Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

sno

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Τι θέλει το παιδί ? :jerking:  350 την ώρα  :uglystupid:  without κουλούρι ?:2funny:
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Πολλά τα 350....
Αλλά είναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ βρε παιδιά....
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Αχ και να είχα φράγκα...(αρκετά)...
Θα την έπαιρνα για 1 μήνα, να με ξεζουμίζει πρωί-βράδυ, μέχρι να μείνω 40 κιλά....
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
όχι ρε μάγκες και 350? για μια ώρα .. δεν λέει , θα το μάθουν κ οι άλλοι μαλάκες και θα χαλάσει η πιάτσα , όλοι μαύρο και κράξιμο στα review για την τιμή μπας και λογικευτούνε ,, αν δεν την πάρει κανένας κάτι μπορεί να καταφέρουμε ..
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
όχι ρε μάγκες και 350? για μια ώρα .. δεν λέει , θα το μάθουν κ οι άλλοι μαλάκες και θα χαλάσει η πιάτσα , όλοι μαύρο και κράξιμο στα review για την τιμή μπας και λογικευτούνε ,, αν δεν την πάρει κανένας κάτι μπορεί να καταφέρουμε ..
Οχι βέβαια... Δεν είπα ότι σκεφτομαι να την πάρω...Ενα σχόλιο έκανα. Δεν αξίζει, γιατί τώρα που το σκέφτομαι.. με το που θα την δώ να γδύνεται... πάει...έχυσα.....
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι οτι θέλει μια δυο μαλακίες πριν την πάρεις αυτή την γκόμενα ...  ;) ;) αλλιώς τα πετάς σε dt  :dancing:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
όταν λέει "She provides all services without A level."

τι εννοει ? τι είναι το A Level ?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
όχι ρε μάγκες και 350? για μια ώρα .. δεν λέει , θα το μάθουν κ οι άλλοι μαλάκες και θα χαλάσει η πιάτσα , όλοι μαύρο και κράξιμο στα review για την τιμή μπας και λογικευτούνε ,, αν δεν την πάρει κανένας κάτι μπορεί να καταφέρουμε ..

embargo η μόνη λύση να φτιάξουν τιμές
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
το λινκ της πρέπει να το βάλουν μαζί με το λότο ,, ο τυχερός του λότο κάνει game άνετα 
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
παντως παιδια δεν θυμαμαι εγω να εχω γαμησει ποτε τετοια γκομενα... (αν ειναι οντως ετσι, οπως στις φωτος)

θα κανω την αμαρτια και θα παω (i know χαλώ την πιατσα).

ή θα την δω, δεν θα μου αρέσει, θα τις σκασω 50 και θα φυγω ή θα τις σκασω 350 και θα την γαμησω.

ειναι πρωτη φορα που παιρνω CT... άντε να δούμε...  τι θα βγει το καρπούζι  :-

καμια συμβουλή από έμπειρους στα CT ???
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
και θέλει 100 εβραίους για να την κατουρήσω.γιατί να μην πάω στο w.c να κάνω πι πι.

Νομίζω πως τα 100 είναι για να σε κατουρήσει αυτή και όχι εσυ! Αλλά όπως είναι γνωστό... όσοι έχουν βίτσια τα πληρώνουν κιόλας...
 

k.panagidis

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ελλαδιτες σε λιγες μερες θα παω πισων στην μαρτυρικην μεγαλονησον εχετε να μου προτεινετεν καμια καλη πουταναν???Δινων και 200 τσυπριακες λιρες
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
καλο μουνι πολλα λεφτα ομως......εχουν πεσει οι τιμες στα ct...μην τα ανεβασουμε ξανα ρε μαγκες ....πρεπει να αγωνιστουμε κι αλλο να πεσουν κι αλλο.......γιατι αλλιως δεν νομιζω να γαμισω ποτε μου ct.......
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Ρε παιδιά κρατηθείτε λίγο. Μούναρος εντάξει, αλλά αν τα σκάσετε τα 350 και έχει κίνηση, την επόμενη φορά θα ζητήσει 400. Αφήστε τη να μείνει χωρίς πελάτη να δείτε για πότε θα ξανακατέβει στα 300. Είναι μαλακια τη στιγμή που άλλα ct φέρνουν πολύ καλές γκόμενες στα 200 πλέον ευρώ, εμείς να τα σκάμε έτσι απερίσκεπτα στα 350...
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
swordmaster: Οι φήμες λένε ότι δεν είναι τόσο εντυπωσιακή από κοντά. Θα τη δεις και θα μας πεις ομως :)
georgezilla: τη συγκεκριμένη τη κατουράς κιόλας.
mad_max: καινούργια, μικρή στην ηλικία, είναι μόλις το δεύτερο CΤ της. Στο πρώτο που ήταν στην Ιταλία με άλλο πρακτορείο άρπαξε μερικές μέτριες έως κακές κριτικές. Όμως ως γνωστό οι Ιταλοί και οι Γάλλοι είναι και λίγο μαλάκες με τις πουτάνες, οπότε αν σου αρέσει μην αποθαρύνεσαι.
 

satiros67

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
τα 100 ευρώ είναι για να την κατουρήσουμε.Αλλα τέρμα με το πιπί.Ας δούμε από τις επιλογές της ερχόμενης εβδομάδας τι να πρωτοδιαλέξουμε.Tipos έχεις να προτείνεις τίποτα?
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Ετοιμάζω τη λίστα με τις αφίξεις, τα λέμε αφού δούμε τι καλά έχει ;)
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
τα CT στην Ελλαδα ειναι η μεγαλη απατη της βιομηχανιας του SEX.Τα πλασαρουν ως μοντελα ενω ειναι εντελως μετριες ασημαντες ανατολικες.Οι φωτο η ειναι πειραγμενες η αφορουν αλλες.Οσο για τις τιμες!!!!Μας πηραν πρεφα τι χαζοβιοληδες ειμαστε και ξεφωρτωνουν συνεχεια.Αν βαλεις μια πουτανιτσα των 30 ευρω σε ενα ξενοδοχειο 3-4 αστεριων φτιαξεις και ενα σαιτ να λεει μαλακιες τοτε ερχονται τα κοροιδα και ακουμπανε
250+....

συμφωνω 100% και προσθετω οτι με αυτα τα λεφτα πας σοφια αυθημερον αεγεαν ερλαιν  γαμας και γυρνας....αλλα σε αυτη την ζωη φιλε μου υπαρχουν ανθρωποι που εχουν πολλα λεφτα για πεταμα  και δεν σκεφτοντε οπως εσυ και εγω γενικα η αποψη μου ειναι οτι ειναι μαλακια να χαλας τοσα λεφτα αν δεν εχεις ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom