Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
καρολίνα από swedish? έχει ξανάρθει και οι πρώτες πληροφορίες λένε ότι μάλλον θα χάσεις το φως σου, θα ξεχάσεις το όνομά σου κλπ κλπ... :) :)
όταν τα ξαναβρεις γράψε και μια εμπεριστατωμένη κριτική ε? ;)
 

constant

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Like
21
Πόντοι
1
Ρε παιδια,θελω τη βοηθεια σας!!
Εκλεισα με καποια julia για αυριο το μεσημερι,και θελω να μου πειτε,αν ειναι οτι βλεπεις-και κανει οτι γραφει,ή ειναι παπατζα η δουλεια.....
Δε θα κλαιω τα λεφτα μου,αλλα και μονο που θα ξεκινησω απο τα αγρια χαραματα και θα αφησω δουλειες στη μεση με νοιαζει....

Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παιδια απο sarah james κανα review εχουμε η τζιφος?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ρε παιδια,θελω τη βοηθεια σας!!
Εκλεισα με καποια julia για αυριο το μεσημερι,και θελω να μου πειτε,αν ειναι οτι βλεπεις-και κανει οτι γραφει,ή ειναι παπατζα η δουλεια.....
Δε θα κλαιω τα λεφτα μου,αλλα και μονο που θα ξεκινησω απο τα αγρια χαραματα και θα αφησω δουλειες στη μεση με νοιαζει....

Ευχαριστω εκ των προτερων.
από ότι γράφει ο tipos και άλλοι πρέπει να είναι πολύ καλή,κοίτα πίσω για reviews ,κάπου κοντά στην σελ.15 και μετά......
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945

Ρε παιδιά που διάολο αναφέρουν αυτοί πόσο πάει το μαλλί???

κάνε κλικ στη δεξιά μεριά της σελίδας, στη περιοχή που έχει τη περιγραφή της και θα σου ανοίξει μια καινούργια, με τιμές/υπηρεσίες/λεπτομέρειες κλπ.
 

morpheas_78

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ΤΙΙΙΙΙΙ....ααα έχουν ξεφύγει με τα μαρούλια...!!!!!βρε την Καρολινα..ούτε του Μονακό να ήταν...!!!
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Yup! Ακριβότερη και από Anabelle.....
Είδες όμως τα services? Ίσως και να αξίζει τελικά αν γουστάρεις τελείως άγριες καταστάσεις. Προσωπικά επείδή δεν είμαι τοοοόσο kinky δεν θα πάρω, όμως αν κάποιος το αποφασίσει ας ενημερώσει :)
 

satiros67

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Αρχίζω και το σκέφτομαι.σε σχετική ερώτηση μου προς το πρακτορείο εαν όλες οι προσφερόμενες υπηρεσίες περιλαμβάνονται στην ήδη ακριβή τιμή της καρολίνας μου απάντησαν ότι το οπισθογέμισμα κοστίζει εξτρα 50 εβραίους και  κάτι golden shouer 100 εβραίους.Αλήθεια ρε συναγωνιστές τι είναι αυτό
 

Butman

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Αρχίζω και το σκέφτομαι.σε σχετική ερώτηση μου προς το πρακτορείο εαν όλες οι προσφερόμενες υπηρεσίες περιλαμβάνονται στην ήδη ακριβή τιμή της καρολίνας μου απάντησαν ότι το οπισθογέμισμα κοστίζει εξτρα 50 εβραίους και  κάτι golden shouer 100 εβραίους.Αλήθεια ρε συναγωνιστές τι είναι αυτό
πι - πι
 

satiros67

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
και θέλει 100 εβραίους για να την κατουρήσω.γιατί να μην πάω στο w.c να κάνω πι πι.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
εεεεε τι είπαμε? η νεαρά απευθύνεται σε ειδικό κοινό, που να μπορεί να εκτιμήσει και την αξία ενός κατουρήματος!

:idiot:  :2funny:  :idiot:  :2funny:  :idiot:
 

satiros67

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Ακόμα το σκέφτομαι.Βοηθάτε συναγωνιστές
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
ʼλλη βοήθεια δεν έχει!

...εκτός και αν τα κανονίσεις και θέλεις να έρθω μαζί..... και μετά άντε να σου γράψω το review :)
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Να ευχαριστήσω τους συναγωνιστές στο διπλανό νήμα που κατέθεσαν την αρνητική εμπειρία τους σχετικά με την Sarah James ;-)
 

satiros67

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές δεν βλέπω κινηση στο site.Να υποθέσω λόγω τριήμερου?Η λόγω των πολλών ανακουφιστικών προτάσεων που υπάρχουν μετά από αυτό?
 

satiros67

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
νομίζω οτι με αυτό που έρχεται από ιταλία δεν θα το σκέφτομαι πολύ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom