Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
Δύο μερόνυχτα και δεκα σελίδες΄για αυτό το θέμα; Δεν είναι πολύ; Ας το κόψουμε επιτέλους
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο λέμε.

Ακόμη και ο μεγαλύτερος μαλάκας να είναι ο συγκεκριμένος, η μικρή που πάει να το παίξει μαγκιόρα έχει σπάσει δις τον πιο χρυσό κανόνα που διέπει αυτές τις επαφές και ως εκ τούτου της αξίζει κράξιμο και blacklist.

Από εκεί και πέρα, by default υποστηρίζω παίχτες.

Οι κιουρίες ας λένε ότι θέλουν και όσο και να κοπανιούνται, δεν τις πιστεύω.

Ακόμη και λάθος να είμαι, πάλι on the safe side είμαι.

Αυτά.

η φωνή της λογικής και της συνέπειας στο παραλήρημα των προηγούμενων σελίδων...
συμφωνώ κι επαυξάνω.
Η Κιουρία είναι ρονγκ ρονγκ ρονγκ στο επίπεδο της εχέμυθης συνεύρεσης.
Αυτά πλερώνονται μαντάμ.
(Όχι ότι είχα πρεμούρα να σε πάρω αλά μπρατσέτα για τα περαιτέρω αλλά μετά από τέτοια συμπεριφορά, έχεις φάει μαύρο)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Good evening ma'am. We are honoured.

Surely you must mean almost everybody in the business knows you

How on earth you knew that he knew?

I think therein lies the whole point. Maybe he thought he was entitled to a small discount based on his performance.

Why?

Sure thing. And put a collar with a microchip round his neck.

No! Thank you! Thank you! Thank you!

Have a talk with your lawyer again because there is a misunderstanding somewhere.


Pity, we thought you were a lady of principle.


Ήσουν σχολαστικός και κατατοπιστικός και στην παραμικρή  λεπτομέρεια   :thumbsup: :cool2:

 

dimos axithis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Μπορώ να κάνω  ένα μικρό review για συγκεκριμένο ct εδώ ή κάπου αλλού;
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και δεν το ριχνεις εδω ρε Παιχτη .
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Εκτιμώ ότι πολύ ασχοληθήκαμε με την συγκεκριμένη! Και η αρνητική διαφήμιση δεν παύει να είναι διαφήμιση!
Δεν το έκανε για το 10ρικο, αλλά για να μαυρίσει το χομπίστα συνάδελφο με την συμπεριφορά του!
Σωστό η λάθος έτσι έκρινε το παληκάρι και έτσι συμπεριφέρθηκε! ;)
Για συγγνώμη δηλαδή!
Πόσοι από εδώ μέσα έχουν πληρώσει για υπηρεσίες των εν λόγω κοριτσιών και έχουν πάρει τα αρχίδια τους?? :think:
Και αυτές πάντα έχουν μια απάντηση έτοιμη!
Ήμουν κουρασμένη, ήταν στην αρχή του tour - ή το τέλος του ctour, την πονούσε ο κώλος της, όχι τον έχουμε μεγάλο, όχι ήταν αγενής, ήρθες αργοπορημένος, τελίωσε ο χρόνος σου, δεν έχει extra ball, δεν κάνω αυτό άσχετα τι λέει το γραφείο ή το site, μη εδώ μη εκεί!
Ίσως εδώ να καταλήγουμε κάπως έτσι!!
Δεν ταιριάξε η χημεία τους και το κοριτσόπουλο έχασε ένα 10ρικο!ε και :jerking:
Με το να χρησιμοποιήσει το δικηγόρο της μήπως έχασε κι άλλα?
Και για να έχει εύκαιρο δικηγόρο που "ασχολείται" να μαζέψει για πάρτη της ένα 10καρικο εμένα με προβληματίζει ιδιαίτερα! :think:
Και τέλος για την αναφορά περί νομιμότητας εδώ είναι για γέλια!! :2funny: :2funny:
Yes Alexia you are legal and we are illegal!!

Από την πόλη έρχομαι και στην κορφή "κωλούρι"

Την καλημέρα μου!
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Θα συμφωνήσω μαζί σου απλά από το φαίνεται έως το είναι έχει μια μικρή διαφορά!! Ειδικά με το AF

Σε επικοινωνια που ειχα μαζι τους μου ειπαν οτι ειναι ακριβως η ιδια κατοπιν ερωτησης μου.. Τωρα το θεμα ειναι αν πρεπει να τους πιστεψει κανεις..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εκτιμώ ότι πολύ ασχοληθήκαμε με την συγκεκριμένη! Και η αρνητική διαφήμιση δεν παύει να είναι διαφήμιση!
Δεν το έκανε για το 10ρικο, αλλά για να μαυρίσει το χομπίστα συνάδελφο με την συμπεριφορά του!

φταιει που γαμησε σα τρελος! επρεπε να γαμησει σα λογικος, μισοκοιμισμενος α χαχα χαχα χαχα
 

dimos axithis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Και δεν το ριχνεις εδω ρε Παιχτη .
χτες βράδυ Θες/νίκη συνάντησα την Panda. Εκ Μόσχας . Συνάντηση 30 λεπτών στα 150 ευρα (κατόπιν συνεννόησης). Με υποδέχθηκε με μια πετσέτα κ με έστειλε κατευθείαν για μπάνιο. Πολυ μικροσωμη ( εμένα μου αρέσει) , πολυ μικρό στήθος , και ωραίο κοσμάκη. Αλλα το πρόσωπο απίστευτο!!!! Ευγενική μεν αλλα εδω σταματούν τα θετικά. Στην αρχή κάπως αποστασιοποιημενη, μέσος ορος  bj που το κράτησε για 2 λεπτά μόνο και μετα ήθελε να μου φορέσει ελαστικό σαν καλτσα. Κάπως παθητική σε όσες στάσεις διαλεγα, μου ζήτησε να τελειώσω στο τέταρτο και όταν της είπα ότι έχω πληρώσει για μισάωρο μου είπε ότι 150 δεν αρκούν για μισάωρο ... ( δε μου το είχαν πει αυτο στη συμφωνία ) Τες πα , στο 20λεπτο ζήτησα cim. No.  Cif ???  No. Only cob. Αλλα έγραφαν τα site  όμως κ χαλαστηκα .δεν μπορώ να πω ότι τα κλαίω , αλλα δεν τρελαθηκα κιόλας ... Αυτά !
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
χτες βράδυ Θες/νίκη συνάντησα την Panda. Εκ Μόσχας . Συνάντηση 30 λεπτών στα 150 ευρα (κατόπιν συνεννόησης). Με υποδέχθηκε με μια πετσέτα κ με έστειλε κατευθείαν για μπάνιο. Πολυ μικροσωμη ( εμένα μου αρέσει) , πολυ μικρό στήθος , και ωραίο κοσμάκη. Αλλα το πρόσωπο απίστευτο!!!! Ευγενική μεν αλλα εδω σταματούν τα θετικά. Στην αρχή κάπως αποστασιοποιημενη, μέσος ορος  bj που το κράτησε για 2 λεπτά μόνο και μετα ήθελε να μου φορέσει ελαστικό σαν καλτσα. Κάπως παθητική σε όσες στάσεις διαλεγα, μου ζήτησε να τελειώσω στο τέταρτο και όταν της είπα ότι έχω πληρώσει για μισάωρο μου είπε ότι 150 δεν αρκούν για μισάωρο ... ( δε μου το είχαν πει αυτο στη συμφωνία ) Τες πα , στο 20λεπτο ζήτησα cim. No.  Cif ???  No. Only cob. Αλλα έγραφαν τα site  όμως κ χαλαστηκα .δεν μπορώ να πω ότι τα κλαίω , αλλα δεν τρελαθηκα κιόλας ... Αυτά !

150 ζητανε για μιση ωρα η' διαπραγματευτηκες? Ρωταω γιατι στο σαιτ λεει 180
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Σε επικοινωνια που ειχα μαζι τους μου ειπαν οτι ειναι ακριβως η ιδια κατοπιν ερωτησης μου.. Τωρα το θεμα ειναι αν πρεπει να τους πιστεψει κανεις..

Πλάκα κάνεις??  :o

Κάποια στιγμή πρέπει να γράψω σε πόσες έχω πάει και έφυγα στο 3λεπτο! Αλλά μάλλον πρέπει να το κάνω σαν τον πρόεδρον να τις φωτογραφίζω εγώ όταν φεύγω! από ένα πρακτορείο ένα βράδυ πέρασα και από τις τέσσερις που είχαν! από πείσμα να δω πόσο photoshop παίζει! η Τελευταία μου είπε!
Are you crazy?? maybe but for sure not MAKAKAS! να φάω την photoshopia σας.!!

αντε γεια!!
 

dimos axithis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Εσύ την τιμή και η γκόμενα το ΧΡΟΝΟ!! ρε τι τραβάμε...
Τα ακούς mamadam alexia! Was beter to cut him 10 min for this 10 euros than to use lawyers to "cut his balls"!!  :2funny:
σωστό αλλα έτσι έχασε άλλες 2 τουλάχιστον 150ρουδες η μοσχοβιτισσα κ θα τις κερδίσει κάποια άλλη που θα κάνει τη δουλεια της καλύτερα. Δεσμεύομαι ότι όσα γράφω έχουν να κάνουν με τα δικά μου κριτήρια. Μπορει εγω να είμαι δύσκολος .... Τι να πω ...
 

dimos axithis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Επίσης ξέρει κανείς γιατί δε δημοσιεύσανε ακομα στο αντίστοιχο site το review μου ;; Μήπως δημοσιεύουν μόνο τις καλές κριτικές ;;;
 

anan74

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χτες βράδυ Θες/νίκη συνάντησα την Panda. Εκ Μόσχας . Συνάντηση 30 λεπτών στα 150 ευρα (κατόπιν συνεννόησης). Με υποδέχθηκε με μια πετσέτα κ με έστειλε κατευθείαν για μπάνιο. Πολυ μικροσωμη ( εμένα μου αρέσει) , πολυ μικρό στήθος , και ωραίο κοσμάκη. Αλλα το πρόσωπο απίστευτο!!!! Ευγενική μεν αλλα εδω σταματούν τα θετικά. Στην αρχή κάπως αποστασιοποιημενη, μέσος ορος  bj που το κράτησε για 2 λεπτά μόνο και μετα ήθελε να μου φορέσει ελαστικό σαν καλτσα. Κάπως παθητική σε όσες στάσεις διαλεγα, μου ζήτησε να τελειώσω στο τέταρτο και όταν της είπα ότι έχω πληρώσει για μισάωρο μου είπε ότι 150 δεν αρκούν για μισάωρο ... ( δε μου το είχαν πει αυτο στη συμφωνία ) Τες πα , στο 20λεπτο ζήτησα cim. No.  Cif ???  No. Only cob. Αλλα έγραφαν τα site  όμως κ χαλαστηκα .δεν μπορώ να πω ότι τα κλαίω , αλλα δεν τρελαθηκα κιόλας ... Αυτά !

Για τις δυο Μοσχοβίτισσες, διαβάστε την κριτική μου, που θα δημοσιευθει (μόλις εγκριθεί) σε αυτό εδώ το σάιτ.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom