Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (6 μέλη και 60 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πεστα αδελφακι μου, πολυ μπαγάσας ο ΝΙΤRO, παει να με ταΐσει Νιτρογλυκερίνη  :2funny: :2funny:

Τελικα μετα απο ωριμη σκεψη και αφου εχω να περασω απο Amber, εκλεισα για 5-9 Μάη την Ναταλυ,



Καλα δεν θα αφησεις καμοια μερα και για μας μονοφαγα?Μονοπατα θα τη παρεις 4 μερες? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
rebetako ότι και να πάρεις στο τέλος φτιάξε ένα ελληνικό καφέ χωρίς ζάχαρη ρίξε μέσα μία ασπιρίνη ανακάτεψε και άσε να κάνει καϊμάκι.
Ρούφηξέ τον σφηνάκι και σε καμιά ώρα ξεκίνα να πας στο κορίτσι.

Θα με θυμηθείς...


Εκαστος στο ειδος του και ο NITRO στους καφέδες!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εχω ηδη παραγγειλει κοστουμι με γιλεκο (οπωσδηποτε), γραβατα με τάι κλιπ, γουνινο παλτο και γοβα (χαμηλή).. :P

αμα ειναι καθε φορα που πας σε σιτυτουριστρια να ονειρευεσαι οτι παντρευεσαι την καλογρια ευτερπη :cheesy: αστο καλυτερα...θα σου βγει ξυνο... :P :P
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σε κακο δεν θα σου βγη να πας και λιγο κουμπωμενος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μα εγω ακουσα οτι θα εχει καυσωνα το Σ-Κ :think:...μαλλον θα πρεπει να αλλαξω καναλι ενημερωτικου δελτιου καιρου...εχω μεινει πισω.. :think:
 

Επισκέπτης
μα εγω ακουσα οτι θα εχει καυσωνα το Σ-Κ :think:...μαλλον θα πρεπει να αλλαξω καναλι ενημερωτικου δελτιου καιρου...εχω μεινει πισω.. :think:

Θα καει το Κορδελιό, Jane σου έρχομαι αναμμένος και καψούρα φορτωμένος!!!!! Τι λέω ο γεροπόρνος  :huh: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
ZTOD Πεστα τωρα, μη μας κρατας σε αγωνια.  Πως ηταν? Προταση γαμου εκανες?
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Μόλις διάβασα το review ΒΑΒΥ για Jane!!! Παλιοκουφάλα γι' αυτό ήταν χαλασμένο το τηλέφωνο του ντουζ σήμερα και είδαμε και πάθαμε να κάνουμε μπανάκι?????  :tickedoff: :tickedoff:
Να ξέρεις πάντως πως αν ερωτηθώ θα σε δώσω στεγνά στην διεύθηνση του ξενοδοχείου!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Σιγα τα αιματα! Ο ΒΑΒΥ εχει αγορασει ηδη το μισο ξενοδοχειο!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
:thumbsup:

Vorsprung Dyk Technik!
 

HANTZOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
187
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
1
:headbang:Αγαπητοι συναγωνιστες review απο συμπεριφορα πρακτορειου hotel girs.
Ειδα λαουρα και εστειλα μυνημα για booking, σε 5 λεπτα το meeting ειχε σεταριστει για 2 ωρες σε καλο κεντρικο ξενοδοχειο.Οταν ηρθε η μερα 2-3 ωρες πριν εστειλα μηνυμα για confirmation αν οντως ολα οκ γιατι εχω και μια ωρα δρομο για κεντρο.Απαντηση καμια,τι να κανω,πηγα ο μαλακας αν και εσωτερικα ενοιωθα οτι κατι παει στραβα.
Οταν εφτασα στο hotel ξανα μηνυμα και καμια απαντηση.Ρε πουστη μου τουσ δινουμε τα ευρουλακια μας και μασ κοροιδευουν και απο πανω.Τελικα ενναλακτικα εκλεισα με ania οπου συμπεριφορα πρακτορειου αψογη και πολυ ωραια η κοπελα με απιστευτο
κορμι και ενα λοκο............τι κριμα που δεν τον δινει. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
:headbang:Αγαπητοι συναγωνιστες review απο συμπεριφορα πρακτορειου hotel girs.
Ειδα λαουρα και εστειλα μυνημα για booking, σε 5 λεπτα το meeting ειχε σεταριστει για 2 ωρες σε καλο κεντρικο ξενοδοχειο.Οταν ηρθε η μερα 2-3 ωρες πριν εστειλα μηνυμα για confirmation αν οντως ολα οκ γιατι εχω και μια ωρα δρομο για κεντρο.Απαντηση καμια,τι να κανω,πηγα ο μαλακας αν και εσωτερικα ενοιωθα οτι κατι παει στραβα.
Οταν εφτασα στο hotel ξανα μηνυμα και καμια απαντηση.Ρε πουστη μου τουσ δινουμε τα ευρουλακια μας και μασ κοροιδευουν και απο πανω.Τελικα ενναλακτικα εκλεισα με ania οπου συμπεριφορα πρακτορειου αψογη και πολυ ωραια η κοπελα με απιστευτο
κορμι και ενα λοκο............τι κριμα που δεν τον δινει. :rockon: :rockon: :rockon:

Εισε σιγουρος οτι η Λαουρα ειναι Αθηνα?
 

Επισκέπτης
Καλημερα.
Ρε παιδια που ειναι αυτος ο ZTOD?Οταν ελεγε οτι θελει να to παντρευτει το Jenaki κανενας δε το πιστευε. Ε Λοιπον,ειμαι σιγουρος οτι με το κοριτσι εχουν κλεφτει και την εχουνε κανει για χαβαη!
Νitro παει το meeting!





[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]




 

Επισκέπτης
Επειδη υπηρχαν πολλα παραπονα για την ντουσιερα  :shower: της Jane και επειδη θα παει και ο αδελφος μου ο NITRO το βραδυ βρηκα μια τρυπα το μεσημερακι και μπηκα οποτε να την φτιαξω και να τα βρη ολα ΟΚ το αδελφη μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :bounce-glasses:
 

Επισκέπτης
Ποια jane ρε Baby,σου λεω τι εχει κανει με τον Ztod.....!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom