Νέα

Νεκρός ο Πριγκόζιν, έπεσε το αεροπλάνο του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMCRUISE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
Δε θα μου έκανε καμία εντύπωση να είναι έργο Σοϊγκού και Γκερασιμοφ, σε κίνηση ανεξάρτητη από τον Πούτιν. Είναι γνωστό ότι υπήρχε τεράστια αντιπάθεια μεταξύ τους.
Τετοια κινηση εντυπωσιασμου θα εκανε μονο ο Πουτιν
Οι στρατηγοι του ξερουν οτι τους περιμενει τσαγακι με πολωνιο αν κανουν οτι τους καυλωσει
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Ετσι ψεκι, κανε αυτο που ξερεις καλα
εγω δεν παω με το κοπαδι τυπε....εσεις ειστε τα προβατα!!!!
Εμβολια και ακριδουλες!!!!
Κανα επιχειρημα εχεις να πεις??? ή μονο θα προσπαθεις να αποφυγεις την συζητηση???
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406
εγω δεν παω με το κοπαδι τυπε....εσεις ειστε τα προβατα!!!!
Εμβολια και ακριδουλες!!!!
Κανα επιχειρημα εχεις να πεις??? ή μονο θα προσπαθεις να αποφυγεις την συζητηση???
Ταναλια εχω απαντησει πολλες φορες αλλα επειδη καταλαβαινεις οτι γραφεις μπουρδες αλλαζεις το θεμα.
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
Πυραυλος μαλλον

img_0490_ef62aa424d2ad337f15bbdea56d7ff273061369d.jpeg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
εγω δεν παω με το κοπαδι τυπε....εσεις ειστε τα προβατα!!!!
Εμβολια και ακριδουλες!!!!
Κανα επιχειρημα εχεις να πεις??? ή μονο θα προσπαθεις να αποφυγεις την συζητηση???
Αν η συζητηση αφορα τα εμβολια, υπαρχει σχετικο θρεντ
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Ταναλια εχω απαντησει πολλες φορες αλλα επειδη καταλαβαινεις οτι γραφεις μπουρδες αλλαζεις το θεμα.
κλασικη απαντηση Ξυδια ηταν αυτη....."το θεμα εχει απαντηθει".....
Λοιπον βλακακο.....επειδη ισα-ισα πιανεις βαθμολογια ανθρωπου,ασε τις μαλακισμενες απαντησεις και τις ειρωνιες και αν δεν εχεις κατι να πεις,που να το εχεις σκεφτει πρωτα,απλα βουλωνε το....
Ακριδοφαγε.....
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Αν η συζητηση αφορα τα εμβολια, υπαρχει σχετικο θρεντ
οχι τυπε...ειναι ολοκληρη συζητηση....ειναι η διαμαχη του "σκεφτομαι" εναντιον αυτων που "κανω οτι λεει στον Σκαι"...
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
οχι τυπε...ειναι ολοκληρη συζητηση....ειναι η διαμαχη του "σκεφτομαι" εναντιον αυτων που "κανω οτι λεει στον Σκαι"...
Το πρωτο σου μνμ αφορα αν ηταν ο Prig στο αεροπλανο
Ε, καποιοι θα συμφωνησουν καποιοι οχι
Forum ειναι, που ειναι το προβλημα?
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.498
Πόντοι
2.356
Γίνεται μιας και οι δικοί μας αντιστασιακοί κάνανε δολιοφθορές κατά των κατακτητών του άξονα
Κοίτα, θα στο πω όσο πιο ευγενικά και καλοπροαίρετα μπορώ.
Και η μαλακία έχει όρια.....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Lekker

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Τόσο αφελής ότι πίστεψε ότι η αλεπού ο Πούτιν θα τον άφηνε έτσι ,πολύ καλός στρατιώτης αλλά μαλακας μεγάλος σαν χαρακτήρας και ευκολόπιστος,αν είχα κάνει εγώ στη Ρωσία πραξικόπημα δεν θα επέστρεφα στην Ρωσία μέχρι να πεθάνω,δικό του το λάθος,δεν φοβόταν ξανά ανταρσία αλλά φοβόταν ότι αν μπεί σε εκλογές θα του φάει την προεδρία,δεν επιστρέφεις εκεί που έκανες χοντρή μαλάκια,και οι Τούρκοι στρατηγοί που ήρθαν Ελλάδα παρακαλούσαν να μην πάνε πίσω Τουρκία γιατί δεν θα βλέπανε το φως του ήλιου ξανά ποτέ
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
Τόσο αφελής ότι πίστεψε ότι η αλεπού ο Πούτιν θα τον άφηνε έτσι ,πολύ καλός στρατιώτης αλλά μαλακας μεγάλος σαν χαρακτήρας και ευκολόπιστος,αν είχα κάνει εγώ στη Ρωσία πραξικόπημα δεν θα επέστρεφα στην Ρωσία μέχρι να πεθάνω,δικό του το λάθος,δεν φοβόταν ξανά ανταρσία αλλά φοβόταν ότι αν μπεί σε εκλογές θα του φάει την προεδρία,δεν επιστρέφεις εκεί που έκανες χοντρή μαλάκια,και οι Τούρκοι στρατηγοί που ήρθαν Ελλάδα παρακαλούσαν να μην πάνε πίσω Τουρκία γιατί δεν θα βλέπανε το φως του ήλιου ξανά ποτέ
Οι λαος πως το κοβεις να αντιδρασει που ο στρατος τους σκοτωσε 2 πιλοτους και 1-2 αεροσυνοδους?
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.498
Πόντοι
2.356
Τετοια κινηση εντυπωσιασμου θα εκανε μονο ο Πουτιν
Οι στρατηγοι του ξερουν οτι τους περιμενει τσαγακι με πολωνιο αν κανουν οτι τους καυλωσει
Αν ήταν αυτοκτονία ή τροφική δηλητηρίαση δε θα ειχα καμία αμφιβολία.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.234
Κριτικές
27
Like
4.044
Πόντοι
4.895
Το πρωτο σου μνμ αφορα αν ηταν ο Prig στο αεροπλανο
Ε, καποιοι θα συμφωνησουν καποιοι οχι
Forum ειναι, που ειναι το προβλημα?
δεν έχεις ζήσει τα έργα και ημέρες του Απολυωνα (όταν ακόμη λεγόταν mazo ) στο νημα της ρωσικής εισβολής.
από τις απαντήσεις που δίνει εδώ μέσα πιστεύω πως μπαίνεις στο νόημα :wink:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.653
Πόντοι
22.266
Τόσο αφελής ότι πίστεψε ότι η αλεπού ο Πούτιν θα τον άφηνε έτσι ,πολύ καλός στρατιώτης αλλά μαλακας μεγάλος σαν χαρακτήρας και ευκολόπιστος,αν είχα κάνει εγώ στη Ρωσία πραξικόπημα δεν θα επέστρεφα στην Ρωσία μέχρι να πεθάνω,δικό του το λάθος,δεν φοβόταν ξανά ανταρσία αλλά φοβόταν ότι αν μπεί σε εκλογές θα του φάει την προεδρία,δεν επιστρέφεις εκεί που έκανες χοντρή μαλάκια,και οι Τούρκοι στρατηγοί που ήρθαν Ελλάδα παρακαλούσαν να μην πάνε πίσω Τουρκία γιατί δεν θα βλέπανε το φως του ήλιου ξανά ποτέ
Σιγά σιγά να φεύγουν οι εχθροί των μουνολιβαδων που θέλουν να τα κάψουν :confused:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
3
Like
2.767
Πόντοι
456
εγω δεν παω με το κοπαδι τυπε....εσεις ειστε τα προβατα!!!!
Εμβολια και ακριδουλες!!!!
Κανα επιχειρημα εχεις να πεις??? ή μονο θα προσπαθεις να αποφυγεις την συζητηση???
Προσεχε μην πεσεις στην παγιδα και απορριπτεις τα παντα επειδη το λενε οι πολλοι
Δεν ειναι τοσο απλο
Δεν εχουν παντα αδικο
Σε καποια εχεις δικιο αλλα ολοι οι ψεκ ετσι ξεκινανε
Εχουν ενα δικιο και τελικα τους πνιγει το δικιο τους και καταληγουν στους ερπετανθρωπους και την επιπεδη γη
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.234
Κριτικές
27
Like
4.044
Πόντοι
4.895
Προσεχε μην πεσεις στην παγιδα και απορριπτεις τα παντα επειδη το λενε οι πολλοι
Δεν ειναι τοσο απλο
Δεν εχουν παντα αδικο
Σε καποια εχεις δικιο αλλα ολοι οι ψεκ ετσι ξεκινανε
Εχουν ενα δικιο και τελικα τους πνιγει το δικιο τους και καταληγουν στους ερπετανθρωπους και την επιπεδη γη

ο μαζο δεν πρόκειται καταλήξει εκεί,
έχει ήδη παει και τώρα έρχεται :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom