Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 147 άτομα (0 μέλη και 147 επισκέπτες)

MENergy

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ας αλλάξουμε την κουβέντα μας!  :grin:
 

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
Σωστός!! ευτυχώς που υπάρχουν και αυτές!

έχεις pm
[/quoteΓια να σταματησει αυτη η μαλακια καπου!!!Την Λινα την ξερω πανω απο τρια χρονια εχω βρεθει μαζι της αμετρητεσ φορες!!Το κοριτσι ειναι κουκλα απο εμφανηση!! Για ολους  που θελουν να δουν υπαρχουν οι κριτικες στο Μπου απο πολλα και καλα μελη που ολα πληρωσαν!! Το ιδιο πληρωνω και γω τα τελευταια χρονια με παντα καταπληκτικο service!!!Ολα τα αλλα ειναι ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!Και νομιζω εχω τουλαχιστον την αναγκη να γραψω την αληθεια για καποια που ξερω τοσο μεγαλο διαστημα και εχω περασει καλα μαζι της ;)
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Δικό σου θέμα παίχτη! Χαίρομαι για εσένα και πρόβλημα κανένα! Αν διάβασες όλο το στόρυ και δεν σε πήρανε τηλέφωνο να μπεις για να προστατέψεις κάτι που δεν χρειάζεται!
Σεβαστή η γνώμη σου και καλά να περνάτε τα δυο σας! Τι σας χαλάει δηλαδή? ότι δεν της τα ακούμπησα? άκουσες να λέω κάπου για το σερβις της?
Σε παρακαλώ να είσαι λοιπόν καλύτερα ενημερωμένος!
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Φίλε tapas!!

Δεν μας τα λες καλά!!  :think:

Πληρώνεις στη Λίνα??? και την έχεις συναντήσει αμέτρητες φορές?? γιατί η κριτική σου βγάζει μάτι!
Βρες μπας και είσαι ο ταρίφας με το κόκκινο τουτου!! :happy: :happy:

 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
505
Κριτικές
39
Like
496
Πόντοι
516
Your real clients do not expect to know you from forum! who is REAL client has an opinion himself like "Baby" (respectful) and dont expect to know you from here!
for the rest they can make κασκαντεριλίκι to know you better!
Το παραπάνω που έγραψες είναι σωστό και δεν ισχύει μόνο για αυτήν αλλά για όλες του χώρου.Απο την στιγμή όμως που την απείλησες να δημοσιεύσεις pm,το δέχτηκε και δεν τα έβγαλες γιατί όπως είπες τα έχεις σβήσει,ακόμα και δίκιο να είχες το έχασες.
Αλλά μην μου πεις οτι πάω να την υποστηρίξω γιατί εγώ ο ίδιος την έκραξα για τις τιμές της 3 σελίδες πίσω.
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Το παραπάνω που έγραψες είναι σωστό και δεν ισχύει μόνο για αυτήν αλλά για όλες του χώρου.Απο την στιγμή όμως που την απείλησες να δημοσιεύσεις pm,το δέχτηκε και δεν τα έβγαλες γιατί όπως είπες τα έχεις σβήσει,ακόμα και δίκιο να είχες το έχασες.
Αλλά μην μου πεις οτι πάω να την υποστηρίξω γιατί εγώ ο ίδιος την έκραξα για τις τιμές της 3 σελίδες πίσω.

Φιλαράκι δεν κοίταξα καν όταν το είπα για το pm αν το είχα και μάλιστα έτσι πίστευα!!!
Να πω την αλήθεια κρατάω μερικά! αλλά εκείνη τη  βραδυα μου έγραψε πάνω από 10 -12 μηνύματα για να με συναντήσει να δει ποιος είμαι που την έστειλα!! Απλά δεν μου άρεσε που δεν ήταν το μοντελέ στυλ που πλάσαρε και κατά την γνώμη μου από το πρόσωπο με χάλασε και αυτό εξέφρασα!
Ήμουν αναλυτικός και κατατοπιστικός! Λάσπη δεν ρίχνω και εφόσον διαβάζεις ξέρεις!
Είπα τι συνέβει! και το ξέρει και η ίδια! Στα @@ μου αν θα έχει η γκόμενα δουλειά η όχι! Εδώ γράφουμε για να προστατεύτουμε από τις φόλες!
Και καλά να έχω περάσει με πουτάνα, δεν θα πείσω τον άλλον! Η χημεία μας είναι διαφορετική! Απλά
 
 

MENergy

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Μην επιτίθεστε στον MrKavlopoulo έχει το δικαίωμα να εκφράζει δημόσια την άποψή του!

Μου αρέσει που έγραψες αυτό το σύνθημα!  ;)
Η Πουτάνα στην ψυχή είναι χειρότερη απ'το να είναι στο μουνί..

ας αλλάξουμε κουβέντα!  :grin:
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Φίλε tapas!!
Δεν μας τα λες καλά!!  :think:
Πληρώνεις στη Λίνα??? και την έχεις συναντήσει αμέτρητες φορές?? γιατί η κριτική σου βγάζει μάτι!
Βρες μπας και είσαι ο ταρίφας με το κόκκινο τουτου!! :happy: :happy:

Νομίζω τύπε ότι άδικα επιτίθεστε στον  tapas. :tickedoff:
Έγραψες την γνώμη σου για την Lina και όποιος ενδιαφέρεται την έχει προσμετρήσει!  :sunglasses:
Από εκεί και πέρα εκτός του link που παράθεσες, υπάρχει και άλλο link: ;)


Το οποίο δείχνει ότι σε 17 κριτικές έχει μέσο όρο 8 !!  :-*
Νούμερο που δύσκολα πιάνεται σε μεγάλο αριθμό κριτικών και με τον περιορισμό που υπάρχει για τους νέους! Δεν μπορεί όλοι αυτοί να έγραψαν πίπες!!  ;)

Και όσο επιμένεις εκτίθεσαι γιατί σε έκανε ρόμπα!
Καθαρά είχες γράψει : "όταν μου άνοιξε την πόρτα…"  και όταν ανάφερε το outcall το έκανες κωλοτούμπα! :o
Το ίδιο και όταν σου έδωσε το o.k. να δημοσιεύσεις τα p.m. :grin:
 

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
Φίλε tapas!!

Δεν μας τα λες καλά!!  :think:

Πληρώνεις στη Λίνα??? και την έχεις συναντήσει αμέτρητες φορές?? γιατί η κριτική σου βγάζει μάτι!
Βρες μπας και είσαι ο ταρίφας με το κόκκινο τουτου!! :happy: :happy:

.. Κατα αρχας συγχαρητηρια που με αναβαθμισες σε ταριφα!!Κοιτα και τις αλλες κριτικες μου και θα καταλαβεις!!Πραγματκα γινεσαι κακο σπυρι στον κωλο!!Ρωτα και καποιους πιο παληους εδω που ξερουν!!Και επειδη εχω παει με ολες και το ενοω ειναι απ τις καλυτερες και δεν εχω προβλημα να το πω και την συγκεκριμενη φορα της ειχα δωσει 600 δεν αναγραφηκε τοτε απο τεχνικο προβλημα!!και τις εχω δωσει και πιο πολλα σε πολυωρα και πολυημερα και εχω περασει καλα!! Κοιταξε να ξεπερασεις την ΜΙΖΕΡΙΑ σου και να γλυτωσεις κανενα 50 νταρικο η κανενα Free fuck σαν πολλους εδω!! Απλα η Λινα δεν τσιμπαει απο τυπους σαν και σενα!!! Ειμαι μελος τοσα χρονια και δεν μου αρεσει να ενοχλω  εδω!! Λυπαμαι αλλα με αναγκασες!!
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
505
Κριτικές
39
Like
496
Πόντοι
516
Δεν του κάνω επίθεση φίλε.Καμία σχέση.
Αν δεν τον νοιάζει εκείνον μία φορά αν δεν έχει δουλειά η γκόμενα εμένα δεν με νοιάζει δυο,και όποιος βγάζει συμπέρασμα για γυναίκα αν δεν έχει προσωπική εμπειρία κακό του κεφαλιού του.Για αυτό του είπα οτι έγραψε σωστά.Απλώς έγραψα πως φαίνεται σε έναν τρίτο.Σιγά μην κάτσω να τσακωθώ για την Lina λες και την ξέρω απο χτες.
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Αγαπητοί παίχτες ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

Το incall και τα λοιπά ήταν για ξεκάρφωμα όπως αναφέρθηκε! Παίχτηκε πολύ επίθεση σε προηγούμενο σχόλιο μου στη συγκεκριμένη με πολλά pm, αν είναι τόσο καλή δεν θα κατινιαζόνταν εδώ μέσα ούτε θα μας διάβαζε τόσο ώστε να αναφερθεί και από άλλους στις κριτικές!!
Τότες να πω και την αλήθεια παρουσιαζόταν ως Charlene οπότε τα Lina και λοιπά ούτε που είχαν πέσει στην αντίλψή μου! Απόψε τα διάβασα για να δω ποια είναι αυτή που μου την λέει!
Τώρα όσο για τα λεφτά, Λεφτά υπάρχουν και τα πετάω όπου καυλώνω! και όχι για να γλυτώσω όπως ανέφερε ο συμπαίχτης! για αυτό και δεν πάω καν σε άλλες κατηγορίες call girls ή stoudio! Πληρώνω για να πηδάω αυτές που γουστάρω!
Αν τώρα δεν γούσταρα να την πηδήξω την συγκεκριμένη, sorry για όσους χαλάστηκαν! Έχω πάρει καλύτερες και φυσικά χειρότερες εμφανισιακά!
Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μαθαίνουμε από τα λάθη μας!  :idiot:

Αναφορικά με την βαθμολογίας της,  σεβαστή η κατάθεση όσων έγραψαν γιατί με μερικούς ταιριάζουν τα χνώτα μας και τα γούστα μας!

Αυτό δε σημαίνει τίποτα! και άλλες ήταν παλαιά καλές και μετά όχι! Όταν ήρθε σπίτι μου και δεν την κράτησα, ζήτησε 50€ και έφυγε! οκ!
Παράπονο κανένα! όπως ανέφερα, καλύτερα να χαλαστεί αυτή φεύγοντας παρά εγώ μένοντας!!

Τώρα για το αν με έκανε ρόμπα, και αυτή είναι η άποψή σου! Σεβαστή ή μη , θα απαντήσω ότι αδιαφορώ!!Δεν ήταν δυνατόν να κρατήσω μηνύματα μετά από χρόνο και! Από την άλλη για πες μου φιλαράκι!
Εσύ δηλαδή θα συναντιώσουνα με την πουτάνα που μετά από τόση έντονη επιμονή της όταν στα χώνει σε pm τάζοντας λαγούς και πεταχύλια για να την συνναντήσεις για να σου αποδείξει τι? Ότι δεν μου άρεσε και έφυγε! Σημείωση ότι ήρθε σπίτι σου για την συννάντηση μεγάλε και όχι σε hotel! και δεν ήρθε με ταξί! ok?

Κράτα λοιπόν μικρότερο καλάθι και μην βγάζεις συμπεράσματα έτσι εύκολα! Στο κάτω κάτω αn σε κάποιον δεν αρέσει η ρόμπα μου , ας μην την φορέσει! :tits2:

Την καληνυχτομέρα μου!!!! :coffee:


 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
505
Κριτικές
39
Like
496
Πόντοι
516
Παίχτη κάτι τελευταίο για να το κλείσουμε.Απο την στιγμή που κάποιος θεωρεί οτι λέγονται πράγματα για την πάρτη του είτε πουτάνα,είτε πελάτης είτε πρακτορείο και θεωρεί οτι τον αδικούν ή οτι είναι λάθος,έχει κάθε δικαίωμα να γράψει την άποψη του εδώ μέσα.Αυτά στα γράφω επειδεί έγραψες οτι αμα ήταν καλή δεν θα καθόταν να ξεκατινιαστεί εδώ μέσα.Απο την στιγμή που δεν την έχεις δοκιμάσει αυτό ασε να το κρίνουν όσοι την έχουν πάρει και όσοι θα την πάρουν στο μέλλον.
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Παίχτη κάτι τελευταίο για να το κλείσουμε.Απο την στιγμή που κάποιος θεωρεί οτι λέγονται πράγματα για την πάρτη του είτε πουτάνα,είτε πελάτης είτε πρακτορείο και θεωρεί οτι τον αδικούν ή οτι είναι λάθος,έχει κάθε δικαίωμα να γράψει την άποψη του εδώ μέσα.Αυτά στα γράφω επειδεί έγραψες οτι αμα ήταν καλή δεν θα καθόταν να ξεκατινιαστεί εδώ μέσα.Απο την στιγμή που δεν την έχεις δοκιμάσει αυτό ασε να το κρίνουν όσοι την έχουν πάρει και όσοι θα την πάρουν στο μέλλον.

:thumbsup: και πότε δεν έγραψα ότι την πήρα άλλωστε!!
και όλα ξεκίνησαν τότες, γιατί όπως είπε κανένας δεν την έστειλε σε ραντεβού. :tired:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Παιδιά τα προσωπικά σας με τα κορίτσια καλό είναι να τα λύνετε μεταξύ σας και όχι δημοσίως. Πάλι μας τα πρήξατε χωρίς λόγο.  :argue:
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Αγαπητοί παίχτες ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Την καληνυχτομέρα μου!!!! :coffee:

Με συγχωρείς τύπε αλλά πάλι παρλαπιπολογείς χωρίς λόγο! :tickedoff:
Εγώ δεν παράθεσα post σου που αφορά τα σχόλια σου για την Lina. Η άποψή σου σεβαστή. Εγώ σε εγκάλεσα γιατί άφησες υπονοούμενα για άλλο μέλος  πετώντας ένα link. Και link κυκλοφορούν πολλά! Θέλεις άλλο ένα:


Εγώ δεν λέω ότι η Lina είναι μούναρος αλλά κάλλιστα μπορεί να σου πει ο tapas ότι εσύ ήσουν ο ταρίφας της καθαρίστριας! :grin:
Και δυστυχώς σε σύγκριση μιλάμε για μέρα με την νύχτα!
7 σε εμφάνιση το μπάζο!  :o Δηλαδή την άλλη που έδιωξες πόσο την αξιολογείς?  :think:
Να ξέρουμε!  :grin:
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
210
Πόντοι
3.210

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Εγώ δεν λέω ότι η Lina είναι μούναρος αλλά κάλλιστα μπορεί να σου πει ο tapas ότι εσύ ήσουν ο ταρίφας της καθαρίστριας! :grin:
Και δυστυχώς σε σύγκριση μιλάμε για μέρα με την νύχτα!
7 σε εμφάνιση το μπάζο!  :o Δηλαδή την άλλη που έδιωξες πόσο την αξιολογείς?  :think:
Να ξέρουμε!  :grin:

:thumbsup:Σωστός είσαι φίλε Cristiano! για αυτό είπα ότι είπα ότί έχουμε πάρει και χειρότερες και καλύτερες!  :headbang:
Στο Ηράκλειο εκείνη τη Νύχτα οι επιλογές είτο μονοδρομικές!!! :humpleg: Θα πηδούσα και προβατίνα  :zfuck: όπως και εγένετο!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Στο σχόλιο για τον ταρίφας της, το προσπερνάω γιατί δεν θα το έκανα για καμία!! ούτε για να φεύγουν τα χοντράδια!! :zombie:

Καλά να είμαστε να έχομε να πληρώνουμε για να παίρνουμε αυτό που θέλουμε  :fuck1: και όχι για να τις κουβαλάμε στην καμπούρα μας ή με το ταξί μας!!!  :2funny:

Σεβαστές οι απόψεις των παιχτών για αυτό είμαστε άλλωστε εδώ! Για να ενημερωνόμαστε!!  :coffee:




 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom