Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Ρε παιδια αυτη η Cream τι λεει?
Πολυ ωραιο μουνι φαινεται αλλα δεν βρισκω ακρη σχετικα με υπηρεσιες κλπ
Εχει δοκιμασει κανεις?
Ρωταω εδω γιατι δεν βλεπω να ειναι καταχωρημενη στα call girls.

 

Συνημμένα

  • _273_2.jpg
    _273_2.jpg
    14,4 KB · Εμφανίσεις: 14

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Ρε παιδια αυτη η Cream τι λεει?
Πολυ ωραιο μουνι φαινεται αλλα δεν βρισκω ακρη σχετικα με υπηρεσιες κλπ
Εχει δοκιμασει κανεις?
Ρωταω εδω γιατι δεν βλεπω να ειναι καταχωρημενη στα call girls.
Εγω μια χαρα ειχα περασει.
 

fontas21

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, τελικά πήγα στην Αμάντα και πέρασα φοβερά. Πολύ θετικό άτομο και πολύ πρόθυμη. Καλά απο σωμα προσωπικά δεν έχω δει κάτι καλυτερο. Καλη χρονιά σε όλους
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Nitro πως ειναι το Τζενιφεράκι απο κοντά...;;;
Απωθημένοοοοο...!!!

τότε ήταν λίγο τσουπάτη από τη μέση και κάτω ...καλά μην τρελαίνεσαι GFE άρχισε η φάση με τα ανάλογα σκαμπίλια όμως ήρθε και έστρωσε ...ματάρες και δεν μπορώ να πω ιδιαίτερα ψηλή
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Γεια σας, τελικά πήγα στην Αμάντα και πέρασα φοβερά. Πολύ θετικό άτομο και πολύ πρόθυμη. Καλά απο σωμα προσωπικά δεν έχω δει κάτι καλυτερο. Καλη χρονιά σε όλους
Φίλε πρόσθεσε πράμα στην κριτική σου και ξαναστείλτην. Thx.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Οχι αλλα δεν εφταιγε μονο αυτη.

ρε φίλε αυτήντην είχα πάρει το 2008 και ήταν τρελό πιπίνι με στενή μέση ωραίους βύζους αλλά λίγο υφάκι τύπου είμαι μουνάρα μοντελάκι.
Το έχει ακόμα?
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
ρε φίλε αυτήντην είχα πάρει το 2008 και ήταν τρελό πιπίνι με στενή μέση ωραίους βύζους αλλά λίγο υφάκι τύπου είμαι μουνάρα μοντελάκι.
Το έχει ακόμα?
Η κριση την εχει αλλαξει. Ουτως η' αλλως χρειαζεται τα λεφτα οποτε δεν την παιρνει ναχει υφακι. Εξου και η μειωση τις τιμης..
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
τότε ήταν λίγο τσουπάτη από τη μέση και κάτω ...καλά μην τρελαίνεσαι GFE άρχισε η φάση με τα ανάλογα σκαμπίλια όμως ήρθε και έστρωσε ...ματάρες και δεν μπορώ να πω ιδιαίτερα ψηλή

Δεν θυμασαι καλα.

Προσωπο    8-8.5 (βαμμενη τινγκα)
Σωμα        7-7.5 το πολυ. Εχει πλαδαρεψει απο ηλικια
Σερβις      7 (θελει λιγη στοργη για να παρει μπρος, αλλα μετα τα δινει ολα)

Μιλφακι που δεν αξιζει τα λεφτα που ζηταει.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
ρε φίλε αυτήντην είχα πάρει το 2008 και ήταν τρελό πιπίνι με στενή μέση ωραίους βύζους αλλά λίγο υφάκι τύπου είμαι μουνάρα μοντελάκι.
Το έχει ακόμα?

Την πετυχα σε περιεργη δικη μου φαση αλλα καποια συμπερασματα βγηκαν ευκολα ανεξαρτητως των συνθηκων.
Δεν θα το λεγα υφακι. Περιεργο "αερα" εχει.
Ειναι ωραιο(εως πολυ ωραιο μπορει να πει καποιος) μουνι, με πολυ ωραια φυσικα βυζια και σωμα, ματαρες κλπ.
Το προβλημα ειναι οτι εχει αερα...πως να το πω τωρα? Στουντιοκοριτσου ρε παιδι μου. Αν κι εχω καιρο να παω σε στουντιο τον "στουντιοαερα" δεν τον ξεχνω.
Σε στουντιο μαλλον θα ταν πρωτο ονομα στην μαρκιζα....
Καλη σχετικα σε στησιματα και τα ρεστα(αν την κατευθυνεις και την πιεσεις λιγο) αλλα στο τελειωμα τα γαμαει ολα.
Λεει οτι κανει cim. Ναι αν της τον χωσεις μεχρι το λαρυγγι σε σημειο να μην μπορει να τον βγαλει, το κανει.  :grin:
Αν το αφησεις πανω της, ξεχνα το. Με ξενερωσε σε αυτο.
Αν ηθελα να χυσω σε βυζια ή ακομα χειροτερα στην καποτα, θα πηγαινα σε στουντιο, σε μασαζ κλπ.
Cif δεν εκανε λεει γιατι ειχε δουλειες μετα(στις 11 το βραδυ  :2funny:)...ε γαμησε με.
Στα 100 ευρω, θαταν οκ. Στα 150 ειναι πολλα. Ακομα και για ct. Που παρεπιπτοντως, δεν καταλαβαινω γιατι πλασαρεται σαν ct αλλα τεσπα  ;)


Η κριση την εχει αλλαξει. Ουτως η' αλλως χρειαζεται τα λεφτα οποτε δεν την παιρνει ναχει υφακι. Εξου και η μειωση τις τιμης..

Αν ειναι ετσι οπως την εκοψα με ολους, η τιμη πρεπει να πεσει κι αλλο φιλε. Εχουμε κανει γαμησαρες στα 100 και στα 120. Μπορει με οχι τοσο ομορφες αλλα....
Αυτο που προσφερει δεν ειναι για πανω απο 100-120(με πολυ αβαντα αυτο).
Γνωμη μου  ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Την πετυχα σε περιεργη δικη μου φαση αλλα καποια συμπερασματα βγηκαν ευκολα ανεξαρτητως των συνθηκων.
Δεν θα το λεγα υφακι. Περιεργο "αερα" εχει.
Ειναι ωραιο(εως πολυ ωραιο μπορει να πει καποιος) μουνι, με πολυ ωραια φυσικα βυζια και σωμα, ματαρες κλπ.
Το προβλημα ειναι οτι εχει αερα...πως να το πω τωρα? Στουντιοκοριτσου ρε παιδι μου. Αν κι εχω καιρο να παω σε στουντιο τον "στουντιοαερα" δεν τον ξεχνω.
Σε στουντιο μαλλον θα ταν πρωτο ονομα στην μαρκιζα....
Καλη σχετικα σε στησιματα και τα ρεστα(αν την κατευθυνεις και την πιεσεις λιγο) αλλα στο τελειωμα τα γαμαει ολα.
Λεει οτι κανει cim. Ναι αν της τον χωσεις μεχρι το λαρυγγι σε σημειο να μην μπορει να τον βγαλει, το κανει.  :grin:
Αν το αφησεις πανω της, ξεχνα το. Με ξενερωσε σε αυτο.
Αν ηθελα να χυσω σε βυζια ή ακομα χειροτερα στην καποτα, θα πηγαινα σε στουντιο, σε μασαζ κλπ.
Cif δεν εκανε λεει γιατι ειχε δουλειες μετα(στις 11 το βραδυ  :2funny:)...ε γαμησε με.
Στα 100 ευρω, θαταν οκ. Στα 150 ειναι πολλα. Ακομα και για ct. Που παρεπιπτοντως, δεν καταλαβαινω γιατι πλασαρεται σαν ct αλλα τεσπα  ;)


Αν ειναι ετσι οπως την εκοψα με ολους, η τιμη πρεπει να πεσει κι αλλο φιλε. Εχουμε κανει γαμησαρες στα 100 και στα 120. Μπορει με οχι τοσο ομορφες αλλα....
Αυτο που προσφερει δεν ειναι για πανω απο 100-120(με πολυ αβαντα αυτο).
Γνωμη μου  ;)
Αυτά για cim cif έπρεπε να τα ξεκαθαρίσεις απο την αρχή  ;)
 

ggiorgo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Παίκτες πώς γίνεται αυτή η
να παρουσιάζεται με τις ίδιες φωτό στο Λονδίνο
στο Girls From Paradise ως Cassandra και μάλιστα εκεί να χρεώνει
600 ευρώ την ώρα, ενώ εδώ 250...
Κάπου μυρίζει FAKE, ή εδώ ή εκεί...Διαλέξτε...
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Παίκτες πώς γίνεται αυτή η
να παρουσιάζεται με τις ίδιες φωτό στο Λονδίνο
στο Girls From Paradise ως Cassandra και μάλιστα εκεί να χρεώνει
600 ευρώ την ώρα, ενώ εδώ 250...
Κάπου μυρίζει FAKE, ή εδώ ή εκεί...Διαλέξτε...
Φιλαράκι αφού το ΕΝ δεν έχει καν χαρακτηρίσει τις φωτό τι ψάχνεις; Φέικ στο Λονδίνο δεν είναι πάντως. ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Φιλαράκι αφού το ΕΝ δεν έχει καν χαρακτηρίσει τις φωτό τι ψάχνεις; Φέικ στο Λονδίνο δεν είναι πάντως. ;)
Το οτι δεν τις έχει χαρακτηρίσει δεν σημαίνει και κάτι  ;)

Μάλλον σημαίνει οτι δεν τους τα έσταξαν  :grin: :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom