Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (3 μέλη και 76 επισκέπτες)

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Mε Glamour στα 100-160 , Valeria στα 100 και αλλες ποσες σε αυτες τις τιμες οι υπολοιπες που ζητανε 200+ μπορουν να πεινασουν απο μερια μου !!!

Αυτα τα ολιγα !!!
pinned post :sunglasses: παρακαλώ. :kneel:
 

misterb

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
61
Πόντοι
1
Καλημερα! εχει κανεις να μου προτεινει κατι καλο απο city tour?

thanks!
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
θα με συγχωρήσετε που ήμουν τόσο μαλάκας και πήγα να εκτονώσω το απωθημένο μου με αυτή τη Βραζιλιάνα;

150 για μισή ώρα ξεπέτας με ένα υβρίδιο ιαπωνικών και βραζιλιάνικων γονιδίων. ο συνδυασμός όχι πολύ πετυχημένος αλλά το photoshop έκανε πάλι το θαύμα του. η κωλάρα όμως απίστευτη. δεν έχω δει πιο ωραίο κώλο, πεταχτός όσο πρέπει, ούτε μεγάλος, ούτε μικρός, όπως ακριβώς πρέπει.

τι να κάνουμε, πάτησε στην αδυναμία μου να πάω με βραζιλιάνα...

αυτό άλλωστε δεν κάνουν όλες; πατάνε στην αδυναμία του κάτω κεφαλιού και μας τα παίρνουν κανονικά, βαμπιράκια εκλεπτυσμένα

 

Συνημμένα

  • 1200_1200_0a1445738f48479f1e091176ed880584_big.jpg
    1200_1200_0a1445738f48479f1e091176ed880584_big.jpg
    91,5 KB · Εμφανίσεις: 29

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.376
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
παικτη εγω σε συγχωρω κ χαιρομαι που δεν ηταν κλαδεμενο! ( αυτη ηταν η φοβια μου) απο κει κ περα εχουμε κανει κ χειροτερα,τουλαχιστον φχαριστηθηκες κωλαρακι?
 

mugsans

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2015
Μηνύματα
63
Κριτικές
22
Like
986
Πόντοι
990
θα με συγχωρήσετε που ήμουν τόσο μαλάκας και πήγα να εκτονώσω το απωθημένο μου με αυτή τη Βραζιλιάνα;

150 για μισή ώρα ξεπέτας με ένα υβρίδιο ιαπωνικών και βραζιλιάνικων γονιδίων. ο συνδυασμός όχι πολύ πετυχημένος αλλά το photoshop έκανε πάλι το θαύμα του. η κωλάρα όμως απίστευτη. δεν έχω δει πιο ωραίο κώλο, πεταχτός όσο πρέπει, ούτε μεγάλος, ούτε μικρός, όπως ακριβώς πρέπει.

τι να κάνουμε, πάτησε στην αδυναμία μου να πάω με βραζιλιάνα...

αυτό άλλωστε δεν κάνουν όλες; πατάνε στην αδυναμία του κάτω κεφαλιού και μας τα παίρνουν κανονικά, βαμπιράκια εκλεπτυσμένα
Με τετοιες φωτογραφίες εύκολα την πατάς
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
90
Like
13.551
Πόντοι
25.700
θα με συγχωρήσετε που ήμουν τόσο μαλάκας και πήγα να εκτονώσω το απωθημένο μου με αυτή τη Βραζιλιάνα;

150 για μισή ώρα ξεπέτας με ένα υβρίδιο ιαπωνικών και βραζιλιάνικων γονιδίων. ο συνδυασμός όχι πολύ πετυχημένος αλλά το photoshop έκανε πάλι το θαύμα του. η κωλάρα όμως απίστευτη. δεν έχω δει πιο ωραίο κώλο, πεταχτός όσο πρέπει, ούτε μεγάλος, ούτε μικρός, όπως ακριβώς πρέπει.

τι να κάνουμε, πάτησε στην αδυναμία μου να πάω με βραζιλιάνα...

αυτό άλλωστε δεν κάνουν όλες; πατάνε στην αδυναμία του κάτω κεφαλιού και μας τα παίρνουν κανονικά, βαμπιράκια εκλεπτυσμένα
:thumbsup:
Έτσι πάει συναγωνιστή, λειτουργούμε με το κάτω κεφάλι και αυτό έχει και τις συνέπειές του...
Σύνηθες το φαινόμενο, προχώρα.
 

tsingiringi

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2015
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
παιδες σκευτομαι να παω με μια, αλλα δεν εχω παει ποτε σε εσκορτ ινκολ .. μπορει καποιος να μου εξηγησει τι γινεται; ενοω το incall ουσιαστικα πας στο ξενοδοχειο της ή πας και πληρωνεις δωματιο; Ξερω ισως ειναι κοινη γνωση για πολλους και ισως εχει απαντηθει αλλα δεν ξερς τι και πως..
 

Black1978

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
113
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
281
παιδες σκευτομαι να παω με μια, αλλα δεν εχω παει ποτε σε εσκορτ ινκολ .. μπορει καποιος να μου εξηγησει τι γινεται; ενοω το incall ουσιαστικα πας στο ξενοδοχειο της ή πας και πληρωνεις δωματιο; Ξερω ισως ειναι κοινη γνωση για πολλους και ισως εχει απαντηθει αλλα δεν ξερς τι και πως..
Όχι απλά πηγαίνεις στο δωμάτιο που είναι η κοπέλα,δηλαδή στο δικό της
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
παιδες σκευτομαι να παω με μια, αλλα δεν εχω παει ποτε σε εσκορτ ινκολ .. μπορει καποιος να μου εξηγησει τι γινεται; ενοω το incall ουσιαστικα πας στο ξενοδοχειο της ή πας και πληρωνεις δωματιο; Ξερω ισως ειναι κοινη γνωση για πολλους και ισως εχει απαντηθει αλλα δεν ξερς τι και πως..
Φίλε μου απλώς κλείνεις ραντεβού,κανονίζεις την ώρα και μόλις αρριβάρεις στο χοτέλι τους λές ότι έφτασες και σου στέλνουν το δωμάτιο στο οποίο θα ανέβεις να αγωνιστείς  :fuck1: Άντε και καλό βόλι  :orchestra:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom