Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 139 άτομα (1 μέλη και 138 επισκέπτες)

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
Όπως σου είπα και την άλλη φορά που με έπρηζες να καταλάβεις ποιος είμαι, λες και θα σου πω και που μένω! Η να με συναντήσεις για να με θυμηθείς! Άσε θυμάμαι εγώ και δεν θέλω ούτε free sex ούτε τίποτα που μου έταζες!
Έχω διάθεση να πληρώσω για να πάρω αυτό που θέλω και sorry αλλά όχι εσένα! Σου πλήρωσα το ταξί για να φύγεις ποιο γρήγορα και δεν ήταν και κίτρινο!

Δεν έχω λόγω να πω ψέματα... έχω κάνει κασκαντεριλίκια με πολλές κορασίδες πολλά υποσχόμενες και καθόλου ανερχόμενες! :thumbsup:

Τώρα αν εσένα σε πληγώνει που έφυγα και δεν σου έκατσα! Sorry :cool2:

Αν σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα οφείλω να σου εκμυστηρευτώ ότι το έχω κάνει σε πολλές... :coffee:

Καλή δουλειά!!!
Μαλλον γι κατι αλλο μιλας!!!Η λινα να σου εταξε FREE FUCK ουτε μια στο εκατομμυριο!! ;)
 

MENergy

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Sorry παίχτη! εν όψη σχολίου σου και μηνυμάτων!  :coffee:
Όλα καλά! Να `τανε αυτά τα προβλήματα μας! τι μου προτείνετε για να μην πάρω ξώφαλτσα κανένα απομεινάρι απο αυτά που βόσκουνε?
 

xLinax

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Όπως σου είπα και την άλλη φορά που με έπρηζες να καταλάβεις ποιος είμαι, λες και θα σου πω και που μένω! Η να με συναντήσεις για να με θυμηθείς! Άσε θυμάμαι εγώ και δεν θέλω ούτε free sex ούτε τίποτα που μου έταζες!
Έχω διάθεση να πληρώσω για να πάρω αυτό που θέλω και sorry αλλά όχι εσένα! Σου πλήρωσα το ταξί για να φύγεις ποιο γρήγορα και δεν ήταν και κίτρινο!

Δεν έχω λόγω να πω ψέματα... έχω κάνει κασκαντεριλίκια με πολλές κορασίδες πολλά υποσχόμενες και καθόλου ανερχόμενες! :thumbsup:

Τώρα αν εσένα σε πληγώνει που έφυγα και δεν σου έκατσα! Sorry :cool2:

Αν σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα οφείλω να σου εκμυστηρευτώ ότι το έχω κάνει σε πολλές... :coffee:

Καλή δουλειά!!!
If you think that what i wrote was for your attention then you mistaked (otherwise i sent pms like i did it when you lied for first time and when i was hoping to understand why you do it). If you dream ab free fucks you mistaked twice cause i never suggested you free fuck darling like to noone else. It was you who told me that can come to "second try", to confirm that you really met me, and if it happens then we do it for free...my suggestion was to go different roads if it happens... and what is more important.. i didnt bother to decline this your suggestion cause simply i know that you never will come)))) cause is no way you met me, Hans, so you wouldnt feel very comfortable if we really will meet:) anyway, you can continue say whatever now cause after you change what you write so many times ab places, incalls and free fucks i must not even bother to comment)))so i promiss never comment your words again:) goodnight :-*
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
:blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

να κοινωποιήσω τα pm να τα θυμηθείς? γιατί διαβάζεις και καλά τα ελληνικά βλέπω!
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Όλα καλά! Να `τανε αυτά τα προβλήματα μας! τι μου προτείνετε για να μην πάρω ξώφαλτσα κανένα απομεινάρι απο αυτά που βόσκουνε?

τη Λίνα πάρε παίχτη! είναι σίγουρα avaliable και μετά από αυτά που ειπώθηκαν θα σκιστεί να αποδείξει ότι είναι καλή!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Όλα καλά! Να `τανε αυτά τα προβλήματα μας! τι μου προτείνετε για να μην πάρω ξώφαλτσα κανένα απομεινάρι απο αυτά που βόσκουνε?
Επειδή με ρώτησες για Ορνέλα, είναι μουνάρα από τις λίγες αλλά πολύ ιδιότροπη. Θέλει πολύ προσεκτικό χειρισμό και υπομονή για να πάει καλά το ραντεβού. Το ψέκασμα που ανέφερα είναι για το αντισηπτικό που χρησιμοποιεί.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Eχει παει κανεις με αυτη την ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ PL?
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610

Εφόσον είπες ότι δεν θα ξανασχοληθείς!!!  :2funny:

Σε κάθε τουρ σου εδώ μέσα αναλώνεσαι τι γράφουμε και τι άποψη έχουμε για πάρτη σου!!
Αν ήσουν αστέρι κοπελιά δεν θα ήσουν εδώ! Τι κάνεις εδώ μέσα τόση ώρα! αναδουλειά έπεσε?

Ποιος ξέρει μπορεί να τσιμπήσει κανένας! ήδη σε πρότεινα μια φορά! Αλλά είναι παλιός ο παίχτης θα καταλάβει τι εννοώ! ;)

Για να σου ξεκαθαρίσω γιατί εσύ μπορεί να ψάχνεσαι εδώ μέσα όλο το βράδυ και σε όλο το τουρ!

1. πρόβλημα μαζί σου δεν είχα! ήρθες σε είδα και απήλθες και επί πληρωμή η άμεση αναχωρησή σου!
2. πως είναι το σέρβις σου δεν έχω ιδέα ούτε είπα ποτέ ότι σε πήρα!
3. Αν το σώμα είναί όπως τις φώτο πάλι δεν ξέρω, γιατί δεν γθύθηκες καν!
4. Είδα την ξινίλα στο πρόσωπό σου και αυτό μου έφτανε για να μη πετάξω τα χρήματα και το χρόνο μου!
5. Προτίμησα να χαλαστείς εσύ φεύγοντας , παρά εγώ μένοντας!
6. Σκουπίδια στο inbox μου δεν κρατάω!

Καλή Νύχτα σε εσένα και τον φίλο παίχτη που σου μεταφράζει!

 

MENergy

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή με ρώτησες για Ορνέλα, είναι μουνάρα από τις λίγες αλλά πολύ ιδιότροπη. Θέλει πολύ προσεκτικό χειρισμό και υπομονή για να πάει καλά το ραντεβού. Το ψέκασμα που ανέφερα είναι για το αντισηπτικό που χρησιμοποιεί.

φχαριστώ, φχαριστώ!
 

xLinax

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Εφόσον είπες ότι δεν θα ξανασχοληθείς!!!  :2funny:

Σε κάθε τουρ σου εδώ μέσα αναλώνεσαι τι γράφουμε και τι άποψη έχουμε για πάρτη σου!!
Αν ήσουν αστέρι κοπελιά δεν θα ήσουν εδώ! Τι κάνεις εδώ μέσα τόση ώρα! αναδουλειά έπεσε?

Ποιος ξέρει μπορεί να τσιμπήσει κανένας! ήδη σε πρότεινα μια φορά! Αλλά είναι παλιός ο παίχτης θα καταλάβει τι εννοώ! ;)

Για νο σου ξεκαθαρίσω γιατί εσύ μπορεί να ψάχνεσαι εδώ μέσα όλο το βράδυ και σε όλο το τουρ!

1. πρόβλημα μαζί σου δεν είχα! ήρθες σε είδαι και απήλθες επί πληρωμή η άμεση αναχωρησή σου!
2. πως είναι το σέρβις σου δεν έχω ιδέα ούτε είπα ποτέ ότι σε πήρα!
3. Αν το σώμα είναί όπως τις φώτο πάλι δεν ξέρω, γιατί δεν γθύθηκες καν!
4. Είδα την ξινίλα στο πρόσωπό σου και αυτό μου έφτανε για να μη πετάξω τα χρήματα και το χρόνο μου!
5. Προτίμησα να χαλαστείς εσύ φεύγοντας , παρά εγώ μένοντας!
6. Σκουπίδια στο inbox μου δεν κρατάω!

Καλή Νύχτα σε εσένα και τον φίλο παίχτη που σου μεταφράζει!
you also promissed to post pms but didnt:) I am "here" like you say only when i see lies, if you would write just that you met me and didnt like me i even wouldnt bother to comment you, but if you dont hav "stop" and already start to create stories about free meetings then i am sorry but i think i hav right to decline your words cause i dont want my real cleints to see one lie and after get sad! Thank you for Menergy but believe me i know him much mroe better than you can imagine;) oneira glika
 

MENergy

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
you also promissed to post pms but didnt:) I am "here" like you say only when i see lies, if you would write just that you met me and didnt like me i even wouldnt bother to comment you, but if you dont hav "stop" and already start to create stories about free meetings then i am sorry but i think i hav right to decline your words cause i dont want my real cleints to see one lie and after get sad! Thank you for Menergy but believe me i know him much mroe better than you can imagine;) oneira glika

Εσύ με ξέρεις? δε νομίζω xLinax.
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
you also promissed to post pms but didnt:) I am "here" like you say only when i see lies, if you would write just that you met me and didnt like me i even wouldnt bother to comment you, but if you dont hav "stop" and already start to create stories about free meetings then i am sorry but i think i hav right to decline your words cause i dont want my real cleints to see one lie and after get sad! Thank you for Menergy but believe me i know him much mroe better than you can imagine;) oneira glika

κοίτα να δεις που αυτά τα παλιο-μηνυματα θα σε έκαναν ρόμπα απόψε!  
:jerking:
δεν τα ξανασβήνω!!!!
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Ναι παίχτη!

Αυτή όλους μας ξέρει, αλλά την βγάζει μόνη της διαβάζοντας το forum!

Δεν ήταν τιμωρία φίλε, πρόταση προς αποφυγήν!! :2funny:
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
i dont want my real cleints to see one lie and after get sad!

Your real clients do not expect to know you from forum! who is REAL client has an opinion himself like "Baby" (respectful) and dont expect to know you from here!
for the rest they can make κασκαντεριλίκι to know you better!

Please her real clients!!! do not get sad!! MAKE HER HAPPY

:2funny: :2funny:
 

MENergy

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2013
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ναι παίχτη!

Αυτή όλους μας ξέρει, αλλά την βγάζει μόνη της διαβάζοντας το forum!

Δεν ήταν τιμωρία φίλε, πρόταση προς αποφυγήν!! :2funny:

όπως η ταμπέλες  σε δημόσιους χώρους! ΕΧΙΤ :badair:
οχι δεν θα πάρω! Φχαριστώ!  :thumbsup:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom