Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (4 μέλη και 69 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
Τώρα είδα μηνυμα στο inbox οτι την εχει ενημερώσει από προχθές συμπαίκτης.

Περαστικά και από μένα

Την ενημέρωσα 3 λεπτά μετά το ποστάρισμα σου. Έχει σταματήσει φυσικά, αν και δεν έχει συμπτώματα.
Συμπτώματα δεν έχω ούτε εγώ, παρόλα αυτά είμαι σε διαδικασία εξετάσεων ως όφειλα και ως οφείλουν όλοι να κάνουν.

Γνώμη μου επίσης είναι, να ενημερώσεις τον κόσμο και για την προηγούμενη εφόσον είναι στο δεκαήμερο. Είπες ότι είσαι 99% σίγουρος. Πρέπει ο κόσμος να γνωρίζει και το υπόλοιπο 1%.

Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση και τις απαντήσεις σου μέσω πμ.  :hi:
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
Περαστικά  Athens !

Πολύ  σοβαρή  αντιμετώπιση  του περιστατικού  και  από  τους  3 !  :hi:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Την ενημέρωσα 3 λεπτά μετά το ποστάρισμα σου. Έχει σταματήσει φυσικά, αν και δεν έχει συμπτώματα.

Σίγουρα, ή στο είπε και την πίστεψες; Γιατί το Ε.Ν. την δείχνει να τουράρει στην Θεσσαλονίκη ενώ θα μπορούσε να τους έχει ζητήσει να το αλλάξουν...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
Doc ότι ειπα ισχύει.
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Ευχαριστώ πολύ αρχηγέ! Δεύτερη μέρα με Zinadol και είμαι πολύ καλύτερα.  Ελάχιστο έκκριμα.  Πολύ λίγο τσούξιμο.  Ελπίζω κάποιος να ενημέρωσε και την Juliet να κοιταχτεί.

Κι από μένα τα πιό θερμά περαστικά στον καλό φίλο και συμπαίκτη!! ΕΠίσης, μπράβο σου για την τάχιστγη ενημέρωση, γιατί εδω μέσα πρώτη δουλειά όλων είναι νομίζω η ενημέρωση. Και η υγεία είναι πάνω απ' όλα!!Ιδίως σ' αυτό το "σπορ" που τα χει τα ρίσκα του...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.749
Πόντοι
9.095
το πηρες λακι μου?εγω μια που το συναντησα στο λακομπα,μια που το αποχαιρετησα...
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Συναγωνιστές καλημέρα.

Πριν γράψω το παρόν ήθελα να σιγουρευτώ.  Τώρα που σιγουρεύτηκα, σας ενημερώνω πως η JULIET () με κόλλησε γονόρροια, και μάλιστα πολύ ανθεκτική.

Είμαι σίγουρος καθώς από 7/2 μέχρι και σήμερα έχω πάει μόνο μαζί της.  Το ραντεβού έγινε στον χώρο της το προηγούμενο Σ/Κ, για μια ώρα.  Η πίπα μόνο ήταν ακάποτη.  Η αλήθεια είναι πως την γάμησα για πολύ λίγο, εννοείται με καπότα, και περισσότερο άραξα και με πίπωνε για πολύ ώρα.

Την Δευτέρα 15/2 είχα τις πρώτες ενοχλήσεις.  Την Τρίτη πήγα σε ουρολόγο ο οποίος χωρίς εξετάσεις μου είπε πως έχω ουρηθρίτιδα, και μου έδωσε μια αντιβίωση.  Από το βράδυ της Τρίτης άρχισα να έχω και έκκριμα από την ουρήθρα.    Πέμπτη βράδυ ξαναπήγα, γιατί δεν περνούσε, ούτε ο πόνος ούτε τα εκκρίματα.  Κάναμε καλλιέργεια ουρηθρικού εκκρίματος, και χθες βράδυ που πήρα τα αποτελέσματα έχω «Neisseria gonorrhoeae σε μεγάλη ανάπτυξη» και μάλιστα ιδιαιτέρως ανθεκτική.  Μου είπε πως αυτό κολλάει και με το στοματικό.  Μου έδωσε άλλη αντιβίωση και μου είπε πως θα περάσει σε 1-2 μέρες έτσι.

Ευτυχώς είμαι ελεύθερο πουλί (εάν και πληγωμένο) και δεν έχω προβλήματα με το τι και πως.

Εάν κάποιος την ξέρει, ας την ενημερώσει.  Όσοι πήγατε μαζί της, ελπίζω να είστε καλά.

Αυτά.

Περαστικά φίλος.
Αλλη μια αποδειξη πως την πατάνε οι καποτάκηδες.
Αν είχες εμπιστευτεί την fanta τώρα θα ήσουν μια χαρά :rockon: :rockon: :orchestra:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
το πηρες λακι μου?εγω μια που το συναντησα στο λακομπα,μια που το αποχαιρετησα...

Μου ειχε ερθει με περιοδο και το καταλαβα κατοπιν εορτης.

:vomit:

Κι αυτο ειναι μονο μια απο τις μαλακιες της στο rendez-vous.
 

powerpack

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
771
Πόντοι
2.210

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Περαστικά και από μένα

Την ενημέρωσα 3 λεπτά μετά το ποστάρισμα σου. Έχει σταματήσει φυσικά, αν και δεν έχει συμπτώματα.
Συμπτώματα δεν έχω ούτε εγώ, παρόλα αυτά είμαι σε διαδικασία εξετάσεων ως όφειλα και ως οφείλουν όλοι να κάνουν.

Γνώμη μου επίσης είναι, να ενημερώσεις τον κόσμο και για την προηγούμενη εφόσον είναι στο δεκαήμερο. Είπες ότι είσαι 99% σίγουρος. Πρέπει ο κόσμος να γνωρίζει και το υπόλοιπο 1%.

Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση και τις απαντήσεις σου μέσω πμ.  :hi:

την πηρα κι εγω στην αρχη του τουρ της στην Αθηνα, δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα .
 

powerpack

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
771
Πόντοι
2.210

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
420
Κριτικές
79
Like
5.172
Πόντοι
18.330
Καλησπέρα σε όλους!

Για αυτό το 1% που αναφέρει ο Nick Trive σας λέω πως το Σ/Κ 6-7/2 είχα πάρει την Άννα από το Athens Girls.
Κατά τον γιατρό μου, τόσο επιθετικό στέλεχος γονόρροιας δεν περιμένει 10 μέρες να εκδηλωθεί, αλλά για αυτό το 1%, και κατ' απαίτηση του forum σας λέω και αυτό.

Πάντως πλέον είμαι σχεδόν καλά.  Ελάχιστο τσούξιμο, και απειροελάχιστο έκκριμα.  Αφού χθες τον έπαιξα κι' όλας!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Περασε το συναχι !!!
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
Πηρα  Juliet 13/2 ...συμπτώματα ...ουδέν....καααααυλα ήτανε....!!!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom