Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

tzelen

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Εντωμεταξύ βλέπω ότι το "μοντέλες ξενοδοχείων" τίναξε τα πέταλα...
Πανω που σκεφτομουνα,επηρεασμενος ων απο τις διθυραμβικες κριτικες,να κλεισω καρολινα,πεφτει το ματι μου στην τιμη....400 η ωρα ρε !!!!!!!!!!!! :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Λυπαμαι μαγκες αλλα δε θα παρω...Το ζητημα δεν ειναι οικονομικο,αφου δοξα το θεο εχω μια ανεση,αλλα ειναι ζητημα διατηρησης της αξιοπρεπειας του τιμιου μπουρδελιαρη....(Δεν ξερω αν δινει λοκο,ΚΙΜ,ΚΙΦ...Δηλαδη με αυτα θα παει 500 η ωρα??)?Μου φαινεται οτι το Σουιντις χαρμονι μας δουλευει.....
Υ.Γ.Οι τιμες διαμορφωνονται απο την αγορα....Να ερθει μια φορα και να παει απατη με το 400αρη,και μετα να δεις για ποτε ριχνει τις τιμες...Αλλα ειπαμε,εχουμε μπλεξει με τον καθε μαλακα πουτανοκαψουρη.... :jerking: :jerking: :jerking: :s&m_1:
Προσωπικά, πάνω από 350€/2ωρο δε δίνω με τίποτα και για καμία, ας έχει πουλήσει την ψυχή της στο διάολο για να γίνει σεξομηχανή και να παρασύρει τις ψυχές μας στην κόλαση. Sorry, αλλά κουμάντο στην τσέπη μου, ευτυχώς δεν κάνει το τρίτο πόδι. Μοναδική εξαίρεση (διάολε, κανόνας χωρίς εξαίρεση γίνεται) είναι η Sheila, στην οποία έχω αδυναμία.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • Crystal 55.jpg
    Crystal 55.jpg
    42,9 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Crystal 60.jpg
    Crystal 60.jpg
    53,5 KB · Εμφανίσεις: 22

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Πανω που σκεφτομουνα,επηρεασμενος ων απο τις διθυραμβικες κριτικες,να κλεισω καρολινα,πεφτει το ματι μου στην τιμη....400 η ωρα ρε !!!!!!!!!!!! :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Λυπαμαι μαγκες αλλα δε θα παρω...Το ζητημα δεν ειναι οικονομικο,αφου δοξα το θεο εχω μια ανεση,αλλα ειναι ζητημα διατηρησης της αξιοπρεπειας του τιμιου μπουρδελιαρη....(Δεν ξερω αν δινει λοκο,ΚΙΜ,ΚΙΦ...Δηλαδη με αυτα θα παει 500 η ωρα??)?Μου φαινεται οτι το Σουιντις χαρμονι μας δουλευει.....
Υ.Γ.Οι τιμες διαμορφωνονται απο την αγορα....Να ερθει μια φορα και να παει απατη με το 400αρη,και μετα να δεις για ποτε ριχνει τις τιμες...Αλλα ειπαμε,εχουμε μπλεξει με τον καθε μαλακα πουτανοκαψουρη.... :jerking: :jerking: :jerking: :s&m_1:

Φιλε Ηιτμαν η Καρολινα ειναι για αυτους που θελουν ακραια πραγματα. Το κοριτσι δεν κωλωνει σε τιποτα, μα τιποτα. Την γνωρισα πριν 2 χρονια περιπου και ηθελα να δω ποσο προχωρημενη ηταν, και τελικα ειναι απο τα λιγα μωρα (μετρημενα στο ενα χερι) που με γαμησανε, δεν την γαμησα.

Δεν προτεινεται για αγαπουληδες η GFE γιατι τα λεφτα που χρεωνει δεν θα πιασουν τοπο. Υπαρχουν παρα πολλες κοπελες να διαλεξεις με 250 την ωρα, αν ομως θελεις προχωρημενα πραγματα τα 400 την ωρα ειναι πολυ φτηνα!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν έχει καμμία σχέση με τις φωτογραφίες!
Μέτριο πιπίνι.
Άσχεη στο service.Έκανα το τρίωρο ώρα κι έφυγα στα 45 λεπτά.
Το βράδυ στέλνω αναλυτική κριτική.
Ευχαριστω ποιητη μου μπορω να συνεχισω τις διακοπες μου χωρις αγχος !!!
Και χωρις κριτικη τα ολιγα που ειπες μου φτανουν !!
Οτι πηραμε πηραμε !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ραντεβου τον Σεπτεμβριο !!! ;)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Φιλε Ηιτμαν η Καρολινα ειναι για αυτους που θελουν ακραια πραγματα. Το κοριτσι δεν κωλωνει σε τιποτα, μα τιποτα. Την γνωρισα πριν 2 χρονια περιπου και ηθελα να δω ποσο προχωρημενη ηταν, και τελικα ειναι απο τα λιγα μωρα (μετρημενα στο ενα χερι) που με γαμησανε, δεν την γαμησα.

Δεν προτεινεται για αγαπουληδες η GFE γιατι τα λεφτα που χρεωνει δεν θα πιασουν τοπο. Υπαρχουν παρα πολλες κοπελες να διαλεξεις με 250 την ωρα, αν ομως θελεις προχωρημενα πραγματα τα 400 την ωρα ειναι πολυ φτηνα!!
Με βαζεις σε πειρασμο διαολε.....Αν ειναι ετσι οπως την περιγραφεις,θα παραβω τις αρχες μου....Τι σοι Καμικαζι θα ειμαι εαν δεν παρω.... :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :happy:
Υ.Γ.Ακραια λεγοντας???Τα παντα ολα???? :fuck1:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
αν ομως θελεις προχωρημενα πραγματα τα 400 την ωρα ειναι πολυ φτηνα!!
Με λιγα λογια τα ειπες ολα Luc !!!
Και εγω μαζι σου , για μενα δεν κανει για αλλους περισευει !!!
Και ειναι και φιλη κιολας αρα δεν τα λεω για κακο η για καλο !!!
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Φιλε Ηιτμαν η Καρολινα ειναι για αυτους που θελουν ακραια πραγματα. Το κοριτσι δεν κωλωνει σε τιποτα, μα τιποτα. Την γνωρισα πριν 2 χρονια περιπου και ηθελα να δω ποσο προχωρημενη ηταν, και τελικα ειναι απο τα λιγα μωρα (μετρημενα στο ενα χερι) που με γαμησανε, δεν την γαμησα.

Δεν προτεινεται για αγαπουληδες η GFE γιατι τα λεφτα που χρεωνει δεν θα πιασουν τοπο. Υπαρχουν παρα πολλες κοπελες να διαλεξεις με 250 την ωρα, αν ομως θελεις προχωρημενα πραγματα τα 400 την ωρα ειναι πολυ φτηνα!!

Ταπεινή μου άποψη, από ίδια πείρα, είναι ότι η Καρολίνα παίζει μπάλα παντού. Όταν την πρωτοσυνάντησα, 2 χρόνια πριν, ήμουν προετοιμασμένος να αντιμετωπίσω περίπου το.. Γιαγκούλα. Αντ' αυτού, συνάντησα μια ξύπνια γκόμενα, όχι μόνο πρόθυμη για τα πάντα, αλλά κυρίως ικανή να με παρακινήσει να πάω "λίγο πιο πέρα" από τα δικά μου συνηθισμένα, αλλά και να σεβαστεί τα όριά μου.

Το ότι έχει κάνει όνομα σαν extreme PSE δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να ανταποκριθεί σε άλλους ρυθμούς και απαιτήσεις. Αντίθετα, πιθανόν να γουστάρει περισσότερο. Γι' αυτό, θα έλεγα προς τυχόν ενδιαφερόμενους να μη αποθαρρύνονται από το hype. Φυσικά, το αντίτιμο είναι αναμφίβολα υψηλό, όμως (χωρίς να έχω πολλές συγκριτικές παραστάσεις, ομολογουμένως), δεν ξέρω κατά πόσο υπάρχουν πολλές που δίνουν τόσα πολλά και τόσο αβίαστα σε ένα date.

Προσωπική άποψη....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ταπεινή μου άποψη, από ίδια πείρα, είναι ότι η Καρολίνα παίζει μπάλα παντού. Όταν την πρωτοσυνάντησα, 2 χρόνια πριν, ήμουν προετοιμασμένος να αντιμετωπίσω περίπου το.. Γιαγκούλα. Αντ' αυτού, συνάντησα μια ξύπνια γκόμενα, όχι μόνο πρόθυμη για τα πάντα, αλλά κυρίως ικανή να με παρακινήσει να πάω "λίγο πιο πέρα" από τα δικά μου συνηθισμένα, αλλά και να σεβαστεί τα όριά μου.

Το ότι έχει κάνει όνομα σαν extreme PSE δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να ανταποκριθεί σε άλλους ρυθμούς και απαιτήσεις. Αντίθετα, πιθανόν να γουστάρει περισσότερο. Γι' αυτό, θα έλεγα προς τυχόν ενδιαφερόμενους να μη αποθαρρύνονται από το hype. Φυσικά, το αντίτιμο είναι αναμφίβολα υψηλό, όμως (χωρίς να έχω πολλές συγκριτικές παραστάσεις, ομολογουμένως), δεν ξέρω κατά πόσο υπάρχουν πολλές που δίνουν τόσα πολλά και τόσο αβίαστα σε ένα date.

Προσωπική άποψη....
Αγκατα απο πολισ πλειμειτς,εχεις παρει???4 κατοσταρικα το διωρο...Δεν συνισταται για καρδιακους και μεσοκοπους.... :2funny: :grin:
Αν ειναι πιο εξτριμ και απο αυτη,θα κατεβω ετοιμος για πολεμο.... :ak: :uzi: :ak: :uzi: :ak: :uzi: :headbang2: :tooth:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αυτόν τον πρόλογο να μην είχε η καρολίνα...
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Αγκατα απο πολισ πλειμειτς,εχεις παρει???4 κατοσταρικα το διωρο...Δεν συνισταται για καρδιακους και μεσοκοπους.... :2funny: :grin:
Αν ειναι πιο εξτριμ και απο αυτη,θα κατεβω ετοιμος για πολεμο.... :ak: :uzi: :ak: :uzi: :ak: :uzi: :headbang2: :tooth:
δηλαδή τι κάνουν αυτές οι extreme  ρε παιδια??? μου εχετε εξάψει την περιεργεια και τη φαντασια
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Να πω και εγω που τις ξερω και τις δυο !!!
Και το Πολωνικο αρμα named Agata και το Αεροπλανοφορο named Carolina !!!
H Agata τα κανει σχεδον ολα !!!
Το Αεροπλανοφορο ολα ,και οσα δεν φανταζεσαι !!!
Αυτη ειναι η διαφορα !!! ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Αγκατα απο πολισ πλειμειτς,εχεις παρει???4 κατοσταρικα το διωρο...Δεν συνισταται για καρδιακους και μεσοκοπους.... :2funny: :grin:
Αν ειναι πιο εξτριμ και απο αυτη,θα κατεβω ετοιμος για πολεμο.... :ak: :uzi: :ak: :uzi: :ak: :uzi: :headbang2: :tooth:

Θα σας βαλω κριτικη που εγραψα στο εσκορτγκαιντ για την Καρολινα, και δεν περιεχει ολα που εγιναν στην συναντηση. Την Αγκαθα δεν την γνωρισα γιατι δεν μου αρεσε η φατσα της, αλλα η Καρο ειναι πολυ γλυκια :grin:


Pure unadulterated pleasure.

Encountering Karolina is something that you cannot get prepared for, nor can you forget afterwards. Thousands of years of male DNA evolution, and testosterone levels will not help either.

Karolina came to my hotel, and after a brief warming up session with her flexible body and toys, she asked me if I would like to tie her up? I said to her that I did not know how, or with what. She then proceeded to give me a lesson that I will not forget. She slowly took off her black flexible stockings, and tied her feet together, ankles first, and then her hands, all the while playing mind games with me. She then smiled with her devilish eyes and asked me if I wanted to sodomize her?

Throught our meeting she was totaly in control, and mentally dominating me. She likes to have her hair pulled during sex, and her buttocks slapped. She knows what she likes, and there is very little if any, that she does not. If you male punters out there think you can test her limits, think again. She has none in bed. Pure unadulterated pleasure.

Karolina is not for the uninitiated, or the person that likes the GFE experience and the touchy feely sex. She is an alpha female that will give you sexual pleasure through hard sex, and will enjoy doing it tremendously. A pleasure machine if you wish.

I have to cut my review short, as I now have to see my sex therapist, and reevaluate my sexuality.


 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Να πω και εγω που τις ξερω και τις δυο !!!
Και το Πολωνικο αρμα named Agata και το Αεροπλανοφορο named Carolina !!!
H Agata τα κανει σχεδον ολα !!!
Το Αεροπλανοφορο ολα ,και οσα δεν φανταζεσαι !!!
Αυτη ειναι η διαφορα !!! ;)
Αφου ειναι ετσι δεν μου μενει τιποτα αλλο απο το να ετοιμαστω για ΜΑΧΗ!!!!! :grin: :grin: :grin: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :s&m_3:
 

Συνημμένα

  • rambo_17_04_2006.jpg
    rambo_17_04_2006.jpg
    81,4 KB · Εμφανίσεις: 46

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Να πω και εγω που τις ξερω και τις δυο !!!
Και το Πολωνικο αρμα named Agata και το Αεροπλανοφορο named Carolina !!!
H Agata τα κανει σχεδον ολα !!!
Το Αεροπλανοφορο ολα ,και οσα δεν φανταζεσαι !!!
Αυτη ειναι η διαφορα !!! ;)
Που χαθηκε η αγκατα τρεζ???? :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Στο μπουρδελακι που δουλευη στην Νυρεμβεργη !!!
Μαζι με τις φιλεναδες της !!!
Αλλο επιπεδο η γερμανια τελικα..Μεχρι και στα μπουρδελα ετη φωτος μπροστα.... :'( :'( :'( :headbang:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
φιλενάδες? μαζί και η Doda?

Και γιατί δεν έχετε πει κάτι ρε μπαγάσες τόσο καιρό?


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Γιωργο, την Doda την ψανω και εγω  :grin: Με εστησε στο Παρισι, αν και νομιζω οτι ηταν το κωλογραφειο που δουλευε τοτε. Αν την βρεις σφυρα μου  ;)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom