Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (4 μέλη και 49 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
  Ρε συ Eponymos, σε συνέχεια του π.μ. που είχαμε, φυσικά και λέω να το ξανασκεφτείς! Όταν παίζουν σίγουρα όπως Grace [ανεξάρτητη] και  Krystal Crown του Ζ και αρκετά άλλα.
Προσωπικά ψήνομαι για Margo, έχοντας επίγνωση της ηλικίας της αλλά λαμβανομένης υπ' όψιν και της δικής μου, αλλά εσένα δεν στην συνιστώ.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κυριοι με συγχωρειτε που παρεμβαινω αλλα πειτε μου ετσι απο περιεργεια η Margo  ποσο χρονων ειναι?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Κυριοι με συγχωρειτε που παρεμβαινω αλλα πειτε μου ετσι απο περιεργεια η Margo  ποσο χρονων ειναι?

Πόσο λέει ότι είναι, πόσο θα ήθελε να είναι ή πόσο είναι?

Διαβατήριό της δεν έχω δει, αλλά εάν είναι κάτω από 35, εγώ κόβω τις μπύρες για ένα μήνα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Κάθε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη και αξίζει ευχαριστιών και θα ληφθεί υπ' όψιν, ιδίως αν έχεις ιδίαν προσωπική, πρόσφατη [αρνητική να υποθέσω] εμπειρία και όχι άμα άκουσες ή διάβασες κάτι που τότε έχει ασφαλώς μικρότερη αξία.

www.bourdela.tv/component/option,com_jreviews/task,itemreviews/id,1368/criteria,7/comp,com_content/order,/limit,20/limitstart,20/#jreview_1922]εδώ[/url]
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6

Ρωταει μαλλον γιατι ερχεται και Κρητη και εχουμε ευκολη προσβαση  :2funny: :2funny: Αλλα, οχι, δεν εχω ιδια αποψη, Αν και τη βλεπω φθηνη (50 το anal!!!). Eσυ Kazaul την εχεις δοκιμασει ή απλως εχεις ακουσει ?? Αν και γενικα οι αποψεις, εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων, διιστανται για τα ct. Για παραδειγμα η Τσιγκολελετα, σε μενα αφησε αριστες εντυπωσεις στο τριωρο, ηταν δεκτικη σε ολα και αψογη στο PSE που της ζητησα. Σα να επαιζα σε ταινια πορνο. Ισως τα εδωσε ολα επειδη τραβαγα βιντεο, δεν ξερω. Αλλα οι κριτικες εδω μεσα γι' αυτην, ειναι τραγικες.
 

kazaul

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
Ρωταει μαλλον γιατι ερχεται και Κρητη και εχουμε ευκολη προσβαση  :2funny: :2funny: Αλλα, οχι, δεν εχω ιδια αποψη, Αν και τη βλεπω φθηνη (50 το anal!!!). Eσυ Kazaul την εχεις δοκιμασει ή απλως εχεις ακουσει ?? Αν και γενικα οι αποψεις, εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων, διιστανται για τα ct. Για παραδειγμα η Τσιγκολελετα, σε μενα αφησε αριστες εντυπωσεις στο τριωρο, ηταν δεκτικη σε ολα και αψογη στο PSE που της ζητησα. Σα να επαιζα σε ταινια πορνο. Ισως τα εδωσε ολα επειδη τραβαγα βιντεο, δεν ξερω. Αλλα οι κριτικες εδω μεσα γι' αυτην, ειναι τραγικες.
δεν την εχω παρει εξαρταται τι θελει ο καθενας γουστα ειναι αυτα
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
δεν την εχω παρει εξαρταται τι θελει ο καθενας γουστα ειναι αυτα
Ουτε κι εμενα με τρελενει ετσι οπως τη βλεπω αλλα  λεω να την τιμησω. Ετσι για το καλως ορισες, μια που ηρθε το κοριτσι μεχρι εδω κατω μη φανουμε και αγενεις. Εξαλλου αν δουν τα γραφεια οτι υπαρχει ψωμι εδω θα ερθουν και τα καλυτερα.
Για αυτο προτεινω στους εδω συναγωνιστες να στηριζουμε τετοιες αποπειρες κι ασ μην ειναι και 10αρι στην εμφανιση.  Πιστευω οτι μακροπροθεσμα θα μας βγει σε καλο
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Ουτε κι εμενα με τρελενει ετσι οπως τη βλεπω αλλα  λεω να την τιμησω. Ετσι για το καλως ορισες, μια που ηρθε το κοριτσι μεχρι εδω κατω μη φανουμε και αγενεις. Εξαλλου αν δουν τα γραφεια οτι υπαρχει ψωμι εδω θα ερθουν και τα καλυτερα.
Για αυτο προτεινω στους εδω συναγωνιστες να στηριζουμε τετοιες αποπειρες κι ασ μην ειναι και 10αρι στην εμφανιση.   Πιστευω οτι μακροπροθεσμα θα μας βγει σε καλο
Οταν ηταν Αθηνα εκλεισα μαζι της παω στην ωρα μου εξω απο το ξενοδοχειο στελνω μηνυμα να μου στειλει δωματιο μου στελνει μετα απο 15 λεπτα απο την ωρα που ειχαμε κανονισει το ραντεβου και μου εγραφε οτι ηταν στον δρομο και θα μπορουσε σε μιση ωρα ,μαζι με το τεταρτο που ειχε ηδη αργηση 45 λεπτα καθυστερηση.Την αησηχτηρισα και εφυγα ,δεν θα παρακαλαω να δωσω τα λεφτα μου
 

steve55

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια παιδιά.Είμαι από επαρχία και θα βρίσκομαι αθήνα από 17 εώς 19 Αυγούστου.Τι θα μου προτείνατε?
Να βοηθήσω λίγο λέγοντας ότι είμαι καινούριος εδώ αλλά επειδή έζησα 6 χρόνια Βουδαπέστη έχω πολλές εμπειρίες από τέτοιου είδους κορίτσια.
Θα ήθελα να βρώ κάτι που να κάνει παιχνίδι μόνο του ρε παιδί μου.Μην περιμένει να της πώ εγώ τι να κάνει.
Να σε βάζει κάτω και να μην σου αφήνει περιθώρια.Και, ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολο, αλλά θα προτιμούσα Ελληνίδα αν υπήρχε.
Τις Ουγγαρέζες τις έφαγα στην μάπα αλλά ποτέ δεν τις βαρέθηκα και ποτέ δεν πρόκειται να τις βαρεθώ γιατί είναι μοναδικές.
Ευχαριστώ εκ των προταίρων όσους με βοηθήσουν......και από πλευράς μου όποιος είναι να ταξιδέψει προς Βουδαπέστη, ότι πληροφορία θέλει ειμαι στην διάθεση του.
 

MrBig

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα εχουμε κανενα νεο η εμπειρεια απο την Vicky Slovak Beauties?
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Να ευχαριστησω τον συναδελφο που ενημερωσε για την μη προσφορα anal απο Crystal. Θα την πληρωσει ο Ten Kate αυριο, ασε που θα του αρεσει κιολας.

Γαμω την ατυχία μου που δεν μπορεσα να παρω για μια ημερα την Julia την προηγουμενη βδομαδα να ξελαμπικαρω.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
δεν τοπιασα αυτο? τερμα ο κωλος απο την κρουσταλλω? αμα ειναι ετσι να ακυρωσω τωρα!


Ολα εξελισσονταν υπεροχα μεχρι που αποφασισα να προχωρησουμε στο "διαταυτα". Καθως λοιπον ημουν ετοιμος να καταθεσω το καθιερωμενο κουπονι των 250 προσαυξανομενο με το ισως πιο καλοξοδεμενο +100 με φρεναρε αποτομα λεγωντας οτι δε μπορει να προσφερει την υπηρεσια, λογω προφανως υπερ-χρησης. Τωρα, να επαθε τοση ζημια απο τα 3 τρια ραντεβου της πρωτης μερας ή να υπηρχε καποιος αλλος λογος, δεν ξερω. Το θεμα ειναι οτι αποχωρησα λιγο απογοητευμενος μιας και δεν περιμενα να υπαρξει τετοια εκβαση απο τοσο σιγουρο ct. Μου εξηγησε οτι ειχε ενημερωσει το πρακτορειο αλλα.... "πιασ' το αυγο και κούρευτο !!


όπως φαίνεται σφίξανε οι ζέστες σφίξανε κι οι κώλοι!
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Συμφωνα με την κριτικη που δεν εχω λογο ν αμφισβητησω σε αυτο το tour δεν παιζει. Επισης οταν ακυρωσα αναφεροντας τον λογο δεν ειπαν τιποτα.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom