Νέα

Cigarettes after sex στο ΟΑΚΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andreaspapado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 551
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Andreaspapado

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0

Έχω δύο εισιτήρια για τις 26, σε περίπτωση που θέλει κάποιος/κάποια να έρθει.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
973
Κριτικές
12
Like
2.736
Πόντοι
736
Το δίνεις έτσι απλά το εισιτήριο ή πρέπει να λάβεις και εσύ κάτι ώς κέρδος(λεφτά,είδος)
Λίγο που άκουσα το τραγούδι ρε παίχτη πήγα να κοιμηθώ, σαν να βαριέται που ζεί.
Δεν σου είταν εύκολο να βρείς κανα τραπέζι σε κανα Τσιτσόπουλο,Σότη,Μελά να ανάψουν λίγο τα αίματα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.921
Κριτικές
63
Like
45.782
Πόντοι
9.297
Όσοι προτιμούν καφρο-λα'ι'κο-ντιρινταχτα να αποχωρήσουν άμεσα..ακατάλληλο για μη ποιοτικούς ακροατας.
 
OP
OP
A

Andreaspapado

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Το δίνεις έτσι απλά το εισιτήριο ή πρέπει να λάβεις και εσύ κάτι ώς κέρδος(λεφτά,είδος)
Λίγο που άκουσα το τραγούδι ρε παίχτη πήγα να κοιμηθώ, σαν να βαριέται που ζεί.
Δεν σου είταν εύκολο να βρείς κανα τραπέζι σε κανα Τσιτσόπουλο,Σότη,Μελά να ανάψουν λίγο τα αίματα.

Δεν το πουλάω. Απλώς αναφέρω ότι θα πάω και έχω ένα έξτρα, όποιος/όποια θέλει να έρθει ας μου στείλει. Αρχικά τα είχα πάρει για την κοπέλα μου ως έκπληξη αλλά με μπλόκαρε, έχει φουσκώσει τα μάγουλα της απ' το γινάτι και σφίγγεται. Να, κάπως έτσι

Screenshot_20241016_122518_Chrome.jpg
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.552
Like
7.344
Πόντοι
2.306
Δεν το πουλάω. Απλώς αναφέρω ότι θα πάω και έχω ένα έξτρα, όποιος/όποια θέλει να έρθει ας μου στείλει. Αρχικά τα είχα πάρει για την κοπέλα μου ως έκπληξη αλλά με μπλόκαρε, έχει φουσκώσει τα μάγουλα της απ' το γινάτι και σφίγγεται. Να, κάπως έτσι

Screenshot_20241016_122518_Chrome.jpg

Ευγε για την πρωτοβουλία! Τέτοια νεολαία θέλουμε!

Αλλά μην είσαι μαλάκας , έχεις 10 ολοκληρες μερες , βρες αλλη γκομενα και πηγαινε. Γραψτη στ'αρχιδια σου τη νυν/πρωην , δε σηκώνουμε γινάτια , να παει να γαμηθεί. Πρώτη φορά το ακούω το γκρουπακι αλλά για να κανε sold out έχει σημαντικό κοινό στην Ελλάδα οπότε δε θα δυσκολευτείς πολύ να βρεις γκομενάκι να ψήνεται. Μ'ένα ωραίο φαγάκι μετά τη συναυλία κι ένα ωραίο γαμησάκι μετά , την έχεις ξεχάσει την πρωην.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.117
Πόντοι
27.261
ωραιο γκρουπακι αλλα αποκλειστικα για "πριβε - ιδιαιτερες" καταστασεις.
 
OP
OP
A

Andreaspapado

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Ευγε για την πρωτοβουλία! Τέτοια νεολαία θέλουμε!

Αλλά μην είσαι μαλάκας , έχεις 10 ολοκληρες μερες , βρες αλλη γκομενα και πηγαινε. Γραψτη στ'αρχιδια σου τη νυν/πρωην , δε σηκώνουμε γινάτια , να παει να γαμηθεί. Πρώτη φορά το ακούω το γκρουπακι αλλά για να κανε sold out έχει σημαντικό κοινό στην Ελλάδα οπότε δε θα δυσκολευτείς πολύ να βρεις γκομενάκι να ψήνεται. Μ'ένα ωραίο φαγάκι μετά τη συναυλία κι ένα ωραίο γαμησάκι μετά , την έχεις ξεχάσει την πρωην.

96wkjz.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom