Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 141 άτομα (2 μέλη και 139 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πρωινη προβολη !!! ;)

79253791069266861636.jpg
15339449647875221799.jpg
URL]]
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Πρωινη προβολη !!! ;)

79253791069266861636.jpg
15339449647875221799.jpg
http://www.imagerous.com/images/91444165545449553457.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Τώρα εξηγείται γιατί την πέτυχα σήμερα στο breakfast του παρκοξενοδοχείου κατά τις 9 και ήταν ξεπατωμένη και ξεθεωμένη. Είχες περάσει εσύ από εκεί!  ;) :2funny: :2funny:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Τώρα εξηγείται γιατί την πέτυχα σήμερα στο breakfast του παρκοξενοδοχείου κατά τις 9 και ήταν ξεπατωμένη και ξεθεωμένη. Είχες περάσει εσύ από εκεί!  ;) :2funny: :2funny:
Γι' αυτό τό 'κοψα γω ετούτο το χοτέλι!
Μπας & γλυτώσω το κακό συναπάντημα... όπου & να πάω όμως ο διάλος μου την έχει στημένη!  :tits:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Όχι και τόσο (επαγγελματικά): Εγώ που της είχα εξηγηθεί εκ των προτέρων στα mail που ανταλλάξαμε πριν τη συνάντηση (ότι δεν γουστάρω s-m κι ότι τα γούστα μου στο κρεβάτι είναι όπως ακριβώς τα περιγράφει για τον εαυτό του κι ο συμπαίκτης Josex), η Karo είχε παρόλα αυτά αραδιασμένα στο κομοδίνο ή στο κρεβάτι (δεν θυμάμαι) ορισμένα από τα σύνεργα της δουλειάς (βέργες, καμτσίκι, αν το λέω καλά, αυτό τέλος πάντων που χτυπάνε οι ιππείς τα άλογα, και τα συναφή), μήπως και με πείσει να δοκιμάσω, αλλά και κατά τη διάρκεια του ραντεβού θέλησε να μου το παίξει "αφεντικό" στο τι θα κάνουμε και πώς θα το κάνουμε, κι αυτό μου την έσπασε, γιατί της το είχα ξεκαθαρίσει.
Όλα αυτά βέβαια τα έχω ξαναγράψει μέσες-άκρες, και μπορεί να γίνομαι κουραστικός για ορισμένους, αλλά αφού ξαναθίγεται το θέμα, οφείλω να (ξανα)αναφέρω την εμπειρία μου.
Πάντως συμφωνώ, αν δεν γουστάρεις τέτοιες καταστάσεις, που για τα δικά μου γούστα, sorry, αλλά τις θεωρώ ανωμαλίες, δεν αξίζει να πληρώσει κανείς τόσα πολλά χρήματα, βρίσκεις και με λιγότερα κοπέλες που γουστάρουν πρωκτικό και είναι και πολύ πιο όμορφες και φρέσκες από την Karo.  Απλά η Karo, που αναμφισβήτητα έχει ένα class, έχει "χτίσει" ένα μύθο γύρω από το όνομά της και ξέρει πώς να τον συντηρεί.

Εμένα γιατί μου είπε ότι γούσταρες αυτά που σου έκανε???  :think:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Π.χ. (και με κίνδυνο να βγω off topic) με Moni στα 250 περνούσα μάλλον καλύτερα από ό,τι με Εβίτα στα 200+hotel (έστω και άνευ κουλουρίου) και με την τελευταία πέρασα σαφώς καλύτερα από ό,τι με Μανταλίνα στα 120+hotel.

Αυτή η Μανταλίνα είναι απίστευτα τεμπέλα!  :2funny:
Ωραίος κώλος, αλλά δεν γαμιέται με τίποτα αν δεν έχει όρεξη!
Που από ότι έχω καταλάβει δεν έχει και ποτέ!  :2funny:
Με τα ίδια λεφτά φορτώνεις ένα καλό στριπάκι!  ;)

 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.827
Πόντοι
4.365
Kon.air & Lucent ευχαριστώ τα μάλα για τις πληροφορίες  :thumbsup:
Θα πάω αλλού με το κομπόδεμα..
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
χαχαχα! βρε καλωσ'τηνα!!! μου ελειψε αυτη... ψηλη, κορμαρα, μελαχρινη... περυσι στη Θεσσαλονικη την ειχε "ξαναφερει"... ειδα κι εγω τις φωτογραφιες, τρελαθηκα, εκλεισα για 2 ωρες...
μετα απο λιγο, ηρθε μια κοντη, χοντρη, ξανθια!!! Ειχα το site ανοιχτο, της λεω ελα να δεις τις φωτογραφιες σου... Εγω ειμαι, μου λεει, απλα εβαψα τα μαλλια μου ξανθα!!!
Απο τοτε εβαλα μαυρο σε αυτους και δεν ξαναασχοληθηκα...
οφειλω βεβαια να ομολογησω οτι μου βγηκε σε καλο... αφου την εδιωξα με τσι κλωτσες, πηρα Sanndra 2ωρο και την κρατησα 5ημερο!!! παραμενει απο τοτε η αγαπημενη μου τουριστρια...
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
οφειλω βεβαια να ομολογησω οτι μου βγηκε σε καλο... αφου την εδιωξα με τσι κλωτσες, πηρα Sanndra 2ωρο και την κρατησα 5ημερο!!! παραμενει απο τοτε η αγαπημενη μου τουριστρια...

Θυμησέ μου, Sanndra? Καμμία φωτό; Μια που είχε έρθει πρόσφατα; Γιατί κάτι μου λέει το όνομα.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Kon.air & Lucent ευχαριστώ τα μάλα για τις πληροφορίες  :thumbsup:
Θα πάω αλλού με το κομπόδεμα..

Κοίτα, παρακαλώ, αλλά να μην σε πάρω και στο λαιμό μου, γιατί σίγουρα άλλα μέλη διαφωνούν εξίσου τα μάλα μαζί μου, και δεν σημαίνει ότι εγώ είμαι ο σωστός κι αυτοί λάθος, είναι καθαρά θέμα γούστων και το τι θεωρεί ο καθένας από εμάς ανωμαλία και τι όχι.
Αν δηλ. γουστάρεις και λίγο ξύλο (να τρως, εννοείται!) αλλά και λίγο να στον φοράνε κι από πίσω, τότε η Κάρο σου κάνει και σου περισσεύει, αλλά επειδή κατάλαβα απ' αυτά που γράφεις ότι δεν είσαι αυτής της σχολής, κι ότι γουστάρεις τα "συνηθισμένα" (για να μην το αναλύσω παραπάνω), γι' αυτό σου έγραψα ό,τι σου έγραψα.
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Δηλαδή όποιος περνάει καλά με την Καρολίνα, τον παίρνει και γέρνει (από το ξύλο το δεύτερο).

Τι να πει κανείς και να μη παρεξηγηθεί...
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246

Ανώμαλο παιδί (για τη κοπέλα το γράφω, όχι για σένα)!
Αλήθεια, πώς και δεν έχεις στείλει κριτική; Αν μη τι άλλο, όταν κάποιος τη κλείνει για 2ωρο και καταλήγει να την κρατάει για 5ήμερο, ε, το λιγότερο που περιμένω να δω είναι μια κριτική, τουλάχιστον από σένα που είσαι από τα πολύ ενεργά μέλη του site.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Δηλαδή όποιος περνάει καλά με την Καρολίνα, τον παίρνει και γέρνει (από το ξύλο το δεύτερο).

Τι να πει κανείς και να μη παρεξηγηθεί...

Εάν περνάς καλά μαζί της, χωρίς να "στις βρέχει" και χωρίς να σου χώνει διάφορα μαρκούτσια στον πισινό σου, όπως γουστάρει, τότε πάω πάσο, και ειλικρινά συγνώμη αν σε έθιξα με τη τοποθέτησή μου αυτή.
Απλά πιστεύω ότι στη πλειοψηφία τους, όσοι περνάνε καλά μαζί της γουστάρουν και όλα αυτά που γράφω παραπάνω. Τώρα, το κατά πόσον αυτό είναι ανωμαλία, όπως εγώ πιστεύω, χωρίς όμως να διεκδικώ το αλάθητο, ή όχι, είναι μεγάλη κουβέντα, που δεν νομίζω ότι θα ωφελήσει αν την ανοίξουμε.
Άλλωστε, οι αποχρώσεις της "ανωμαλίας" είναι πολλές, και αυτό που εγώ θεωρώ για τον εαυτό μου ομαλό (όπως π.χ. το πρωκτικό σεξ ή το να συμμετάσχω σε μια παρτούζα με 2 γυναίκες) για κάποιον άλλον και αυτό μπορεί να θεωρείται ανώμαλο.
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
kon.air δημοσια σε ευχαριστω πολυ για vanessa ,οπως ακριβως τα ειχες γραψει στην κριτικη σου .
περασα υπεροχα
ευχαριστω και παλι
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
οφειλω βεβαια να ομολογησω οτι μου βγηκε σε καλο... αφου την εδιωξα με τσι κλωτσες, πηρα Sanndra 2ωρο και την κρατησα 5ημερο!!! παραμενει απο τοτε η αγαπημενη μου τουριστρια...
:thumbsup:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom