Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (4 μέλη και 76 επισκέπτες)

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Δηλ. για να καταλάβω για ποιο λόγο γίνεται τέτοιου είδους συζήτηση!!!!
Η οποιαδήποτε γκόμενα δεν μπορεί να γίνει και πουτάνα?
Όπως και η οποιαδήποτε πουτάνα δεν μπορεί να γίνει γκόμενα?
'Αρα?
Εγώ ξέρω ότι και οι μεν  και οι δε έχουν τις ίδιες βασικές "ανάγκες"!!!!
Απλώς διαφέρει ο τρόπος που τις υλοποιούν!!!!
Κάποιοι έχουν "πέραση" σε πουτάνες και κάποιοι σε γκόμενες!!!!
Και τα δύο "είδη" το μουνί το έχουν κάθετα!!!!!
Έλα μου όμως που η υποκρισία, τα κόμπλεξ και οι ηθικές αναστολές του καθενός, τους κάνουν να αντιδρούν!!!
Για να μπορούν να κοιμούνται τα βράδια ήσυχοι!!!!
Ειδικά αυτοί που πάνε με πουτάνες και έχουν και κόρη!!!!
Και πηγαίνουν που και που στην εκκλησίτσα και ανάβουν ένα κεράκι!!!!
Άμα βλέπεις τις πουτάνες σαν σκεύοι, τότε βλέπεις όλες τις γυναίκες έτσι....
Απλώς υποκρίνεσαι...έχουμε και μια γαμημένη κοινωνία που μας κρίνει!!!!
Τι λένε μερικοί....μην κρίνεις για να μην κριθείς!!!!
εεεεεε......στην σκατοκοινωνία που ζούμε, αυτά γίνονται.....μετράμε συνέχεια τις πούτσες μας!!!! :rockon: :rockon:
Πάμε σε άλλο ερώτημα, μεσαιωνικό θα έλεγα....τσάμπα γαμήσι υπάρχει? :2funny: :2funny: :2funny:
εισαι πολυ μεγαλος :rockon: :rockon:

 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Ωχ, μυρίζει μπαρούτι στην ατμόσφαιρα, προβλέπω νέο γύρο εχθροπραξιών. Ειρήνη υμίν, αδέλφια  :priest:



Δηλ. για να καταλάβω για ποιο λόγο γίνεται τέτοιου είδους συζήτηση!!!!
Η οποιαδήποτε γκόμενα δεν μπορεί να γίνει και πουτάνα?
Όπως και η οποιαδήποτε πουτάνα δεν μπορεί να γίνει και γκόμενα?
'Αρα?
Εγώ ξέρω ότι και οι μεν  και οι δε έχουν τις ίδιες βασικές "ανάγκες"!!!!
Απλώς διαφέρει ο τρόπος που τις υλοποιούν!!!!
Κάποιοι έχουν "πέραση" σε πουτάνες και κάποιοι σε γκόμενες!!!!
Και τα δύο "είδη" το μουνί το έχουν κάθετα!!!!!
Έλα μου όμως που η υποκρισία, τα κόμπλεξ και οι ηθικές αναστολές του καθενός, τους κάνουν να αντιδρούν!!!
Για να μπορούν να κοιμούνται τα βράδια ήσυχοι!!!!
Ειδικά αυτοί που πάνε με πουτάνες και έχουν και κόρη!!!!
Και πηγαίνουν που και που στην εκκλησίτσα και ανάβουν ένα κεράκι!!!!
Άμα βλέπεις τις πουτάνες σαν σκεύοι, τότε βλέπεις όλες τις γυναίκες έτσι....
Απλώς υποκρίνεσαι...έχουμε και μια γαμημένη κοινωνία που μας κρίνει!!!!
Τι λένε μερικοί....μην κρίνεις για να μην κριθείς!!!!
εεεεεε......στην σκατοκοινωνία που ζούμε, αυτά γίνονται.....μετράμε συνέχεια τις πούτσες μας!!!! :rockon: :rockon:
Πάμε σε άλλο ερώτημα, μεσαιωνικό θα έλεγα....τσάμπα γαμήσι υπάρχει? :2funny: :2funny: :2funny:




 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εδώ ταιριάζει αυτό Λάλακ!!! ;) :2funny: :2funny: :2funny:

 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Έλα μου όμως που η υποκρισία, τα κόμπλεξ και οι ηθικές αναστολές του καθενός, τους κάνουν να αντιδρούν!!!
Για να μπορούν να κοιμούνται τα βράδια ήσυχοι!!!!
Ειδικά αυτοί που πάνε με πουτάνες και έχουν και κόρη!!!!
Και πηγαίνουν που και που στην εκκλησίτσα και ανάβουν ένα κεράκι!!!!
Άμα βλέπεις τις πουτάνες σαν σκεύοι, τότε βλέπεις όλες τις γυναίκες έτσι....
Απλώς υποκρίνεσαι...έχουμε και μια γαμημένη κοινωνία που μας κρίνει!!!!
Τι λένε μερικοί....μην κρίνεις για να μην κριθείς!!!!
εεεεεε......στην σκατοκοινωνία που ζούμε, αυτά γίνονται.....μετράμε συνέχεια τις πούτσες μας!!!! :rockon: :rockon:
Πάμε σε άλλο ερώτημα, μεσαιωνικό θα έλεγα....τσάμπα γαμήσι υπάρχει? :2funny: :2funny: :2funny:

Για να είμαι ειλικρινής, από το σημείο αυτό και κάτω σ'έχασα, δεν είμαι κι από τους πιο μπασμένους στην αργκό βλέπεις, αλλά το παλεύω.
Οπότε, αν θες να το σπάσεις και να το ξαναρίξεις ... μπας και το πιάσω με την 2η, αν δεν σου κάνει κόπο, κάντο.
Πάντως η κουβέντα, αν θυμάμαι καλά, ξεκίνησε από το ερώτημα του συμπαίκτη Pink_floyd: , για το ενδεχόμενο "φιλικής" συνάντησης πελάτη με ctουρίστρια, εκτός προγράμματος και χωρίς τη μεσολάβηση του πρακτορείου. Τώρα, πώς απ' αυτό το απλό και φαινομενικά "αφελές" ερώτημα του συμπαίκτη φθάσαμε σε όλα όσα υποστηρίζει ο Λουκ αρχικά, ο Tipos, ο Τρες, εσύ και άλλοι, πες με βλάκα αλλά ειλικρινά δεν το κατάλαβα.
Υ.Γ. Ψέμματα, του Tipos και του Τρες τα ποστ τα κατάλαβα  :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
:2funny: :2funny: :2funny:

Πηρα 5 φορες και δεν απαντησε
Οποτε ...
Άστο για μεθαύριο καλύτερα....είμαι σίγουρος θα έχεις καλύτερη τύχη!!!! ;)
Και δεν απαντάει σε sms...!!!
Εσύ απόφασίζεις έτσι και αλλιώς!!!! :sunglasses:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
O pink floyd διευκρινησε και απαντησανε παρα πολλοι κορυφαιοι εδω μεσα και με γνωμες και με εμπειριες οτι οι γκομενες βγαινουν,αυτο ρωτησε ο παιχτης.και ευτυχως που υπαρχουν αυτοι να ακουσει και κανα νεος οπως εγω, γιατι αμα περιμενουν απο σενα....μηπως σου τις χαλανε και δεν μπορεις να τις μαντρωσεις?

Ασε τα μαντρωματα παιχτη, γιατι οι ποιο πολλες που μαντρωνω δεν βγαζουν το ψωμι τους απο τουρισμο! Οι πιτσιρικαδες καλο θα ηταν να κανουν αυτη την διακριση γιατι γκομενα δεν ειναι το ιδιο με τανα!!

Αν θες ποικιλια τοτε γαμα και τις δυο, αλλα μην μπερδευεσαι η ονειρευεσαι οτι θα βγαλεις τανα γκομενα.

Γνωμη μου και μονο παιχτη!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δηλ. για να καταλάβω για ποιο λόγο γίνεται τέτοιου είδους συζήτηση!!!!
Η οποιαδήποτε γκόμενα δεν μπορεί να γίνει και πουτάνα?
Όπως και η οποιαδήποτε πουτάνα δεν μπορεί να γίνει και γκόμενα?
'Αρα?

Οχι φιλε Γεοπα, και μην μπερδευεσαι! Αν η γκομενα γινει πουτανα και πηδιεται για χρημα απο οποινδηποτε, δεν ειναι πλεον γκομενα! Ξεχνας οτι ολες που ερχονται Αθηνα για "τουρισμο" πανε και Μιλανο και Παρισι και πηδιουνται με τον καθε "αραπη" που θα τους τα σκασει!! Πολλες πανε και Ντουμπαι και πηδιουνται με Αραβες που τους τα σκανε ποιο χοντρα απο εμας. :grin:

Μην μπερδευομαστε, αλλο μια γκομενα που εχει αισθηματα για σενα, και αλλο τανα που εχει αισθηματα για το πορτοφολι σου!!

Μην μπερδευουμε τα μπουτια με την ψωλη!  :2funny: :2funny: :2funny:

Αρκετη φιλοσοφια για τανες καναμε, και ελπιζω να βοηθησει τους πιτσιρικους!! :grin: :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
οχι φιλε μου,δεν θα σας κανω τη χαρη.εγω δεν ειμαι μαγκας του πληκτρολογιου και προσεχω τις εκφρασεις μου.ας παρει αυτος τα σταρκιν του και ας φτιαξει μια φρουτοσαλατα και καλη χωνεψη...α και που σε λουκεντ ,μην απαντας σε μενα απαντα στον ΒΑΒΥ τον NITRO και στον TIPOS

Βρε αντικτ δεν κανουμε κοινωνικη κριτικη εδω!! Απλως μια διαφοροποιηση κανουμε το τι εστι γκομενα και τι τανα! Δεν μου φαινεται οτι ο ΒΑΒΥ, ο ΝΙΤΡΟ η ο Τιπος διαφωνουν! Τον χαβαλε τους κανουν και καλα κανουν!! Νομιζεις οτι δεν γνωριζουν την διαφορα μεταξυ τανας και γκομενας?  :think:
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
στράκια έλεγε ο γνωστός παίχτης....

σταρκια είναι η γνωστή ποικιλία τα μήλα στάρκιν......  :2funny: :2funny: :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.cascadel.org/flora/starkdel.jpg[/img[/URL]]


[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
κάνεις λάθος τιμημένε ..η Nicole ακόμα και σε κομό είναι πολύ προχωρημένο μοντέλο ...το ότι επιλέγει πελάτες και συχνά πυκνά μαλακίζεται ειναι αλήθεια...αλλά μην την πέφτεις του Τρες ....δική μου ανακάλυψη είναι, απλά μετά ανέλαβε ο μεγάλος και την εξέλιξε....
Για τους παίκτες όμως που έχουν αδυναμία στα μακρυά πόδια ,τα κορμιά που γεμίζουν το κρεβάτι και σε αυτούς που γουστάρουν να γαμάνε γκόμενες τύπου Κίμπερλυ είναι σούπερ....

ΧΧΧ

Συγνώμη, αλλά τί σχέση έχει αυτή με τις βυζαρες της Κίμπερλυ, που εκτός των άλλων είναι μοντέλο κανονικό κι όχι στα λόγια..! Η Νικόλ που είδα είναι τελείως άβυζη..!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Επειδή με το 60άρι που αναφέρεις κατάλαβα μάλλον ποιάν εννοείς, γιατί έχω περάσει κι εγώ από κει, ας προσέξει μόνο ο παίκτης μην τον στραγγίξει αυτή με το 60άρι, γιατί τα λεφτά της τα τιμάει όσο δεν πάει άλλο, και μετά μη ξεμείνει από καύσιμα για την ψηλή. Γιατί κι αυτή θέλει φορτωμένο το ρεζερβουάρ για να τη χαρεί κανείς όσο περισσότερο γίνεται.

Ποιό 60αρι ρε παιδιά..; Στην τραγουδίστρια αναφέρεστε..; Κ σε ποιό πρόγραμμα..; Με 69..;
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
οχι φιλε μου,δεν θα σας κανω τη χαρη.εγω δεν ειμαι μαγκας του πληκτρολογιου και προσεχω τις εκφρασεις μου.ας παρει αυτος τα σταρκιν του και ας φτιαξει μια φρουτοσαλατα και καλη χωνεψη...α και που σε λουκεντ ,μην απαντας σε μενα απαντα στον ΒΑΒΥ τον NITRO και στον TIPOS

ενα αστείο καναμε ρε φιλαράκο...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Ρε παιχτες υπαρχει περιπτωση να συναντει κανεις καποιο κουριτσι οταν ειναι σε τουρ,χωρις να το ξερει το γραφειο ?

Και οταν αυτο γινεται και γινει και χωρις αντιτιμο αλλα και χωρις απαραιτητα να υπαρχει σεξ, τι παιζει συνηθως ?

Εχει κανεις ορεξη να ασχοληθει και να απαντησει με PM ?

Καταρχάς, εγώ δεν το κρύβω, ότι είμαι μάλλον αγαπούλης..! Δηλ, για να δώσω τόσα λεφτά για να συναντήσω κάποια πρέπει να τη γουστάρω πολύ..! Τόσο που θα θελα πολύ να την έχω γκόμενα..! Μ' αρέσει η GFE κ γι' αυτήν την ψευδαίσθηση της μιας ώρας πληρώνω..!
Αν ήθελα μόνο σεξ, υπάρχουν κ τα στούντιο κ τα μπουρδέλα που 'ναι πιο οικονομικά..!
Τώρα αν γίνεται ν' ανταποκριθεί κι αυτή κ να θέλει να βρεθείτε κι εκτός, δεν ξέρω..
Εμένα δε μου 'χει τύχει πάντως.. Αλλά αν γίνει, θα ξέρω ότι θα γουστάρει κι αυτή, γιατί μεγάλο πορτοφόλι για να μου τα φάει δεν έχω ούτως ή άλλως..!
Αυτό που μπορεί να γίνει ίσως, είναι να βρεθείτε εκτός πρακτορείου κ να σου κάνει καλύτερη τιμή..!
Για φρι φακ το βρίσκω χλωμό, εκτός κι αν σε βάζει να γράφεις μούφα κριτικές για πάρτη της κ να της μεταφράζεις τι γράφουμε εδώ πέρα..! (όπως συζητούσαμε πριν λίγο καιρό..!)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Για φρι φακ το βρίσκω χλωμό, εκτός κι αν σε βάζει να γράφεις μούφα κριτικές για πάρτη της κ να της μεταφράζεις τι γράφουμε εδώ πέρα..! (όπως συζητούσαμε πριν λίγο καιρό..!)

Μην ανοιγεις πληγες!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392


Παίχτες για να χαλαρώσουμε λίγο.


Την παραπάνω κριτική την έγραψε ο Κ. Στεφανής, ο Τζίγγερ ή ο Ιαβέρης (για τους παλαιότερους)?

Αναφέρθηκαν βέβαια κάποια μοντελα και κινητήρες πριν από 6-7 σελίδες, και μάλλον ο παίχτης επηρεάστηκε πολύ.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Παίχτες για να χαλαρώσουμε λίγο.


Την παραπάνω κριτική την έγραψε ο Κ. Στεφανής, ο Τζίγγερ ή ο Ιαβέρης (για τους παλαιότερους)?

Αναφέρθηκαν βέβαια κάποια μοντελα και κινητήρες πριν από 6-7 σελίδες, και μάλλον ο παίχτης επηρεάστηκε πολύ.  :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι ευχαριστω, δεν θα περασω!  :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Παίχτες για να χαλαρώσουμε λίγο.


Την παραπάνω κριτική την έγραψε ο Κ. Στεφανής, ο Τζίγγερ ή ο Ιαβέρης (για τους παλαιότερους)?

Αναφέρθηκαν βέβαια κάποια μοντελα και κινητήρες πριν από 6-7 σελίδες, και μάλλον ο παίχτης επηρεάστηκε πολύ.  :2funny: :2funny: :2funny:

O Jagger αποκλείεται να την έγραψε, γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να ξέρει τόσα πολλά για τουτού. Απλά τα οδηγούσε (έσπαγε).
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Παίχτες για να χαλαρώσουμε λίγο.


Την παραπάνω κριτική την έγραψε ο Κ. Στεφανής, ο Τζίγγερ ή ο Ιαβέρης (για τους παλαιότερους)?

Αναφέρθηκαν βέβαια κάποια μοντελα και κινητήρες πριν από 6-7 σελίδες, και μάλλον ο παίχτης επηρεάστηκε πολύ.  :2funny: :2funny: :2funny:

μοντέλα απο τούρμπο aftermarket είναι παίκτη....

τον εμπνέω εγώ τον παίκτη....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom