Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (2 μέλη και 66 επισκέπτες)

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Ναι αλλα με 400 ευρω..δεν εχω απαιτηση να κανω σεξ με μια απλα ωραια γκομενα , αλλα με μια γκομενα επιπεδου μοντελου! (τυπου Καρολινας πχ)

Μια απλη γκομενα μπορεις νομιζω να την βρεις και σε στριπτιτζαδικο -αν δεχτει ν ακολουθησει μετα- με πολυ λιγοτερα χρηματα.

Για σενα μπορει να ειναι μοντελο η Καρο , για μενα απλα μια ωραια γκομενα και το αντιστροφο...Γουστα ειναι αυτα και ο καθενας παει εκει που γουσταρει ναι ?
Αυτο που προσπαθουμε τουλαχιστον εδω να βρουμε και να μαθαινουμε ειναι τις υπηρεσιες που προσφερει η καθε μια ωστε να εχουμε ενα μπουσουλα...
Τα χουμε ξαναπει αυτα
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Για σενα μπορει να ειναι μοντελο η Καρο , για μενα απλα μια ωραια γκομενα και το αντιστροφο...Γουστα ειναι αυτα και ο καθενας παει εκει που γουσταρει ναι ?
Αυτο που προσπαθουμε τουλαχιστον εδω να βρουμε και να μαθαινουμε ειναι τις υπηρεσιες που προσφερει η καθε μια ωστε να εχουμε ενα μπουσουλα...
Τα χουμε ξαναπει αυτα

είσαι αρχηγος
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ρε...αφήστε τα γλλυφοκώλια και πείτε μου εάν έχει δει κανείς σας την κάρο...
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
ρε...αφήστε τα γλλυφοκώλια και πείτε μου εάν έχει δει κανείς σας την κάρο...


Την ειχα δει εγω πριν κανα χρονο
Μια ομορφη γκομενα ειναι με ενα high class στυλ που πουλαει καλα τον εαυτο της στον πελατη ...
Οχι ομως μουναρα για τα δικα μου γουστα
Αποψη μου
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Την ειχα δει εγω πριν κανα χρονο
Μια ομορφη γκομενα ειναι με ενα high class στυλ που πουλαει καλα τον εαυτο της στον πελατη ...
Οχι ομως μουναρα για τα δικα μου γουστα
Αποψη μου

και ποια ειν τα γουστα σου παλικαράκι μου?
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Θα διαφωνησω μαζι σοy lalak.Για CT μιλαμε,και ειναι ατοπο με τοσα χρηματα να κοιταμε μονο υπηρεσιες.Υποτιθεται οτι ειναι πορνες πολυτελειας και θα πρεπει να ναι αυτονοητο να ειναι τουμπανα απο εμφανιση.Εχεις δει CT που βρισκονται στο Παρισι αυτη τη στιγμη? Δεν ειναι πολυ πανω απ τον μεσο ορο στην εμφανιση απ τις δικες μας?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
τώρα μπερδεύτηκα...με καρολινα εννοείτε την πολωνή, πρώην SHI?
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Θα διαφωνησω μαζι σοy lalak.Για CT μιλαμε,και ειναι ατοπο με τοσα χρηματα να κοιταμε μονο υπηρεσιες.Υποτιθεται οτι ειναι πορνες πολυτελειας και θα πρεπει να ναι αυτονοητο να ειναι τουμπανα απο εμφανιση.Εχεις δει CT που βρισκονται στο Παρισι αυτη τη στιγμη? Δεν ειναι πολυ πανω απ τον μεσο ορο στην εμφανιση απ τις δικες μας?


Δεν διαφωνουμε , απλως ειπα οτι τα γουστα ειναι διαφορετικα στον καθενα μας .Σαφως και θελουμε να βλεπουμε μουναρες...
Γι αυτο μιλησα για συνδιασμο εμφανισης - υπηρεσιων

Οσον φορα το εξωτερικο , φυσικα και στο εξωτερικα παιζουν καλυτερα μουνια και ας ειμαστε οι καλυτεροι πελατες , αλλα τι ψαχνεις τωρα θελει μεγαλη κουβεντα ...

θα μου μάθεις, θέκλω να γινεις δασκαλος μου



Ναι , ξεκινα απο στουντιακι πρωτα και μολις αποκτησεις πειρα ξεκινας σαν  ct  :2funny: :2funny:


τώρα μπερδεύτηκα...με καρολινα εννοείτε την πολωνή, πρώην SHI?

Eγω γι αυτη μιλησα ναι  Yorgo , δεν ξερω αν εννοουσε αλλη το παλλικαρι


 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Eγω γι αυτη μιλησα ναι  Yorgo , δεν ξερω αν εννοουσε αλλη το παλλικαρι

εγώ νόμιζα ότι μιλάνε για κάποια που αναφέρθηκε και αλλού από στούντιο

εάν εννοούμε αυτή....Sorry...αλλά δεν είναι μοντέλο....ούτε σε τσόντα για υπερήλικες
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom