Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (1 μέλη και 67 επισκέπτες)

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Εχεχε, καλώς ήρθες berlirium και thanks για τη κριτική! Δυστυχώς το σπορ τα έχει αυτά, good luck next time :)
 

berlirium

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω τυπος...απλα καλο θα ηταν να ξεραμε και τιποτα απο την αρχη....τεςπα...τελος του μηνα θα πεσουν γερα γκαφρα και σκεφτομαι να παω τσεχια....θα περασω πολυ καλυτερα! Ακουσε κανεις αλλος αυτο με το μαχαιρι για τη Λορα???
Εχω μια υποψια οτι ο μαγκας κανει βολτες εδω μεσα...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Μόνο το κουλούρι ευχαριστήθηκα.
Πραγματι πολυ καλο κουλουρι φιλαρακι...συμφωνω και εγω. Παντως φευγοντας απο την Ελλαδα θα εχει να το λεει οτι το ταλαιπωρησε το κακομοιρο το κουλουρακι της... χαχαχαχα
 

cod 2

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
για DIANA κανεις τπτ να μας πει? τιν εχω κλειση για κυριακη αν ερθει?με το κολοπρακτορειο που :jerking: τιν εχει (GREECECORT)
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Καθυστέρησα λίγο, αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ.Ραντεβού με Τζούλια.Συναγωνιστές μάπα το καρπούζι.Είναι πιό αδύνατη από τις φωτογραφίες και με μακρύ μαλλλι.πίπα μέτρια,πρωτοβουλία καμμία, συμμετοχή μηδενική.Μόνο το κουλούρι ευχαριστήθηκα.Συμπερασματικά εμφάνιση 610,πρωτοβουλία 310, πίπα 410, συμμετοχή 310 κουλούρι 810.Ισως είναι ακόμα επηρεασμένη από αυτό που της έτυχε.Είχα κλείσει δίωρο αλλά με πρόσχημα ότι μου έτυχε κάτι απρόοπτο την έκανα στην μία ώρα για να μην κλαίω και τα υπόλοιπα χρήματά μου

Καλά... Πως έγινε αυτό... Δεν έδωσες το χρήμα προκαταβολικά; Επιστροφή χρημάτων σου έκανε;
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Θα ήθελα να αναφέρω ένα περιστατικό που συνέβη σε έναν φίλο μου.

Ο συγκεκριμένος είχε κλείσει ραντεβού με την Betty από το
Πήγε λοιπόν στο ξενοδοχείο 5 λεπτά νωρίτερα, χτύπησε την πόρτα (η οποία δεν ήταν κλειστή) και όπως την έσπρωξε να μπει μέσα είδε την κοπέλα με άλλον πελάτη, ζήτησε συγνώμη και βγήκε έξω. Θεώρησε μιας και πήγε νωρίτερα από την προκαθορισμένη ώρα να περιμένει λίγο, να βγει ο συνάδελφος από το δωμάτιο και να μπει.

Αφού πέρασε η ώρα κατά 2-3 λεπτά από την προκαθορισμένη, χτυπάει 1-2 φορές αλλά κάνεις δεν άνοιξε. Φεύγει και καθώς ήταν στον διάδρομο του ορόφου χτυπάει το τηλ του και ο άνθρωπος το σήκωσε για να απαντήσει. Όταν το έκλεισε και ενώ είχαν περάσει 4-5 λεπτά πάει να πάρει το ασανσέρ για να κατέβει από τον όροφο και εκείνη την ώρα τον πλησιάζει η Betty ρωτώντας τον αν είναι CT ή αν την έχει δει στο internet κτλ.

Αυτός της απάντησε ναι και του είπε πως το ραντεβού τους ήταν μια ώρα νωρίτερα (πράγμα φυσικά που δεν ίσχυε) τα πήρε ο φίλος μου στο κρανίο και έφυγε.

Όταν έφτασε σπίτι έστειλε σχετικό e-mail στο γραφείο εξηγώντας το περιστατικό και ορίστε η απάντηση του γραφείου.

I have received information about misbehaviour of Betty. She has accepted a booking avoiding the agency knowing that you had an official booking.
With this action she has earned herself a sack from our company.
We are very sorry about the situation that occurred and would like to offer a 100eu. discount by another visit of one of our upcoming tours.
Thank you for understanding.

Best regards,
Kate Cummings


Η φάση είναι πως του έκατσε καλά γιατί όταν μίλησε με την Betty στον διάδρομο δεν του άρεσε η εμφάνιση της (άσε που δεν ξέρει γρι από Αγγλικά) οπότε με αυτό που έγινε γλίτωσε τα 260 euro και κέρδισε και 100 euro έκπτωση για κάποιο επόμενο city tour του συγκεκριμένου γραφείου (κάθε εμπόδιο για καλό).
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πολυ μετρια η betty για 260 ευρο,  σιλικονη κυταριτιδα και ασπρουλιαρα επιδερμιδα, οχι λευκη...  απλες πουτανες ειναι τελικα, αλλα εχουν καλο περιτυλιγμα,
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Όταν έφτασε σπίτι έστειλε σχετικό e-mail στο γραφείο εξηγώντας το περιστατικό και ορίστε η απάντηση του γραφείου.

I have received information about misbehaviour of Betty. She has accepted a booking avoiding the agency knowing that you had an official booking.
With this action she has earned herself a sack from our company.
We are very sorry about the situation that occurred and would like to offer a 100eu. discount by another visit of one of our upcoming tours.
Thank you for understanding.

Best regards,
Kate Cummings

H Betty όπως φαίνεται είχε κανονίσει με πελάτη εκτός πρακτορείου. Το θετικό όμως σε αυτή την ιστορία είναι η αντίδραση του πρακτορείου προς τον "επίσημο" πελάτη. Έτσι ΑΚΡΙΒΩΣ πρέπει να ενεργούν όταν γίνεται μαλακία με το booking και είναι δικιά τους ευθύνη. Ή να δίνουν κάποια έκπτωση ή να δίνουν πιο πολύ χρόνο σε επόμενο date.
To paradise μόλις ανέβηκε ένα κλικ στην εκτίμηση μου.  :thumbsup:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Μια ιστορια για γελια και δακρυα....με το γνωστο ladies tours....πριν μερες ραντεβου με κατια(ξανθεια βυζαρου) σε δικο μου χωρο.....μια ωρα μετα μηνυμα...θα ερθεις΄;  σε περιμενω στο ταδε ξενοδοχειο....καλα κρασια....δεν βαζω μυαλο μια βδομαδα μετα...λιανα(μελαχροινη βυζαρου)  κανονισμενα ολα αλλα οσο την ειδατε εσεις.....που μυαλο εγω; χθες ολα κανονισμενα για νινα....μιση ωρα μετα τη καθορισμενη....sorry i am sick....στελνω μνμ στο πρακτορειο με οσα μπινελικια εχω μαθει στη ζωη μου και ακουστε απαντηση...sorry but Nina is in France now...εκει λιποθυμησα.....LADIES TOURS.....ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑ....και να πεισ οτι δεν ηξερα;....αλλα αν σου τη δωσει....
 

kopa34

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Να καταθέσω και εγώ την άποψη μου για το Ladiestours: εχω επιχειρήσει να κάνω book επτά φορές. Τις τέσσερις με έστεισαν χωρίς καν να μου στείλουν ένα email. Για τις υπόλοιπες τρεις φορές, καλύτερα να με έστειναν ξανά: Elisabeth - φάλαινα, Bella - καλή εμφάνιση, από συμμετοχή θα μου άρεσε αν ήμουν νεκρόφιλος, Nina ή Dina - το βασίλειο της ραγάδας, πρώτη φορά είδα τόσες πολλές ραγάδες μαζεμένες σε μια κοπέλα, μέτρια από συμμετοχή. Με λίγα λόγια, προσωπικά δεν πρόκειται να ξαναψωνίσω από εκεί. Να μου πεις όμως, δεν ήξερες, δεν ρώταγες...
[URL unfurl="true"]http://75.126.219.210/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,449.0[/url]
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Να ιδρυσουμε συλλογο.....ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΨΩΝΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ LADIES....κανεις υποψηφιος προεδρος;
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
πληροφοριες απο φιλο για lora....

χαρακτηριστικα μου ειπε "ανθρακας ο θυσαυρος". μπηκε μεσα στο δωματιο και αρχισε μια συζητηση για το τι κανει και τι δεν κανει... πολυ επαγγελματικη φαση... καθολου GFE...

στο sex τιποτα το ιδιαιτερο... εκανε και παραπονα οτι τις πονουσαν οι¨"αεροσακοι".

 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
προσωπικη εμπειρια... με julia (δευτερη φορα)

2ωρο αυτη τη φορα... GFE κατασταση. δεν εχω να προσθεσω ουτε να αφαιρεσω τιποτα παραπανω απο το προηγουμενο review μου για την julia. σαφως το 2ωρο ειναι πιο καλο... απλα να λειτουργει καλα η χημεια...

παμε για αλλα τωρα λογο και ονομαστικης εορτης !!!!!  :dancing:
 

berlirium

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
hi geomix,

εγραψα κι εγω ενα review για Λορα...αυτο το ειχα ξεχασει, και σε μενα εκανε παραπονα οτι ποναει η σιλικονη της χαχαχα....τωρα στο τι κανει και δε κανει κι εμενα μου την εσπασε, της ζητησα CIM η CIF και ζητησε 50αρικο παραπανω...της ειπα οτι δεν εχω γκαφρα πανω μου και τελικα της τα αδειασα μεσα στο στομα και δεν ειπε κουβεντα....να παει να γ...θει...300 πηρε η μαλακο και ηθελε και δωρακι....δε καταλαβα...

την επομενη παω για Julia
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Coreena (Paradise). Πρόσωπο & Σώμα: Super! Το γκομενάκι είναι κουκλί και πιο ωραίο από τις φωτογραφίες. Υπηρεσίες: Έκανε ότι της έλεγα χωρίς ιδιαίτερο κέφι όμως και με πολύ λίγες πρωτοβουλίες. Παρόλα αυτά το ευχαριστήθηκα και δεν κλαίω τα euro μου γιατί μου άρεσε πολύ εμφανισιακά και καύλωνα μόνο που την έβλεπα . . .
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Για να μη ψαχνόμαστε, θα έλεγα κάπου να δημιουργηθεί μία βάση με τα sites όλων των City Tours. Έτσι αν κάποιος φίλος λέει πχ όπως ο προηγούμενος, για το Paradise, να μπορούμε άμεσα να βρούμε το site και τις φωτο της κάθε κοπέλας......

Thanks!
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Για να μη ψαχνόμαστε, θα έλεγα κάπου να δημιουργηθεί μία βάση με τα sites όλων των City Tours. Έτσι αν κάποιος φίλος λέει πχ όπως ο προηγούμενος, για το Paradise, να μπορούμε άμεσα να βρούμε το site και τις φωτο της κάθε κοπέλας......

Thanks!

για δες...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom