Νέα

Χρύσα Ζήρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DmtrsxXx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 945K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
5
Like
8.044
Πόντοι
1.321
Εγω την ειχα συναντησει οταν δουλευε στο ντριμγκιρλς.ενω εγραφε οτι δινει κωλο ολο δικαιολογιες εβρισκε για να μη τον φαει.το χει παρακανει τωρα με τις πλαστικες.
Την είχα πάρει σε ένα από τα τουρ που κάνει στην επαρχία.... Λες και δε γάμησα ήταν.....
 

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
Να γεννιέται κάποιος αγόρι και να θέλει να γίνει τρανς είναι θεμιτό,να γεννιεσαι γυναίκα και να γίνεσαι τρανς μόνο αυτή το έχει καταφέρει!!!
Πόσο δίκιο φίλος.....
Αδιανόητη μετάλλαξη
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
στη θεση της θα ειχα σκοτωσει τον πλαστικο χειρουργο αφου θα τον ειχα βασανισει ενα 6μηνο.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
την πετυχα τυχαια στο παρκινγ το μπιλ και πανω που παω να ρωτησω τη βλεπω απο κοντα και σκιαχτηκα.......ο ροφος δεν πιανει μια μπροστα της.....κριμα γιατι απο κορμι φαινοταν να εχει καλο.....
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.459
Πόντοι
8.345
Αν ήταν στο κατοσταρικάκι τα πάντα όλα καλές θα ήταν,καλά θα πληρώνονταν και μέχρι εκεί.Τηνν Λιόντου την είχα πετύχει κάποτε προς Γλυφάδα με μια άλλη να βγάζουν φώτος,την έπιασα στην πάρλα και με 100 ή 150 (δεν θυμάμαι) πηδιόμασταν στο Κρεολί κανένα δίωρο απο όλες τις μεριές και πολλά ήταν.Μην ξεγελιόμαστε απο τις φωτογραφίες που είναι χιλιοπειραγμένες.

και δεν την ρωτησες αν ειναι να μοιρασεις το τηλε της μιας και εχεις τοσους θαυμαστες εδω :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
και δεν την ρωτησες αν ειναι να μοιρασεις το τηλε της μιας και εχεις τοσους θαυμαστες εδω :2funny:
Δικέ μου δεν ανακατεύομαι με τέτοια.Αυτές έχουν απο πίσω νταβάδες ή ενορχηστρωτές.Και γενικά δεν αξίζουν τον κόπο να ασχοληθείς καν.Ντίβες του πουθενά που απλα την είδαν ιστορία γιατί ξεροφλείφονται κάτι τελειωμένοι πειναλέοι beta κάγκουρες που θα βρούν 300 ευρώ να γαμήσουν την κάθε σάπια,αλλά δεν θα έχουν λεφτα για κάρτα στο κινητό ή να πάνε να φάνε ένα σουβλάκι.Ο μαγκάκος λεφτάς,στον οποίο νομίζουν ότι απευθύνονται,γαμάει καλύτερες τσάμπα.Δεν τις έχει ανάγκη αυτές.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
την πετυχα τυχαια στο παρκινγ το μπιλ και πανω που παω να ρωτησω τη βλεπω απο κοντα και σκιαχτηκα.......ο ροφος δεν πιανει μια μπροστα της.....κριμα γιατι απο κορμι φαινοταν να εχει καλο.....
Την έχω πετύχει και εγώ στο Lacoba πριν κανα δίμηνο περίπου και μοιάζει με τρανς όντως.Βλέπεις ένα κοκαλο με έναν κώλο παρτσακλό και παράταιρο και 2 βυζιά άκυρα να πετάγονται.Χάλια.Μην πώ για την φουσκωμένη μουρη που μοιάζει σαν μια Αμαρυλλίς τράνς.
 

ThomasDragon2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Την έχω πετύχει και εγώ στο Lacoba πριν κανα δίμηνο περίπου και μοιάζει με τρανς όντως.Βλέπεις ένα κοκαλο με έναν κώλο παρτσακλό και παράταιρο και 2 βυζιά άκυρα να πετάγονται.Χάλια.Μην πώ για την φουσκωμένη μουρη που μοιάζει σαν μια Αμαρυλλίς τράνς.
115 σελίδες για ένα τραβεστί κόκαλο με δύο βυζιά που πετάγονται και κώλο παράταιρο πολλές μου φαίνονται πάντως......
 

ThomasDragon2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
115 σελίδες για ένα τραβεστί κόκαλο με δύο βυζιά που πετάγονται και κώλο παράταιρο πολλές μου φαίνονται πάντως......

Την έχω πετύχει και εγώ στο Lacoba πριν κανα δίμηνο περίπου και μοιάζει με τρανς όντως.Βλέπεις ένα κοκαλο με έναν κώλο παρτσακλό και παράταιρο και 2 βυζιά άκυρα να πετάγονται.Χάλια.Μην πώ για την φουσκωμένη μουρη που μοιάζει σαν μια Αμαρυλλίς τράνς.
Και να φανταστώ τα γκομενάκια στη φυλής των 20€ στις κριτικές που έχεις γράψει για συναντήσεις σου με αυτά είναι μουναρες και υπεργκομενες σα τη φουσκωτή κούκλα που έχεις για να περνάς τις δύσκολες ώρες της απαλευτης αγαμίας πάω στοίχημα ούτε με αυτές που γράφεις δε μπορείς να πάς, ζορικο το αγγούρι στον κώλο αλλά δοκίμασε το να σε βγάλει από την απελπισία της μαλακίας
 

ThomasDragon2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Δικέ μου δεν ανακατεύομαι με τέτοια.Αυτές έχουν απο πίσω νταβάδες ή ενορχηστρωτές.Και γενικά δεν αξίζουν τον κόπο να ασχοληθείς καν.Ντίβες του πουθενά που απλα την είδαν ιστορία γιατί ξεροφλείφονται κάτι τελειωμένοι πειναλέοι beta κάγκουρες που θα βρούν 300 ευρώ να γαμήσουν την κάθε σάπια,αλλά δεν θα έχουν λεφτα για κάρτα στο κινητό ή να πάνε να φάνε ένα σουβλάκι.Ο μαγκάκος λεφτάς,στον οποίο νομίζουν ότι απευθύνονται,γαμάει καλύτερες τσάμπα.Δεν τις έχει ανάγκη αυτές.
Όταν λες καλύτερες εννοείς την Μαρία την παλάμη;;; Όπως όλοι οι γαμιαδες εδώ ... Αυτές που λες σας πουλάνε σας αγοράζουν και σας ξανά πουλάνε με το μουνι τους και εσύ κάτσε εδώ βλέπε καμιά τσόντα και παίζε το πουλάκι σου μη δουλευομαστε μεταξύ μας !
 

ThomasDragon2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Να γεννιέται κάποιος αγόρι και να θέλει να γίνει τρανς είναι θεμιτό,να γεννιεσαι γυναίκα και να γίνεσαι τρανς μόνο αυτή το έχει καταφέρει!!!
Εσυ πώς θυμάσαι τη γέννηση; είναι αιώνες...πρίν γέρος άνθρωπος
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.861
Κριτικές
8
Like
33.767
Πόντοι
6.536
Ρε μαλάκες,ρε μαλάκες....

:confused:
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
26
Like
676
Πόντοι
991
322789052_1457128918145014_8454941203446063576_n.jpg
Η διπλανή είναι αυτή που νομίζω??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom