Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (1 μέλη και 72 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Φτερουγα, Βλακεντιο να λες το εαυτο σου και αυτα που γραφεις στις κριτικες σου!! Δεν ειμαι μονο εγω που τα διαβαζω!!

Εχεις γινει λιγο ρεντικολο με το μωρο! Πρωτα την εκθειαζεις με 9αρια, μετα μας λες οτι εισαι παλιος πελατης και δεν δεχεται καινουργιους λογω ασφαλειας, και μετα μας λες οτι δεν αξιζει ουτε ενα κατοσταριο!

Θες να μας πεις και αλλα για τις αλλες τανες που εκθειαζεις στις κριτικες σου??

Αντε, και αμα θελεις και αλλο χωσιμο, εδω ειμαι!!

Απορία: αν κάποιος περάσει πολύ καλά σ' ένα ραντεβού με μια κοπέλα και γράψει αντίστοιχη κριτική με υψηλή βαθμολογία, έστω και εν μέρει δοσμένη λόγω του "ενθουσιασμού" του, τον καθιστά αμέσως προμότορα της κοπέλας, ειδικά αν έχει το θάρρος να παραδεχθεί ότι την αμέσως επόμενη μέρα, σε 2ο ραντεβού στο καπάκι, δεν πέρασε εξίσου καλά; Και αυτό παίκτη σε διαβεβαιώ ότι ο Φτερούγας το είχε ήδη παραδεχθεί σε μένα μέσω μηνύματος στο Skype, που μου το έστειλε σε ανύποπτο χρόνο, προτού δηλ. βγεις να τον κατηγορήσεις. Κι αν δεν με πιστεύεις, στο κάνω copy-paste και στο στέλνω.
Εγώ νομίζω ότι ένας παίκτης κρίνεται από το σύνολο της συμμετοχής του στο site (κριτικές + ποστ) για την αξιοπιστία του, και ο συγκεκριμένος αν μη τι άλλο έχει αποδείξει ότι είναι ΑΠΟΛΥΤΑ καθαρός.
Υ.Γ. Αν θες να με κατηγορήσεις κι εμένα ότι έγινα αυτόκλητος δικηγόρος του Φτερούγα, κανένα πρόβλημα, τιμή μου. Ό,τι γράψεις σε απάντησή μου, ΑΝ το θελήσεις, σε παρακαλώ να είναι κόσμιο, όπως με ευγένεια πιστεύω ότι σου απευθύνομαι κι εγώ.
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Ελα ρε κουλαρετε ρε παιχτες ...
Ειπαμε να μην κανουμε τα στραβα ματια σε μαλακισμενες περιπτωσεις αλλα μην τρελαινομαστε κιολας
Μεγαλα παιδια ειμαστε
Ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του
Σε λιγο με την κωλοκριση και το Δ.Ν.Τ που δεν θα χουμε μια να χωνουμε στα μουνια να δω  με τι θα ασχολουμαστε
Αντε καλο μηνα και απο μενα
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Απορία: αν κάποιος περάσει πολύ καλά σ' ένα ραντεβού με μια κοπέλα και γράψει αντίστοιχη κριτική με υψηλή βαθμολογία, έστω και εν μέρει δοσμένη λόγω του "ενθουσιασμού" του, τον καθιστά αμέσως προμότορα της κοπέλας, ειδικά αν έχει το θάρρος να παραδεχθεί ότι την αμέσως επόμενη μέρα δεν πέρασε εξίσου καλά; Και αυτό παίκτη σε διαβεβαιώ ότι ο Φτερούγας το είχε ήδη παραδεχθεί σε μένα μέσω μηνύματος στο Skype, που μου το έστειλε σε ανύποπτο χρόνο, προτού δηλ. βγεις να τον κατηγορήσεις. Κι αν δεν με πιστεύεις, στο κάνω copy-paste και στο στέλνω.
Εγώ νομίζω ότι ένας παίκτης κρίνεται από το σύνολο της συμμετοχής του στο site (κριτικές + ποστ) για την αξιοπιστία του, και ο συγκεκριμένος αν μη τι άλλο έχει αποδείξει ότι είναι ΑΠΟΛΥΤΑ καθαρός.
Υ.Γ. Αν θες να με κατηγορήσεις κι εμένα ότι έγινα αυτόκλητος δικηγόρος του Φτερούγα, κανένα πρόβλημα, τιμή μου. Ό,τι γράψεις σε απάντησή μου, ΑΝ το θελήσεις, σε παρακαλώ να είναι κόσμιο, όπως με ευγένεια πιστεύω ότι σου απευθύνομαι κι εγώ.

Πιλοτε, αλλο να γραψεις μια κριτικη οπου εχεις ενθουσιαστει, και αλλο να τα βλεπεις με ροζ γυαλια. ;)

Δεν νομιζεις οτι η κριτικη του για την Αλεκσα ειναι εντελως παραπλανητικη, ιδιως τωρα που παραδεχεται οτι δεν αξιζει ουτε ενα κατοσταρικο???

Ο επομενος που δεν την ξερει και παει και φαει τα μουτρα του, τι θα πει????  :think: :think:

Αντε για να μην συνεχισω με τον φτερουγα!!
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Lucent παντως αμα θες δικηγορο σε αναλαμβανω δωρεαν αγορινα μου  :2funny: :2funny:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
πολυπαιγμένη η κασέτα στις τελευταίες σελίδες.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Να πάω να την δω να δώσω Τεχνική Εμπειρογνωμοσύνη?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ας κρινουν οι Παιχτες !!!

11 κριτικες απο δυνατους Παιχτες και μια ο Doc ( μια κατηγορια μονος του )!!! :grin: :grin: :grin:


Και αυτην που την βαζεις??? :grin: :grin: :grin:


Λες να ειναι ο γνωστος μουνοντοκτορας???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Πιλοτε, αλλο να γραψεις μια κριτικη οπου εχεις ενθουσιαστει, και αλλο να τα βλεπεις με ροζ γυαλια. ;)

Δεν νομιζεις οτι η κριτικη του για την Αλεκσα ειναι εντελως παραπλανητικη, ιδιως τωρα που παραδεχεται οτι δεν αξιζει ουτε ενα κατοσταρικο???

Ο επομενος που δεν την ξερει και παει και φαει τα μουτρα του, τι θα πει????  :think: :think:

Αντε για να μην συνεχισω με τον φτερουγα!!

Την ώρα που έφυγε από κει τη 1η φορά άξιζε τα λεφτά που του ζήτησε, την επόμενη φορά που τη συνάντησε δεν τα άξιζε γιατί (η κοπέλα) δεν είχε την ίδια απόδοση και κέφι με τη 1η, πού το περίεργο; Έχει συμβεί φαντάζομαι ουκ ολίγες φορές, άλλωστε κι αυτές άνθρωποι είναι, δεν μπορούν πάντα να βγάζουν τον ίδιο καλό εαυτό, όπως κι εμείς (οι πελάτες) άλλωστε. Τώρα αν κάποιος παρασυρθεί από τη κριτική του Φτερούγα και δεν περάσει καλά με την Aleksa, όπως παραδέχθηκε ότι δεν πέρασε κι ο ίδιος καλά, δεν σημαίνει ότι ο Φτερούγας καθίσταται αμέσως προμότορας και ότι γράφει κατά παραγγελία του πρακτορείου ή της κοπέλας. Άλλωστε οι κριτικές ολονών μας δεν είναι θέσφατα, τις λαμβάνουμε υπόψη και αποφασίζουμε αν θέλουμε ή όχι να πάρουμε το όποιο μικρό ή μεγάλο ρίσκο υπάρχει πάντα, να συναντήσουμε δηλ. μια κοπέλα που ενδέχεται να μην ανταποκριθεί τελικά στις προσδοκίες μας. Οι κριτικές δηλ. είναι απλώς μια υποκειμενική εικόνα που σχηματίζει αυτός που τη γράφει, και τίποτα παραπάνω, αρκεί να είναι καλοπροαίρετη. Και η συγκεκριμένη ήταν όταν γράφτηκε. Αλλιώς θα φοβόμαστε τον ίσκιο μας και κανένας δεν θα γράφει πλέον τίποτα για καμμία, αν είναι θετική και είναι να τα ακούει από τους άλλους.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και αυτην που την βαζεις??? :grin: :grin: :grin:


Λες να ειναι ο γνωστος μουνοντοκτορας???  :2funny: :2funny: :2funny:
Μιλαω μονο για αυτες που ξερω και απο την καλη και απο την αναποδη !!!
Και για την Ολγα εγραψα το πρωι αρα ας μην ανακυκλωνουμε τα ιδια !!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Καλά, πείτε όποιος ξέρει τίποτα για Esther τώρα.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Αν εξακολουθείς να υποστηρίζεις πως υπάρχει σκοπιμότητα στην κριτική μου, είσαι ακόμη πιό [size=25pt]ΒΛΑΚΑΣ[/size] απότι νόμιζα αρχικά!  :grin:
Και δυστυχώς για σένα, μια & δεν το κατάλαβες ακόμα, ΔΕΝ είναι προσωπική μου άποψη!

Δεν νομιζεις οτι η κριτικη του για την Αλεκσα ειναι εντελως παραπλανητικη, ιδιως τωρα που παραδεχεται οτι δεν αξιζει ουτε ενα κατοσταρικο???


Αντε για να μην συνεχισω με τον φτερουγα!!
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Θελεις να μου γλυτωσεις κανενα φραγκο ?????  :grin: :grin: :grin:


Τι να σου γλυτωσω ρε συ , εδω λεμε θα βγαλεις κιολας  :2funny: :2funny:


P.s  Αντε ρε ξεκολλατε λεμεεεεεεεε με τις γκομενεεεεεεεςςςςς

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Αν εξακολουθείς να υποστηρίζεις πως υπάρχει σκοπιμότητα στην κριτική μου, είσαι ακόμη πιό [size=25pt]ΒΛΑΚΑΣ[/size] απότι νόμιζα αρχικά!  :grin:
Και δυστυχώς για σένα, μια & δεν το κατάλαβες ακόμα, ΔΕΝ είναι προσωπική μου άποψη!

Να σου παραθεσω τα ΔΙΚΑ σου λογια !!!

Προσκύνησα κι εγώ!!!!!

Εξαιρετική η Σλάβα-σκλάβα & δικαιότατη η γενική αναγνώριση που κέρδισε.
Χρυσοπράσινα μάτια & σέξυ μεγάλο στόμα ειν' ότι θα θυμάμαι απ' το προκλητικό της πρόσωπο. Κορμί ζωγραφιστό, ελαστικό & μυρωμένο & πάν' απ'όλα όπως το προίκισε ο Πλάστης προς τέρψη των ευσεβών πιστών. Και το κορίτσι ξέρει ν' αναδείξει & να προσφέρει τα κάλλη του!
Στον αγώνα είναι Παικτρόνι! Στοματικό αψεγάδιαστο, με κατάπινε σ' ότι στάση φανταζόμουν. Τέλεια αμαζόνα, αίσθηση ρυθμού & συντονισμός άμεσος & διαρκής! Ακόμη και η υποχρεωτική διακοπή δευτερολέπτων από διερχόμενη...καθαρίστρια δεν ενόχλησε τον οίστρο που μου πρόσφερε η μαστόρισα μας!
Σε διάθεση/συμμετοχή της έκοψα βαθμούς γιατί μου αρνήθηκε κουλούρι στο παρα...ένα χρησιμοποιώντας την τετριμμένη δικαιολογία αλλά στην πραγματικότητα μάλλον περίμενε καλύτερη προσφορά εκ μέρους μου. Κρίμα που δεν τό κλεισα στην αρχή...
Το 10αρι στην επικοινωνία οφείλεται στα ακριβώς επαρκή αγγλικά ώστε να αποφεύγεται η χρονοτριβή.
Μπράβο της & ξανα-Μπράβο της!
:jerking: :jerking: :jerking:

Αυτη ειναι που τωρα δεν αξιζει ουτε κατοσταρικο??????  :think: :think: Τι εγινε το 9αρι??

Εχεις να πεις τιποτα αλλο η θελεις να σου βαλω και τις αλλες κριτικες σου!!!! :think: :think:

Οταν μια κριτικη σαν την δικη σου εμφανιζεται αφου γινει ολοκληρη φασαρια για το μωρο ειναι παντα υποπτη!!! Οπως σου ειπα γιατι δεν περιμενες μια δυο μερες να την ανεβασεις ΑΦΟΥ φυγει το μωρο!! Ο καθενας μας μπορει να εχει διαφορετικες αποψεις για τα μωρα, αλλα η ταχυτητα με την οποιαν ανεβασες αυτην την κριτικη για την Αλεκσα σε κανει προμοτερ!

Αντε ρομπα, και αν θελεις συνεχιζουμε!!

 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
To "ΔΕΝ είναι προσωπική μου άποψη!" στο προηγούμενο ποστ αφορούσε την άποψή μου για σένα! όχι για την πιτσιρίκα φυσικά...

Αλλά συ λεβέντη μου, ό,τι & να σου πω εγώ η οποιοσδηποτε άλλος, είσαι αδικημένος! Γι' αυτά αποφασίζει ο Πλάστης!  :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
To "ΔΕΝ είναι προσωπική μου άποψη!" στο προηγούμενο ποστ αφορούσε την άποψή μου για σένα! όχι για την πιτσιρίκα φυσικά...

Αλλά συ λεβέντη μου, ό,τι & να σου πω εγώ η οποιοσδηποτε άλλος, είσαι αδικημένος! Γι' αυτά αποφασίζει ο Πλάστης!  :2funny:

Οσα δεν τα φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!! Να ασχολεισαι με τις δικες σου αποψεις και οχι των αλλων βλασταρι μου!! :grin:

Εχεις αποδειχθει εντελως αναξιοπιστος!!!  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οσα δεν τα φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!! Να ασχολεισαι με τις δικες σου αποψεις και οχι των αλλων βλασταρι μου!! :grin:

Εχεις αποδειχθει εντελως αναξιοπιστος!!!  ;)
Eγω Luc επειδη ειμαι Ελεφαντας και δεν ξεχναω μονο μια φωτο θα βαλω και καλο ειναι να το τελειωσουμε εδω περα και να μην ξεκατινιαστουμε αλλο !!! ;)
Αν θες εαν δεν θες και παλι εδω ειμαι !!! :grin: :grin: :grin:

  http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/29722607434891271141.jpg[/img[/URL]]

Μου αρεσει η καινουρια λεξη ( αναξιοπιστεια ) δουλευη πολυ τελευταια στο site !!! ;D ;D ;D
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom