Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (7 μέλη και 55 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ευρηκα Ευρηκα οπως ελεγε και ο Αρχιμηδεις .
Παω για ντουσιερα και μου λενε την εφτιαξε ο Rebetis και μου εδωσε και φιλι στο δεξι μαγουλο .
Λεω τι να κανω να κατσω μηπως φτιαξουμε τιποτα αλλο και να τελειωσουμε αυτο που αρχισαμε προχτες.
Κατσε με γελια μου λεει να βαλω κανενα ποτακι , δεν εισαι στα καλα σου μεσημεριατικα της λεω ακομα δεν εχω χωνεψει τις χθεσινες βοτκες που με βαλαν και επινα κατι τσογλανια .
Τα γνωστα μπανακι οπου τις λεω κανε μπιντεδακι γιατι σημερα θα το τιμησω το πισω πορτακι.
Μα δεν χωρας μου λεει , καλα καλα της λεω εσυ κανε παντως το μπιντε σου.
Τα γνωστα προκαταρτικα για να μην κουραζομαστε δεν τα λεω και παω κατευθιαν στο ψητο .
Αφου γαμιομασταν κανα μισαωρο της λεω ηρθε η ωρα γυρνα .
Μα , μην φοβασαι λεω θα το κανουμε ηρεμα , αφου στηνετε και της την κανω την ροδελα τριανταφυλλακι για ποτισμα μπαινω σιγα σιγα οπου εμφανως ζοριζοταν .
Παλι πισω στην αλλη τρυπα και αρχισε να δουλευη ο αντιχειρας ετσι ακριβως οπως μου εχει μαθει ο μικρος μου αδελφος ο οποιος ξεχασα να σας πω οτι ειναι μανουλα στους κωλους.
Αφου το εφτιαξα οσο δεν επαιρνε ξαναμπενω αλλα καπου εβρισκα και δεν χωραγα ολος μεσα και λεω φτουσου ρε πουστη μονο σε εμενα συμβαινουν αυτα.
ΤΙ ΗΤΑΝ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΞΕΡΕΤΕ !
ΤΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΚΑΒΛΙ ΤΟΥ ZTOD ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.
Να μην τα πολυλογω δεν ηθελα να την ζορισω αλλο και ξαναμπηκα μπροστα οπου στο τελος τραβηξα ενα πολυ μα πολυ καλο CIM .
Να ειναι καλα η Ευγενια και να μας ερχεται συχνα γιατι τετοια πιπινια δεν βρισκεις ευκολα .
Παρεπιμπτοντος δεν μου πηρε φραγκο ουτε για τον κωλο ουτε για την καταποση.
Μαλλων θα εμεθε οτι ταπαιρνω απο τον zuzuzna .
Βεβαια οσαν κυριος που ειμαι αφησα μια 50αρα  για tip.
Καλο μεσνμερι μαγκιτες.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Κατσε με γελια μου λεει να βαλω κανενα ποτακι , δεν εισαι στα καλα σου μεσημεριατικα της λεω ακομα δεν εχω χωνεψει τις χθεσινες βοτκες που με βαλαν και επινα κατι τσογλανια .

Σιγά τα τσογλάνια. Είναι δυνατόν να λες ότι θα βγεις με τους φίλους από το b.com Παρασκευή βράδυ, και να καταλήγεις άσφαιρος στο σπίτι σου πριν τις 3 τα ξημερώματα? Δεν θα το πιστέψει κανείς.

Ευτυχώς που η εκκλησία μου έδωσε ένα καλό CD και πήγα μία cabrioβόλτα μέχρι Σχοινιά ακούγοντας ωραία μουσική.
 

Επισκέπτης
Σιγά τα τσογλάνια. Είναι δυνατόν να λες ότι θα βγεις με τους φίλους από το b.com Παρασκευή βράδυ, και να καταλήγεις άσφαιρος στο σπίτι σου πριν τις 3 τα ξημερώματα? Δεν θα το πιστέψει κανείς.

Ευτυχώς που η εκκλησία μου έδωσε ένα καλό CD και πήγα μία cabrioβόλτα μέχρι Σχοινιά ακούγοντας ωραία μουσική.


Με το ζορι τις  επινε τις βοτκες  ο Τσακωνας δεν τον ειδες? :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
A ρε Baby και λοιποι,τι ζημια μας εχετε κανει με τα review σας!Ουτε για δειγμα δεν εχουν μεινει ωρες για diana και Kimberly!
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
εχω μεγαλο διλημα  Nataly V Anna  (swedishharmony) που να τα σμπροκσω τα λεφτα??? Θελω τη βοηθεια του κοινου.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Επικοινωνία με Tina_X ή Tινα 21...
Ερώτηση πόσο πάει το τρίωρο.
Απάντηση, δεν κάνω τρίωρα, μόνο 1 ώρα 300 Ευρώ.
Άντε γεια...

Αυτά είναι, διαβάσανε εδώ και αλλάξανε τακτική. Από σήμερα κλείνουν παραπάνω ώρες...xexexe

Θα θυσιάσω το κορμί μου και θα ενημερώσω για την κυρία. Τα specs της είναι πολύ καλά, ψηλή, πιτσιρίκα, κοκκινομάλλα... Οι φωτό είναι αληθινές.... Για να δούμε.

 

Επισκέπτης
Αυτά είναι, διαβάσανε εδώ και αλλάξανε τακτική. Από σήμερα κλείνουν παραπάνω ώρες...xexexe

Θα θυσιάσω το κορμί μου και θα ενημερώσω για την κυρία. Τα specs της είναι πολύ καλά, ψηλή, πιτσιρίκα, κοκκινομάλλα... Οι φωτό είναι αληθινές.... Για να δούμε.




Ποια ειναι αυτη συντροφε Yorgos?
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
το Ναταλυ μου κανει ποιο τσοντοφατσα αλλα ποιο δυνατο σεξακι το Αννα ποιο ομορφουλα αλλα λιγοτερο δυνατη στο σεξακι
Απο βυζους ρωγα ποια το εχει????
 

Επισκέπτης
Καταλαβα,δεν ειναι κακο παντως!Το αντιθετο θα ελεγα.Αντε μια δοκιμη αξιζει τον κοπο!
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Χαιρετίζω τους ειδικούς και ζητώ βοήθεια.Μόλις έλαβα μνμ για τη γνωστή πλατεία του οπλαρχηγού με Μanouella από Eritogirls.Διάβασα το μάθημά μου(reviews),και περιμένω να περάσει η ώρα για να πάω.Το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι δεν έχει κριτικές από ειδικούς του χώρου.BABY,LALA,Yorgos(συγγνώμη άν παραλείπω κάποιον).Οποιαδήποτε γνώμη ή βοήθεια ευπρόσδεκτη.Βέβαια εγώ θα πάω και βλέπουμε! ! ! 
 

Επισκέπτης
Χαιρετίζω τους ειδικούς και ζητώ βοήθεια.Μόλις έλαβα μνμ για τη γνωστή πλατεία του οπλαρχηγού με Μanouella από Eritogirls.Διάβασα το μάθημά μου(reviews),και περιμένω να περάσει η ώρα για να πάω.Το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι δεν έχει κριτικές από ειδικούς του χώρου.BABY,LALA,Yorgos(συγγνώμη άν παραλείπω κάποιον).Οποιαδήποτε γνώμη ή βοήθεια ευπρόσδεκτη.Βέβαια εγώ θα πάω και βλέπουμε! ! ! 

Εχει κριτικη του baby,παντως να σαι σιγουρος οτι καλα θα περασεις αν της φερθεις,που θα της φερθεις καλα.Επισης διαβασε λιγο και την κριτικη του Ztod.Θα σε βοηθησει :thumbsup:
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Αυτή η κριτική με μπέρδεψε και είμαι λίγο επιφυλακτικός. :huh:
 

Επισκέπτης
Πριν τον ztod ειχε γινει μια μαλακια με εναν αλλο συντροφο και απο κει και περα το κοριτσι τα δινει ολα για να μην φαει πορτα
 

Επισκέπτης
κριτικη για Nelly (Slovak Beauties)
προσπαθω να την "ανεβασω" αλλα δεν.... οποτε την γραφω εδω και ας μεταφερθει απο καποιον

Εμφάνιση (πρόσωπο)  5
Εμφάνιση (σώμα)  6
Γενική συμπεριφορά 4
Επικοινωνία  6
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή  2
Σχέση απόδοσης/τιμής  2

Ημερ/νία συνάντησης: 02/04/08
Διάρκεια συνάντησης: 1 ώρα
Κόστος συνάντησης: 230 Ευρώ
Incall-Outcall: Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη σηνάντησης: Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου: Καλή
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;: Με Τιποτα

Υπηρεσίες Κοπέλας Citytour
Τήρηση αναφερόμενων υπηρεσιών: ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
A-level (πρωκτικό): Όχι
Πεολειχία: Χωρίς προφυλακτικό



Συναντηση 02/04/08 (δεν παιρνει την ημερομηνια)
πρωτα απο ολα η κοπελα..χμμ..γυναικα δεν εχει σχεση με τις φωτογραφιες(μπορει πριν 6-7 χρονια). Προσωπο γλυκο και τπτ παραπανω, σωμα...καλο και βυζι μικρο!
ααα υψος 1.70?....με τιποτα!
Με υποδεχθηκε με το στρινγ και ενα ραντακι απο πανω.
Στο μενου, αρνηθικε CIM, CIF, ANAL _δεν γαμιεται λεω_ ΟΚ, πιπα επιπεδου φυλης και χειροτερα(στη φυλης υπαρχουν και καλλιτεχνισες!!!), sex...τι να πω κουρασμενη(αν και ειπε πως δεν ειχε πολλη δουλεια)? δεν ειχε ορεξη? με μια λεξη ΧΑΛΙΑ!!! πολλη παθητικη(ακομα και απο πανω που ηταν, ηταν σαν αγαλμα), χωρις καθολου πρωτοβουλιες και με ασχημα στησιματα...κριμα, με τοσα καλα που διαβασα ....τι να πω πεταμενα λεφτα και χρονος!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom