Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (2 μέλη και 51 επισκέπτες)

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236


αυτη εδω ιδια με φωτο


ωραια γκομενα η ελια στην μαπα την χαλαει λιγο

πολυ καλες ρογες ψιλη σφιχτο κορμι κ κωλι


καλο ντογκι σκατα καβαλημα ιεραποστολος πιανει βαση


πιπα καλη

δεν σου τρωει χρονο


αυτα

:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
Αναφορά ασυρματιστή.........άντε και σε μορς την επομένη!!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206


 
H ρουφιάνα θα έχει πάρει 15 κιλά από τότε που γύριζε τσόντες! Και το πρόσωπο βέβαια δεν ήταν και ποτέ το δυνατό της σημείο.
Εν τάξει το "άθλημα" το κατέχει, αλλά πλέον είναι μια παχιά μιλφ τέως πορνοστάρ που πηδιέται καλά.

Μου θυμίζει κάτι πολίστες στα τελειώματά τους που γίνονται 120 κιλά. Το πόλο δεν το έχουν ξεχάσει βέβαια...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
 
H ρουφιάνα θα έχει πάρει 15 κιλά από τότε που γύριζε τσόντες! Και το πρόσωπο βέβαια δεν ήταν και ποτέ το δυνατό της σημείο.
Εν τάξει το "άθλημα" το κατέχει, αλλά πλέον είναι μια παχιά μιλφ τέως πορνοστάρ που πηδιέται καλά.

Μου θυμίζει κάτι πολίστες στα τελειώματά τους που γίνονται 120 κιλά. Το πόλο δεν το έχουν ξεχάσει βέβαια...

έχεις πάει με πολίστα; :o
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
 
H ρουφιάνα θα έχει πάρει 15 κιλά από τότε που γύριζε τσόντες! Και το πρόσωπο βέβαια δεν ήταν και ποτέ το δυνατό της σημείο.
Εν τάξει το "άθλημα" το κατέχει, αλλά πλέον είναι μια παχιά μιλφ τέως πορνοστάρ που πηδιέται καλά.

Μου θυμίζει κάτι πολίστες στα τελειώματά τους που γίνονται 120 κιλά. Το πόλο δεν το έχουν ξεχάσει βέβαια...

γιαννη αξιζουν τον κοπο τα 180 που ζηταει? απο τον τροπο που τοποθετηθηκες υποθετω οτι εχεις δοκιμασει
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
έχεις πάει με πολίστα; :o

Με πολλούς! :P



Σαν αρχηγός αποστολών σε παιχνίδια σωματείου της Α1 του οποίου είχα υπήρξει παράγοντας και πολύ παλιά αθλητής του, σε εγχώριους και διεθνείς αγώνες! :cheesy:

Θα μου είχε φύγει ποσό ίσα με 30 τούρια (60 σι-τζις) στους πολίστες! :grin: :grin:

Υπάρχουν κι άλλα χόμπυ που πληρώνονται ακριβά, εκτός από τις πουτάνες...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
γιαννη αξιζουν τον κοπο τα 180 που ζηταει? απο τον τροπο που τοποθετηθηκες υποθετω οτι εχεις δοκιμασει

Λίγα χρόνια πριν ζητούσε και 300!! Τότε όμως κι εμείς δεν είχαμε κρίση κι αυτή δεν είχε τόσα κιλά. :cheesy:

Κατά τα άλλα αν θέλεις ντε και καλά μια διάσημη πορνοστάρ που να "ιδρώνει τη φανέλα" (διότι οι περισσότερες λουφάρουν και "παίζουν μόνο με το όνομα") καλή είναι και θα μπορούσε κανείς να πει σε λογική τιμή.

Στα 180 πάντως μάλλον θα προτιμούσα το νταρντανοπίπινο την Jessy από τα τούρια.
Ή καλύτερα μια 25άρα Ελληνίδα στα 120-130 (ή 150 με το χώρο δικό της)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Λίγα χρόνια πριν ζητούσε και 300!! Τότε όμως κι εμείς δεν είχαμε κρίση κι αυτή δεν είχε τόσα κιλά. :cheesy:

Κατά τα άλλα αν θέλεις ντε και καλά μια διάσημη πορνοστάρ που να "ιδρώνει τη φανέλα" (διότι οι περισσότερες λουφάρουν και "παίζουν μόνο με το όνομα") καλή είναι και θα μπορούσε κανείς να πει σε λογική τιμή.

Στα 180 πάντως μάλλον θα προτιμούσα το νταρντανοπίπινο την Jessy από τα τούρια.
Ή καλύτερα μια 25άρα Ελληνίδα στα 120-130 (ή 150 με το χώρο δικό της)

γιατρέ μου έρχεται η ελληνίδα Janine Lindemulder ....της έφτιαξα προφίλ επιτέλους να πάει να γαμήσει ποιοτικά κάνας χριστιανός με 150!
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
γιατρέ μου έρχεται η ελληνίδα Janine Lindemulder ....της έφτιαξα προφίλ επιτέλους να πάει να γαμήσει ποιοτικά κάνας χριστιανός με 150!
Λόγω τατού φαντάζομαι την συγκρίνεις με την Τζανίν κι όχι λόγω των πολλών λεσβιακών σκηνών που γύρισε η γνωστή πορνοστάρ.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
γιατρέ μου έρχεται η ελληνίδα Janine Lindemulder ....της έφτιαξα προφίλ επιτέλους να πάει να γαμήσει ποιοτικά κάνας χριστιανός με 150!

Ναι καλά!
Κι εγώ πως θα ήταν η Ζανίν νόμισα και της άρεσαν και οι γυναίκες (και μου το επιβεβαίωσε και η ίδια ρητώς!), οπότε αποφάσισα τρίο (με άλλη μιλφ) και με ξενέρωσε απίστευτα! :(

Lavio την πάτησες κι εσύ έτσι; :cheesy:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ναι καλά!
Κι εγώ πως θα ήταν η Ζανίν νόμισα και της άρεσαν και οι γυναίκες (και μου το επιβεβαίωσε και η ίδια ρητώς!), απότε αποφάσισα τρίο (με άλλη μιλφ) και με ξενέρωσε απίστευτα! :(

Lavio την πάτησες κι εσύ; :cheesy:

ελα ρε συ ...έφαγες ήττα ?
μήπως η τρίτη ήταν αρκούδα?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Λόγω τατού φαντάζομαι την συγκρίνεις με την Τζανίν κι όχι λόγω των πολλών λεσβιακών σκηνών που γύρισε η γνωστή πορνοστάρ.

μπα τα λεσβιακά της Ζανίν πάντα με χάλαγαν, την προτιμώ τώρα με τα anal της και τα τρίο της (και με τα χρονάκια της)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ελα ρε συ ...έφαγες ήττα ?
μήπως η τρίτη ήταν αρκούδα?

Μια χαρά ήταν η τρίτη!
Η "Ζανίν" δεν τραβούσε, ίσως και να ήταν σε άσχημη μέρα. Τέλος πάντων τα έχει αυτά το παιχνίδι...
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ρε Σικελέ το ίδιο μου αφιέρωνε και η πρώτη μου γκόμενα όταν της πήρα την παρθενιά  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
 
H ρουφιάνα θα έχει πάρει 15 κιλά από τότε που γύριζε τσόντες! Και το πρόσωπο βέβαια δεν ήταν και ποτέ το δυνατό της σημείο.
Εν τάξει το "άθλημα" το κατέχει, αλλά πλέον είναι μια παχιά μιλφ τέως πορνοστάρ που πηδιέται καλά.

Μου θυμίζει κάτι πολίστες στα τελειώματά τους που γίνονται 120 κιλά. Το πόλο δεν το έχουν ξεχάσει βέβαια...

Ελα βρε γιατρε, εδω πηδαμε και πολυ χειροτερες μονο και μονο γιατι ειναι φτηνες. Το μιλφακι απο εμφανηση ειναι αστα να πανε, και οσο και λαγνο βλεμμα να σου πεταξει, αν δεν στην σηκωνει εμφανησιακα εχεις χασει το παιχνιδι.  :grin: :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ελα βρε γιατρε, εδω πηδαμε και πολυ χειροτερες μονο και μονο γιατι ειναι φτηνες. Το μιλφακι απο εμφανηση ειναι αστα να πανε, και οσο και λαγνο βλεμμα να σου πεταξει, αν δεν στην σηκωνει εμφανησιακα εχεις χασει το παιχνιδι.  :grin: :grin:
Δίκιο έχεις για τις φτηνές, αλλά αυτή δεν είναι καν φτηνή, στα 180! ;) :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom