Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 331 άτομα (4 μέλη και 327 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχω ηδη παραγγειλει κοστουμι με γιλεκο (οπωσδηποτε), γραβατα με τάι κλιπ, γουνινο παλτο και γοβα (χαμηλή).. :P
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Ενταξει ειπαμε νεος αλλα..............πηρα την kimberly για να βρεθουμε και εφαγα πορτα μου ειπαν οτι επρεπε να εχω παρει ειδη καποια αλλη πως θα γινει ρε μεγαλε αφου δεν με αφηνετε??????????????????βοηθεια
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ενταξει ειπαμε νεος αλλα..............πηρα την kimberly για να βρεθουμε και εφαγα πορτα μου ειπαν οτι επρεπε να εχω παρει ειδη καποια αλλη πως θα γινει ρε μεγαλε αφου δεν με αφηνετε??????????????????βοηθεια

Ασε φίλε δε στα λένε όλα
Μόλις κλείσεις με τα δεύτερα και πας θα σου ανοίξει την πόρτα .....
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127

Μόλις κλείσεις με τα δεύτερα και πας θα σου ανοίξει την πόρτα .....
[/quote]

....ο BABY
 

Επισκέπτης
Ενταξει ειπαμε νεος αλλα..............πηρα την kimberly για να βρεθουμε και εφαγα πορτα μου ειπαν οτι επρεπε να εχω παρει ειδη καποια αλλη πως θα γινει ρε μεγαλε αφου δεν με αφηνετε??????????????????βοηθεια

Πάρε Diana που δεν θα είναι ο Baby  :2funny: :2funny: , και τέλεια θα περάσεις και ανοίγεις πόρτα στο z.
 

Επισκέπτης
rebetako ότι και να πάρεις στο τέλος φτιάξε ένα ελληνικό καφέ χωρίς ζάχαρη ρίξε μέσα μία ασπιρίνη ανακάτεψε και άσε να κάνει καϊμάκι.
Ρούφηξέ τον σφηνάκι και σε καμιά ώρα ξεκίνα να πας στο κορίτσι.

Θα με θυμηθείς...


και μην ξεχασεις να πας στην τουαλετα καμοια δεκαρια φορες πριν φυγεις!Εχεις κανει στην κινα NITRO?
 

Επισκέπτης
Πάρε Diana που δεν θα είναι ο Baby  :2funny: :2funny: , και τέλεια θα περάσεις και ανοίγεις πόρτα στο z.
Σιγα μην δεν ειμαι για περνα την Τριτη και τα λεμε .
Θα πηγαινα Δευτερα αλλα εχω Viktorie απο Prettygirls.
Σιγα μην ειμαι διπλα στην ψηλη. :2funny: :2funny: :rockon:
 

Επισκέπτης
Η ψηλη δεν ειναι για ψωλη ειναι για να την βλεπεις μονο.
 

Επισκέπτης
και μην ξεχασεις να πας στην τουαλετα καμοια δεκαρια φορες πριν φυγεις!Εχεις κανει στην κινα NITRO?

Πεστα αδελφακι μου, πολυ μπαγάσας ο ΝΙΤRO, παει να με ταΐσει Νιτρογλυκερίνη  :2funny: :2funny:

Τελικα μετα απο ωριμη σκεψη και αφου εχω να περασω απο Amber, εκλεισα για 5-9 Μάη την Ναταλυ, οποιος θελει ημερα για επισκεψη να μου ζητησει ευγενως  και κατι μπορει να γινει. (ZTOD κλπ)  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom