Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (6 μέλη και 78 επισκέπτες)

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
"I am very sorry but Jane can not meet you tuesday at 2:15 pm.

She only accepts regular clients, the last few weeks was a lot of robberies and for the safety of the girl we only accept regular clients....

.....PS , its also possible if 1 of our members send us an email or sms to recomend you as new member , with your info included in the message

thank you for understanding"

τι να πω...μπορεί να έχουν και δίκιο αλλά εγώ τι φταίω...κάποιος ρε παίδες να βοηθήσε με ένα refer...θα κεράσω σφηνάκια μετά:)
τα κανατε σουπα!  :)
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
She only accepts regular clients, the last few weeks was a lot of robberies and for the safety of the girl we only accept regular clients
ακομη δεν βαρεθηκαν την καραμελιτσα με τις ταχα δηθεν ληστειες ? κι αντε αυτο ενταξει , αυτοι που το ακουν ως δικαιολογια , το ανεχονται ακομη ? μου θυμιζει <<το μαγαζι ειναι γεματο , να περιμενετε εδω εξω μηπως αδειασει καποιο τραπεζι>> που λενε στους πιτσιρικαδες εξω απο τα κλαμπ . και ναααααα οι ουρες με τα θυματα που περιμενουν στην απεξω , μονο και μονο για να κανει μοστρα το μαγαζι οτι γινεται χαμος ! ε, το ιδιο πραγμα κι εδω

τι να πω...μπορεί να έχουν και δίκιο αλλά εγώ τι φταίω...κάποιος ρε παίδες να βοηθήσε με ένα refer...θα κεράσω σφηνάκια μετά:)
το οτι θα ζητουσαν τριτεγγυητη για να γαμησει ο πελατης , αλλα και οτι ο ιδιος ο πελατης ( ο οποιος θα πληρωσει κιολας τα ωραια του λεφτακια) μασησε τον εκβιασμο, δεν θα το φανταζομουν! κι εσυ ρε παιχτη leopold_00 αντι να τους στειλεις στο διαολο , καθεσαι και παρακαλας ? γιατι ? για να μπεις στη λιστα πελατων τους ? βρε ουστ επρεπε να τους πεις !
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
"I am very sorry but Jane can not meet you tuesday at 2:15 pm.

She only accepts regular clients, the last few weeks was a lot of robberies and for the safety of the girl we only accept regular clients....

.....PS , its also possible if 1 of our members send us an email or sms to recomend you as new member , with your info included in the message

thank you for understanding"

τι να πω...μπορεί να έχουν και δίκιο αλλά εγώ τι φταίω...κάποιος ρε παίδες να βοηθήσε με ένα refer...θα κεράσω σφηνάκια μετά:)

a se re,  αφου σε ξέρουμε είσαι  ο γνωστός <αυτιάς> :2funny: :2funny: :rockon: :S

δεν πάνε να ....θούνε τα κοθόνια !!!


 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
Ε τι να κάνω ρε παίδες? Εμείς να γαμήσουμε θέλουμε οχι να ασχολούμαστε με τέτοιες παπαριές...οτι είναι μαλακία είναι...εγώ ένα απλό meeting έκλεισα μέσω του σαιτ τους και αρχίσανε τις παπαριές για πολοστή φορά...τους έστειλα email κράζοντας αλλά αυτό δεν νομίζω να βοηθήσει πολύ...επόμενο είναι να μας ζητήσουν και προσημείωση ακινήτου  :knockinb: :knockinb:

έχω και άχτι την συγκεκριμένη και την περίμενα πως και πως μιας και είναι το στυλάκι που γουστάρω ακριβώς  :tits2: :tits:...τώρα να τρέχω στην Andrea πάλι στην πειραιώς δεν λέει...θέλουμε το κάτι παραπάνω...anyways τι να πω...αν δεν σας είναι κόπος στέλνουμε μια παπαριά από περιέργεια να δούμε τι άλλο θα βρούν μετά...αλλιώς  :jerking:  :2funny: :2funny:

εν τέλει δεν ζήτησα κάτι τρελό....όποιος θέλει ας βοηθήσει...τι να πω..έχω ξενερώσει...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μην λες κουβέντα.....
Εδώ θα πας αύριο!!!!

Αν δεν δεις το "μοτοσακό" απ'έξω αραγμένο, δεν θα βρεις ούτε την γκόμενα στο δωμάτιο.....
 

spider-man

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
238
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Λιάκο ετοιμάσου....ή να σε λέω agelos2011?
Μάλλον lifeprofsessor... ;)
Θα μου πει κάποιος πως γίνεται να ποστάρει κάποιος με 2 διαφορετικά nickname και κριτική με τρίτο?
Και οι 3 να αναφέρονται στην ίδια κοπέλα...την Βιολλέτα!!!!
Την οποία Βιολλέτα να την προωθεί μέσω mamba η Τζουλιέττα με τις ψεύτικες φωτό!!!!
Και να το παίζει η κυρία ότι ξέρει παλιό μέλος του μπου που διαγράφηκε και ότι έχει άκρες!!!
Σκορποχώρι έχουμε γίνει....
ποια ειναι αυτη η Τζουλιεττα ρε παιδια?? Γιατι καποιος εδω μεσα μου στελνει private να συναντησω την Βιολεττα ποσους promoters εχει αυτη η Βιολεττα μου φαινεται τελικα οτι οι promoters πολυ συντομα θα ειναι περισσοτεροι απο τους πελατες!!!!
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
Γιατι καποιος εδω μεσα μου στελνει private να συναντησω την Βιολεττα ποσους promoters εχει αυτη η Βιολεττα μου φαινεται τελικα οτι οι promoters πολυ συντομα θα ειναι περισσοτεροι απο τους πελατες
ε πες μας κι εμας να μαθουμε ποιος ειναι ο προμοτορας
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Μην λες κουβέντα.....
Εδώ θα πας αύριο!!!!

Αν δεν δεις το "μοτοσακό" απ'έξω αραγμένο, δεν θα βρεις ούτε την γκόμενα στο δωμάτιο.....

Σημερα λοιπόν ξεκίνησα για εδώ πιστεύοντας πως ο Λιάκος μιλούσε για αυτήν.
ο γραφειο της όμως με έστειλε εδώ   SCARLETT η οποία και πάλι είναι μακρια απο τις φωτό εμφανισιακά αλλα μοιαζουν τα μάτια της ...
τους είπα λοιπόν παιδιά δεν ψωνίζω, αυτή εδώ ειναι μέχρι 120 και δεν ειναι αυτή στη φωτο....

Αφού λοιπόν είπα ΤΣΟΥ δεν θα πάρω μου έστειλα ετούτη την οποία και δεν αναγνώρισα σε καμια από τις φωτό του site...Μετά και το δεύτερο ΤΣΟΥ τους είπα πως αν θελουν για cg δίνω 120-140 max γιατι τα κορίτσι στο 1.60 με 1.65 μόνο ως τέτοιες λογίζονται

μου λενε δεν εχουμε άλλες εκει αλλα μπορείτε να πατε Μιχαλακοπούλου ...

φεύγω λοιπόν από Μ.Βόδα και κατευθύνομαι Μιχαλακοπούλου σε αυτήν - LERA που τελικά είναι η - EVELIN

την πήρα στα 140 για 50' με το ρολοι στο χέρι και μια χοντρή ξανθιά εξω από την πόρτα να περιμένει...τι είχες Γιάννη μ τι είχα πάντα...service Φυλής ,το μωράκι πιπινακι όμορφο όπως στις φωτό της EVELIN αλλά γατί ....ούτε κιχ δεν εβγαλε το καημένο για 50 λεπτά...

Στο τέλος για να μην την ταράξω τραβήχθηκα ,χυθηκα πάνω μου, σηκώθηκα πλύθηκα ,ντυθηκα , χαιρέτησα ευγενικά ,μου έριξα μια μούτζα και έφυγα...
Στο ασανσέρ ήταν απέξω η χοντρη που καθόταν σε μια καρέκλα ...επειδή κάτι μου θύμησε την ρώτησα αν είναι φίλη της Κέλυ και καταχάρηκε που γνωριζα την παλιά της φίλη ...
 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
dunno...μπορεί να είναι βαφή...μοιάζει στην φάτσα δεν μοιάζει?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Nitro είσαι απίθανος  :2funny: :2funny: :2funny:
Η υπομονή σου και η επιμονή σου είναι απίστευτη, ειδικά γνωρίζοντας εξαρχής ότι έχεις μπλέξει με ΤΑ λαμόγια...
είσαι ξεκάθαρα άνθρωπος της περιπέτειας
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
"don't know" αλλα πετσοκομμενο :grin:..

aaaaaaa και καλά ...βρε την καημενη...εχθες με είχε στα dunno και dunno και δεν καταλάβαινα τι έλεγε και τώρα είδα αυτό και λέω έχει γούστο να μην ήθελε φως η γκόμενα...
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
aaaaaaa και καλά ...βρε την καημενη...εχθες με είχε στα dunno και dunno και δεν καταλάβαινα τι έλεγε και τώρα είδα αυτό και λέω έχει γούστο να μην ήθελε φως η γκόμενα...

:2funny: :2funny: :2funny: ..την επομενη φορα σκασε με λεξικο :grin:
 

nazgul30

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
91
Like
36
Πόντοι
81
ακομη δεν βαρεθηκαν την καραμελιτσα με τις ταχα δηθεν ληστειες ? κι αντε αυτο ενταξει , αυτοι που το ακουν ως δικαιολογια , το ανεχονται ακομη ? μου θυμιζει <<το μαγαζι ειναι γεματο , να περιμενετε εδω εξω μηπως αδειασει καποιο τραπεζι>> που λενε στους πιτσιρικαδες εξω απο τα κλαμπ . και ναααααα οι ουρες με τα θυματα που περιμενουν στην απεξω , μονο και μονο για να κανει μοστρα το μαγαζι οτι γινεται χαμος ! ε, το ιδιο πραγμα κι εδω
το οτι θα ζητουσαν τριτεγγυητη για να γαμησει ο πελατης , αλλα και οτι ο ιδιος ο πελατης ( ο οποιος θα πληρωσει κιολας τα ωραια του λεφτακια) μασησε τον εκβιασμο, δεν θα το φανταζομουν! κι εσυ ρε παιχτη leopold_00 αντι να τους στειλεις στο διαολο , καθεσαι και παρακαλας ? γιατι ? για να μπεις στη λιστα πελατων τους ? βρε ουστ επρεπε να τους πεις !

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε. Και σε μένα το ίδιο μύνημα έστειλαν. Απλά την ξέγραψα και πάμε στη επόμενη. Χωρίς κουβέντα. Άκου ρε που θέλουν και συστατική οι μαλάκες. Αλλά αυτές οι μαλακίες είναι που κάνουν τη διαφορά ανάμεσα στα σοβαρά γραφεία και τα μπουρδέλα.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Nitro είσαι απίθανος  :2funny: :2funny: :2funny:
Η υπομονή σου και η επιμονή σου είναι απίστευτη, ειδικά γνωρίζοντας εξαρχής ότι έχεις μπλέξει με ΤΑ λαμόγια...
είσαι ξεκάθαρα άνθρωπος της περιπέτειας
μα εκεί είναι η ουσία που λέει και ο Καβάφης στο ταξίδι όχι στον προορισμό ...μου το μαθε ο Γεοπας ρε συ που για να ξεκινήσει να πάει πρέπει να εχει κανει πρώτα 1 μηνα προετοιμασία για να εκμηδενισει το ρίσκο :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom