Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Sorry που θα επεμβω Παιχτη αλλα η κοπελα ειναι στα 300 .
Γιατι το μεγαλο της ατου ειναι ο κωλος της .
Τωρα απο εμφανιση εαν σου κανει εσενα εμενα μου περισσευη αλλα Μουναρα δεν την λες .

Καλημερα .
Sorry για το μπλέξιμο, αλλά εγώ μίλησα για τον κώλο της Lauryn. αυτόν ξέρω και εκτιμώ αφάνταστα. Την Πατρίτσια ούτε την ξέρω ούτε και καίγομαι να την μάθω, από όσα διαβάζω....
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Sorry για το μπλέξιμο, αλλά εγώ μίλησα για τον κώλο της Lauryn. αυτόν ξέρω και εκτιμώ αφάνταστα. Την Πατρίτσια ούτε την ξέρω ούτε και καίγομαι να την μάθω, από όσα διαβάζω....

Δεν τρέχει τίποτα  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Sorry για το μπλέξιμο, αλλά εγώ μίλησα για τον κώλο της Lauryn. αυτόν ξέρω και εκτιμώ αφάνταστα. Την Πατρίτσια ούτε την ξέρω ούτε και καίγομαι να την μάθω, από όσα διαβάζω....
Το ξερω andy και γιαυτο εκανα παραθεση στον αλλο Παιχτη .
Κανενα μπλεξιμο.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Φιλεναδα του Team της Vilmas .
Οπως λεει ο ΝΙΟ16 για κανενα 100αρι αντε 150 με το service που παρεχουν .
Γιατι με τα extra ξεφευγουν .

είτε πολύ ξερακιανή μου φαίνεται εμένα έιτε πολύ σπαμμαρισμά έχω ρίξει σε θρεντ με ζωολογικούς κήπους με κήτη και φώκιες  :grin: :grin: :grin:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Φιλεναδα του Team της Vilmas .
Οπως λεει ο ΝΙΟ16 για κανενα 100αρι αντε 150 με το service που παρεχουν .
Γιατι με τα extra ξεφευγουν .
συμφωνώ ότι όλες αυτές οι Λετονές και η "αδυναμία" μου η Τάνια αξίζουν  150 μάξιμουμ ευρώπουλα. Ούτε ένα όμως παραπάνω, τα 180 κλπ πρέπει να τα ξεχάσουν ή να τις ξχάσουμε... και με 120 μιά χαρά θα ήταν και μάλιστα vfm!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
συμφωνώ ότι όλες αυτές οι Λετονές και η "αδυναμία" μου η Τάνια αξίζουν  150 μάξιμουμ ευρώπουλα. Ούτε ένα όμως παραπάνω, τα 180 κλπ πρέπει να τα ξεχάσουν ή να τις ξχάσουμε... και με 120 μιά χαρά θα ήταν και μάλιστα vfm!!
Μαζί σου.....
+100000
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
μα τοσο δυσκολο ειναι να αντιληφθουν οτι αμα ριξουν λιγο το κασε χωρις βεβαια να πεσει το επιπεδο των υπηρεσιων θα ανεβασουν τη μπιζνα
κατα 30-40% minimum?
Δεν είναι τόσο απλά που τα γράφεις...
Είναι μεγάλη συζήτηση και όχι για αυτό το θρεντ!!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
πηγαινε με εκει που θες συναδερφε να το συζητησουμε.
Θα στο γράψω όσο γίνεται πιο απλοποιημένα....
Οι Ανατολικές το θεωρούν τιμή τους να πληρώνουμε για πάρτη τους και αυτές να μας "υπηρετούν", ανεξαρτήτως αν είναι πουτάνες ή όχι!!!!
Για τις πουτάνες δε, όσο περισσότερα πληρώνεις για σεξ τόσο λιγότερο "βρώμικες" αισθάνονται και τόσο περισσότερο ναρκισσισμό αποκτούν!!!
Άρα η αύξηση του πελατολογίου τους δεν είναι 1η πρωτεραιότητα για αυτές ειδικά αν είναι πραγματικά ανεξάρτητες!!!
Αυτά τα λίγα, γιατί μπορώ να γράψω τόμους...
 

Taniaplaymate

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνώ ότι όλες αυτές οι Λετονές και η "αδυναμία" μου η Τάνια αξίζουν  150 μάξιμουμ ευρώπουλα. Ούτε ένα όμως παραπάνω, τα 180 κλπ πρέπει να τα ξεχάσουν ή να τις ξχάσουμε... και με 120 μιά χαρά θα ήταν και μάλιστα vfm!!

May i know my baby lawer why you do this to me and to your friends here? Everytime i am coming in athens you are the first who you book me and you not only never complain about my price... but you never sit with me more than 30 minutes cause of you are buzy and your office is near my hotel.... You are coming for 30 minutes everytime... you pay me 250e without NEVER ask discount or complain and you told me that even the biggest crisis will come i will have job because i am very beautiful! Why then now you do this? Because last tours i was booked full and was not so easy for you to book me? Why you lie people here that i worth 150e and you dont let them come judge by themsevs?  You are enemy with me? You want destroy my work? Or you want to scam your "colegues" here in the forum by teeling something liek this about me.?

About Geopa who agree without NEVER try i think that i dont have comments to say. He is only a very good writter for VFM  VESTA with 250e!!!!!!!!!!!!!!!!!   ΅WHy???? Because he met her with 100e......!

GUYS!!! NEW MEMEBERS!!!! WAKE UP!!!!!

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Η σημασία του VFM στα ct girls!!!!!!

Μέσος όρος:

7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο):

8.0
Εμφάνιση (σώμα):

8.0
Γενική συμπεριφορά:

8.0
Επικοινωνία:

8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή:

7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

5.0
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
 
από Geopa
26-02-2011
Στους top 100 Αξιολογητές
Link κριτικής
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

6 στους 18 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Για να μην μπερδευτούν μερικοί, πως γίνεται να συνάντησα την κιουρία πριν έρθει, σας ενημερώνω ότι είναι αυτή....

Όταν πάω σε ένα ραντεβού, κάνω τα αδύνατα δυνατά να πετύχει το ραντεβού, για προφανείς λόγους. Και πριν πάω προσπαθώ να αντλήσω την οποιαδήποτε πληροφορία έτσι ώστε να αναλύσω όσο γίνεται καλύτερα την γκόμενα που θα συναντήσω και να πάρω την μέγιστη απόδοση. Η Νικόλ είναι όπως στις φωτό. Αμακιγιάριστη είναι εξίσου όμορφη και εγώ της προτιμώ έτσι ώστε να έχω καλύτερη άποψη. Σώμα ωραίο με μακριά πόδια, μικρό βυζί με ουδέτερες ρώγες που δεν ερεθίζονται εύκολα. Λίγα παχάκια στους γλουτούς και στην μέση αλλά μην φανταστείτε τίποτα κακό, μιλάω σε σχέση με τις φωτό. Πήγα προετοιμασμένος να "ιδρώσω". Ντυμένος στην τρίχα, με το κρασάκι μου παραμάσχαλα και το καλύτερο χαμόγελο μου. Μόλις άνοιξε η πόρτα, είχε το γνωστό ύφος "τι θα μου βγει αυτός τώρα?", που έχουν όλες οι γκόμενες που ξέρουν ότι είναι όμορφες. Τα πρώτα 20 λεπτά τα διέθεσα για να την κάνω όσο γίνεται να με εμπιστευτεί και να με "γνωρίσει". Φιλικός, χαμογελαστός και άνετος. Μια γυναίκα που παρότι είναι πολύ όμορφη, νιώθει ανασφαλής και για την εμφάνισή της αλλά κυρίως για το μέλλον της. Ψάχνει εναγωνίως διεξόδους από το αδιέξοδο που έχει βρεθεί και φαίνεται δια γυμνού οφθαλμού ότι δεν το έχει το "άθλημα"....τα λεφτά όμως είναι καλά και εκμεταλλεύεται την ματαιοδοξία των ανδρών να βρεθούν στο κρεβάτι με μια όμορφη γυναίκα έστω και αν δεν γαμιέται καλά. Η συγκεκριμένη γουστάρει το σεξ, αλλά δεν το γουστάρει με ξένους, δεν της βγαίνει. Αν είσασταν γκόμενος, θα περνάγατε καλά και εδώ είναι το πρόβλημα.....δεν πληρώνουμε από το 3-4 ραντεβού και μετά, που θα μας έχει "γνωρίσει", αλλά από το 1ο και μάλιστα ακριβά. Δεν θα μιλήσω για το σέρβις της διότι και γλωσσόφιλα βαθιά και ερωτικά πήρα, αλλά και ακάποτο στοματικό το οποίο το κάνει καλά αλλά όχι να πεις "αυτό ήταν τσιμπούκι!!!!!". Όλη την ώρα ήμουν στην τσίτα και την καθοδηγούσα για να πάρω τα πάντα. Καλή σαν διαδικασία για μένα, με έβαλε σε εγρήγορση, αλλά για αυτούς που θα πάνε να γαμήσουν για να χαλαρώσουν δεν ενδύκνειται. Την επόμενη φορά, αν υπάρξει, θα πρέπει να έχετε χρόνο και να είστε σε καλή κατάσταση τόσο πνευματική όσο και φυσική. Να είστε διατεθειμένοι να "ιδρώσετε" την φανέλα εξίσου με αυτή. Όχι για άλλο λόγο, αλλά όπως είπα για να ικανοποιήσετε την περιέργειά σας και συγχρόνως να σας μείνει και κάτι από την συνάντηση. Θα πρέπει να είστε πολύ καλά ντυμένοι και να έχετε φρέσκια αναπνοή....πιστέψτε με θα σας βοηθήσει. Η γκόμενα με το που ανοίγει η πόρτα, σας "κόβει" από τα πόδια μέχρι το κεφάλι και παίζει μεγάλο ρόλο για αυτήν η εμφάνιση του πελάτη.....δυστυχώς. Μιλάει καλά αγγλικά, έχει χιούμορ, έχει το σωστό attitude, κάτι που την κάνει πολύ καλή επιλογή για να σας συνοδεύσει έξω.
Παρότι έγραψα ότι σίγουρα θα την ξανασυναντήσω, το VFM είναι το 5!!!
Το γεγονός ότι εγώ πέρασα καλά, δεν παραβλέπω όλα αυτά τα στοιχεία που περιγράφω παραπάνω και να αρχίσω να "κλείνω" το μάτι σε όλους αυτούς που λόγω εγωϊσμού και ματαιοδοξίας θα τρέξουν να την δουν!!!!
Και πιστέψτε με ότι ήμουν εκεί παραπάνω από 1 ώρα, δεν είναι δυνατόν να την προτείνω. Θα έλεγα ότι η κριτική του Νίτρο είναι πολύ κοντά, σε ποιους παίχτες ταιριάζει η γκόμενα....

Υ.Γ. Όταν γράφουμε κριτική, θα πρέπει να μπορούμε να αξιολογούμε την γκόμενα όχι μόνο πριν ή μετά το ραντεβού αλλά και όταν την "σπρώχνουμε". Την ώρα εκείνη είναι πολύ σημαντικό να μπορούμε να "συλλέγουμε" πληροφορίες, διότι εκείνη είναι η ώρα της "αλήθειας". Εκείνη την ώρα, από τις εκφράσεις, τα στησίματα, τους μορφασμούς, τα λόγια, τους αναστεναγμούς και όλα τα "στοιχεία" που συνθέτουν το σκηνικό της "μάχης", δημιουργούν το κατάλληλο παζλ για το αν η γκόμενα σέβεται τον πελάτη ή όχι. Όποιος δεν μπορεί, να σκέφτεται, να συλλέγει "πληροφορίες" και να το απολαμβάνει συγχρόνως, τότε καλύτερα να μην γράφει κριτικές. Αλλιώς θα πληρώνουμε πάντα, το ένα άλλο ένα....βεβαίως, αν δεν έχεις "ιδρώσει" για να τα κερδίσεις τότε τα λόγια είναι φτώχια!!!
Καλά να περνάτε παντα!!!!
 

Taniaplaymate

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
μα τοσο δυσκολο ειναι να αντιληφθουν οτι αμα ριξουν λιγο το κασε χωρις βεβαια να πεσει το επιπεδο των υπηρεσιων θα ανεβασουν τη μπιζνα
κατα 30-40% minimum?

No baby!!! IS MORE difiuclt for you to undersatnd that if the price will go down imidiately will go down also the QUALITY OF SERVICE!!!! Because simply they will come 10 people per day to meet me and 1st hotel will throw me away in the first day and 2nd i will be so fucked up that the 10th client will think that fuck a robot!!!!!!

So price 250... doing 1-2 clients per day!!! AND GIVE MY BEST BEHAVIOUR SERVICES AND MOOD!!!

Think little bit my fair friend!!! OR you want i do two meeting with 150 which is the only way to keep the quality of service and pay 150e hotel per day?

I dont know how you took the 7th star.... really!!! No logic my baby?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Baby as far as i am concern maybe u didn't read my review for Vesta...
I put here VFM = 5 and i wrote that i will not recomended her!!!!
Try again....

"Παρότι έγραψα ότι σίγουρα θα την ξανασυναντήσω, [size=15pt]το VFM είναι το 5[/size]!!!
Το γεγονός ότι εγώ πέρασα καλά, δεν παραβλέπω όλα αυτά τα στοιχεία που περιγράφω παραπάνω και να αρχίσω να "κλείνω" το μάτι σε όλους αυτούς που λόγω εγωϊσμού και ματαιοδοξίας θα τρέξουν να την δουν!!!!
Και πιστέψτε με ότι ήμουν εκεί παραπάνω από 1 ώρα, [size=15pt]δεν είναι δυνατόν να την προτείνω[/size]. Θα έλεγα ότι η κριτική του Νίτρο είναι πολύ κοντά, σε ποιους παίχτες ταιριάζει η γκόμενα...."
 
D

dude901123

Επισκέπτης

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Θα στο γράψω όσο γίνεται πιο απλοποιημένα....
Οι Ανατολικές το θεωρούν τιμή τους να πληρώνουμε για πάρτη τους και αυτές να μας "υπηρετούν", ανεξαρτήτως αν είναι πουτάνες ή όχι!!!!
Για τις πουτάνες δε, όσο περισσότερα πληρώνεις για σεξ τόσο λιγότερο "βρώμικες" αισθάνονται και τόσο περισσότερο ναρκισσισμό αποκτούν!!!
Άρα η αύξηση του πελατολογίου τους δεν είναι 1η πρωτεραιότητα για αυτές ειδικά αν είναι πραγματικά ανεξάρτητες!!!
Αυτά τα λίγα, γιατί μπορώ να γράψω τόμους...

ναι συναδερφε μην γραψεις τομους για το σχολιο μου γιατι δεν αξιζει , δεν ασχολουμαι επαγγελματικα με τις πουτανες και δεν δινω τοση αξια οσο εσυ (δικαιωμα σου).
κανω τα γουστα μου , αλλαζω παραστασεις , τις γαμαω τις πληρωνω και φευγω και ουτε που θυμαμαι.την υπολοιπη ενεργεια μου και ολες αυτες τις αναλυσεις τις αφιερωνω σε ανθρωπους που πραγματικα με ενδιαφερουν.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom