίεργη περίπτωση:
Έχει πάρει άριστα (9) από τον Πρόεδρο, και την έχει "θάψει" (4) ο γιατρός !!!
Αν είναι δυνατό δηλαδή...  :2funny:

Αυτό που ανέφερες με τον έλεγχο στα ασανσέρ είναι πολύ σπαστικό, και για μένα είναι λόγος αποκλεισμού κοπέλας. Αν είναι να αγχωνόμαστε και για το πώς θα ανέβουμε στο δωμάτιο άστο καλύτερα, έχει και αλλού πορτοκαλιές με καλύτερα πορτοκάλια…
οντως τωρα διαβασα την κριτικη του προεδρου και επεσα και εγω απο τα συννεφα.τι να πω?ισως φταιω και εγω δεν της το εβγαλα,ισως φταιει η χημεια που ειχαμε τι να πω.παντως το σιγουρο ειναι οτι εγω δεν περασα καλα και θελησα ν ατο μοιραστω μαζι σας.ενδεχομενως με αλλους πιο εμπειρουσ αθλητες μπαρουτοκαπνισμενους οπως ο προεδρος να βγαζει αλλα γουστα.με μενα ηταν συμπεριφορα ελλεινιδας.παντως μπηκα σε σκεψεις μηπως δεν το χειριστηκα εγω σωστα μετα το διαβασμα της κριτικης του προεδρου(νομιζα οτι ειχαμε και τα ιδια γουστα)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
οντως τωρα διαβασα την κριτικη του προεδρου και επεσα και εγω απο τα συννεφα.τι να πω?ισως φταιω και εγω δεν της το εβγαλα,ισως φταιει η χημεια που ειχαμε τι να πω.παντως το σιγουρο ειναι οτι εγω δεν περασα καλα και θελησα ν ατο μοιραστω μαζι σας.ενδεχομενως με αλλους πιο εμπειρουσ αθλητες μπαρουτοκαπνισμενους οπως ο προεδρος να βγαζει αλλα γουστα.με μενα ηταν συμπεριφορα ελλεινιδας.παντως μπηκα σε σκεψεις μηπως δεν το χειριστηκα εγω σωστα μετα το διαβασμα της κριτικης του προεδρου(νομιζα οτι ειχαμε και τα ιδια γουστα)
Καμία σχέση παίχτη....μην στεναχωριέσαι!!!!!
Αυτή είναι η γκόμενα....όπως τα γράφεις!!!!
Τι πάει να πει...με τόσα που ζητάει δεν θα της βγάζουμε εμείς γούστα....αυτή θα μας βγάζει!!!
Ρε ουστ απο εδώ η παλιοκουρούνα!!!!!
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Ρε πρακτορίσκο του Ζουζούνα.....ναι ρε για σένα λέω [size=13pt]alexandros11[/size]!!!! :tickedoff: :tickedoff:
Τολμάς ρε και μας πουλάς μούρη με φωτό από Ταμάρα στο θρεντ της συμπρωτευουσας?
Δεν ντρέπεσαι ρε να προσπαθείς να ξεγελάσεις τους συναγωνιστές τέτοιες εποχές?
Δεν είπα ρε ότι θα σας ξεμπροστιάσω αν ξαναεμφανιστείτε? >:( >:(
Λοιπόν για να μάθουν ποιος είσαι μπας και εξαφανιστείς από εδώ ΠΡΑΚΤΟΡΙΣΚΕ της κακιάς ώρας!!! :birdman: :birdman:
Ο ΠΡΑΚΤΟΡΙΣΚΟΣ έχει 13 κριτικές εκ των οποίων οι 10 για κορίτσα του Ζουζούνα και των παρακλαδιών αυτού και 3 για στούντιο!!!
Όταν ποστάρει, ποστάρει για κορίτσα του ζουζούνα.....μόνο τότε μας θυμάται να μας ενημερώσει!!!
Έχει ανοίξει 4 θρεντ...ένα για κορίτσι του Ζουζούνα και 3 για να πουλήσει ανταλλακτικά και κινητά!!!!! :headbang: :headbang:
Στην κρίση σας κύριοι ποιος είναι αυτός!!!!!
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ........ :birdman: :birdman: :birdman:

Υ.Γ. Σε προειδοποίησα και εσένα και κάποιους άλλους!!!!!

Υ.Γ. Αντμίνα ξέρεις πολύ καλά τι κάνει ο συγκεκριμένος και τον αφήνεις να "λυμαίνετε" του χώρου!!!!! :helpplea: :helpplea:
Τί να ξέρω τί γίνεται ρε συ φίλε Geopa; Ξέρω ό,τι βλέπω, και ό,τι επισήμανες κι εσύ. Ότι ο συγκεκριμένος έχει τις συγκεκριμένες κριτικές για το συγκεκριμένο γραφείο. Η αξιοπιστία του είναι στην κρίση των συναγωνιστών. Από κει και πέρα τί μπορεί να μπει ως κανόνας; Να μην επιτρέπεται σε κάποιον να γράφει κριτικές μόνο για κάποιο γραφείο (ή για πολλά ίδιων συμφερόντων) ή για κάποιο στούντιο ή μπουρδέλο (ή για περισσότερα ίδιων συμφερόντων); :think: :grin: Δεν πολυ-στέκει νομίζω.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Τί να ξέρω τί γίνεται ρε συ φίλε Geopa; Ξέρω ό,τι βλέπω, και ό,τι επισήμανες κι εσύ. Ότι ο συγκεκριμένος έχει τις συγκεκριμένες κριτικές για το συγκεκριμένο γραφείο. Η αξιοπιστία του είναι στην κρίση των συναγωνιστών. Από κει και πέρα τί μπορεί να μπει ως κανόνας; Να μην επιτρέπεται σε κάποιον να γράφει κριτικές μόνο για κάποιο γραφείο (ή για πολλά ίδιων συμφερόντων) ή για κάποιο στούντιο ή μπουρδέλο (ή για περισσότερα ίδιων συμφερόντων); :think: :grin: Δεν πολυ-στέκει νομίζω.
Έχεις δίκιο...το συζήτησα και με άλλους συναγωνιστές!!!!
Το συμπέρασμα ήταν ότι δεν έπρεπε να γράψω την τελευταία φράση!!!!
Αλλά δεν μπορούσα πλέον και να την σβήσω!!!!
Σε ευχαριστώ για την απάντηση....
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Έχεις δίκιο...το συζήτησα και με άλλους συναγωνιστές!!!!
Το συμπέρασμα ήταν ότι δεν έπρεπε να γράψω την τελευταία φράση!!!!
Αλλά δεν μπορούσα πλέον και να την σβήσω!!!!
Σε ευχαριστώ για την απάντηση....

Μ' αρέσεις, γιατί έχεις την ευθύτητα να παραδέχεσαι τα "σφάλματά" σου (αν και δεν επρόκειτο ακριβώς για σφάλμα, γιαυτό και χρησιμοποιώ τα εισαγωγικά)  :thumbsup:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Καμία σχέση παίχτη....μην στεναχωριέσαι!!!!!
Αυτή είναι η γκόμενα....όπως τα γράφεις!!!!
Τι πάει να πει...με τόσα που ζητάει δεν θα της βγάζουμε εμείς γούστα....αυτή θα μας βγάζει!!!
Ρε ουστ απο εδώ η παλιοκουρούνα!!!!!

Κρίμα, γιατί η συγκεκριμένη (Gina/Amanda) φαινόταν μούναρος.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αυτό που ανέφερες με τον έλεγχο στα ασανσέρ είναι πολύ σπαστικό, και για μένα είναι λόγος αποκλεισμού κοπέλας. Αν είναι να αγχωνόμαστε και για το πώς θα ανέβουμε στο δωμάτιο άστο καλύτερα, έχει και αλλού πορτοκαλιές με καλύτερα πορτοκάλια…

Δεν ξέρω αν μιλάμε για το ίδιο ξενοδοχείο που κατοικοεδρεύει και η Morgan, αυτό δηλ. που έχει το όνομα της πλουσίας - τσουλάκι κληρονόμου του (αυτό το "πρωην τραγουδι των scorpions για διακοπες" που έγραψε ο συμπαίκτης με μπερδεύει), αλλά αν πρόκειται για το ίδιο, η λύση είναι η συνάντηση με την εκάστοτε έσκορτ στο προθάλαμο έξω από τα ασανσέρ στον τελευταίο όροφο του ξενοδοχείου (πατάς το κουμπί R), εκεί όπου βρίσκεται και το μπαρ με την ωραιότερη ίσως θέα της Αθήνας και που σερβίρει τις πιο πετυχημένες margherita που έχω δοκιμάσει. :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom