Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Παιχτη λαδακι μονο εκει που χρειαζεται !!!  :cool2:

παντος σωματακι καυτο...!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ααα... και οτι αφορα πως ειμαι νεος.... ε ναι....! :cheesy: :cheesy: :cheesy: να ειναι καλα ο πατερουλης μου! παιδια στης 12 που θα ερθει σπιτι μου η "violett" που θελετε να γραψω της εντυπωσεις?
Της έταξε και μπανακι στην πισινα αν μου κανει το κεφι....! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
παντος σωματακι καυτο...!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ααα... και οτι αφορα πως ειμαι νεος.... ε ναι....! :cheesy: :cheesy: :cheesy: να ειναι καλα ο πατερουλης μου! παιδια στης 12 που θα ερθει σπιτι μου η "violett" που θελετε να γραψω της εντυπωσεις?
Της έταξε και μπανακι στην πισινα αν μου κανει το κεφι....! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποσο χρονων εισαι τυπε?
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96
Παιχτη λαδακι μονο εκει που χρειαζεται !!!   :cool2:

τι ξεδιάντροπη και ψεύτρα ... :2funny:
εμένα μου είχε πει ότι θα έμενε σπίτι για να ξεκουραστεί και δε θα έτρεχε δεξιά και αριστερά ;)
φυσικα δε μου ειπε ποιο καλοκαίρι θα το έκανε αυτό :2funny: :2funny: :2funny:.


ΥΓ Τρες  συνεχισε να βάζεις τέτοιες φωτο και εγω να την κακοχαρακτηρίζω :2funny: :2funny:
 

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Θες να δεις ποσα χρονια χαραμοφαγιάς εχει ακομη μπροστα του?
Απειρα - Μη μετρήσιμα. Σαν τα απειροσύνολα.
ακριβως ετσι... απειρα χρονια!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
δεν καταλαβαινω τι σημασια εχει? :)  νομιζο πος εδω μιλαμε για τις εντιποσεισ μας....! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: κανω λαθως παιδια?  :huh: :huh: :huh:
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
ακριβως ετσι... απειρα  χρονια!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
δεν καταλαβαινω τι σημασια εχει? :)  νομιζο πος εδω μιλαμε για τις εντιποσεισ μας....! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: κανω λαθως παιδια?  :huh: :huh: :huh:

To σχολείο το τελείωσες παίχτη :think: τα ματάκια μου πόνεσαν....έλεος , ρίχτα πριν ποστάρεις σε ένα κειμενογράφο , δεν είναι κακό  ;)

Υ.Γ πάντα με φιλική διάθεση !!!
 

lifeprofessor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
To σχολείο το τελείωσες παίχτη :think: τα ματάκια μου πόνεσαν....έλεος , ρίχτα πριν ποστάρεις σε ένα κειμενογράφο , δεν είναι κακό  ;)

Υ.Γ πάντα με φιλική διάθεση !!!

ε βρε παιδια....! :cheesy: λες και ειμαστε στο πανεπιστημιο....!
εδω δεν εχει καμια σημασια!
αλλα μετρα εχουμε! ...cm !!!  :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
To σχολείο το τελείωσες παίχτη :think: τα ματάκια μου πόνεσαν....έλεος , ρίχτα πριν ποστάρεις σε ένα κειμενογράφο , δεν είναι κακό  ;)

Υ.Γ πάντα με φιλική διάθεση !!!
Στα παπαρια του , εαν εχει τρια τεσσερα μεγαλα στην Γενευη ο μπαμπας του !! :grin: :grin: :grin:
 

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
καλα δεν θα σχολιασω ολα αυτα που λεγατε...!(καλα κανατε και σχολιαστε!)
μπαινω στο ψητο.....!!! ειναι καυλα δεν παιζεται! οταν λεμε μοντελο 100%...
δεν καταλαβαινω τι στο καλο λετε...!  οπως λεμε,και οι θεοι τρελαθηκαν και πλασε προστυχο αγγελο!!!!!!! (το μονο μειον για μενα ειναι λιγο κοντουλα! 1.65 περιπου.)  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
καλα δεν θα σχολιασω ολα αυτα που λεγατε...!(καλα κανατε και σχολιαστε!)
μπαινω στο ψητο.....!!! ειναι καυλα δεν παιζεται! οταν λεμε μοντελο 100%...
δεν καταλαβαινω τι στο καλο λετε...!  οπως λεμε,και οι θεοι τρελαθηκαν και πλασε προστυχο αγγελο!!!!!!! (το μονο μειον για μενα ειναι λιγο κοντουλα! 1.65 περιπου.)   :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Δηλαδή όποιος πάει ρε Liako λες ότι θα δει την ίδια με τις φώτο  :think: ή μας λες ότι σου άνοιξε κάποια άσχετη που απλά κατά τα δικά σου μέτρα και σταθμά , που δεν έχουμε ιδέα ποια είναι , ήταν σαν μοντέλο ?

 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
πως φαινεται ο σκαφατος!!! :cheesy:
 

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
καλα δεν θα σχολιασω ολα αυτα που λεγατε...!(καλα κανατε και σχολιαστε!)
μπαινω στο ψητο.....!!! ειναι καυλα δεν παιζεται! οταν λεμε μοντελο 100%...
δεν καταλαβαινω τι στο καλο λετε...!  οπως λεμε,και οι θεοι τρελαθηκαν και πλασαν προστυχο αγγελο!!!!!!! (το μονο μειον για μενα ειναι λιγο κοντουλα! 1.65 περιπου.)   :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Παιχτη λαδακι μονο εκει που χρειαζεται !!!   :cool2:

καλημέρα ,  :2funny: :2funny: ...χόρτασε..... ιώδιο ....το μωράκι φέτος...θα μας προτιμήση και του χρόνου  :rockon: :2funny:

...αυτή την φωτό αξίζει να την πάρει ο ΕΟΤ...για την προώθηση των τουριστικών <πακέτων> :rockon:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Παιχτη λαδακι μονο εκει που χρειαζεται !!!  :cool2:
αδερφούλη αχινούς μαζεύει το κορίτσι ε?
εχεις τρελαθεί στην αχινοσαλάτα ρεεεε θα βγάλεις τρίτο πόδι λεμε εσύ και η Χαλκιδική!!!
 

liakosman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή όποιος πάει ρε Liako λες ότι θα δει την ίδια με τις φώτο  :think: ή μας λες ότι σου άνοιξε κάποια άσχετη που απλά κατά τα δικά σου μέτρα και σταθμά , που δεν έχουμε ιδέα ποια είναι , ήταν σαν μοντέλο ?
καλημερα kranidi! :) καταλαβαινω τι λες και το σεβομαι.παντος οντος η κοπελα ειναι αυτη... πιστευω πως καταλαβαινουμε οτι εχει λιγο photoshop και επαγγελματικο μακιγιαζ. αλλα δεν ξεφευγει απο την πραγματικη της εμφανιση!
(οπως ανεφερα και πριν το μονο που εμενα λιγο με ενοχλει ειναι το υψος αλλα με τακουνι ειναι σουπερ!)
 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους...αν μπορεί κάποιος μια εξυπηρέτηση παίδες...θέλω να κλείσω την Jane από x-companion αλλά επειδή ως συνήθως θα μου ζητήσουν κάρτα ή refer από κάποιον αν μπορεί στο 2ο κομμάτι να με εξυπηρετήσει κάποιος από τους "γνωστούς" πελάτες του συγκεκριμένου γραφείου μπάς και γευτούμε και εμείς το συγκεκριμένο μωρό:) ευχαριστώ!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
καλημερα kranidi! :) καταλαβαινω τι λες και το σεβομαι.παντος οντος η κοπελα ειναι αυτη... πιστευω πως καταλαβαινουμε οτι εχει λιγο photoshop και επαγγελματικο μακιγιαζ. αλλα δεν ξεφευγει απο την πραγματικη της εμφανιση!
(οπως ανεφερα και πριν το μονο που εμενα λιγο με ενοχλει ειναι το υψος αλλα με τακουνι ειναι σουπερ!)

την επόμενη φορά σου συνιστώ να πάρεις δίδυμο με Lera...
δεν υπάρχει ...κυριολεκτικά !!!

και επειδή σκοπεύω να έχω ιδία άποψη για μην σαχλαμαρίζω , θα τα πούμε το απόγευμα από εδώ ξανα
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom