Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (7 μέλη και 76 επισκέπτες)

HANTZOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
187
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
1
ενταξει τςρα καταλαβα το hotelgirls απανταει σε 1 λεπτο σε sms  και ποτε σε email
λοιπον οποιος εχει  κανονισει με jasmine  να μην ξεχασει να σχολιασει και να μασ προφυλαξει απο τυχον λαθος
alaleon εχε και καμια καβατζα γιατι και εγω ειχα κλεισει τιν περασμενη πεμπτη με λαουρα απο το ιδιο πρακτορειο και τιν εκανε.Εχει δικιο ο baby που λεει οτι περνει ο μαρκ σκληρα.Τετοιοι δεν κανουν για τον χωρο. :jerking:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Review για γκόμενα που δεν έχετε καν καταχωρημένη ρε αχρείοι. Ούτε πρόσκοπος να ήμουν ρε πούστη...


Όνομα: Tina_x ή Tina21
Agency: αρχίδια agency, με κολλητή από Ρουμανία κανονίζει.
Ημερομηνία: 04/2008
Body/Face/Personality: 8/6/7
Overall: 7
Euro/Hour: 400E/2H
Services excluded: no A-levels

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ:
Ρουμάνα, καστανοκόκκινα μαλλιά, χωρίς εξτέ, μήκος λίγο πάνω από την μέση, 25 (περίπου)yo, μπλε/πράσινα μάτια (το γνωστό θέμα με το χρώμα των ματιών, δεν με νοιάζει εάν είναι μπλε ή πράσινα, από τη στιγμή που δεν είναι καστανά/μάυρα, το ίδιο κάνει (εκτός και εάν είναι γκρίζα, οπότε αλλάζει το θέμα), κοινώς ανοιχτόχρωμα μάτια), μέτριο πρόσωπο, 1.70+, φυσικά tits, όχι πέτρα, αλλά ωραίο φυσικό σχήμα και μέγεθος ότι πρέπει (μέγεθος παλάμης μου), ωραίο κορμί που εμένα τουλάχιστον μου έμεινς σαν εικόνα.

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ:
GFE, FK, BBBJ χωρίς CIM αλλά με πολύ καλό COB, καλό γαμήσι. Δεν παίζει PSE ούτε με σφαίρες.

ΣΥΝΟΛΙΚΑ:
Η κοπέλα είναι ντροπαλή, πολύ ντροπαλή (γιαυτό και το σχόλιο περί PSE). Κλείνει μέχρι και το φως (ντόινγκ!).

ΑΛΛΑ!

Έτσι και ασχοληθείτε μαζί της και ξυπνήσει, τότε άντε γεια. Κόλαση. Ήμουν στο παρακάτι να την κάνω όταν κατάλαβα ότι είναι "παρθενίτσα", αλλά κάτι οι μαύρες γόβες, κάτι τα κόκκινα μακριά μαλλιά, κάτι το ότι είπα ξεκινάω διαβολοεβδομάδα, έκατσα και δεν εχασα. Μετά από τις πρώτες προσπάθειες να την χαλαρώσω...και αφού το υπόγειο ήταν μούσκεμα, οπότε και ήμουν σίγουρος ότι δεν είναι ντουλάπα, απλά κωλώστρα, άρχισε να αποδίδει και μάλιστα πολύ καλά. Υπάκουη αρχικά, με πρωτοβουλίες αργότερα, με έφτιαξε μία χαρά και πήγα αργότερα στον επόμενο βρωμοσταθμό μου πολύ πιο άνετος (αυτά σε αλλο ποστ).

Συνοπτικά, εάν σας αρέσει όταν την δείτε, αφιερώστε λίγο χρόνοα και δεν θα χάσετε. Εάν δεν σας αρέσει, κάντε την με την μία, γιατί δεν πρόκειται να πατσίσει το οποιοδήποτε handicap σε εμφάνιση με πρωτοβουλία της για υπηρεσιες, οι οποίες άλλωστε είναι περιορισμένες.

Tip: Εάν μπείτε στον κόπο να δοκιμάσετε και αρχίσετε το "χαλάρωμά" της, ξεκινήστε από το στήθος και όχι από το υπόγειο, γουστάρει και φαίνεται.

Φωτό αληθινές.
 

Επισκέπτης
Που  ειστε  παιδες?Εκλεισα και γω για Diana δευτερα(ας ειναι καλα ο  :priest:)!Βaby τι κανεις ξυπνιος τετοια ωρα φιλε?
Σιγα μηνδεν εκλεινες Milfακια.
Μπα κοιμομουνα και επειδη δεν κλεινει ποτε το μηχανιμα ειχε ξεχαστη μεσα στο site.
Λεω να περασω απο Angelique κανενας γνωστης.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Yorgos μπορείς να δώσεις το link της Τίνας σε παρακαλώ.
 

Επισκέπτης
Που  ειστε  παιδες?Εκλεισα και γω για Diana δευτερα(ας ειναι καλα ο  :priest:)!Βaby τι κανεις ξυπνιος τετοια ωρα φιλε?

Μπα δεν λέει τίποτα η Diana, :2funny: :2funny: αλλά καλού κακού πάρε και ένα καυλί μαζί σου εφεδρεία  θα σου χρειαστει. :rockon: :rockon:
Τυχερούλη!!!:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
πιο σωστή κριτική από fabien_66 δεν ΥΠΑΡΧΕΙ

(""Συνολική βαθμολογία
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
6.0
Γενική συμπεριφορά
6.0
Επικοινωνία
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
6.0
Τι να πω ρε παληκάρια: μάλλον άλλη γαργάλησα εγώ, γιατί ούτε πίπα κλαρίνο είδα, ούτε κανένα πιπίνι έξαλλο είδα, ούτε καμιά συμπεριφορά PSE είδα... Ένα ασχημούλικο κοριτσάκι, με τριγωνικό πρόσωπο, μυτερά βυζάκια (νο.2 το πολύ), καλό νινάκι και σφιχτό κουλουράκι. Ναι είναι συμπαθής, γελαστή και προσπαθεί, επικοινωνείς σωστά, ... αυτά! Η πίπα καλούτσικη, στο 69 δεν αφηνόταν να της γλύψω το τρυπιδάκι, ούτε μπαλάκια έγλυψε, ούτε παρακάτω πήγε, με καβάλησε κλασικά, της άνοιξα λίγο τα κωλομέρια με τα χέρια (δάχτυλο δεν άφησε να βάλω) και ... πάει ο 1ος γύρος. Στο 2ο ήθελα κουλουράκι, οπότε το έγλυψα καλά όσο ζέσταινε το θηρίο, την έβαλα στα 4 κι εκεί ... η απόλυτη ΞΕΝΕΡΑ : είναι έξτρα μου λέει, της λέω πόσα, 100 λέει, καλά τα θέλεις τώρα ρωτάω, εεε λέει!!! Να με κόψει στο καλύτερο, εκεί που ετοιμαζόμουνα να της τον χώσω !!! Σηκώθηκα, της τα ακούμπησα στο κομοδίνο, επέστρεψα (σιγά μη την άφηνα), έβαλε λιπαντικά και βούρρρρρ.... μέσα στο κ΄τρυπιδάκι της, το οποίο δεν είναι πολύ δουλεμένο οπότε ήταν καλό.
Δεν θα την ξαναπάρω συναγωνιστές: την αφήνω σε αυτούς που τους αρέσουν τα next door girls with curly hair... εγώ θέλω τις βυζαρούδες με τις τρελές κωλάρες (και δεν έχω βρει και καμια του γούστου μου στα CT ομολογώ!)"")


ΑΞΙΟΣ Χ 10000000000000000000000000
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Δεν θα σου κανω το χατιρι να ασχοληθω μαζι σου .
Τραβας με τους αλλους και τα χεραιτησματα μου .
Θα το φυσανε και δεν θα κρυωνει πεστους.

εγω θα ασχοληθω μαζι σου..!!!!!!
ειχες δικαιο για την αναπαντητη....  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
καλημερα...
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
ΘΑ μασ τελειωσουν τα λεφταααα ,τι ηθελα και ασχολιομουν με τα CT.και παρασερνω και τους φιλους μου σιγα σιγα....
 

Επισκέπτης
καλημερα κοριτσια!.Με ματιασανε με diana και δυστυχως αυριο δεν θα μπορεσω να παραυρεθω στο γλεντι μαζι της στις 11μ.μ.Οποιος φιλος ενδιαφερεται να παει στη θεση μου ας με ενημερωσει με πμ πριν το ακυρωσω! :headbang: :headbang:
 

koupra

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Παίδες τηλεφώνησα στην Doris στις 16:00 για να κλείσω meeting και μου λέει για τις 19:00. Καθώς ήμουν στο ξενοδοχείο για χαλαρό ποτάκι μου στέλνει μήνυμα ότι μπορεί να με συναντήσει στις 19:30. Τελικά πήγε να μου πλασάρει την φίλη της την πατσαβούρα γιατί αυτή δεν ήταν στο ξενοδοχείο.Παίδες συνιστώ μακριάααααααα.........
 

Επισκέπτης
Πολλοι πηγαν να την πατησουν ετσι αλλα ευτυχως ηταν η Donna δυο οροφους πιο κατω.
Γραψαμε και review εκει που την διαφημιζουν αλλα το εφαγε η μαρμαγκα.
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Review για γκόμενα που δεν έχετε καν καταχωρημένη ρε αχρείοι. Ούτε πρόσκοπος να ήμουν ρε πούστη...


Όνομα: Tina_x ή Tina21
Agency: αρχίδια agency, με κολλητή από Ρουμανία κανονίζει.
Ημερομηνία: 04/2008
Body/Face/Personality: 8/6/7
Overall: 7
Euro/Hour: 400E/2H
Services excluded: no A-levels

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ:
Ρουμάνα, καστανοκόκκινα μαλλιά, χωρίς εξτέ, μήκος λίγο πάνω από την μέση, 25 (περίπου)yo, μπλε/πράσινα μάτια (το γνωστό θέμα με το χρώμα των ματιών, δεν με νοιάζει εάν είναι μπλε ή πράσινα, από τη στιγμή που δεν είναι καστανά/μάυρα, το ίδιο κάνει (εκτός και εάν είναι γκρίζα, οπότε αλλάζει το θέμα), κοινώς ανοιχτόχρωμα μάτια), μέτριο πρόσωπο, 1.70+, φυσικά tits, όχι πέτρα, αλλά ωραίο φυσικό σχήμα και μέγεθος ότι πρέπει (μέγεθος παλάμης μου), ωραίο κορμί που εμένα τουλάχιστον μου έμεινς σαν εικόνα.

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ:
GFE, FK, BBBJ χωρίς CIM αλλά με πολύ καλό COB, καλό γαμήσι. Δεν παίζει PSE ούτε με σφαίρες.

ΣΥΝΟΛΙΚΑ:
Η κοπέλα είναι ντροπαλή, πολύ ντροπαλή (γιαυτό και το σχόλιο περί PSE). Κλείνει μέχρι και το φως (ντόινγκ!).

ΑΛΛΑ!

Έτσι και ασχοληθείτε μαζί της και ξυπνήσει, τότε άντε γεια. Κόλαση. Ήμουν στο παρακάτι να την κάνω όταν κατάλαβα ότι είναι "παρθενίτσα", αλλά κάτι οι μαύρες γόβες, κάτι τα κόκκινα μακριά μαλλιά, κάτι το ότι είπα ξεκινάω διαβολοεβδομάδα, έκατσα και δεν εχασα. Μετά από τις πρώτες προσπάθειες να την χαλαρώσω...και αφού το υπόγειο ήταν μούσκεμα, οπότε και ήμουν σίγουρος ότι δεν είναι ντουλάπα, απλά κωλώστρα, άρχισε να αποδίδει και μάλιστα πολύ καλά. Υπάκουη αρχικά, με πρωτοβουλίες αργότερα, με έφτιαξε μία χαρά και πήγα αργότερα στον επόμενο βρωμοσταθμό μου πολύ πιο άνετος (αυτά σε αλλο ποστ).

Συνοπτικά, εάν σας αρέσει όταν την δείτε, αφιερώστε λίγο χρόνοα και δεν θα χάσετε. Εάν δεν σας αρέσει, κάντε την με την μία, γιατί δεν πρόκειται να πατσίσει το οποιοδήποτε handicap σε εμφάνιση με πρωτοβουλία της για υπηρεσιες, οι οποίες άλλωστε είναι περιορισμένες.

Tip: Εάν μπείτε στον κόπο να δοκιμάσετε και αρχίσετε το "χαλάρωμά" της, ξεκινήστε από το στήθος και όχι από το υπόγειο, γουστάρει και φαίνεται.

Φωτό αληθινές.
Κάνε κι ένα ωραιότατο copy-paste www.bourdela.com/content/view/1611/1/]εδώ[/url]...
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ZTOD ψάξου σε καμιά τσέπη αγόρι μου θα τό χεις το πουλί σου ,έφαγα τον κόσμο χθες αλλά δεν ήταν εκεί.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Επειδή φεύγω τώρα,όταν δείτε το review μου για Jane μην με μπινελικώσετε γιατί θα οδηγώ...
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
ZTOD ψάξου σε καμιά τσέπη αγόρι μου θα τό χεις το πουλί σου ,έφαγα τον κόσμο χθες αλλά δεν ήταν εκεί.
Καλημέρα παίδες μου
Μετά από μηνύματα συμπαράστασης που δέχτηκα και ένα συνγαμιστή που το ανέφερε στην Jane ότι εχω πέσει σε θλίψη για την απώλεια του οργάνου μου , η Jane με λυπήθηκε και πριν φύγει το έστειλε!!!Πλέον μπορώ να ατενίζω το μέλλον μου στο σεξ με περισσότερη αισιοδοξία!Αν φύγει και η μυρωδιά της UHU θα είμαι καλύτερα!
 

J_blues

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Πολλοι πηγαν να την πατησουν ετσι αλλα ευτυχως ηταν η Donna δυο οροφους πιο κατω.
Γραψαμε και review εκει που την διαφημιζουν αλλα το εφαγε η μαρμαγκα.

Δεν μπαινω σε αντιδικιες που βλεπω εδω..προσωπικη μου αποψη ειναι οτι καλα κανεις και ποσταρεις ο,τι ποσταρεις, και απο κει και περα ο καθενας κρινει μονος του, οπως αλλωστε φανταζομαι κανεις κι εσυ. Ομως, για να σε παραδεχτω, θα περιμενω απαντηση σ'αυτο που σε εχα ρωτησει πιο παλια και απεφυγες να απαντησεις...τι τρεχει στ'αληθεια με την ΒΒ; Αν παντως απαντησεις, παρακαλω οχι παλι του στυλ, ρωτα αυτους που τα λενε.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
καλημερα κοριτσια!.Με ματιασανε με diana και δυστυχως αυριο δεν θα μπορεσω να παραυρεθω στο γλεντι μαζι της στις 11μ.μ.Οποιος φιλος ενδιαφερεται να παει στη θεση μου ας με ενημερωσει με πμ πριν το ακυρωσω! :headbang: :headbang:
Ποιος σε μάτιασε λεβέντη μου να του βγάλω τα μάτια και να τον καταραστώ να του ζαρώσει το όργανο.....ΠΟΙΟΣ!!!!??????Που είσαι lala μου?Ακουω τα πλάνα σου για τις μελλοντικές σου καταθέσεις!!!
 

Επισκέπτης
Και εγω τι ειμαι ρε J_blues ο αντζεντης της . :headbang:
Πελατης ειμαι και εγω φιλε  . :think:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Και εγω τι ειμαι ρε J_blues ο αντζεντης της . :headbang:
Πελατης ειμαι και εγω φιλε  . :think:
Αστα εγώ το είπα και την Παρασκευή...Δεν ξέρω ποιος,γιατί έχει βγάλει μια φήμη για σενα και τι έχει γίνει με την πάρτη σου πάντως έχεις καταντήσει να νομίζουν όλοι ότι είσαι ατζέντης κοπελιών ή κάτι σε στυλ Ρουσόπουλου!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom