Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (9 μέλη και 88 επισκέπτες)

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Α, ρε ΤΥΧΕΡΑΚΗΔΕΣ Αθηναίοι! Μόλις είδα τι ΑΣΤΕΡΙ σας έρχεται σήμερα:


Moυ φαίνεται πως στη Θεσσαλονίκη στέλνουν μόνο τις κάμπιες και τα καλά κομάτια μένουν σε εσάς!
 

markmarkus25

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω underwater111, δυστυχως ομως τωρα ειδα και την ΒΕΑ, και παλυ κολλησα, !!!! ποια απο τις δυο???? μπορει να βοειθησει κανεις?????

Σας παρακαλω ρε παιδεια.... βοηθειστε τον συμπολιτι!!!!!
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Καλησπέρα.Είδα την φώτο της Λορα και έπαθα ζημιά.Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει πως κλείνου ραντεβού σε αυτές τις περιπτώσεις?
 

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε μην το συζητας. Εχω παει με ΒΕΑ και δεν λεει πολλα παραγματα. Μιλαει και παρα πολυ, στοιχειο που εμενα τουλαχιστον με κουραζει. Η θεα που σου εδειξε ο underwater1 11 μαλλον θα ειναι καλυτερη
 

markmarkus25

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
σε ευχαριστω... αλλα τωρα επαθα και εγω πλακα με τιν λορα..... τι να κανω!!!! γιατι μας το κανουνε αυτο???????
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
Δεν με ενδιαφερει αν μιλουσε πολυ απο κρεβατι τι ελεγε?
 

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Λιγα πραγματα. Γενικα προθυμη, αλλα χωις ιδιαιτερα καλη τεχνικη. Ασε που οταν πήγα επινε καφε στο δωματιο με μια φιλη της, στοιχειο που επίσης με ξενερωσε
 

KaiserSoze

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Μαλακία σου. Έπρεπε να την ρωτήσεις πόσο πάει και με την φίλη της μαζί
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Κύριοι... ΟΛΑ τα λεφτά!

[size=12pt]ΘΑΝΑΤΟΣ[/size]

http://[URL unfurl="true"]www.princessofeurope.com/girls/Anitapek013.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.princessofeurope.com/girls/Anitapek026.jpg[/img[/URL]]

...τι να λέμε τώρα!
 

markmarkus25

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
και οχι μονο..... αντε τωρα να αποφασισει κανεις!!!!!!!!!!!!!!

ειναι τελεια η κοπελα!!!!!!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
το καλυτερο.................... :smitten:

Ομολογώ πως έχει ΠΟΛΥ καιρό να έρθει στην Ελλάδα κάτι τόσο καλό - εμφανισιακά! Θα εκτιμούσαμε ΟΛΟΙ μας ιδιαίτερα, αν κάποιο μέλος του forum την τιμούσε... να μας έγραφε τη γνώμη του (μήπως και χαιρόμασταν κι εμείς που δεν πρόκειται να την "στοκάρουμε", αφού Θεσσαλονίκη ΔΕΝ έρχεται).

ΥΓ. xebrakotos, που είσαι και δεν σ' ακούω?
 

markmarkus25

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
τι λειλα τι λορα ειναι τελεια..... αστε νομιζω οτι αγαπησα!!!!!!!!
 

markmarkus25

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδεια εχω την εντυποσει οτι το βυζι ειναι σιλικονατο!!!! Τι λετε και εσεις??? Εαν ειναι λυθικε το προβλιμα μου!!!! Αφου δεν μου αρεσουν τα σιλικονατα παω με νικολ...... εκτος και εαν γνοριζει κατι αλλο κανεις για νικολ!!!!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Λειλα την ελεγαν αλλα απο οτι μου ειχε πει καποιος εχει εξτρα κιλα.

E, να μην τρελαθούμε κιόλας! Ακου λέει "έξτρα κιλά"! Εκτός αν εννοεί τις ΤΕΛΕΙΕΣ βυζάρες της...!

4_big.jpg


7_big.jpg


1_big.jpg
 

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Κυριοι, μακρια από τη Μονα Γκριν. Πηγα πριν μερικες μερες και φρικαρα. Ειναι γεματη Τατουαζ, εχει σκουλαρικι στη γλωσσα και στο δοντι(!) και ειναι και γεματουλα. Το τελευταιο δεν με χαλάει καθολου (ισα-ισα που τα καλυτερα γαμησια της καριερας μου τα εχω κανει με γεματουλες) αλλα τα υπολοιπα ηταν σκετη φρικη. Βεβαια κομπλαρα, ο ΜΑΛΑΚΑΣ, και εκατσα. Εσκασα 260 ευρωπουλα και μετα μουτζωνα ολη μερα τη μαπα μου. Τεχνικα ηταν πολυ καλη και σαν χαρακτηρας ευχαριστη, αλλά 260 ευρω για να πηδηξεις το θυλικο Ντενις Ροντμαν, ε, παει πολύ...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom