Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 116 άτομα (17 μέλη και 99 επισκέπτες)

FLOJO

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
189
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
τις είχα κλείσει αλλα το ένστικτο μου έλεγε να μην πάω και τις ακύρωσα...έχω δοκιμάσει τόσες ρωσίδες που όλες είχαν καλές κριτικές και από σοβαρά μελόι του φόρουμ αλλα μου βγήκαν μέτριες(όχι άσχημες αλλα μέτριες σε σχέση με τις προσδοκίες μου )...τώρα είδα αυτή που κάνει δυο με την άλλη από ουγγαρία και το σκέφτομαι αλλα άμα δεν έχει πάει κανεις να μας πει...ξέρεις ο χρόνος αλλάζει τους ανθρώπους
θέλω ένα kalo duo αλλα 450-500 είναι αρκετά λεφτά για να τα σπαταλήσω ...κάνω υπομονή ;) ;) ;)
Παρε Αλεξάνδρα Ταμάρα από CG και θα περάσεις καλά!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127

ωραίες φωτό αλλά πολύ retus και μακιγιάζ ρε παιδιά.
Από κοντά +5 κιλά στην κοιλιά και στα μπούτια.
Το βυζί μεγάλο μεν αλλα ψιλοπεσμένο όπως όλο το γενικό σύνολο είχε μια
τάση προς τα κάτω...
Καλό κορίτσι δε λέω αλλά αρχίσαμε άσχημα με ερώτηση τυπου τί σου αρέσει?
- Στον έρωτα δεν βάζω όρια, απαντάω εγώ
- Δεν μ'αρεσει η απάντησή σου, μου λέει. Δεν μου αρέσουν οι άντρες (συνεχίζει) που μου λένε
πως τους αρέσουν όλα στο sex!
- Εσένα τί σου αρέσει? ρωτάω ο δυστυχής (η απάντηση φαινόταν πως θα ήταν να τα παίρνω και να φεύγω) αλλά λέω κάτσε μπας...
- Καλύτερα να σου πω τι δεν μου αρέσει, μου ανταπαντάει ,το πρωκτικό, και αρχίζει την πίπα...
Λέω δεν μου γυρνάς λίγο να το κάνουμε 69?
- Α δεν κάνει μου λέει, έκανα piercing και είμαι ευαίσθητη,όπως επίσης θελω να είσαι προσεχτικός με το δάχτυλο....
Παπαρια δηλαδή service, Φυλής μην πω Μετάξι και ήθελε και 180...
Λέω έλα από πάνω και γελώντας μου κάνει ,το ήξερα όλοι αυτό ζητάνε!!!
-Ρε παιδί μου της λέω έτσι γανμιέσαι πάντα ή σου το βγάζω εγώ ?
- μμμμ μου κάνει, μ'αρέσει μαζί σου
Ε ρε πούστη μου λέω σκέψου τί τραβάει ο κόσμος...
Με κοιτούσε επίμονα και γέλαγε σα χαζό ,οπότε που να γαμίσω... έβαλα τα γέλια κ σε μια απέλπιδα προσπάθεια την τραβάω από την μέση και την φέρνω από κάτω...
Πηγάδι η κυρία ....σε κάθε μου κίνηση ήταν ζήτημα αν ένοιωθε κάτι να την ξύνει ...
Ρίξαμε και κάτι φιλιά, αλλά κάτι με τα γέλια κάτι με το πηγάδι που δεν είχε πάτο έπρεπε να συγκεντρωθώ για να έρθει το μοιραίο....
Τέλως πάντων για κουβέντα και παρέα καλή είναι αλλά μέχρι εκεί μετά θα ψάχνετε να βρείτε να γαμήσετε ....

Οπως και εγώ που πήρα σβάρνα την Φυλής και στο δεύτερο σπίτι βρήκα και φιλαράκι συναγωνιστή και κάναμε μια όμορφη Σαββατιάτικη μπουρδελότσαρκα...

Η βόλτα μου τελείωσε στο M RAY στην Βάθης όπου μετά από έναν καφέ είπα να συνουσιαστώ με την Γκαμπριέλα και την Ναντίν που με 100 ευρώ έσπασαν το κρεβάτι...

Αντε καλό Σαββατοκύριακο   
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
ωχ φιλε εισαι ατυχος ...αφου δεν θελουν να γαμηθουν  γτ το κανουν το επαγγελμα ?μετα την κριτικη σου ποσα κοροιδα να πανε          ?...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ξάδερφε, αυτή είναι γνωστό στουντιοκόριτσο....η Μιρέλα!!!
Το ξέρω ότι δεν ντρέπεσαι να ρωτάς αλλά στην περίπτωσή της δεν νομίζω ότι υπάρχει "γιατρικό"!!!!

Τις καλημέρες μου!!!!
 

spider-man

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
238
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξάδερφε, αυτή είναι γνωστό στουντιοκόριτσο....η Μιρέλα!!!
Το ξέρω ότι δεν ντρέπεσαι να ρωτάς αλλά στην περίπτωσή της δεν νομίζω ότι υπάρχει "γιατρικό"!!!!

Τις καλημέρες μου!!!!
Αν δεν κανω λαθος και η αλλη που κανουν και λεσβιακο μαζι απο στουντιο ειναι!!!του ιδιου γραφειου!!!! σε λιγο θα μας αναβαθμισουν και καποιες απο την Φυλης για city-tour με 200 αρχικη +++++++ τα χτρα ο κατηφορος του city-tour σαν εννοια και φιλοσοφια δεν εχει πατο!!!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Αν δεν κανω λαθος και η αλλη που κανουν και λεσβιακο μαζι απο στουντιο ειναι!!!του ιδιου γραφειου!!!! σε λιγο θα μας αναβαθμισουν και καποιες απο την Φυλης για city-tour με 200 αρχικη +++++++ τα χτρα ο κατηφορος του city-tour σαν εννοια και φιλοσοφια δεν εχει πατο!!!
αυτα γινονται και τρελενεσαι μετα....
 

lauryn

City-Tour
Εγγρ.
16 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Hello guys have a nice Summer and enjoy your time .
See you soon at the beggining of September .  ;)
 

Συνημμένα

  • IMG_1553.JPG
    IMG_1553.JPG
    160,8 KB · Εμφανίσεις: 19

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Τώρα μάλιστα.....
Θα γίνουμε μαλλιοκούβαρα!!!! :o :o :o :o

Hello beauty....you too!!! :sunglasses:
U have the best summer in ur life..... :rockon: :rockon:
See u at September!!!! :-* :-* :-*
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Hello guys have a nice Summer and enjoy your time .
See you soon at the beggining of September .   ;)

oh oh, dear Layryn

welcome ,it 's a pleasure to have you among us. ! Have a nice time............ but watch out ...that guy....!
Looking forward for Semtember :2funny: :2funny: :2funny:

pls post here , a few photos ,........from his slippers  ;) : :tooth: :tooth:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom