Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (6 μέλη και 52 επισκέπτες)

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ενδιαφέρον το θέμα που προέκυψε, παράξενη η τόσο έντονη αντιπαράθεση!

Γιατί τόσο μίσος βρε παιδία; Και δε λέω για το παλικάρι του γραφείου, αλλά κυρίως για μεταξύ σας!
Ο καθένας μπορεί να λέει τη γνώμη του, χωρίς να θίγει τους υπόλοιπους και όλοι να είμαστε μια παρέα με κοινό χόμπυ! Έχουμε κάτι που μας ενώνει και τίποτα να μας χωρίζει!

Εγώ από τη μεριά μου το βρίσκω θετικό να ασχολούνται οι εκπρόσωποι των γραφείων με εμάς τους πελάτες και μακάρι να το έκαναν κι άλλοι. Και για να ρίξω κι εγώ το φαρμάκι μου (προς τη σωστή κατεύθυνση όμως), να τό έκαναν ευθέως και όχι με εγκάθετους.

Τώρα για το αν είναι ακριβός, φτηνός, καλός, με ωραίες γκόμενες ή όχι, εκεί είναι το site, όσοι θέλουν βλέπουν και κρίνουν ανάλογα.

Εγώ ευχαριστημένος έμεινα και διαφωνώ με την κριτική - λασπολογία του χρήστη moraki την οποία βλέπω με ύποπτο μάτι. Υποψιάζομαι ότι σε κάποιους δεν αρέσει να χαλάει το status quo και στραβώνουν. Εγώ λέω ότι ο ανταγωνισμός συμφέρει εμένα! Μακάρι να ανοίξουν 1000αδες νέα μαγαζιά να έχω να διαλέγω και να γίνεται ανταγωνισμός!

μεγαλε αν καποιος ειναι υποπτος αυτος εισαι εσυ και οχι εγω.Ασε τις μαλακιες σου για κανεναν που θες να φας λεφτα.Εγω κουτοχορτο δεν τρωω. Εγω κοβω τον πουτσο μου οτι εσυ και ο Γιαννης απο το πρακτορειο ειστε το ιδιο προσωπο.Καταρχην (στο ειχα πει απο την αρχη) απο τα πρωτα σου μηνυματα ποσταρες συνεχως το ονομα ενος παντελως αγνωστου πρακτορειου...
  Το ποσταρες με εντονα κοκκινα γραμματα (ακριβως οπως και ο Γιαννης).Και σου εξεθεσα στα ισα την απορια μου.Πως βρηκες ενας νιουφης οπως λες ενα ολοκαινουργιο σαιτ?  Και γιατι σε καθε σου ποστ το γραφεις με εντονα γραμματα? Και σου ειπα στα ισα οτι μου φαινεται υποπτο.  Αν και εκοβα τον πουτσο μου οτι θα εμενες ικανοποιημενος με τις υπηρεσιες του εν λογω πρακτορειου, σκεφτηκα μετα απο την επιμονη σου ... οτι ''μπορει το παιδι να μην ειναι τελικα αβανταδορος''
  Μετα εγραψε και ο lalak οτι δεν ηταν καλες οι υπηρεσιες....(μηπως να τον αμφισβητησεις και αυτον?)
ειδα και το ιδιο κοκκινο εντονο χρωμα στο ονομα του πρακτορειου απο τον Γιαννακη... και μου μπηκαν παλι φιδια...
  Μπηκα ομως στο σαιτ του πρακτορειου... ειδα τις γκομενες και τιμες και ειπα την γνωμη μου.
  ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ CT (αρα καταρχην κακως ποσταρεις εδω). ΨΕΜΑΤΑ ΛΕΩ??? ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ CITYTOURISTRIES????
  ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!!! ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΗΛΑΔΗ . ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ?!!!!!
  ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΛΕΩ!
και για να μη λες μαλακιες αλλη φορα κατσε ψαξε ρε Mr B(ή μηπως να σε λεω Γιαννακη?) και αμα βρεις ενα ποστ δικο μου που να  αβανταρω κοππελα ή πρακτορειο να κατσω να με γαμησεις. εχω ηδη 200 και πλεον ποσταρισματα. Αμα βρεις ενα να αβανταρω να κατσω να με γαμησεις. Ενω εσυ εχεις 14 και ειναι ολα για ενα νεο  πρακτορειο με call girls.....
 
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ...
1) ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Ή ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΒΑΝΤΑΔΟΡΟΣ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ
2) ΛΕΣ ...''Oποιος θελει να μπει στο σαιτ του πρακτορειου, να δει τις κοπελες και ας κρινει''... κατι που εκανα και εγω δηλαδη , αλλα επειδη τις βρηκα ακριβες και ασχημες ειμαι λασπολογος.Μαλλον μετρανε μονο οι θετικες κριτικες
3) ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ CITY TOURS ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΟΛ ΓΚΙΡΛΣ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΕΔΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΥΤΕΣ. ΕΙΣΑΙ OFF TOPIC.ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΟ THREAD  ΓΙΑ CALL GIRLS ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΣΤΑΡΕ ΕΚΕΙ.

Y.Γ. ενα μεγαλο μου προτερημα ειναι η μνημη μου. Αρα απο εδω και περα θα θυμαμαι οτιδηποτε γραφεις. Ηδη θυμαμαι και τσεκαρα οτι αλλο εχεις γραψει.

και τελος...
απο κατι τετοιες παπαριες που πετανε διαφοροι ''νεοι''  σχετικα με αβαδαντορους, και λασπολογιες εχουν φυγει καποια εξεχοντα στελεχη απο αυτο το thread.
 

Mr B

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
μεγαλε αν καποιος ειναι υποπτος αυτος εισαι εσυ και οχι εγω.Ασε τις μαλακιες σου για κανεναν που θες να φας λεφτα.Εγω κουτοχορτο δεν τρωω. Εγω κοβω τον πουτσο μου οτι εσυ και ο Γιαννης απο το πρακτορειο ειστε το ιδιο προσωπο.Καταρχην (στο ειχα πει απο την αρχη) απο τα πρωτα σου μηνυματα ποσταρες συνεχως το ονομα ενος παντελως αγνωστου πρακτορειου...
  Το ποσταρες με εντονα κοκκινα γραμματα (ακριβως οπως και ο Γιαννης).Και σου εξεθεσα στα ισα την απορια μου.Πως βρηκες ενας νιουφης οπως λες ενα ολοκαινουργιο σαιτ?  Και γιατι σε καθε σου ποστ το γραφεις με εντονα γραμματα? Και σου ειπα στα ισα οτι μου φαινεται υποπτο.  Αν και εκοβα τον πουτσο μου οτι θα εμενες ικανοποιημενος με τις υπηρεσιες του εν λογω πρακτορειου, σκεφτηκα μετα απο την επιμονη σου ... οτι ''μπορει το παιδι να μην ειναι τελικα αβανταδορος''
  Μετα εγραψε και ο lalak οτι δεν ηταν καλες οι υπηρεσιες....(μηπως να τον αμφισβητησεις και αυτον?)
ειδα και το ιδιο κοκκινο εντονο χρωμα στο ονομα του πρακτορειου απο τον Γιαννακη... και μου μπηκαν παλι φιδια...
   Μπηκα ομως στο σαιτ του πρακτορειου... ειδα τις γκομενες και τιμες και ειπα την γνωμη μου.
  ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ CT (αρα καταρχην κακως ποσταρεις εδω). ΨΕΜΑΤΑ ΛΕΩ??? ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ CITYTOURISTRIES????
  ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!!! ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΗΛΑΔΗ . ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ?!!!!!
  ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΛΕΩ!
και για να μη λες μαλακιες αλλη φορα κατσε ψαξε ρε Mr B(ή μηπως να σε λεω Γιαννακη?) και αμα βρεις ενα ποστ δικο μου που να  αβανταρω κοππελα ή πρακτορειο να κατσω να με γαμησεις. εχω ηδη 200 και πλεον ποσταρισματα. Αμα βρεις ενα να αβανταρω να κατσω να με γαμησεις. Ενω εσυ εχεις 14 και ειναι ολα για ενα νεο  πρακτορειο με call girls.....
   
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ...
1) ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Ή ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΒΑΝΤΑΔΟΡΟΣ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ
2) ΛΕΣ ...''Oποιος θελει να μπει στο σαιτ του πρακτορειου, να δει τις κοπελες και ας κρινει''... κατι που εκανα και εγω δηλαδη , αλλα επειδη τις βρηκα ακριβες και ασχημες ειμαι λασπολογος.Μαλλον μετρανε μονο οι θετικες κριτικες
3) ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ CITY TOURS ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΟΛ ΓΚΙΡΛΣ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΕΔΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΥΤΕΣ. ΕΙΣΑΙ OFF TOPIC.ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΟ THREAD  ΓΙΑ CALL GIRLS ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΣΤΑΡΕ ΕΚΕΙ.

Y.Γ. ενα μεγαλο μου προτερημα ειναι η μνημη μου. Αρα απο εδω και περα θα θυμαμαι οτιδηποτε γραφεις. Ηδη θυμαμαι και τσεκαρα οτι αλλο εχεις γραψει.

και τελος...
απο κατι τετοιες παπαριες που πετανε διαφοροι ''νεοι''  σχετικα με αβαδαντορους, και λασπολογιες εχουν φυγει καποια εξεχοντα στελεχη απο αυτο το thread.

Ωράιος ο τρόπος που εκφράζεσαι και σε χαρακτηρίζει! Συγχαρητήρια για την ανατροφή και τους τρόπους σου!

Εκτός όμως από αγενής, είσαι προφανώς και αδαής από υπολογιστές. Τα "έντονα κόκκινα γράμματα" δεν τα έβαλα εγώ, μπαίνουν αυτόματα όπου το σκριπτ του φόρουμ εντοπίζει λινκ προς κάποια σελίδα. Γι αυτό είναι το ίδιο κόκκινα και στο ποστ του Γιάννη και στο δικό σου! Άρα όλη σου η υποψία βασίστηκε στην άγνοιά σου.

Επίσης καλό θα είναι να προσέχεις το μεγάλο σου στόμα, διότι είναι δεν είμαι εγώ ο Γιάννης και δεν έχω πρακτορείο και αυτό είναι εύκολο να αποδειχτεί, μπορούμε να βρεθούμε αν θέλεις και να τηλεφωνήσουμε στο πρακτορείο και να μιλήσουμε με τον άνθρωπο μαζί. Και μην ξεχάσεις το μαχαίρι σου για να κόψεις αυτό που προφανώς δεν εκτιμάς καθόλου.

Τώρα για το αν είναι ct ή cg ή ABS με ESP δεν ξέρω, εγώ ξέρω τι διαβάζω στο site... Εξ άλλου ό,τι δηλώσεις είσαι... ή ακόμα καλύτερα ό,τι δηλώσουν οι άλλοι. Αν κατάλαβα καλά το site είναι ct και γι αυτό πόσταρα εδώ.

Εσύ μπορείς πάντα να λες τη γνώμη σου, και εμείς πάντα να κρίνουμε τον τρόπο που την εκφράζεις. Μπορείς να βρεις όσες κοπέλες θέλεις άσχημες, ακριβές, απλύτες και αξύριστες, αρκεί να μην το κάνεις με τόσο αγενή και ύποπτο τρόπο (σαν να σου έφαγαν το ψωμί) και εγώ θα είμαι παρόν για να ακούσω και να σεβαστώ τη γνώμη σου και να υποστηρίξω το αναφαίρετο δικαίωμά σου να την εκφράζεις (κόσμια).

Ελπίζω με την χαρισματική σου μνήμη να τα θυμάσαι όλα αυτά την επόμενη φορά που θα ποστάρεις στο φόρουμ και να μιλήσεις με περισσότερο σεβασμό. Εξ άλλου, εδώ δεν είναι στρατός για να υπάρχουν παλιοί και νέοι, ούτε υπάρχουν εξέχοντα μέλη και αριστοκρατία. Είμαστε όλοι ίσοι και οφείλουμε όλοι προς όλους τον σεβασμό που δυνάμεθα να επιδείξουμε προς το άτομο μας.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Αντε και ο rebetis την εκανε .
Μαλλων παει να βρη τον ΒΑΒΥ.
Kαλα να περνανε τα παιδια  και ας μην ειναι μαζι μας. :rockon:
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Ώπα... ρε παίχτεεεες! Βλέπω με πραγματική στενοχώρια ότι πολλοί από αυτούς που και έδιναν εδώ και έπαιρναν (όπως είναι και το σωστό σε ένα τέτοιο site και ένα τέτοιο thread) την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια!
Ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα παιδιά!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αλλοι ερχονται και αλλοι φευγουν ετσι γινετε παντα και παντου .
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6

εγω να προσθεσω οτι ειναι και πολυ ακριβος! δεν ειναι τιποτα θεες οι κοπελες που εχει προς το παρων. και δεν ειναι ct . ειναι απλα συνοδοι. μαλλον κολ γκιρλς θα ελεγα καλυτερα. Αρα δεν εχει τα εξοδα που εχει ενα ct που ερχεται Ελλαδα.
Αρα ανακεφαλαιωνοντας.........
1) απο εμφανιση καμια σχεση με μουναρες ct
2) εχει λιγοτερα εξοδα απο ενα ct
3) ζηταει  τα ιδια λεφτα με ενα ct

αυτα.... τα συμπερασματα δικα σας!

σου παραθετω mrb τι εγραψα για τις κοπελες του σαιτ που εσυ ανεφερες πρωτος απο ολους εδω. Δειξε μου λοιπον τι προκλητικο ειπα γιαυτες και σου τις εθιξα. ΟΠΩΣ ΛΕΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ. ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!

Εσύ μπορείς πάντα να λες τη γνώμη σου, και εμείς πάντα να κρίνουμε τον τρόπο που την εκφράζεις. Μπορείς να βρεις όσες κοπέλες θέλεις άσχημες, ακριβές, απλύτες και αξύριστες, αρκεί να μην το κάνεις με τόσο αγενή και ύποπτο τρόπο
που βλεπεις στα λεγομενα μου κατι υποπτο και κατι αγενες που ειπα για τις κοπελες? ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΙ!

Εγώ ευχαριστημένος έμεινα και διαφωνώ με την κριτική - λασπολογία του χρήστη moraki την οποία βλέπω με ύποπτο μάτι.

NA OI ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΤΡΟΠΟΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ! ΛΑΣΠΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!

Τώρα για το αν είναι ct ή cg ή ABS με ESP δεν ξέρω, εγώ ξέρω τι διαβάζω στο site... Εξ άλλου ό,τι δηλώσεις είσαι... ή ακόμα καλύτερα ό,τι δηλώσουν οι άλλοι. Αν κατάλαβα καλά το site είναι ct και γι αυτό πόσταρα εδώ.

Οπως ειπα μπηκα στο σαιτ. ΠΟΥΘΕΝΑ δεν αναφερεται η λεξη city tour. Αφου λοιπον δεν ηξερες τι ειναι δικαιολογεισαι που εγραψες εδω!!! ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΞΕΡΕΙΣ!  ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ CITY TOUR. OΥΤΕ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ! ΕΙΝΑΙ CG KAI YPARXEI ΑΝΑΛΟΓΟ ΤΗREAD. ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙς ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ THREAD.   Και να εισαι σιγουρος οτι ουτε καν θα ασχοληθω(γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρξει επομενη φορα). Αλλωστε 15 στα 15 μηνυματα σου ως τωρα αναφερονται σε αυτο το σαιτ με τα cal girls των 200 ευρω την ωρα.

ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.....
υ.γ. παει και ο ρεμπετης μετα τον baby....ωραια......
δεν ξεχνω οτι αφορμη ηταν το ποσταρισμα απο το σαιτ με τα call girls αυτου που αποκαλειται Γιαννης. Απο εκει ξεκινησε μια μικρη μανουρα με ενα αλλο μελος. Οχι ομως με τον Γιαννη. να εξηγουμαστε
  οπως επισης δεν ξεχνω την τελευταια του συμβουλη που τωρα πια δεν φαινεται......
ΜΑΓΚΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΩΝΟΑΒΑΔΑΝΤΟΡΟΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΛΟΙ
 

ntavatzoulini

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
το αλλο που ειχα το πηρε πρεφα η γκομενα μου-γυναικα μου, κι ετσι καλυτερα να γινω ρομπα εδω παρα στο σπιτι :uglystupid:
 

ntavatzoulini

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ασ το καλυτερα, γιατι κυκλοφορει εδω μεσα και θα βρω μπελα :helpplea:
 

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
καλησπέρα!
Ειχα ραντεβου σημερα με τη Penelope.Δυστυχως η κοπελα δεν εχει σχεδον καμια σχεση με τις φωτογραφιες(προς το χειροτερο).Το μονο θετικο ειναι οτι γνωριζει σχετικα καλα αγγλικα και ειναι αρκετα φιλικη.
Οσον αναφορα τη παρατηρηση ενος μελους(PATHFINDER)για τ'ότι πρεπει να αποχωρουμε στις περιπτωσεις που οι κοπελες δε μας κανουν εμφανισιακα θα συμφωνησω ναι μεν απολυτα αλλα φανταζομαι οτι υπαρχουν αρκετοι συναγωνιστες,οπως εγω,που ντρεπονται να το κανουν.
αν καποιος εχει επισκεφθει τη jordan ας δωσει πληροφοριες.
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ούτε το ΣΔΟΕ δεν αντιδρά τόσο γρήγορα!!!!!

Αποκάλεσε με εν συντομία Ράμπο...


αν καποιος εχει επισκεφθει τη jordan ας δωσει πληροφοριες.

Εννοείς μήπως την www.bourdela.tv/content/view/2324/1/]Jordana (Swedish Harmony)[/url]  :think: ? αν ναι είχε περάσει μερικές φορές από Ελλάδα με καθόλου κολακευτικά σχόλια ως www.bourdela.tv/content/view/1309/1/]Christine (Zuzana)[/url]
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
=>FANTOM12...Spot on η κριτική για Lolita!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom