Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (4 μέλη και 99 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παρεαυτην εδω που μενει ολο τον χρονο !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Μονο που εχει μεγαλυτερη ουρα απο οτι το ΙΚΑ !!! :headbang: :headbang:

 
img56533.jpg

 
 

perasma

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παρεαυτην εδω που μενει ολο τον χρονο !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Μονο που εχει μεγαλυτερη ουρα απο οτι το ΙΚΑ !!! :headbang: :headbang:

 
img56533.jpg

 
κατάλαβα απόλυτα, δεν υπάρχει ενημέρωση για ενα μήνα μετά. Ευχαριστώ ίσαμε εδώ, θα επανέλθω, αν δεν κουράζω, σε 15 μέρες και ίσως υπάρχουν νέα με ουσία και μου δώσεις γνώμη σαφέστερη.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Kαλο τεφαρικι και πρωτο μποι μιλαμε !!! :tickedoff:
[size=30pt]1,55[/size]
Μπραβο ρε Μιλα που χρεωνεις και 2 Ευρα τον ποντο στην μια ωρα !!! :headbang: :headbang:

http://[URL unfurl="true"]www.swedishharmony.com/images/brunettes/SamNoHidden.jpg[/img[/URL]]

Τα ματια τα κλεινει για να μην ζαλιζετε απο το μποι των πελατων μαλλον !!! :think:
[/quote]

Αυτο το μωρο ειναι ενδιαφερουσα περιπτωση, αν και λιγο μεγαλη σε ηλικια. Οποιος περασει πρωτος (Τρεζ για σενα μιλαω  :2funny:) ας ενημερωσει.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Με επηρέασαν βεβαια και τα συγγραφικά σχόλια του pathfinder και ειπα να το δοκιμάσω. Επειδή ομως εχω "καεί" απο διαφορα reviews πολλών "εμπειρων εραστών", προτιμω να κανω test-drive 30 λεπτων με το αναλογο τιμημα.
Εχω την εντυπωση οτι οσοι γραφουν διθυραμβους ειτε για την γκομενα αυτη είτε για καποιες αλλες, θα πρεπει να ειναι ρεαλιστικοτεροι αποφευγοντας να πασχιζουν να μας αποδείξουν πόσο καλοι εραστες ειναι με κάθε ευπαρουσίαστη γκομενα.
Επειδή δεν γουστάρω να δέχομαι το κάθε μορτάκι που γάμησε στραβά, να μου τη λέει και μάλιστα χωρίς να λάβει την απαραίτητη απάντηση, επειδή ο φίλος προφανώς στραβογάμησε ή δεν άξιζε καν να γαμήσει μια ΜΟΥΝΑΡΑ επιπέδου Vanessa και μας την είπε κι από πάνω, θέλω να απαντήσω ΔΗΜΟΣΙΑ στα κάτω από τη ζώνη εξυπνακίστικα σχόλιά του διότι δεν μπορεί ο καθένας να βγαίνει και να λέει οτι θέλει,έστω και σε ένα φόρουμ που (θεωρητικά) μπορεί να γράφει ανώνυμα:

  • [li]Τι ακριβώς δεν σου άρεσε καμάρι μου James2010 στην "διθυραμβική" κριτική μου για την Vanessa? Μήπως δεν ήταν ΜΟΥΝΑΡΑ όπως είχα γράψει πληροφορώντας τα μέλη του φόρουμ τι θα δουν όταν ανοίξει η πόρτα? Μήπως γαμάς κάθε μέρα τέτοια μουνιά, έστω και με φράγκα? Ε? Τι είπες?[/li]
    [li]Τι ακριβώς δεν σου άρεσε ρε μαγκάκο και θεώρησες πως ήμουν ανακριβής και ίσως υπερβολικός στα σχόλια που έκανα? Μήπως δεν είχα γράψει οτι η Vanessa "θέλει πολύ δουλειά για να πάρει μπρος"? Δεν το είχα γράψει? Εσύ που λες οτι διάβασες "προσεκτικά" την κριτική μου, δεν το είχες διαβάσει αυτό? Ή μήπως είχες την εντύπωση πως η γυναίκα (και ΚΑΘΕ γυναίκα) είναι ρομπότ και θα σου βγάζει τρελό γαμήσι (εσένα κι άλλους 10 την ημέρα - κάθε μέρα) όταν έχεις την απαίτηση μέσα σε 3 λεπτά να ξαπλώσεις ανάσκελα σαν την χανούμισα και αυτή να πιέσει απλά ένα διακόπτη και να μετατραπεί αυτομάτως έτσι επειδή εσύ γουστάρεις σε μηχανή του sex και να σου λυώσει τον πούτσο? Δεν κατάλαβα... έτσι γαμάς εσύ? ναι,  καταλαβαίνω, μεγάλη η αλλαγή από τα μπουρδέλα του 5-λεπτου, αλλά αν περίμενες κάτι τέτοιο από την ΜΟΥΝΑΡΑ Vanessa, καλύτερα να έμενες σπίτι και να βαρούσες μια μαλακία - θα σου έβγαινε και φθηνότερα![/li]
    [li]Σου φταίω εγώ (ή όποιος έχει γράψει κριτική) που εσύ τελείωσες "10 λεπτάφού είχες μπει στο δωμάτιο" (όπως ακριβώς ΕΣΥ ο ίδιος έγραψες) λαμβάνοντας υπ' όψη και 5-8 λεπτά που χρειάστηκαν για να ντουζάκι τόσο εσύ, όσο και αυτή? Σου φταίω εγώ αν εσύ χύνεις στο 2λεπτο και μέσα σε αυτό το χρόνο, έχεις την απαίτηση η κοπέλα να φτάσει και σε 15 οργασμούς για χάρη σου μόνο με τηλεπάθεια χωρίς καν να την αγγίξεις?[/li]

...και στην τελική, ΚΑΙ εγώ, ΚΑΙ άλλα μέλη (ας διάβαζες - ας πρόσεχες) το είχαμε γράψει με τρόπο που δεν θα μπορούσε να είναι πιο λεπτομερής, οτι η Vanessa ΘΕΛΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣ και οτι "παίζει" ανάλογα με τον "παίκτη" όπως χαρακτηριστικά είχε γράψει ο Πρόεδρος! Το αν εσύ έχεις μάθει να γαμάς (λέμε τώρα) στο 2-λεπτο και να έχεις την απαίτηση η κοπέλα που έχεις δίπλα σου (έστω και πληρωμένη) να αναταποκρίνεται και μάλιστα να μην το κάνει με "ψεύτικο τρόπο", τότε φίλε μου έχεις πρόβλημα! Ψάξ' το! Ακόμη και οι CT κοπέλες, είναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και δεν παίζουν μπάλα ότι ώρα μας καβλώσει, όπου μας καβλώσει κι όπως μας καβλώσει.

Δεν σου φταίμε εμείς φίλε μου, που καθήσαμε και σπαταλήσαμε 5 λεπτά από τον χρόνο μας να γράψουμε τα υπέρ και τα κατά για να προειδοποιήσουμε/προετοιμάσουμε φίλους του φόρουμ! Φταις εσύ, που άλλα διαβάζεις, άλλα καταλαβαίνεις και που νομίζεις οτι οι γυναίκες είναι μηχανές.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Επειδή δεν γουστάρω να δέχομαι το κάθε μορτάκι που γάμησε στραβά, να μου τη λέει και μάλιστα χωρίς να λάβει την απαραίτητη απάντηση, επειδή ο φίλος προφανώς στραβογάμησε ή δεν άξιζε καν να γαμήσει μια ΜΟΥΝΑΡΑ επιπέδου Vanessa και μας την είπε κι από πάνω, θέλω να απαντήσω ΔΗΜΟΣΙΑ στα κάτω από τη ζώνη εξυπνακίστικα σχόλιά του διότι δεν μπορεί ο καθένας να βγαίνει και να λέει οτι θέλει,έστω και σε ένα φόρουμ που (θεωρητικά) μπορεί να γράφει ανώνυμα:

  • [li]Τι ακριβώς δεν σου άρεσε καμάρι μου James2010 στην "διθυραμβική" κριτική μου για την Vanessa? Μήπως δεν ήταν ΜΟΥΝΑΡΑ όπως είχα γράψει πληροφορώντας τα μέλη του φόρουμ τι θα δουν όταν ανοίξει η πόρτα? Μήπως γαμάς κάθε μέρα τέτοια μουνιά, έστω και με φράγκα? Ε? Τι είπες?[/li]
    [li]Τι ακριβώς δεν σου άρεσε ρε μαγκάκο και θεώρησες πως ήμουν ανακριβής και ίσως υπερβολικός στα σχόλια που έκανα? Μήπως δεν είχα γράψει οτι η Vanessa "θέλει πολύ δουλειά για να πάρει μπρος"? Δεν το είχα γράψει? Εσύ που λες οτι διάβασες "προσεκτικά" την κριτική μου, δεν το είχες διαβάσει αυτό? Ή μήπως είχες την εντύπωση πως η γυναίκα (και ΚΑΘΕ γυναίκα) είναι ρομπότ και θα σου βγάζει τρελό γαμήσι (εσένα κι άλλους 10 την ημέρα - κάθε μέρα) όταν έχεις την απαίτηση μέσα σε 3 λεπτά να ξαπλώσεις ανάσκελα σαν την χανούμισα και αυτή να πιέσει απλά ένα διακόπτη και να μετατραπεί αυτομάτως έτσι επειδή εσύ γουστάρεις σε μηχανή του sex και να σου λυώσει τον πούτσο? Δεν κατάλαβα... έτσι γαμάς εσύ? ναι,  καταλαβαίνω, μεγάλη η αλλαγή από τα μπουρδέλα του 5-λεπτου, αλλά αν περίμενες κάτι τέτοιο από την ΜΟΥΝΑΡΑ Vanessa, καλύτερα να έμενες σπίτι και να βαρούσες μια μαλακία - θα σου έβγαινε και φθηνότερα![/li]
    [li]Σου φταίω εγώ (ή όποιος έχει γράψει κριτική) που εσύ τελείωσες "10 λεπτάφού είχες μπει στο δωμάτιο" (όπως ακριβώς ΕΣΥ ο ίδιος έγραψες) λαμβάνοντας υπ' όψη και 5-8 λεπτά που χρειάστηκαν για να ντουζάκι τόσο εσύ, όσο και αυτή? Σου φταίω εγώ αν εσύ χύνεις στο 2λεπτο και μέσα σε αυτό το χρόνο, έχεις την απαίτηση η κοπέλα να φτάσει και σε 15 οργασμούς για χάρη σου μόνο με τηλεπάθεια χωρίς καν να την αγγίξεις?[/li]

...και στην τελική, ΚΑΙ εγώ, ΚΑΙ άλλα μέλη (ας διάβαζες - ας πρόσεχες) το είχαμε γράψει με τρόπο που δεν θα μπορούσε να είναι πιο λεπτομερής, οτι η Vanessa ΘΕΛΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣ και οτι "παίζει" ανάλογα με τον "παίκτη" όπως χαρακτηριστικά είχε γράψει ο Πρόεδρος! Το αν εσύ έχεις μάθει να γαμάς (λέμε τώρα) στο 2-λεπτο και να έχεις την απαίτηση η κοπέλα που έχεις δίπλα σου (έστω και πληρωμένη) να αναταποκρίνεται και μάλιστα να μην το κάνει με "ψεύτικο τρόπο", τότε φίλε μου έχεις πρόβλημα! Ψάξ' το! Ακόμη και οι CT κοπέλες, είναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και δεν παίζουν μπάλα ότι ώρα μας καβλώσει, όπου μας καβλώσει κι όπως μας καβλώσει.

Δεν σου φταίμε εμείς φίλε μου, που καθήσαμε και σπαταλήσαμε 5 λεπτά από τον χρόνο μας να γράψουμε τα υπέρ και τα κατά για να προειδοποιήσουμε/προετοιμάσουμε φίλους του φόρουμ! Φταις εσύ, που άλλα διαβάζεις, άλλα καταλαβαίνεις και που νομίζεις οτι οι γυναίκες είναι μηχανές.
μην ασχολεισαι φιλε, μονο και μονο που λεει οτι πηγε για 30 λεπτα φτάνει, τι να του κάνει η κοπέλα δηλαδη???30 λεπτα αγόρασε, καθένας κρινεται απο αυτά που γραφει και φαινεται καθαρα ποιοι γράφουν μαλακίες
 

leo1234

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η μεσαια ειναι καλη Ρωσσιδαρα τωρα για την πανω και κατω πρωτη φορα τις βλεπω !!!

H kelly mages pou βλέπετε στην φωτο δεν εχει καμία σχέση με αυτη που θα δείτε live ...... μόνο λίγο στο πρόσωπο και στα μάτια μοιάζει .... κατα τα άλλα χοντρή
με μεγάλο κώλο .... το βυζί είναι κάργα photoshop .... απλα καλή κοπέλα ..... γενικά μέτρια πράγματα !!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μην ασχολεισαι φιλε, μονο και μονο που λεει οτι πηγε για 30 λεπτα φτάνει, τι να του κάνει η κοπέλα δηλαδη???30 λεπτα αγόρασε, καθένας κρινεται απο αυτά που γραφει και φαινεται καθαρα ποιοι γράφουν μαλακίες
:rockon:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Έχει κανείς άποψη για Jessica Moore;
Ανήκει στην ίδια κατηγορία με Black Angelika..; (Πεταμένα λεφτά..;)
Γιατί κ αυτή στα βιντεάκια φαίνεται καλούτσικη..!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Tελικα μπορει και να εχει δικιο η Mila οτι η Sam μπορει να βγαζει γουστα !!
Δεν ειναι και ευκολο την σημερον ημερα να βρεις Milf Νανο και Ολλανδεζα !!
Οταν ο μεσος ορος υψους των γυναικων εκει περα ειναι γυρω στο 1,75 !!
Ειδομεν ειδομεν οι εχουν ορχεις ας βαλουν εμπρος αποστολη !!!
Εγω μαλλον δεν εχω χαχαχα !!!
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Tελικα μπορει και να εχει δικιο η Mila οτι η Sam μπορει να βγαζει γουστα !!
Δεν ειναι και ευκολο την σημερον ημερα να βρεις Milf Νανο και Ολλανδεζα !!
Οταν ο μεσος ορος υψους των γυναικων εκει περα ειναι γυρω στο 1,75 !!
Ειδομεν ειδομεν οι εχουν ορχεις ας βαλουν εμπρος αποστολη !!!
Εγω μαλλον δεν εχω χαχαχα !!!

Sam από Swedish
http://[URL unfurl="true"]www.swedishharmony.com/images/brunettes/SamBigEyes.jpg[/img[/URL]]

Uncle Sam από US
[img]http://thehamlet.files.wordpress.com/2009/07/uncle-sam-wants-you.jpg


Έρχεται και ο Rachelos με τους 23 πόντους...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
it s gonna b a tough game :- :- :- :- :-
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Γαμώ την πουτάνα μου :headbang:....οι τελευταίες εκθεσούλες ούτε τηλεγραφήματα να ήταν :jerking:....αν βαριέστε να γράψετε πως περάσατε κα να δώσετε τεχνικές λεπτομέρειες άντε και  :zfuck:....οι εκθεσούλες δεν είναι για να απαντάτε ο ένας στον άλλον :uglystupid:....και στον συναγωνιστή που πήγε στην Kim....ρε φίλε από κάποιον γράφτηκε ότι είχε κονδυλώματα...στην εκθεσούλα σου δεν μας λες τίποτα!!!!!....μα καλά τι στον  :bigdick: έκανες?.....θα πάρω  :ak:!!!!!!!!!!
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
και στον συναγωνιστή που πήγε στην Kim....ρε φίλε από κάποιον γράφτηκε ότι είχε κονδυλώματα...στην εκθεσούλα σου δεν μας λες τίποτα!!!!!....μα καλά τι στον  :bigdick: έκανες?.....θα πάρω  :ak:!!!!!!!!!!
και εγώ ημουν περιεργος να διαβάσω αλλά δεν έλεγε τιποτα, πολύ περιεργα .......
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
και εγώ ημουν περιεργος να διαβάσω αλλά δεν έλεγε τιποτα, πολύ περιεργα .......
Συναγωνιστές το πράγμα είναι απλό:

Ο συνάδελφος stranger1 έκανε την ενημέρωση στις 24/8. Ο συνάδελφος wings έκανε μεν την κριτική σήμερα, αλλά η συνεύρεση έγινε στις 17/8. Επίσης ο φίλος μας είναι νέος και πιθανότατα δεν διαβάζει αναλυτικά το forum.

Άρα ο φίλος μας wings δεν είχε λόγο να σχολιάσει κάτι. Άλλοστε όταν έκανε την συνάντηση δεν ήταν υποψιασμένος για κάτι στα σίγουρα. Πάντως εμένα η κριτική του φίλου wings μου φαίνεται απόλυτα ειλικρινής.

Το παράξενο (αν είναι δηλαδή) είναι ότι ο φίλος stranger1 ισχυρίστηκε ότι έβαλε και αυτός κριτική που μάλλον δεν εγκρίθηκε ποτέ... Εδώ είναι φίλοι το περίεργο :hmm:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Απο ολα κανει μονο κωλο δεν δινει !!!
 

tsourekia

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα... :grin:...δυστυχώς!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Sam από Swedish
http://[URL unfurl="true"]www.swedishharmony.com/images/brunettes/SamBigEyes.jpg[/img[/URL]]



Έρχεται και ο Rachelos με τους 23 πόντους...
[/quote]

Καλα λεγε εσυ. Η Μιλα λει τα εξεις στα σερβις της Σαμ

OWC/OWO ([i]deepthroat[/i]), toys, [i]fingering[/i] (front and back), ok to use nipple clamps !!! :2funny:, enjoys hard sex.....

Προχωρημενο κοριτσι, δεν συνισταται για αγαπουληδες.  ;D
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom