Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (3 μέλη και 84 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κι ο ποιητής για λάδια θα πάει γιατι Stella και Pollina ακόμα δεν προσγειώθηκαν (θάρχονται με αερόστατο) η δε ατζέντισσά τους είναι για τα πανηγύρια. Ούτε πότε θα φτάσουν ξέρει ούτε σε ποιό ξενοδοχείο θα μείνουν ούτε ένα ραντεβού δεν μπορεί να κλείσει. Αν κρίνω από συνέπεια μάλλον αντί για Stella και Pollina βλέπω να εμφανίζονται Γεωργία Βασιλειάδου και Σαπφώ Νοταρά.

Όπως είπα και πριν έχω κλείσει καταρχήν για 7.00μ.μ.....αλλά η όλη συμπεριφορά της ατζέντισσας (SMS, klp.)ήταν περίεργη....δηλ. αν δεν φτάσουν οι πραγματικές και μου στείλει μήνυμα για 7.00μ.μ θα μου παρουσιάσει άλλη?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Όπως είπα και πριν έχω κλείσει καταρχήν για 7.00μ.μ.....αλλά η όλη συμπεριφορά της ατζέντισσας (SMS, klp.)ήταν περίεργη....δηλ. αν δεν φτάσουν οι πραγματικές και μου στείλει μήνυμα για 7.00μ.μ θα μου παρουσιάσει άλλη?

Ok τα είπες...

Πήγαινε κάνε ο,τι είναι να κάνεις και μετα σχολιάζεις

Αν έχεις δει τον τίτλο λέγεται Ct Reviews
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Παω στα σιγουρα γιατι εχει κυκλοφοριακο στον πυργο ελεγχου και ειναι και μαλακας ο πιλοτος οποτε στο τελος θα μεινουμε ολοι με τον  :bigdick:
Παμε στα σιγουρα λαδια του Ποιητη που ποτε δεν μας προδοσε !!! ;)

Ρε Τρεζ το κέρατό μου.....νεούδι είμαι...ποια είναι τα σίγουρα λάδια του Ποιητή? Πάντως όποτε ανοίγεις το στόμα σου, εγώ δεν πηδάω.....και θα χάσω και την γειτόνισσα!!!!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ok τα είπες...

Πήγαινε κάνε ο,τι είναι να κάνεις και μετα σχολιάζεις

Αν έχεις δει τον τίτλο λέγεται Ct Reviews

Ναι φίλε μου το ξέρω....το ζήτημα είναι αν θα σας προλάβω πριν κάνετε και εσείς την ίδια μαλακία
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
μπιρι μπιρι μπιρι, τόσες μερες, ουτε η πρώην δεν μου χε σπασει τοσο τ αρχιδια. οσο μαλακιζεις το thread οι υπολοιποι εχουν γαμησει την μιση πρωην ανατολική Ευρωπη. Ελεος, για ονομα του Θεου γαμησε, και αν δεν σου αρεσει θα σου δωσω τα χρηματα πισω.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μπιρι μπιρι μπιρι, τόσες μερες, ουτε η πρώην δεν μου χε σπασει τοσο τ αρχιδια. οσο μαλακιζεις το thread οι υπολοιποι εχουν γαμησει την μιση πρωην ανατολική Ευρωπη. Ελεος, για ονομα του Θεου γαμησε, και αν δεν σου αρεσει θα σου δωσω τα χρηματα πισω.
ειχα και γω γαμησει μια φορα καποτε παλια αν θυμαμαι καλα και δεν μου ειχε βγει...
θες να μου δωσεις και μενα κατι?
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
To avantgarde έχει 2 κοπέλες χωρίς καθορισμένη ατζέντα ακόμα για Έλλάδα.
Το ?νέο? τιμή τους ξεκινά από 200€/1ώρα. Φθινοπωρινές εκπτώσεις?
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
μπιρι μπιρι μπιρι, τόσες μερες, ουτε η πρώην δεν μου χε σπασει τοσο τ αρχιδια. οσο μαλακιζεις το thread οι υπολοιποι εχουν γαμησει την μιση πρωην ανατολική Ευρωπη. Ελεος, για ονομα του Θεου γαμησε, και αν δεν σου αρεσει θα σου δωσω τα χρηματα πισω.




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   


xaxaxaxaxa  εχω λιωσει λεμεεεεεεεε
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ για αύριο της είπα ότι ήθελα να κλείσω και ακόμα περιμένω. Δε νομίζω λοιπόν ότι έχει σημασία το πότε έρχονται σήμερα. Μάλλον δε θα ξέρει αν θα έθουν Ελλάδα και δε θέλει να δεσμευτεί αλλά ακόμα και έτσι θα μπορούσε να στείλει ένα απαντητικό μύνημα. Έτσι κάνουν τα σοβαρά πρακτορεία εκτός και αν λυπάται τα χρήματα για το sms. Tί να πεις.  :headbang:
Πάντως φίλε Geopa αν πας ρίξε μια ενημέρωση
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ για αύριο της είπα ότι ήθελα να κλείσω και ακόμα περιμένω. Δε νομίζω λοιπόν ότι έχει σημασία το πότε έρχονται σήμερα. Μάλλον δε θα ξέρει αν θα έρθουν Ελλάδα γενικά και δε θέλει να δεσμευτεί αλλά ακόμα και έτσι θα μπορούσε να στείλει ένα απαντητικό μύνημα. Έτσι κάνουν τα σοβαρά πρακτορεία εκτός και αν λυπάται τα χρήματα για το sms. Tί να πεις.  :headbang:
Πάντως φίλε Geopa αν πας ρίξε μια ενημέρωση
 

rmen7

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μετα απο 2 απανωτα στραπατσα με την μιλενα απο αθενσ ελιτε και την λιλι τησ οποιασ το πρακτορειο δεν θυμαμαι , τα οποια μου στοιχισαν 750 ευρω που θα τα κλαιω μεχρι να παρω κατι καλο απο ενα city tour , αναρωτιεμαι τελικα πρεπει να προτιμαμε μονο μεγαλα πρακτορεια που διαφημιζοντε κιολασ , η ολα ειναι λοττο ?????????????? η πρεπει να περιμαινω μονο οταν ερχετε η μονικ απο εριτο .....
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εγώ για αύριο της είπα ότι ήθελα να κλείσω και ακόμα περιμένω. Δε νομίζω λοιπόν ότι έχει σημασία το πότε έρχονται σήμερα. Μάλλον δε θα ξέρει αν θα έρθουν Ελλάδα γενικά και δε θέλει να δεσμευτεί αλλά ακόμα και έτσι θα μπορούσε να στείλει ένα απαντητικό μύνημα. Έτσι κάνουν τα σοβαρά πρακτορεία εκτός και αν λυπάται τα χρήματα για το sms. Tί να πεις.  :headbang:
Πάντως φίλε Geopa αν πας ρίξε μια ενημέρωση

Λοιπόν δεν έχω πολλά να πω...με ειδοποίησαν στις 21.00 ότι λόγω τεχνικών προβλημάτων δεν γίνεται τίποτα και δεν ξέρουν ούτε για αύριο...ξέρω γω τις έκλεψαν στο δρόμο!!!! Αυτά από μένα
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Κι ο ποιητής για λάδια θα πάει γιατι Stella και Pollina ακόμα δεν προσγειώθηκαν (θάρχονται με αερόστατο) η δε ατζέντισσά τους είναι για τα πανηγύρια. Ούτε πότε θα φτάσουν ξέρει ούτε σε ποιό ξενοδοχείο θα μείνουν ούτε ένα ραντεβού δεν μπορεί να κλείσει. Αν κρίνω από συνέπεια μάλλον αντί για Stella και Pollina βλέπω να εμφανίζονται Γεωργία Βασιλειάδου και Σαπφώ Νοταρά.

Ψυχακια ....  :2funny: :2funny: :2funny:  Εμεις φιλτατε ποιητα μας αλλαξαμε και λαδια και βαλβολινες και επειδη δεν πεταξαμε για Μολδαβια, φεραμε την Μολδαβια εδω κοντα..... ξερεις που  ;)  :2funny: :2funny: :2funny:


Υ.Γ. Ο αλλος ξεχασε να ρυθμισει το ιντζεξιον και παει για βραδυνο σερβις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παιδες...ενα πραμα δε καταλαβαινω.Ερχεται η Κιμπερλυ οκ? Αντε να δεχτω οτι  στηνεται σα ψυγειο και περιμενει χωρις να κανει κατι...μα να υπαρχουν κι αμφιβολιες για την εμφανιση της? Στο τοπικ που αφορα εκεινη υπαρχει σχετικο βιντεο στο οποιο ειναι μουναρα!!!! (παρεπιπτοντως μιας και βρηκα τροπο να το κατεβασω , μου το ζητησαν με pm να τους το στειλω αλλα παιδια σορρυ...εξαιτιας της γαμιολας της ΔΕΗ εμεινα χωρις pc)

Δηλαδη κατι αλλες με σκυλοφατσες και κατι κοκκαλιαρικα ποδαρακια που ρχονται ανα καιρους και πολλοι απο δω μεσα τις θεωρουν κι ωραιες , ειναι καλυτερες?
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995



Ρε παιδες...ενα πραμα δε καταλαβαινω.Ερχεται η Κιμπερλυ οκ? Αντε να δεχτω οτι  στηνεται σα ψυγειο και περιμενει χωρις να κανει κατι...μα να υπαρχουν κι αμφιβολιες για την εμφανιση της? Στο τοπικ που αφορα εκεινη υπαρχει σχετικο βιντεο στο οποιο ειναι μουναρα!!!! (παρεπιπτοντως μιας και βρηκα τροπο να το κατεβασω , μου το ζητησαν με pm να τους το στειλω αλλα παιδια σορρυ...εξαιτιας της γαμιολας της ΔΕΗ εμεινα χωρις pc)

Δηλαδη κατι αλλες με σκυλοφατσες και κατι κοκκαλιαρικα ποδαρακια που ρχονται ανα καιρους και πολλοι απο δω μεσα τις θεωρουν κι ωραιες , ειναι καλυτερες?





Εμφανισιακα μπορει να ειναι χειροτερες αλλα απο θεμα σερβις και τιμης - αποδοσης στο γαμησι ειναι μακραν καλυτερες απο το  ψυγειο...
Δεν εχεις καταλαβει οτι αυτο ειναι το θεμα που συζηταμε για αυτη ?
Τι ειναι αυτο που θα σου μεινει στο τελος οταν βγεις απο το δωματιο ?

Ενα κακο γαμησι με μια πολυ ομορφη ( που δεν ειναι για εμενα )  γκομενα ? ) Κιμπελυ
                                    η 
Ενα απιστευτο γαμησι με μια απλως ομορφη γκομενα ?      ( Οι αλλες που λες )

Εσυ τι προτιμας ?

εγω παντως το δευτερο ή μαλλον ενα απιστευτο γαμησι με μια μουναρα ...

Μηπως ζηταω πολλα ?  :grin:












Μπαααα, δε νομιζω  απο τη  στιγμη που σκαω τα φραγκακια μου...  ;)
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Ναι αλλα με 400 ευρω..δεν εχω απαιτηση να κανω σεξ με μια απλα ωραια γκομενα , αλλα με μια γκομενα επιπεδου μοντελου! (τυπου Καρολινας πχ)

Μια απλη γκομενα μπορεις νομιζω να την βρεις και σε στριπτιτζαδικο -αν δεχτει ν ακολουθησει μετα- με πολυ λιγοτερα χρηματα.
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Εμφανισιακα μπορει να ειναι χειροτερες αλλα απο θεμα σερβις και τιμης - αποδοσης στο γαμησι ειναι μακραν καλυτερες απο το  ψυγειο...
Δεν εχεις καταλαβει οτι αυτο ειναι το θεμα που συζηταμε για αυτη ?
Τι ειναι αυτο που θα σου μεινει στο τελος οταν βγεις απο το δωματιο ?

Ενα κακο γαμησι με μια πολυ ομορφη ( που δεν ειναι για εμενα )  γκομενα ? ) Κιμπελυ
                                    η 
Ενα απιστευτο γαμησι με μια απλως ομορφη γκομενα ?      ( Οι αλλες που λες )

Εσυ τι προτιμας ?

εγω παντως το δευτερο ή μαλλον ενα απιστευτο γαμησι με μια μουναρα ...

Μηπως ζηταω πολλα ?  :grin:



Μπαααα, δε νομιζω  απο τη  στιγμη που σκαω τα φραγκακια μου...  ;)
:s&m_1:


είναι καλό μουνι η γκομενα...

 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Aυτα πες τα αλλου αυτα  μικρε  :grin:


εξαλλου μετα τη σημερινη αφηγηση ολες καλες σου φαινονται εσενα  :2funny: :2funny:

 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ναι αλλα με 400 ευρω..δεν εχω απαιτηση να κανω σεξ με μια απλα ωραια γκομενα , αλλα με μια γκομενα επιπεδου μοντελου! (τυπου Καρολινας πχ)

Μια απλη γκομενα μπορεις νομιζω να την βρεις και σε στριπτιτζαδικο -αν δεχτει ν ακολουθησει μετα- με πολυ λιγοτερα χρηματα.

ρε μανία με αυτή την καρολίνα...

κανένας σιτυτουράς την έχει δει αυτή?
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom