Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (5 μέλη και 54 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ε τοτε μαλλον για καποια αλλη μουναρα θα λεω εγω...
που παρεπιπτοντως μου'χει κανει ενα απο τα τοπ τεν γαμησια της ζωης μου...
τι πορνοσταρ και μαλακιες... απο σερβις βρισκω και στην φυλης με 20 ευρω
 

Συνημμένα

  • 1687_3big_1211635783.jpg
    1687_3big_1211635783.jpg
    28,6 KB · Εμφανίσεις: 19

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
παντως επειδη ειπαμε για μουναρες... αυτο φαινεται υποσχομενο απο εμφανιση...
αλλα κωλο δεν δινει οποτε πατε εσεις...
 

Συνημμένα

  • 1687_3big_1211635783.jpg
    1687_3big_1211635783.jpg
    97,8 KB · Εμφανίσεις: 58

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
ε τοτε μαλλον για καποια αλλη μουναρα θα λεω εγω...
που παρεπιπτοντως μου'χει κανει ενα απο τα τοπ τεν γαμησια της ζωης μου...
τι πορνοσταρ και μαλακιες... απο σερβις βρισκω και στην φυλης με 20 ευρω

ειναι αυτη που δειχνει η φωτο ομως?  :think:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
τωρα για ποια λες? την ναταλυ την εχω παρει πριν τρια χρονια, και ναι ηταν η ιδια...
την αλλη που'ρθε χθες που θες να ξερω?
δωσε μου 250 να παω να δω...
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
με το μπαρδόν, αλλά τι να το κάνεις το cim στο duo?  :think: :think:
Να θες CIF  :2on1: να το καταλάβω...  ;)
να τις βλέπεις και τις δυο "στα λευκά", και να κάνουν παιχνίδι μεταξύ τους... έτσι μάλιστα...  :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  έγραψες  :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Εμα ρε Πουστη μπορει να λεγονται Τουριστριες οι κυριες !!!

Ουτε για καθαριστριες δεν κανουν ρε γαμωτο και ας πεσετε να με φατε οσοι τις πηρατε και περασατε καλα χεστηκα .

Παντως για την δουλια δεν κανουν εμφανησιακα.

Εχουμέ δει και κάτι καθαρίστριες κόμματους  :grin: ;)

Είμαι σίγουρος οτι και αυτοί που τις πήδηξαν θα θέλουν μετάφραση  :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Και συ ρε θηρίο tresurert ή Αlex ή baby ή όπως αλλιώς λέγεσαι πήγες στο αεροδρόμιο μόνο και μόνο να τις πάρεις φωτογραφία και να τις ποστάρεις εδω μέσα? Χαρα στο κουράγιο σου...τουλάχιστον δεν τις πήγαινες και στο ξενοδοχείο? Για την άλλη δεν ξέρω, πάντως η Πατρίτσια είναι μουνάρα και κορυφή στο σερβις, στην συμπεριφορά και σε όλα και δεν αξίζει να την θάβουμε έτσι...!

Σόρυ αλλά έτσι όπως την βλέπεις εσυ στην φώτο της δίνεις 250ε?

Γιατί εγώ ετσι όπως είναι στην φώτο και να μου τα έδινε τα 250 θα το σκεφτόμουν αν θα της καθόμουν :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Και συ ρε θηρίο tresurert ή Αlex ή baby ή όπως αλλιώς λέγεσαι πήγες στο αεροδρόμιο μόνο και μόνο να τις πάρεις φωτογραφία και να τις ποστάρεις εδω μέσα? Χαρα στο κουράγιο σου...τουλάχιστον δεν τις πήγαινες και στο ξενοδοχείο? Για την άλλη δεν ξέρω, πάντως η Πατρίτσια είναι μουνάρα και κορυφή στο σερβις, στην συμπεριφορά και σε όλα και δεν αξίζει να την θάβουμε έτσι...!

Στην ιδια πτηση ητανε!!  :grin:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgosgiorgos77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή μιλάμε για τον κώλο  ...

!!! Επειδή είμαι νέος στο σπορ και στο site μπορείτε να μου πείτε ονοματάκι και πρακτορείο για αυτήν; (Έψαξα αρκετές σελίδες πίσω πριν ποστάρω αλλά δεν βρήκα τπτ)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Επειδή μιλάμε για τον κώλο  ...

ο κώλος της κυρίας αυτής απλά δεν υπάρχεισε άλλα ct που κυκλοφορούν αυτή την εποχή. Οπως δεν υπάρχει και η διάθεση, το όλον service και η εμφάνιση. Εχω εκφράσει κάποιες μικρές αντιρρήσεις σε κριτική για το άν είναι το άριστο ct, βλέποντας όμως τι κυκλοφορεί στην πιάτσα αναθεωρώ. Αξίζει όλα τα λεφτά που ζητάει και επανέρχομαι, με κώλο που δεν υπάρχει....
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Σόρυ αλλά έτσι όπως την βλέπεις εσυ στην φώτο της δίνεις 250ε?

Γιατί εγώ ετσι όπως είναι στην φώτο και να μου τα έδινε τα 250 θα το σκεφτόμουν αν θα της καθόμουν Grin

Eγώ ναι θα της καθόμουνα. Γούστα είναι αυτά βέβαια...Εγώ είμαι και λίγο ασχημούλης και κακοφτιαγμένος και δεν έχω πολλές απαιτήσεις όπως εσείς οι παίδαροι. Την βλέπετε και την κρίνετε μετά από ταξίδι στο αεροδρόμιο,κουρασμένη και άβαφτη. Δείτε την στο ξενοδοχείο και μετά από το γαμήσι που κάνει και μετά κρίνετέ την. Μην βιάζεται να βγάλετε συμπεράσματα. Εγώ πάντως πολύ θα ήθελα να είναι φίλη μου γιατί εκτός των άλλων είναι και γαμώ τα κορίτσια...
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Και κάτι ακόμα σχετικό...η Πατρίτσια είναι 200 την ώρα,όχι 250 και πιστεψέ με...ναι...πολύ θα ήθελες να είναι φίλη σου για να μην πω και κοπέλα σου
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
:pipa3:
Και κάτι ακόμα σχετικό...η Πατρίτσια είναι 200 την ώρα,όχι 250 και πιστεψέ με...ναι...πολύ θα ήθελες να είναι φίλη σου για να μην πω και κοπέλα σου
σύμφωνοι, αλλά θα παίξεις σε αυτήν την κατηγορία με τέτοιο μηχάνημα, και δεν θα πάρεις ένα cif?

αν δεν της αρέσει και δε θέλει να το κάνει, ας μην το βάλει στα services καθόλου...
αλλά να το βάζει στα extra και να πάει συναθλητής και να μην το πάρει είναι σαν να πας Παρίσι χωρίς να δεις το Tour Eiffel...

επομένως στα 250€ είναι, εκτός αν κάποιος βολεύεται με ημίμετρα...
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Mε το μπαρδόν, Παίκτη, αλλά μάλλον έχεις το κοκκαλάκι της νυχτερίδας!  :grin:
Απότι λένε οι κριτικές σου δεν κακόπεσες ποτέ!

Γούστα είναι αυτά βέβαια...Εγώ είμαι και λίγο ασχημούλης και κακοφτιαγμένος και δεν έχω πολλές απαιτήσεις όπως εσείς οι παίδαροι. Την βλέπετε και την κρίνετε μετά από ταξίδι στο αεροδρόμιο,κουρασμένη και άβαφτη. Δείτε την στο ξενοδοχείο και μετά από το γαμήσι που κάνει και μετά κρίνετέ την.  Εγώ πάντως πολύ θα ήθελα να είναι φίλη μου γιατί εκτός των άλλων είναι και γαμώ τα κορίτσια...
Μπορεί νά 'ναι χρυσό κορίτσι όπως τα λες & τραβηχτική...
αλλά από εμφάνιση επιεικώς ΜΕΤΡΙΑ!!!

Μη θες να μας βγάλεις όλους στραβούς!  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και κάτι ακόμα σχετικό...η Πατρίτσια είναι 200 την ώρα,όχι 250 και πιστεψέ με...ναι...πολύ θα ήθελες να είναι φίλη σου για να μην πω και κοπέλα σου
Sorry που θα επεμβω Παιχτη αλλα η κοπελα ειναι στα 300 .
Γιατι το μεγαλο της ατου ειναι ο κωλος της .
Τωρα απο εμφανιση εαν σου κανει εσενα εμενα μου περισσευη αλλα Μουναρα δεν την λες .

Καλημερα .
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Eγώ ναι θα της καθόμουνα. Γούστα είναι αυτά βέβαια...Εγώ είμαι και λίγο ασχημούλης και κακοφτιαγμένος και δεν έχω πολλές απαιτήσεις όπως εσείς οι παίδαροι. Την βλέπετε και την κρίνετε μετά από ταξίδι στο αεροδρόμιο,κουρασμένη και άβαφτη. Δείτε την στο ξενοδοχείο και μετά από το γαμήσι που κάνει και μετά κρίνετέ την. Μην βιάζεται να βγάλετε συμπεράσματα. Εγώ πάντως πολύ θα ήθελα να είναι φίλη μου γιατί εκτός των άλλων είναι και γαμώ τα κορίτσια...

Η φώτο είναι πριν το ταξίδι από Βουδαπέστη.Αλλά και σιγά την κούραση δεν ήταν και υπερατλαντικό.

Εγώ μίλησα για την εμφάνιση των κυριών όπου τέτοιες να μην τις χαρακτηρίσω καλύτερα βρίσκεις και τζάμπα στην Αθήνα και αλλού.

Τώρα το αν γαμιέται καλά και αν κάνει για φίλη δεν με απασχολεί καθόλου αφού εμφανισιακά πιο πολύ με απωθεί παρά με έλκει  ;)

Υ.Γ. Εχω απαίτηση όταν δίνω 250ε να γαμάω κάποια η οποία θα είναι μοντέλο.  ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Sorry που θα επεμβω Παιχτη αλλα η κοπελα ειναι στα 300 .
Γιατι το μεγαλο της ατου ειναι ο κωλος της .
Τωρα απο εμφανιση εαν σου κανει εσενα εμενα μου περισσευη αλλα Μουναρα δεν την λες .

Καλημερα .

Καλημέρα  ;)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom