Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (7 μέλη και 66 επισκέπτες)

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
ΤΙ ΗΤΑΝ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΞΕΡΕΤΕ !
ΤΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΚΑΒΛΙ ΤΟΥ ZTOD ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.
Καλησπέρα σας!
Ρε Baby το βρήκες ρε φίλε???Σε ευχαριστώ πολύ!Επειδή φαντάζομαι δεν το πήρες για να μου το δώσεις λες να το κράτησε η Jane για να με θυμάται?Γιατί αφου το είχε στην ζεστή φωλίτσα της (κωλο) άρα ή δεν το κατάλαβε γιατί έχει πολύ βάθος(που σημαίνει ότι και το πουλί σου είναι κωλοτρύπανο!!!!) ή το γουστάρει και το άφησε εκεί για να με θυμάται!Νομίζω είμαι πολύ κοντά για να μου πει το ναι στην πρόταση γάμου!Για να κρατήσει κάτι τόσο προσωπικό μου!!!
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
στο hotelgirls  δουλεβει κανεις??  το εχουν κλειστο λογο ανακαινισης?? τους στελνω για  Jasmine  ουδεμια σημασια .
 

Επισκέπτης
Μια χαρα δουλευει, περιμενε λιγο και θα σου απαντησουν.
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Παιδιά πριν κάνα 2ωρο γύρισα από Manuella.Κ α τ α π λ η κ τ ι κ ή εμπειρία! ! !Πολύ καλή κοπέλα και <<εξυπηρετική>>,αν με πιάννννεις.Βέβαια ήταν η πρώτη τουρίστρια που παίρνω και ίσως τα βλέπω λίγο πιό αισιόδοξα τα πράγματα απ¨οτι πρέπει.Τέλος πάντων και εις άλλα με υγεία{και χρήμα βέβαια για να έχουμε κι άλλα} :thumbsup:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6

Ευχαριστω ρε φιλε αλλα με τα διαφορα ψευδωνημα που να βρεις ακρη! Στα Hotelgirls  και x-companions εμφανιζεται σαν Natalee  και ο lavios (δεν τον βρισκω εδω) την πηρε με μια αλλη (αν ηταν η ιδια, η τελος παντων πια ηταν εδω με παρομοιο ονομα περισυ τον Ιουλιο?) και ηταν πολυ ευχαριστημενος!!!
Τελικα θα παω συντηριτικα: Μαργκο!  Σιγουρα πραγματα. Χα!
 

KOSTAKISS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε πες πως μπορώ να την δοκιμάσω και εγω αν θες...την Μανουελα
 

KOSTAKISS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έστω το κονε πως το κανω φρέσκος είμαι σε αυτα....Εχω πάθει λιγο πλακα και λεω να δοκιμάσω,προσφατοχωρισμενος είμαι και ψάχνομαι...
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Μες στο zuzana και θα δεις.Θέλει και λίγο ψάξιμο
 

KOSTAKISS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ok thanks γαβρε και εγω δαφνοστεφανωμενος ειμαι με ενα κεφαλι γεματο τρυπες στο μαλλι απο τις πετρες στις εκδρομες!!!τα λεμε
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
ενταξει τςρα καταλαβα το hotelgirls απανταει σε 1 λεπτο σε sms  και ποτε σε email
λοιπον οποιος εχει  κανονισει με jasmine  να μην ξεχασει να σχολιασει και να μασ προφυλαξει απο τυχον λαθος
 

Επισκέπτης
Που  ειστε  παιδες?Εκλεισα και γω για Diana δευτερα(ας ειναι καλα ο  :priest:)!Βaby τι κανεις ξυπνιος τετοια ωρα φιλε?
 

Επισκέπτης
Σιγα μη δε κοιμασε.... 





[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
ενταξει τςρα καταλαβα το hotelgirls απανταει σε 1 λεπτο σε sms  και ποτε σε email
λοιπον οποιος εχει  κανονισει με jasmine  να μην ξεχασει να σχολιασει και να μασ προφυλαξει απο τυχον λαθος

Δεν τοπες απο την αρχη και του ριξαμε τοσα μπινελικια ισως αδικα!  Στον Μαρκ μονο σμς στο γνωστο νουμερο.  Ποτε ε-μαιλ.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom